Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
هر کاری میکنم نمیشه
برو توی یکی از پارکینگ های نقشه...هرجا بود...محل کار بود...لب ساحل بود...مطمئن باشی که کسی قبلا سوارش نشده باشه...یعنی عملا بدزدیش....بعد تو ماشین بشین و بهش زنگ بزن اونجا میبینی گزینه رو

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
دوستان تو این Random event ها یه ماشین حمل پول میبینم اصلن نمیدونم چی کار کنم پولشو به دست بیارم!
کمک کنید وگرنه از بی پولی با مایکل میرم استریپر میشم :XD

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دوستان تو این Random event ها یه ماشین حمل پول میبینم اصلن نمیدونم چی کار کنم پولشو به دست بیارم!

می ری Sticky Bomb می خری می زنی به کنار در سریع باز می شه برمی داری فرار می کنی، یا هم با مایکل می ری جلو وامیستی، اسنایپرو در می یاری، می زنی قدرت مخصوصش که صخنه آهسته است، هردو نفر سوار ماشین رو نفله می کنی

کمک کنید وگرنه از بی پولی با مایکل میرم استریپر میشم :XD

That's Always a reliable option :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
مصاحبه دن هاوزر با گاردین .
VG247

فکر کنم در این قسمت از مصاحبـه به مسئولین یوبیسافت تیکه انداختـه :d
We don’t have another GTA in development
we don’t work on three of these games at a time
That would be phenomenally depressing

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
^ دورغه همش. باز سال 2015 یه تریلر گنگ می دن بیرون بعدشم می گن از دوماه بعد از عرضه V داشتیم روش کار می کردیم :|

--------
تو چه Dilemmaـی موندم :| الان مرحله 53ـم، 16 تا دیگه مونده، اصلا نمی خوام بازی کنم تموم شه ولی اینقدر داستان هیجان انگیز شده که آدم نمی تونه بازی نکنه. خوب می مردین 80 مرحله اش می کردین؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
^ دورغه همش. باز سال 2015 یه تریلر گنگ می دن بیرون بعدشم می گن از دوماه بعد از عرضه V داشتیم روش کار می کردیم :|

--------
تو چه Dilemmaـی موندم :| الان مرحله 53ـم، 16 تا دیگه مونده، اصلا نمی خوام بازی کنم تموم شه ولی اینقدر داستان هیجان انگیز شده که آدم نمی تونه بازی نکنه. خوب می مردین 80 مرحله اش می کردین؟
2015 دیگه نوبت red dead بعدیه!
پسر خود راکستار می دونه چقدر مرحله بزاره!:d
اگر بیشتر می زاش ,ممکن بود داستان رو نتونه خوب دربیاره!

mohsen_one

کاربر سایت
Jul 11, 2011
88
نام
محسن
دوستان یه کمک به من میدید ؟ گیر کردم !

حدود 65% از بازی رو رفتم ! یه مرحله هست که میخایم بریم دزدی 2 تا آپشن میده که من اونی رو انتخاب کردم که چند تا ماشین آمریکایی ( Muscle ) میخاد !
بعد گفت برو ون پلیس پیدا کن . اونم پیدا کردم تموم شد !
بعد یه ایمیل اومد که محل 3 تا ماشین رو داده . البته عکس محلش ... من پیدا نمیکنم اینا رو ... کجان ؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
2015 دیگه نوبت red dead بعدیه!
پسر خود راکستار می دونه چقدر مرحله بزاره!:d
اگر بیشتر می زاش ,ممکن بود داستان رو نتونه خوب دربیاره!

باشه 2015 رد دِد عرضه می شه 2016 تریلرو می دن بیرون :D مطمئن باش شاید الان برنامه ای نداشته باشن، ولی ساخت VI از شیش ماه دیگه شروع می شه :D
من با این چیزا کاری ندارم، بازی داره تموم می شه اعصابم خورده !

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
تجربه جدید: سلام من چند نفرو جمع کردم رفتیم از یه مغازه دزدی کردیم خیلی حال داد شما ها هم امتحان کنید پول خوبی میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر