Great Ace Attorney Chronicles

Great Ace Attorney Chronicles​

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom
سبک: Adventure - Point & Click
تاریخ عرضه: 27 جولای 2021
پلتفرم ها: PC, Switch, PS4
ریمستر دو عنوان Great Ace Attorney که در سال های 2015 و 2017 به صورت انحصاری روی 3DS و تنها در ژاپن عرضه شده بود که به زودی روی پلتفرم های نسل هشتمی عرضه خواهند شد.

خلاصه داستان

داستان بازی تو ژاپن قرن 19 شروع میشه، دورانی که مرز سرزمین خورشید تابان بعد از ده ها و صده ها بالاخره به دنیا باز میشه و همراه باهاش جهش های مختلفی تو ساختار امپراطوری ژاپن چه از نظر تکنولوژی، چه از نظر معماری رخ میده. البته که سیستم حقوقی ژاپن هم دچار تغییرات میشه. شخصیت اصلی داستان، ریونوسکه ناروهودو (Ryunosuke Naruhodo) پدر جد شخصیت اصلی سری بازی های اصلی (Phoenix Wright - فنیکس رایت) ـه که طی وقایع بازی اول، دانشجوی رشته علوم تحقیقاتی تو دانشگاه ملی یومه است. به علت وقایع مختلف، مسیر ریونوسکه جوان به امپراطوری بریتانیای کبیر ختم شده تا وی بتواند مسیر خود را برای تبدیل شدن به یک وکیل مدافع عدالت خواه پیدا کند. هر چند همه چیز به سادگی پیش نخواهد رفت...

new_img01.png
ویژگی های این نسخه
  • بازی حاوی هر دو نسخه Great Ace Attorney: Adventures و Great Ace Attorney 2: Resolve می شود.​
  • مدل ها، تکسچرها و موارد دیگر از نسخه 3DS ریمستر شده و کیفیت بیشتری دارند​
  • بازی Dual Audio بوده و از هر دو زبان انگلیسی و ژاپنی پشتیبانی می کند و قابلیت تغییر بین آن ها وجود دارد (هر چند کلا بازی اون قدره دیالوگ ضبط شده نداره)​
  • حالت Story Mode: که به صورت اتوماتیک داستان رو می بره جلو و بخش های گیم پلی ـی نظیر تحقیقات و بحث کردن توی دادگاه رو خود به خود برای بازیکن حل می کنه. این مود برای کساییه که به جای بازی کردن میخوان صرفا از داستان بازی لذت ببرند.​
  • مینی اپیزودهای Escapades: ده تا مینی اپیزود جدید که حالت Slice of Life داشته و زندگی روزمره شخصیت های بازی رو خارج از جریان پرونده های جنایی نشون میده. این مینی اپیزودها توسط نویسنده خود سری، شو تاکومی نوشته و کارگردانی شدند.​
  • Special Exhibitions: گالری بازی که پر از آرت ورک های رسمی، موسیقی و کانپست آرت های بازی است. در صورت پیش خرید بازی یا خرید DLC، می توانید کانسپت آرت ها و موسیقی های دیگری که در بازی اصلی مورد استفاده قرار نگرفته اند را نیز در این بخش آزاد کنید.​
  • Tailor: بخش کاستوم های بازی که در آن می توانید لباس و ظاهر شخصیت های اصلی بازی را درون بازی تغییر دهید. (نکته: بخش Tailor فقط ظاهر شخصیت ها را در نسخه دوم بازی تغییر می دهد و در برخی صحنه ها نیز ممکن است اعمال نشود)​
  • Moving Pictures: بخش ویدیوهای بازی که جدا از کات سین ها و موارد فرعی، ویدیوهای مناسبتی سری که قبلا ترجمه نشده بودند در آن قرار دارد.​

اسکرین شات ها

reasoning-img03_gl.jpg reasoning-img01_gl.jpg court-img01_gl.jpg court-img03_gl.jpg court-img02_gl.jpg court-img04_gl.jpg

تریلرها

تریلر معرفی:

تریلر E3

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یکی از کاراکترها وکیله اتفاقا و یه ماموریت بلند بالا برای اثبات یک پرونده کلاه برداری داشتیم:-"

بله آقا...بله! :D

جدا از اینکه Date Simulation هم هست، میتونند تو این مراحل که پایان های مختلف داره با توجه به انتخاب هامون، چنین چیزی رو پیاده کنند:)) و شک ندارم میکنند وقتی نوبت Yanfei بشه:-" (همین الانش ارجاعات به memeها ، کارهای دیگه مثل استار وارز و ... هم داره، یا یه ملموزیت فرعی داشت، کارگردانی صحنه های قبل دوئل خود خود سوشیما بود:)) )

View attachment 218747

البته نوشته و صفحه سیاه سفیده ادیته:-" ولی قشنگ GOT بود:))

وات د فاعک :)) :)) :))

حالا که فکر می کنم شاید با این حد جنونی که میگی بشه... :D

تو اون بازی طوطی هم دارید؟ :D
تو یکی از پرونده های سری از یه طوطی شهادت میگیری آخه... به نظر شدنی میاد :))

1627376198940.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
وات د فاعک :)) :)) :))

حالا که فکر می کنم شاید با این حد جنونی که میگی بشه... :D

تو اون بازی طوطی هم دارید؟ :D
تو یکی از پرونده های سری از یه طوطی شهادت میگیری آخه... به نظر شدنی میاد :))

View attachment 218748
یکی از کاراکترها که یک چونیبیو تمام عیار هست، کلاغ احضار میکنه و اون برامون حرفاش رو ترجمه میکنه:D

ولی دیگه نه ، طوطی نداشتیم تا حالا:))
البته بنر بعدی سونیک داره به جمعمون اضافه میشه:)) (نه خود سونیک، ولی حس سونیک داره یکی از حرکاتش:-" )

کلا گنشین یه چیز باحالیه، حالا جدا از اکشن ادونچر OW و حتی کمی RPGش ، همین Date Sim ... تاور دفنس ، کشتی رانی ، تنیس ، انیمال کراسینگ:p (خونه سازی:-" ) و هرچی به ذهنشون میرسه دارن میریزن تو بازی:D

---

خوب خیلی منحرف کردم...ولی پست خورد تاپیکت بالا موند:p باشد که دیگران گذرشون بخوره به اینجا:-"

پ.ن : مجانی بدن شاید امتحانش کردم:-" :))
پورت موبایل نداره؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یکی از کاراکترها که یک چونیبیو تمام عیار هست، کلاغ احضار میکنه و اون برامون حرفاش رو ترجمه میکنه:D

ولی دیگه نه ، طوطی نداشتیم تا حالا:))
البته بنر بعدی سونیک داره به جمعمون اضافه میشه:)) (نه خود سونیک، ولی حس سونیک داره یکی از حرکاتش:-" )

کلا گنشین یه چیز باحالیه، حالا جدا از اکشن ادونچر OW و حتی کمی RPGش ، همین Date Sim ... تاور دفنس ، کشتی رانی ، تنیس ، انیمال کراسینگ:p (خونه سازی:-" ) و هرچی به ذهنشون میرسه دارن میریزن تو بازی:D

---

خوب خیلی منحرف کردم...ولی پست خورد تاپیکت بالا موند:p باشد که دیگران گذرشون بخوره به اینجا:-"

پ.ن : مجانی بدن شاید امتحانش کردم:-" :))
پورت موبایل نداره؟

ممنون که به اسپم دهی کمک کردی
کلا با فعالیت مفید نمیشه هیچ تاپیکی رو بالا نگه داشت :D :))

گنشین هم که قبلا گفتم... سیستمی ندارم که بکشتش... :D

========

مجانی که رو کامپیوتر احتمالا با سرعت نور کرک شه
ولی در کل مهم نیست

چون پورت موبایل داره.... :D البته این دو نسخه اش نه... نسخه های قبلیش. بگردی Ace Attorney باید 5 تا نسخه اول و دو تا اسپین آفش رو گوشی پورت شده باشن اگه اشتباه نکرده باشم. بازی به شدت Touch Friendly ـه :> رو خود سوییچ هم از تاچ پشتیبانی می کرد. همین جوری انگشت بزن برو جلو :D عملا ویژوال ناوله دیگه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
چون پورت موبایل داره.... :D البته این دو نسخه اش نه... نسخه های قبلیش. بگردی Ace Attorney باید 5 تا نسخه اول و دو تا اسپین آفش رو گوشی پورت شده باشن اگه اشتباه نکرده باشم. بازی به شدت Touch Friendly ـه :> رو خود سوییچ هم از تاچ پشتیبانی می کرد. همین جوری انگشت بزن برو جلو :D عملا ویژوال ناوله دیگه
من هنوز این سری بازی نکردم، اما روی گوشیم 3گانه نسخه 3ds برای Citra گرفتم ، ولی هنوز بازی نکردم.
هرچندوقت Citra میدم بالا میبینم آها هنوز بازی اجرا میکنه :)) ، یک چرخی تو منو میزنم و میام بیرون:D

سوالم اینه که الان برای اینکه این نسخه رو بازی کنم، باز کدوم هارو باید دانلود کنم؟
پیشنهاد خودت چیه؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
ممنون که به اسپم دهی کمک کردی
کلا با فعالیت مفید نمیشه هیچ تاپیکی رو بالا نگه داشت :D :))

گنشین هم که قبلا گفتم... سیستمی ندارم که بکشتش... :D

========

مجانی که رو کامپیوتر احتمالا با سرعت نور کرک شه
ولی در کل مهم نیست

میخوای بگی تاپیک گنشینمون که بالاست با اسپم بالا مونده؟ :-" :)) ( نه پس پست مفیده:)) )

----

کلا کامپیوتر حس بازی نیست، یا PS یا موبایل:-"
البته فعلا TWEWY دارم، ولی... این کدوم نسخه هاش گرافیکش خوبه؟ مثلا این عکس طوطی که گذاشتی نمیپسندم:-" کلا پیکسلی دوست ندارم:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من هنوز این سری بازی نکردم، اما روی گوشیم 3گانه نسخه 3ds برای Citra گرفتم ، ولی هنوز بازی نکردم.
هرچندوقت Citra میدم بالا میبینم آها هنوز بازی اجرا میکنه :)) ، یک چرخی تو منو میزنم و میام بیرون:D

سوالم اینه که الان برای اینکه این نسخه رو بازی کنم، باز کدوم هارو باید دانلود کنم؟
پیشنهاد خودت چیه؟

اون سه گانه 3DS قصه شون بعد سه گانه اصلیه (نسخه 4 و 5 و 6 اشه حقیقتا)

اگه میخوای بگیری
این سه تا رو بگیر
Phoenix Wright's Ace attorney
Ace Attorney: Justice for All
Ace Attorney: Trials & Tribulations

این از این

این کالکشن این جا هم که صفحه قبل گفتم
ریبوته. رسما هیچ احتیاجی به انجام نسخه های قبلی نیست.

بته فعلا TWEWY دارم، ولی... این کدوم نسخه هاش گرافیکش خوبه؟ مثلا این عکس طوطی که گذاشتی نمیپسندم:-" کلا پیکسلی دوست ندارم:-"

همممممم... اگه نسخه HD دیدی رو گوشی هست همون رو بریز. که احتمال زیاد هست. اگه هم نبود، با پیکسل آرتش... یکسل آرت خوشگلی داره خدایی... این جا من اسکرین شات از نسخه DS گذاشتم خدایی درب و داغونه، وگرنه باحاله به لحاظ گرافیکی کلا :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
اون سه گانه 3DS قصه شون بعد سه گانه اصلیه (نسخه 4 و 5 و 6 اشه حقیقتا)

اگه میخوای بگیری
این سه تا رو بگیر
Phoenix Wright's Ace attorney
Ace Attorney: Justice for All
Ace Attorney: Trials & Tribulations

این از این

این کالکشن این جا هم که صفحه قبل گفتم
ریبوته. رسما هیچ احتیاجی به انجام نسخه های قبلی نیست.
خب پس درست گرفتم، من همین 3گانه رو دارم
Capture.JPG
اون 3گانه دوم ندارم، نمیدونستم وجود داره، امیدوارم کپکام اونهارو هم پورت کنه رو استیم.
============
این Chronicles هم که پریکوئل هست، پس چیزی از دست نمیدم هرکدوم که خواستم بازی کنم.
ممنون.

• Like
Reactions: NHM and Z-fan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خب پس درست گرفتم، من همین 3گانه رو دارم
View attachment 218762
اون 3گانه دوم ندارم، نمیدونستم وجود داره، امیدوارم کپکام اونهارو هم پورت کنه رو استیم.
============
این Chronicles هم که پریکوئل هست، پس چیزی از دست نمیدم هرکدوم که خواستم بازی کنم.
ممنون.
رو موبایل برعکس، اون سه نسخه ی دیگه گویا وجود داره:))

---

ولی همین کالکشنی که تو تاپیکش هستیم از همش جذاب تر میزنه...به خاطر زمان و طراحی کاراکترهاش:-"

• Like
Reactions: NHM and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
رو موبایل برعکس، اون سه نسخه ی دیگه گویا وجود داره:))

---

ولی همین کالکشنی که تو تاپیکش هستیم از همش جذاب تر میزنه...به خاطر زمان و طراحی کاراکترهاش:-"

ظاهرا این جا منم که باید به گوشی رو بیارم :D

دو تا اسپین آف هم داره بازی تحت عنوان Edgeworth's Investigation که روی DS اومدن. اونا هم رو گوشی هستن ولی رو استیم و مابقی کنسول ها نه، (دومیش هم هنوز به طور رسمی لوکالیزه نشده. ولی فن ترنزلیشن هاش ریخته)
اینا بیشتر کارآگاهی اند تا دادگاهی البته (از اسمش مشخصه :D)

ولی منم عین تو قبول دارم
ستینگ این TGAA خیلی خوبه لامصب :x
ولی خب سه گانه اولم یه چیز عجیب و باحالیه. مخصوصا نسخه سومش که اصن یه چیز عجیب غریبیه در نوع خودش

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
من بازم تاکید می کنم
برای تجربه این کالکشن هیچ احتیاجی به تجربه عناوین قبلی نیست و بازی یه جور ریبوت واسه سری ـه.
(هر چند سه گانه اول به شدت پیشنهاد میشه)

سر همین اگه از این لحاظ نگرانید به هیــــــــــــــچ دوشواری ای بپرید تو سری که الان موقعیت طلایی ایه :D
خب حالا که نیاز به نسخه‌های قبلی نیست یکم از حال و هوای خود بازی بگو کمی هایپ بشم:D
حقیقتا بازیش یکم چشمم رو گرفته ولی نمیدونم انتظار چیو داشته باشم... قراره زیادی فان و کمدی باشه؟ معما داره و بازی داستانش درگیر کننده است یا یه سره باید دیالوگ بخونم و...
لطف کن کمی پیاز داغش رو زیاد کن :>

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب حالا که نیاز به نسخه‌های قبلی نیست یکم از حال و هوای خود بازی بگو کمی هایپ بشم:D
حقیقتا بازیش یکم چشمم رو گرفته ولی نمیدونم انتظار چیو داشته باشم... قراره زیادی فان و کمدی باشه؟ معما داره و بازی داستانش درگیر کننده است یا یه سره باید دیالوگ بخونم و...
لطف کن کمی پیاز داغش رو زیاد کن :>

صفحه قبل لینک دادم به یه یادداشتی

یادداشت های سید | Ace Attorney Trilogy

این جا دوباره میذارمش... یه بخش زیادیشم همین جا تکرار می کنم. این یادداشته بیشتر در وصف سه گانه اصلیه... من خودم پارسال با سری آشنا شدم. ولی راحت بهترین چیزی بود که اون سال زدم.
از همون موقع هم تعریف این دو تا بازی سری رو می شنیدم از فن هاش.
منتهی اون موقع بازی هنوز تو حالت لوکالیزه نشده بود. اونایی که تعریفشو می کردن نسخه فن ترنزلیشن رو رفته بودن و بازم دمبشون هوا بود. مخصوصا در مورد نسخه دوم که اکثرا معتقدن خیلی به لحاظ روایی کار قوی ایه.

2yfzw3cdxps61.jpg

منتها خود سری ... خود سری به لحاظ گیم پلی ای یه جایی بین بازی ادونچر مثل Monkey Island و grim Fandango و ویژوال ناول های جنایی میستری مثل کارهای Mages (اشتاینز گیت و کیاس چایلد و...) است...
میشه عملا مثل چیزی که دانگانرونپا هست، ولی خب تو یه جهت متفاوت دیگه که فرق های خودش رو داره. دانگانرونپا بیشتر به ساختار ویژوال ناول ها و Dating Sim ها نزدیک تره. سری Ace Attorney بیشتر به اون ساختار ادونچر و آیتم جمع کردن و... این نسخه به نسخه هم تو سری قویتر میشه.

===============

بازی ساده است ستینگ اش. شما یه وکیلی به اسم ناروهودو ریونوسکه با همکار دوست داشتنی تون میساتو میکوتوبا :x . هر چپتر این جوری شروع میشه که یه قتلی یه جایی اتفاق می افته. بعضا به شما بی ربط و بعضا خیلی هم مربوطه. کیس به کیس متفاوته قضیه. ولی در کل یکی این وسط متهم میشه و شما وظیفه تون اینه که بعد یه سری تحقیقات میدانی و جمع کردن مدارک از این بشر تو دادگاه دفاع کنید.

خفنی بازی به اینه به مقدار خیلی خیلی زیادی هینت میده که قاتل اصلی کیه (مخصوصا تو این کالکشن جدید، نسخه اول اش معروفه که میستری پرونده هاش اون قدره پیچیده نیست... نسخه دوم برعکسه ولی :D) بعد تو میگی خب، بازی میستری که راز پرونده هاش ضایع باشه به چه دردی میخوره
این جاست که ساختار تئاتریکال بازی با اقتدار وارد میشه :>

مسئله اصن تو Ace Attorney این نیست که شما قاتل رو پیدا کنید آخه :D خیر سرت وکیلی. ته چیزی که میتونی تصمیم بگیری اینه که موکلت گناهکاره یا نه، :D و اگه بگی نه باید حتما دلیل کافی داشته باشی تو بخش دادگاه بازی. اینش پیچیدس. تو بازی اول سری یه سری پرونده هاش هست رسما خود فنیکس رایت (شخصیت اصلی اون بازی) خیلی خوشگل قبل روز آخر دادگاه میگه "باو قاتل اینه... ولی چجوری اصن تو دادگاه من کاری کنم که ظن بیفته روش" x_xیعنی بعضا کار میستری به جایی میرسه که هم خودتون هم شخصیت اصلی بازی با هم میرسید به نتیجه... ولی به هیچ وجه کافی نیست چون اصل بازی و داستان یه جای دیگس
بهترین چیز این سری چه پرونده اش قاتل ـش ضایعِ ضایع باشه یا چه مثل پرونده آخر بازی سوم یه شطرنج 4 بعدی با یه بازیکن سوم باشه همیشه و همیشه جریان دادگاهشه

EwcW7MwVIAYpOrq.jpeg

دادگاه این سری و جریان روایی (و حقوقی اش) همون قدر به جریان دادگاه های واقعی نزدیکه که استریت فایتر خود همین کپکام به مبارزات خیابونی نزدیکه :D
وحشتناک دراماتیزه تر، کمدی تر، تراژیک تر و عجیب غریب تره. در مورد این دو تا بازی نمیدونم ولی سه گانه اصلی یه سری المان نیمه تخیلی هم داشت که رسما آخرای بازی سوم به طرز جنون آمیزی جریان دادگاه رو پیچیده می کرد (کسایی که بازی کردن میدونن کجاش رو میگم :D)

ولی اورآل به شدت فان و خاصه دنبال کردن جریان روایی این بخش های دادگاهی و درگیری شخصیت اصلی با دادستان پرونده و قاضی و شاهداش. علی الخصوص این دادستان ها، از محمد @Arima Kishou بپرسید براتون میتونه کلی از فضایل Edgeworth توضیخ بده :> :D رسما با این که آنتاگونیست سری ـه به نوعی ولی محبوب ترین شخصیت سریه و دلیلاش مشخصن :D (خود شخصیت اصلی هم خیلی دوست داشتنی ـه)
این کالکشنه اجورث محبوب دل ها رو نداره ولی بارون ون زیکز خون آشام شکل رو داره و من از همون صداش انتظارم نسبت بهش رفته بالا... اصن سطح تحقیر وسط دادگاه رو :D

1627415681162.png

این کالکشن هم همون جور که گفتم دو تا بازی ای رو داره که به جرئت بهترین بازی های سری اند. شو تاکومی که خالق این سریه واقعا آدم نابغه ای تو کارگردانی این تریپ بازی هاست. هر چند به نظرم کمدی بازی هاش یکم Hit or Miss اند ولی بیت های داستان و نوع دیالوگ نویسی اش خیلی خوبه
باز من این کالکشن برسه دستم بازی کنم حتما بیشتر ازش مینویسم این جا (جدا از نقدش)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
کلی از فضایل Edgeworth توضیخ بده : :D رسما با این که آنتاگونیست سری ـه به نوعی ولی محبوب ترین شخصیت سریه و دلیلاش مشخصن :D (خود شخصیت اصلی هم خیلی دوست داشتنی ـه)
در این حد خوبه که الان بزرگترین حال گیری من در مورد بازی های جدید نبود این بشره:(
پرونده هایی هم که که نقش کمی توی دادگاه داشت برای من به جذابیت بقیه نبودند. عشقه لعنتی:D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
در این حد خوبه که الان بزرگترین حال گیری من در مورد بازی های جدید نبود این بشره:(
پرونده هایی هم که که نقش کمی توی دادگاه داشت برای من به جذابیت بقیه نبودند. عشقه لعنتی:D

تو این یکی عوضش شرلوک هلمز هرلوک شولمز داریم :> :D

راستی من یادم رفت تو هنوز بازی دوم رو نرفتی. اصن بهترین هنرنمایی این بشر تو پرونده آخر اون بازیه >:)

• Like
Reactions: Arima Kishou

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حقیقتا من میخواستم بازی رو اورجینال بخرم
ولی تو مضیقه مالی افتادیم و مجبورم تک تک ریال هایی که به دست میارم رو خرج یه قضایایی کنم

لذا Fuck it... چشم بند دزدای دریایی رو ما زدیم به چشم مون، کلاه های چند لبه پاره پاره رو گذاشتیم رو سرمون و ژاکت قدیمی رو تن مون کردیم
تا بازی رو به سبک جواب پس داده کهن و دوست داشتنی خودمون کرک کنیم :D

And Here it is, In its All Glory
The Great Ace Attorney Chronicles
Pirate version :D

1628071828700.png

امیدوارم شو تاکومی تو خواب نیاد منو خفه کنه :-s
قول میدم تو آینده که آدم پولداری شدم برا هر کدوم از بچه های محل یکی بخرم تا فرهنگ شیرین انگشت اشاره فرو کردن تو صورت متهمین طی جلسات دادگاه بین همه پخش شه [-o<

=====================

بگذریم
ما بازی رو استارت زدیم
و علی رغم ساعت های متمادی بازی کردن، تکست خوندن و اسپیس و کلیک و اینتر زدن (با هر سه تای اینا میشه اکسپت کرد نوشته ها رو، اگه تاچ هم داشت محشر میشد، یه جاییش قلم نوری رو وصل کردم با دابل تپ قلم نوری داشتم بازی می کردم... برید بگردید کدوم بازی 700 تا گوتی برده تون همچین انعطافی تو نحوه بازی کردن داره :>)
خلاصه که با تمام زوری که دیروز زدم و حتی وسطش یه چرت هم خوابیدم، کلا فقط یه چپتر تموم کردم... و تازه اونم چپتر اولیه که هیچ بخش تحقیقاتی نداره و فقط هم یه روز دادگاه داره

خلاصه که احتمالا تا آخر سال من این جا از تجربه ام با بازی پست بذارم، چون حالا حالا ها درگیرشیم :D

حالا چپتر اول چطور بود؟
هیچی، محشر :D
یه جورایی به لحاظ سناریو، خیلی حس ادای احترام به چپتر اول trials & tribulations داشت. از نوع قتل تا جوری که تموم میشه و Foreshadowing اش برای وقایع آینده
و هولی شعط چقدر Kazuma خوبه :D
یارو این قدر Cool ـه که همیشه یه بادی داره دو نخ پارچه پشت هدبند اش رو با خودش میبره... هاله اش این قدر قویه :D

1628074753931.png

دیدن پدرجد دادستان Payne معروف، دکتر Auchi هم خیلی چسبید :> (البته خودش که نه، دیدن له شدنش... این لب پریدنش هم وقتی میزدی تو خال خیلی خوب بود :D)

کلا اولین چیزی که من با بازی حال کردم استایل انیمیشن هاشه... یه حالت تر و تمیز و Over The Top ـی داره که واقعا عالیه. جزو یکی از شسته رفته ترین و در عین حال استایلیستیک ترین بازی های سه بعدی انیمه ای ایه که دیدم

cARPPJg.gif

حالا همه اینا به کنار، یه جا اوایل دادگاه، یه شاهده رو میارن که سرهنگ ژاندارمری ـه... بعد این داره حرف میزنه هی صدای "وق وق" بچه میاد... منو بگو... این یارو با این همه سیبیل و انقولت، صدای بچه از کجاش میاد :D هی می گفتم نکنه باگ ـه و این نسخه FitGirl لعنتی قاطی پاتی کرده اینا رو (چون فایل های ویدیویی تو گالری رو هم نشون نمیداد بازی)
بعد یهو دیدم خود ناروهودو داره میگه، این صدای بچه از کجا میاد...
که بعدش سر و کله این کوچولو از پشت سرهنگ ما پیدا میشه :))

UntitNBVCled.png

بعد من تازه دوزاری افتاد که هولی شعط، اینی که به لباس این بشر بستن واسه نگه داشتن بچه بوده...
بعد این خیلی خوبه. من قشنگ دو دیقه کامل داشتم میخندیدم... =)) بعد اون پیرمرده ی آنتیک فروش بغلش هم وضعش خیلی خوبه :))

از موسیقی و ... هم چیزی نگم که محشره
پلات توییست های آن چنان خفنی نداره این پرونده به عنوان پرونده اول، مخصوصا شباهتاش به پرونده اول نسخه سوم بیشتر لو میده کل قضیه رو هر چی جلوتر میرید.
ولی در کل جریان و کارگردانی اش محشره... مخصوصا یک چهارم نهایی که رسما اوردوز میکنید که دهن همه رو سرویس کنید >:)>:)

خلاصه که به شدت پرونده اول باحالی بود
به لول افسانه ای چپتر اول بازی دوم که رسما میم تاریخیه نمیرسه :> (God Bless You Wellington :)) ) ولی در کل یکی از بهترینای سری بود

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
حقیقتا من میخواستم بازی رو اورجینال بخرم
ولی تو مضیقه مالی افتادیم و مجبورم تک تک ریال هایی که به دست میارم رو خرج یه قضایایی کنم

لذا Fuck it... چشم بند دزدای دریایی رو ما زدیم به چشم مون، کلاه های چند لبه پاره پاره رو گذاشتیم رو سرمون و ژاکت قدیمی رو تن مون کردیم
تا بازی رو به سبک جواب پس داده کهن و دوست داشتنی خودمون کرک کنیم :D

And Here it is, In its All Glory
The Great Ace Attorney Chronicles
Pirate version :D

View attachment 219627

امیدوارم شو تاکومی تو خواب نیاد منو خفه کنه :-s
قول میدم تو آینده که آدم پولداری شدم برا هر کدوم از بچه های محل یکی بخرم تا فرهنگ شیرین انگشت اشاره فرو کردن تو صورت متهمین طی جلسات دادگاه بین همه پخش شه [-o<

=====================

بگذریم
ما بازی رو استارت زدیم
و علی رغم ساعت های متمادی بازی کردن، تکست خوندن و اسپیس و کلیک و اینتر زدن (با هر سه تای اینا میشه اکسپت کرد نوشته ها رو، اگه تاچ هم داشت محشر میشد، یه جاییش قلم نوری رو وصل کردم با دابل تپ قلم نوری داشتم بازی می کردم... برید بگردید کدوم بازی 700 تا گوتی برده تون همچین انعطافی تو نحوه بازی کردن داره :>)
خلاصه که با تمام زوری که دیروز زدم و حتی وسطش یه چرت هم خوابیدم، کلا فقط یه چپتر تموم کردم... و تازه اونم چپتر اولیه که هیچ بخش تحقیقاتی نداره و فقط هم یه روز دادگاه داره

خلاصه که احتمالا تا آخر سال من این جا از تجربه ام با بازی پست بذارم، چون حالا حالا ها درگیرشیم :D

حالا چپتر اول چطور بود؟
هیچی، محشر :D
یه جورایی به لحاظ سناریو، خیلی حس ادای احترام به چپتر اول trials & tribulations داشت. از نوع قتل تا جوری که تموم میشه و Foreshadowing اش برای وقایع آینده
و هولی شعط چقدر Kazuma خوبه :D
یارو این قدر Cool ـه که همیشه یه بادی داره دو نخ پارچه پشت هدبند اش رو با خودش میبره... هاله اش این قدر قویه :D

View attachment 219632

دیدن پدرجد دادستان Payne معروف، دکتر Auchi هم خیلی چسبید :> (البته خودش که نه، دیدن له شدنش... این لب پریدنش هم وقتی میزدی تو خال خیلی خوب بود :D)

کلا اولین چیزی که من با بازی حال کردم استایل انیمیشن هاشه... یه حالت تر و تمیز و Over The Top ـی داره که واقعا عالیه. جزو یکی از شسته رفته ترین و در عین حال استایلیستیک ترین بازی های سه بعدی انیمه ای ایه که دیدم

View attachment 219634

حالا همه اینا به کنار، یه جا اوایل دادگاه، یه شاهده رو میارن که سرهنگ ژاندارمری ـه... بعد این داره حرف میزنه هی صدای "وق وق" بچه میاد... منو بگو... این یارو با این همه سیبیل و انقولت، صدای بچه از کجاش میاد :D هی می گفتم نکنه باگ ـه و این نسخه FitGirl لعنتی قاطی پاتی کرده اینا رو (چون فایل های ویدیویی تو گالری رو هم نشون نمیداد بازی)
بعد یهو دیدم خود ناروهودو داره میگه، این صدای بچه از کجا میاد...
که بعدش سر و کله این کوچولو از پشت سرهنگ ما پیدا میشه :))

View attachment 219635

بعد من تازه دوزاری افتاد که هولی شعط، اینی که به لباس این بشر بستن واسه نگه داشتن بچه بوده...
بعد این خیلی خوبه. من قشنگ دو دیقه کامل داشتم میخندیدم... =)) بعد اون پیرمرده ی آنتیک فروش بغلش هم وضعش خیلی خوبه :))

از موسیقی و ... هم چیزی نگم که محشره
پلات توییست های آن چنان خفنی نداره این پرونده به عنوان پرونده اول، مخصوصا شباهتاش به پرونده اول نسخه سوم بیشتر لو میده کل قضیه رو هر چی جلوتر میرید.
ولی در کل جریان و کارگردانی اش محشره... مخصوصا یک چهارم نهایی که رسما اوردوز میکنید که دهن همه رو سرویس کنید >:)>:)

خلاصه که به شدت پرونده اول باحالی بود
به لول افسانه ای چپتر اول بازی دوم که رسما میم تاریخیه نمیرسه :> (God Bless You Wellington :)) ) ولی در کل یکی از بهترینای سری بود
کرکی بازی کردن حرام است و لذا شما باید نسخه اصلی رو تهیه کنی:))
امیدوارم بازی بهت بچسبه

• Smile
Reactions: mr-game&watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر