شایعه Grid و Operation Flashpoint جدید!؟

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام دوستان.
خسته نباشید، با یه خبر داغ از طرف شرکت خوب کدمسترز اومدم خدمتتون، ظاهراً که این فقط یه شایعه نیست و توسط نایب رئیس این شرکت تایید شده. خبر چیه؟
اینه که یه Grid جدید و Operation Flashpoint جدید در دست ساخت میباشند.
مدتی پیش نایب رئیس شرکت کدمسترز، جیم مکدانلد (Jame MacDonald) اعلام کرده بود که Dirt 3 در حال ساخته شدن میباشد و این بار گفته در حال حاضر گرید جدید و آپریشن فلشپوینت جدید همزمان در کنار درت 3 در استدیوی ساوثم (Southam) این شرکت در دست تولید هستن.
ایشون افزودند که : "ما یک عرضه ی بزرگ در مورد F1 در ماه سپتمبر داریم که این بازی در استدیوی بیرمینگهم یا بیرمنگام (Birmingham) ما توسعه یافته است. استدیوی گیلدفورد (Guildford) ما به شدت در حال کار کردن بر روی بازی Bodycount میباشد، ما شدیداً به این دو عنوان امیدواریم."
مک دانلد همچنین گفته که :"در استدیوی ساوثم هم با حداکثر سرعت در حال کار برروی سری جدید آپریشن فشپوینت و همچنین گرید و درت میباشیم. من بسیار علاقه مندم که ببینیم اینها چگونه از آب بیرون خواهند آمد." (ما هم علاقه مندیم!)
نسخه ی اولیه ی گرید (The Race Driver: Grid) در سال 2008 میلادی در اختیار دارندگان PC، X360، PS3 و DS قرار گرفت و توانست نظر مساعد اکثر کارشناس ها رو به خودش جلب کنه.
ما هم که عجیب از این بازی لذت بردیم، به نظر من گرید یک بازی ریسینگ حرفه ای بود که با تنوع زیاد و ساخت زیبایی که داشت تونست اکثر طرفداران این سبک رو راضی کنه.
این بازی توانست از سایت گیم اسپات نمره ی 8 از 10 رو نسیب خودش کنه.
pic.php

آپریشن فلشپوینت قبلی هم به اسم دراگون رایزینگ (Operation Flashpoint: Dragon Rising) سال قبل بر روی پلتفرم های PC، X360 و PS3 عرضه شد.
به نظر شخصی من بازی نسبتاً بدی نبود ولی پر از باگ های معمولی بود و گرافیک در حد عالی نبود و گیم پلی هم ، هــــی بد نبود (!) ولی خوبم نبود. این بازی از گیم اسپات 7.5 از 10 گرفته.
pic.php

امیدواریم این دوتا به همراه Dirt جدید و F1 و Bodycount از طرف شرکت کد مسترز بازی های خوبی از آب دربیان.
نظر شماها در مورد این بازی ها مخصوصاً گرید و آپریشن فلش پوینت چیه؟ منتظرشون هستید؟
منبع : VG247
با تشکر، سید حسین جعفری

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بدون شک , بازیهای Racing این شرکت بینظیر هستند و رقیب ندارند. بیصبرانه منتظر بازیهای آینده ی این شرکت هستم...

در ضمن این شرکت , در حال حاضر مشغول کار بر روی نسخه ی جدید (2.0) موتور معروفشون هستند.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
لطفا برای فعال کردن پاسخ سریع روی آیکون پاسخ سریع در یکی از پست های بالا کلیک کنید.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا سر ظهری از نظر دهی دوستان بسی شاد گشتیم :)
خو فردین، مگه انتظار بدی دارن؟دوست دارن بازی های سیمولوشن رو بصورت ارکید بازی کنن.
-پ.ن:حرف دله همرو زدن....:))
شما که بازیهای سیمولوشن رو بصورت سیمولوشن بازی میکنی نظر بده مستفیض شیم!
دیگه همه میدونن فلش پوینت چه گندی بود!حالا از هر منظری که بخوای بهش نیگا کنی...
ولی الحق والانصاف گرید واقعا خوش ساخت بود.
فلش پوینت انچنان هم گند نبود!
منئ که سیمولوشن رو سیمولوشن بازی میکنم،منتظر نسخه بعدی هستم، مثل ... نمیخوام همه بازی ها Blurــی بشهL0L

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خو فردین، مگه انتظار بدی دارن؟دوست دارن بازی های سیمولوشن رو بصورت ارکید بازی کنن.
-پ.ن:حرف دله همرو زدن....:))

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
قرار نیست وقتی شما نمیتونید یک عنوان رو بازی کنید اینطوری بهش نظر بدین.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
شما همه هستید؟!
کسی نگفته که هر کسی حتما باید فلشپوینت بازی کنه! کلی بازی مثل modern n00b 2 تو بازار هستش که میتونید استفاده کنید و ما رو با نظرات خوشحالتون شاد نکنید!!

• Like
Reactions: Timeless One

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
قرار نیست وقتی شما نمیتونید یک عنوان رو بازی کنید اینطوری بهش نظر بدین.
و شما از کجا به این نتیجه رسیده که من "نمیتونم" این بازی رو بکنم ؟!
شما همه هستید؟!
کسی نگفته که هر کسی حتما باید فلشپوینت بازی کنه! کلی بازی مثل modern n00b 2 تو بازار هستش که میتونید استفاده کنید و ما رو با نظرات خوشحالتون شاد نکنید!!
...من قصد خوشحال کردن شما رو ندارم اتفاقا ! مثل جنابعالی هم مدرن وارفیر 2 بنده رو ذوق مرگ نکرد!lol!
اصولا بند ناف منو به فاینال فانتزی و متال گیرو رزیدنت اویل و امثالهم بریدن...تازه کارو ساده کارم نیستیم...
من همه نیستم اما همه ی سایتای گنده ی دنیا همه هستن...:d
مرسی...

• Like
Reactions: keivan_depp

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
و شما از کجا به این نتیجه رسیده که من "نمیتونم" این بازی رو بکنم ؟!

...من قصد خوشحال کردن شما رو ندارم اتفاقا ! مثل جنابعالی هم مدرن وارفیر 2 بنده رو ذوق مرگ نکرد!lol!
اصولا بند ناف منو به فاینال فانتزی و متال گیرو رزیدنت اویل و امثالهم بریدن...تازه کارو ساده کارم نیستیم...
من همه نیستم اما همه ی سایتای گنده ی دنیا همه هستن...:d
مرسی...
پس شما بهتره که به همون فاینال فانتزی و .... خودتون برسید و در مورد چنین سبک هایی نظر ندید.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
پس شما بهتره که به همون فاینال فانتزی و .... خودتون برسید و در مورد چنین سبک هایی نظر ندید.
...باشه،اینجوری کسی هم از دست کسی ناراحت نمیشه ...
شما اسپلینتر سل و فلش پوینت و گرید،منم متال گیر و فاینال فانتزی و شنمو و بیونتا میزنم...:)
اما نظر همه میتونن بدن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
...باشه،اینجوری کسی هم از دست کسی ناراحت نمیشه ...
شما اسپلینتر سل و فلش پوینت و گرید،منم متال گیر و فاینال فانتزی و شنمو و بیونتا میزنم...:)
اما نظر همه میتونن بدن.
هرچی دلتون میخواید بزنید اونو خودتون میدونید ما هم خودمون میدونیم چی بزنیم به کسی هم ربطی نداره.
نظر هم بله همه میتونن بدن اما به شرط اینکه نظر شما برابر نباشه با کلمه همه :)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
واقعا سر ظهری از نظر دهی دوستان بسی شاد گشتیم :)
شما جز تمسخر چیز دیگه ای بلد نیستید !!!؟؟
شما اصلا Grid رو بازی کردید؟،تا میگیری به سمت چپ یا راست ماشین 3 دور دور خودش میچرخید ! به خاطر همین گفتم چرت بود . خیلی ها سر همین مشکل داشتن !
شاید واسه من اینطوریه من که با Forza یا سری NFS کلا مشکلی نداشتم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر