Multi Platform Grand Theft Auto VI

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
  2. Xbox Series X|S
20240508_211230.jpg

تریلر اول:

View attachment YouCut_20240627_134229994.mp4

.................
لوگوی بازی

dgj5wme-327561a1-f8f9-41bd-b591-57ba244348c2.png

مروری بر وقایعی که در مورد این بازی طی سالهای گذشته رخ داد
5 مارس ۲۰۲۱ اولین اشاره رسمی به ساخت GTA جدید توسط استراوس زلنیک مدیرعامل تیک تو بود که در جدیدترین مصاحبه خودش پس از پرسش یک خبرنگار در مورد زمان معرفی بازی GTA 6 برای اولین بار بطور رسمی بدون اینکه بخواد چیزی رو تکذیب کنه با تایید ساخت این بازی گفت که به وقتش که برسد راکستار GTA 6 رو معرفی خواهد کرد این اولین واکنش رسمی تیک تو به بازی GTA 6 هست که در این تاریخ شاهد آن بودیم.

IMG_20210814_130556.png

آپدیت مهم:
در روز ۴ فوریه 2022 راکستار طی توییتی برای اولین بار رسما به ساخت GTA بعدی اشاره کرد و گفت اخبار و اطلاعات به مرور در اختیار قرار داده خواهد شد.

FOyMd1nXwAI0r-v.jpg

راکستار در توییت اشاره شده گفت:

"بسیاری از شما ها در مورد نسخه جدید فرنچایز Grand Theft Auto سوال میکنید.

با هر پروژه جدید،هدف ما همیشه این است که فراتر از آن چیزی که قبلا به شما ها ارائه کردیم حرکت کنیم.ما خوشحال هستیم که تایید میکنیم توسعه فعال نسخه بعدی در حال انجام است.
ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گزاشتن اطلاعات بیشتر به محض آماده شدن بازی هستیم.از طرف کل تیم بابت حمایت های شما سپاسگزاریم"

در روز ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ و فقط یک روز بعد از سالگرد ۹ سالگی GTA 5 یک هکر در وب سایت Gtaforums اقدام به انتشار ویدیوهایی از بیلد پری آلفا GTA 6 کرد که کامیونیتی راکستار سریعا و بعد از مرور ویدیو ها و سورس کد ها جزییاتی جالبی از GTA 6 بدست آوردند که همه آنها در اسپویلر با ترجمه فارسی میتوانید بخوانید: 👇
✅ نقشه بازی بر اساس Vice City است، اما شاهد دریاچه‌ای هستیم که کمی از میامی فاصله دارد، احتمالا بخش بزرگی از فلوریدا به عنوان نقشه‌ی GTA 6 برنامه ریزی شده است.

✅ حداقل دو شخصیت قابل بازی، احتمالا می‌توانید همدیگر را صدا بزنید (یا از همدیگر کمک بگیرید)

✅ انیمیشن های جدیدی همچون سینه‌خیز رفتن، تعامل با اسب ها، و حتی اوردوز کردن!

✅ چرخه انتخاب سلاح کاملا بازسازی شده‌است، می‌توانید بخش سیگار و کمک های اولیه را مشاهده کنید.

✅ تعداد حمل تفنگ ها بسیار محدود شده است، اما می‌توانید با کیف تعداد بیشتری حمل کنید.

✅ خودرو ها جزئیات دیوانه کننده‌ای دارند.

✅ مکان هایی همچون هتل، سوپرمارکت، رستوران، فروشگاه خرید اجناس دست دوم (برای فروش وسائلی که دزدیدیم؟) و اشاراتی به آسانسور

✅ اشاره به گرسنگی، عرق کردن، چاق شدن، رفاقت با حیوانات

✅ اجاره دوچرخه

✅ تصادف ها واقعی تر بنظر می‌رسند.

✅ فیزیک قایق ها همچون RDR 2

✅ فیزیک دامن

✅ پلیس ها پلاک شمارا به یاد خواهند داشت.

✅ مردم به حرکات شما با جزئیات تمام واکنش خواهند داد، پلیس ها کور کورانه حرکت نمیکنند و مناطق را محاصره میکنند.

✅ اتفاقات پویایی در جهان بازی همچون توریست های گم‌شده و ...

✅ تعامل با اسب و حیوانات

✅ وجود کدهایی مربوط به تیراندازی و راندن جت‌پک

✅ وجود کدهایی مربوط به زیردریایی

✅ سیستم Drive-by به کلی بازسازی شده

✅ وجود کدهایی مربوط به دزدی و راندن قطار

✅ هوش مصنوعی پیشرفته برای پلیس ها و NPCها

✅ جزئیات به شدت زیاد داخل ماشین ها

✅ امکان آرایش کردن

✅ کد های دستگیری مجرمین توسط پلیس و انتقال به بازداشتگاه

✅ وجود بخش زیادی/کل ایالت فلوریدا

✅ احتمال تعامل با NPCها همچون RDR2

✅ همچنین وجود پاراگلایدر در بازی

ویدیو های مربوط به leak اون هکر رو میتونید از اینجا دریافت کنید.

هکر در اکتبر همان سال یعنی ۲۰۲۲ توسط پلیس انگلستان بازداشت شد.

در روز ۱۸ ماه May سال ۲۰۲۳ استراوس زلنیک در مصاحبه بسیار مهمی اعلام کرد :
"در چندین سال گذشته ما کسب و کارمان را برای انتشار مجموعه‎ای از پروژه‏‌های عظیم که معتقدیم ما را به سطح جدیدی از موفقیت می‌رساند، آماده کردیم.

در سال مالی 2025، با عرضه چندین عنوان بزرگ و خلاقانه، وارد دوران جدیدی شویم که معتقدیم سطح استاندارد جدیدی در صنعت بازی ایجاد می‌کند. ما انتظار داریم [تا در آن سال] به عدد 8 میلیارد دلار ارزش خالص دفتری و 1 میلیارد دلار پول عملیاتی برسیم.

همچنین پیش‌بینی می‌کنیم به سطوح بالاتری از نتایج عملیاتی مالی در سال 2026 و پس از آن برسیم"

سال مالی 2025 تیک‌تو از 1 آپریل 2024 (13 فروردین 1403) شروع و در 31 مارچ 2025 (11 فروردین 1404) پایان می‌یابد.

آپدیت مهم:در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ بلومبرگ به نقل از جیسون شرایر اعلام کرد GTA 6 در نوامبر معرفی و تریلر آن در اواخر نوامبر - اوایل دسامبر منتشر خواهد شد.

آپدیت مهم:در همان تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ توسط خود راکستار و شخص سم هوسر پخش اولین تریلر GTA VI در اوایل ماه دسامبر تایید شد.

آپدیت مهم: در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ راکستار رسما اعلام کرد اولین تریلر GTA جدید در ۵ دسامبر به نمایش در خواهد آمد.

آپدیت مهم: در ۱۵ ماه مِی ۲۰۲۴ کمپانی TakeTwo رسما اعلام کرد که GTA 6 در پاییز سال ۲۰۲۵ (حدفاصل سپتامبر تا دسامبر) عرضه خواهد شد.​

آخرین ویرایش:
وقت آزاد داشتم, گفتم بریم ببینیم دوست خوش ذوقمون چی پخته.

داداش این چیه؟ پاره شدم از خنده

کانسپت های گیم پلی اش رو دوست داشتم ولی از نظر داستانی؟ داغون

در تمام مدت خوندنش, لوگوی NETFLIX جلو جشمم بود..

در تمام مدت خوندنش, لوگوی NETFLIX جلو جشمم بود..
دوست نویسنده امون کاملا همه quality های یک نویسنده مدرن و خوب برای کار در صنعت گیم رو داره.
با آرزوی موفقیت برای دوست 13 سالمون.
تو رزومش اینو بزاره, Ubisoft رو هوا میقاپتش.

رفقا لیکی در کار نیست این متن منتشر شده توسط ی فن خوش ذوق در gtaforum نوشته شده
این لینکش هست (طبق معمول ی نفر توی ایکس برای وایرال شدن شیطنت کرده به اسم لیک پخشش کرده)
Grand Theft Auto VI Chapter One Concept
هر گاه خواستی بگی لیکی در کار نیست به این تصویر نگاه کن. احتمالا داره تلاش میکنه بوسیله تلویزیون آسایشگاه دوباره راکستار رو هک کنه>:)

GTA VI Hacker.jpg

• Smile
Reactions: Amorfin
یک دهه ی هیجان انگیز در انتظار این دو نفر خواهد بود..

Dylan_Rourke در نقش جیسون
و
Manni_Perez در نقش لوسیا

View attachment 342206

View attachment 342207View attachment 342208View attachment 342209View attachment 342210View attachment 342211View attachment 342212View attachment 342213View attachment 342214View attachment 342215View attachment 342216

این هم برای یادآوری که سال ۲۰۱۹ راکستار چه هینتی داده بود:

View attachment 342217
میگم حاج رولی عجب اندام ورزشکاری ای داره بانو :D

بنظر من بعد از اون قسمت لب ساحل ،اینجای تریلر برای من بهترین قسمت بود.
چون داد میزنه قسمتی از گیمپلی بازیه.
فقط تصور کنید تو این محیط قراره قدم بزنیم.

کمی ادیت از خودم:

View attachment YouCut_20240624_125945997.mp4

راستی به اون رفلکشن آب زیر ماشین هم دقت کنید کاملا مشخصه ری تریسینگ هست و SSR نیست.
بنظرتون بادی تایپ NPC ها خیلی واقعی تر نشده؟ خیلی فرق کرده با NPC های رددد۲ و GTA5.

میگم حاج رولی عجب اندام ورزشکاری ای داره بانو :D
با توجه به عکس و فیلم هایی که من از بانو تو فضای مجازی دیدم بعید میدونم کسی با جیسون بازی کنه

هزار ماشالا بانو مثل اکثر بانوان لاتین شقه و ایرانی پسنده :D

IMG_20240624_200226_539.jpg

استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two در مصاحبه اخیر خود اظهارات جالبی را در مورد راکستار و GTA ارائه کرد.

زلنیک:
- عنوان GTA 5 به تنهایی از زمان عرضه در سال 2013 تاکنون تقریباً 10 میلیارد دلار درآمدزایی داشته است.

- راکستار مصمم است تا GTA 6 برای مدتها یک بازی ویدیویی بی رقیب باشد. پلیرها قطعا تا عرضه بازی و بعد از آن هایپ بی حد و حصری تجربه خواهند کرد.

- فرانچایز GTA اکنون دیگر به یک محصول فرابازی تبدیل شده است و محصول سرگرمی شماره یک در تمام دوران است. اکنون دیگر GTA هیچ رقابتی با بازی های دیگر ندارد، در حالی که زمانی که GTA 5 عرضه شد، عناوین دیگری مانند CoD آن را به چالش می کشیدند.

- راکستار در هنگام انتشار بازی ها بر روی پلتفرم های مختلف از الگوی خاصی پیروی می کند.
( منظور زلنیک به این معنی است که نسخه PC تا مدتی عرضه نخواهد شد)

- راکستار در حال حاضر در اوج بیزینس و کسب درآمد از خدمات لایو سرویس است.

- راکستار از زمان انتشار GTA 5 مشغول توسعه DLC های GTA Online و RDR2 بود و 12 سال گذشته را صرفا روی GTA 6 کار نکرده است. انتظار چنین الگویی برای GTA 7 نیز دور از ذهن نیست.

- راکستارگیمز به دنبال کمال با GTA 6 است و راکستار مصمم است تا تجربه ای را ایجاد کند که قبلاً هرگز حتی در سطح Entertainment هم دیده نشده است.

- استراوس زلنیک در ادامه مجددا تاکید کرد که مطمئن است راکستار تجربه سرگرمی بی نظیری را با GTA 6 ارائه خواهد کرد. اعتماد به محصول نهایی همچنان در حال افزایش است.

حیف نمیشه اینجا نظرسنجی گذاشت.
اگر دوست داشتید در این نظرسنجی شرکت کنید.

این که راکستار بازیگر غیر معروف اما بدرد بخور میاره خیلی جذاب تره از کسایی که سلبریتی میارن.

اصلنم منظورم کوجیما نیست :-"
به نظر من برای ویدیو گیم استفاده از بازیگر معروف خریت محضه!! وقتی با تکنیک های ویدیویی و‌گرافیکی میشه هر فیزیک و چهره ای برای کارکتر طراحی کرد چرا باید از یک بازیگر معروف استفاده بکنن که چندین برابر دستمز بگیره
این نشون دهنده هوش راکستاره و البته تا حدی بی محتوایی بقیه بازیها که سعی میکنن با اسم بازیگر برای خودشون تبلیغ کنن
آرتور مورگان بازیگرش رو کسی نمیشناسه ولی یکی از شاخص ترین کارکترهای دنیای ویدیو گیمه

به نظر من برای ویدیو گیم استفاده از بازیگر معروف خریت محضه!! وقتی با تکنیک های ویدیویی و‌گرافیکی میشه هر فیزیک و چهره ای برای کارکتر طراحی کرد چرا باید از یک بازیگر معروف استفاده بکنن که چندین برابر دستمز بگیره
این نشون دهنده هوش راکستاره و البته تا حدی بی محتوایی بقیه بازیها که سعی میکنن با اسم بازیگر برای خودشون تبلیغ کنن
آرتور مورگان بازیگرش رو کسی نمیشناسه ولی یکی از شاخص ترین کارکترهای دنیای ویدیو گیمه
با اینکه کاملا با حرفت که استفاده از بازیگر کمتر معروف بهتره موافقم اما دلیلش پول نیست. دلیلش اینه از اونجایی که بازیهای راکستار مدتهای طولانی در حال ساخت هستن استفاده از بازیگر خیلی معروف به این معنی که پروژه راکستار زودتر از اونی که بخواد لو میره . چون کنترل و گرفتن nda سخت به یه بازیگر معمولی و غیر معروف خیلی راحت تر از بازیگر معروفه .
همین بازیگران رددد2 تا مدتا اصلا نمیدونستن دارن رو چه پروژه ای کار میکنند و وتازه وقتی بازی انونس شد متوجه شدند اسم پروژه چیه.

البته این دوتا بازیگر جیسون و لوسیا بازیگرای خوبی هستن و تو چندتا فیلم و سریال هم بازی کردن طی این چندسال

Dylan Rourke | Actor, Writer, Producer

View attachment Bury the Bride - Official Trailer.mp4

Manni L. Perez | Actress

View attachment Manni L. Perez.mp4

آخرین ویرایش:
با اینکه کاملا با حرفت که استفاده از بازیگر کمتر معروف بهتره موافقم اما دلیلش پول نیست. دلیلش اینه از اونجایی که بازیهای راکستار مدتهای طولانی در حال ساخت هستن استفاده از بازیگر خیلی معروف به این معنی که پروژه راکستار زودتر از اونی که بخواد لو میره . چون کنترل و گرفتن nda سخت به یه بازیگر معمولی و غیر معروف خیلی راحت تر از بازیگر معروفه .
همین بازیگران رددد2 تا مدتا اصلا نمیدونستن دارن رو چه پروژه ای کار میکنند و وتازه وقتی بازی انونس شد متوجه شدند اسم پروژه چیه.

البته این دوتا بازیگر جیسون و لوسیا بازیگرای خوبی هستن و تو چندتا فیلم و سریال هم بازی کردن طی این چندسال

Dylan Rourke | Actor, Writer, Producer

View attachment 342272

Manni L. Perez | Actress

View attachment 342270
این بخشی که شما گفتی قطعا یه دلیل مهمه ولی به نظر من جنبه مالی هم خیلی بی تاثیر نیست
بازیگر تاپ استخدام کردن برای چندین ماه یا سال(نمیدونم پروسش چقدر زمانبره ولی احتمالا کوتاه مدت نیست)قطعا هزینه ی خیلی بالایی خواهد داشت و تاجایی که من میدونم شرکتهایی که موفق و سود ده هستند جایی که نیاز باشه و بدونن بازگشت سرمایه داره براشون خیلی خوب خرج میکنن و جایی هم که بدونن ارزشی نداره سرمایه کذاری شاید پرداخت پول یه لیوان قهوه هم براشون سنگین باشه
اون شرکتی که بازیگر تاپ استخدام میکنه برای ویدیو گیمش میخواد از حواشی کنار بازیگر معروف بشه و ضعف های احتمالیش رو جبران کنه ولی وضعیت بازیای راکستار برعکسه اگر یه تیکه سنگ بیاره و بهش نقش بده اون سنگ معروف میشه

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN
من نمیدونم چرا با همه چیز این بازی حال کردم به جز مدل سازی ماشیناش
بعضیاشون خیلی افتضاح هستند از نظر طراحی مثل zentorno
بعضیاشون تو تریلر تو بعضی صحنه ها با gta v هیچ فرقی نداشتند مثل این صحنه پایین
vlcsnap-2024-06-25-09h52m47s451_nutq.png

رسما grotti ها یا همون فراری ها ، داج چلنجر و بنز سفید همون نسخه v هستند
اون پورشه هم فکر کنم تو آخرین آپدیت ها اضافه شد که من دیگه بازی نکردم
ولی از نظر جزئیات باز انگار یه ذره بالاتر از ماشین هایه که اول سریع بودن یا اضافه شدن
کاش تا نسخه نهایی یک دست بشه
تو gta iv به v هم داشتیم بعضی ماشین ها اضافه شدن ولی باز تغییراتی داشتند

من نمیدونم چرا با همه چیز این بازی حال کردم به جز مدل سازی ماشیناش
بعضیاشون خیلی افتضاح هستند از نظر طراحی مثل zentorno
بعضیاشون تو تریلر تو بعضی صحنه ها با gta v هیچ فرقی نداشتند مثل این صحنه پایین
vlcsnap-2024-06-25-09h52m47s451_nutq.png

رسما grotti ها یا همون فراری ها ، داج چلنجر و بنز سفید همون نسخه v هستند
اون پورشه هم فکر کنم تو آخرین آپدیت ها اضافه شد که من دیگه بازی نکردم
ولی از نظر جزئیات باز انگار یه ذره بالاتر از ماشین هایه که اول سریع بودن یا اضافه شدن
کاش تا نسخه نهایی یک دست بشه
تو gta iv به v هم داشتیم بعضی ماشین ها اضافه شدن ولی باز تغییراتی داشتند
برای قضاوت درمورد طراحی ماشین ها از روی تریلر اول خیلی زوده.
چیزی که فعلا از همین تریلر میشه فهمید تنوع بسیار زیاد ماشینهاست . طراحی رو زمانی میشه نظر داد که تریلر گیمپلی بیاد. ضمن اینکه توقع بازی ریسینگ سیمولاتور هم نباید از GTA داشت.
ضمن اینکه یادمه تریلر اول و دوم RDR2 که اومد طراحی اسبها تو بازی چندان جالب بنظر نمیرسید و من کمی نگران شده بودم چرا طراحی و انیمیشن اسبها یه کمی خشکه اما وقتی بازی ریلیز شد متوجه شدیم طراحی اسبها فراتر از اون چیزیه که حتی تصور میکردیم‌

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or