Gray Matter | PC

Gray_Matter_cover.jpg

بخش 1) اطلاعات کلی:

Developer: Tonuzaba
Publisher: Mamba Games
Genre: Adventure
Platform: PC/Xbox 360
Release Date: February 25, 2011

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer 1
Trailer 2
ScreenShots

بخش 3) توضیحات:

Gray Matter یک عنوان ماجرایی سوم شخص است که طرفداران این سبک بسیار به آن امیدوار هستند.
ساخت این بازی چند سال به طول انجامیده است و مدام از سوی سازندگام با تاخیر مواجه میشود. در حال حاظر هم تاریخ جدید عرضه بازی 25 فوریه 2011 عنوان شده است که بصورت همزمان بر روی هر دو پلتفورم PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد. امیدواریم این تاریخ دوباره دچار تغییر نشود.

آخرین ویرایش:

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
امیدوارم حرکات کاراکتر اصلی خشک نباشه که اصلا خوشم نمیاد:(
مثل سری Evil & Silent Hill
اتفاقا دوست عزیز دقیقا این مشکلیو که گفتی داره
نمی دونم چرا خوشم نیومد ازین بازی اصلا اونجور که می خواستم نبود یه جوزایی خشک و بی روحه.چند روز پیش یکمشو بازی کردم دیگه نرفتم سراغش بعد از بازی روان و جذاب lost horizon توقعاتم رفته بالا از بازیهای ماجرایی.
کسه دیگه بازی نکرده بیاد نظر بده؟؟؟؟

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
بلاخره این بازی رو پیدا کردم.
داستان بازی به نظرم واقعا قشنگه و از آهنگهای بسیار زیبایی استفاده شده.(در charpter 3 زمانی که با دکتر هستیم یه موزیک میزنه که واقعا غمگینه و به اون قسمت که در مورد زنش هست میخوره.)

اتفاقا دوست عزیز دقیقا این مشکلیو که گفتی داره
نمی دونم چرا خوشم نیومد ازین بازی اصلا اونجور که می خواستم نبود یه جوزایی خشک و بی روحه.چند روز پیش یکمشو بازی کردم دیگه نرفتم سراغش بعد از بازی روان و جذاب lost horizon توقعاتم رفته بالا از بازیهای ماجرایی.
کسه دیگه بازی نکرده بیاد نظر بده؟؟؟؟
درسته lost horizon یکم از این سریع تر بود ولی معمای خاصی نداشت و به راحتی میشد بازی رو تموم کرد ولی gray matter با معماهای خاصی که داره این مشکل بسیار کوچیکش رو از بین میبره و به نظرم یکی از بهترینهای این سبک هست.این قسمتهایی هم کهباید شعبده بازی بکنی واقعا جالبه.راستی توی گوشی سم هم برید و بعدش برید قسمت game میتنید بازی snake رو انجام بدید.
واقعا این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم.
راستی من توی charpter 3 گیر کردم توی اون قسمتی که باید به اون دستگاه عددهای 1 تا 99 رو وارد کنیم.کسی میتونه راهنمایی کنه؟(بیاین این تاپیک برا راهنمایی :http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1271653#post1271653)

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
به نظرم بازي فصل افتتاحيه زياد جالبي نداشت واسه همين من جذبش نشدم البته معلوم بود بازي هست كه روش زياد سرمايه گذاري شده ولي معمولا بازيهاي ماجرايي خوب با يه چالش جدي شروع مي شن و فصل اولشون هم خيلي زود تموم ميشه كه آدمو جذب كنه.اين بازيو گذاشتم واسه وقتي كه به اندازه كافي حوصله داشته باشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر