Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
در خوب بودن و شاهکار بودنه این بازی شکی نیست
ولی دیگه یه کم زیادی داره هایپ بازی میشه
آب قند و اورژانس و 110 و مرگ موش و ....

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
در خوب بودن و شاهکار بودنه این بازی شکی نیست
ولی دیگه یه کم زیادی داره هایپ بازی میشه
آب قند و اورژانس و 110 و مرگ موش و ....

چی میگی ؟:D
بازی که بیاد یک ماه کلا بچه ها میرن تو کما. اینا که طبیعیه :D
من برای GTA IV دقیقا 3 ماه رفته بودم تو خودم و هربازی ای میکردم جواب نمیداد:D

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
دوستان داشتم به این فکر میکردم که میشه soundtrack اضافه کرد به لیست آهنگ هایی که میخوای تو ماشین بزاری.که اگه بشه(مثل فیفا) عالی میشه...فکر کن شاهکارای هانس زیمر تو سه گانه بتمن رو بزاری رو ضبط هامر یا جت و بری به مسابقه.یا واسه مسابقات آهنگ ورزشی بزاری >:D.
من خودم واسه فیفا که این قابلیت رو داره.تو ورزشگاه یووه آهنگ اصلی یووه رو گذاشتم.قبل بازی ها هم آهنگ چمپیونز لیگ و گزارش ورزشی میزاره.:))
...
اگه اینجور چیزی باشه که عالیه...خداکنه هر چی زودتر بیاد.یه مغازه دار تو شهر ما همممممیششششه کارش درسته و زمان ها رو درست میگه.گفت: احتمالا تا جمعه این هفته یا شنبش میاد.!یعنی 7 یا 8 روز دیگه حداکثر. :X

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
دوستان داشتم به این فکر میکردم که میشه soundtrack اضافه کرد به لیست آهنگ هایی که میخوای تو ماشین بزاری.که اگه بشه(مثل فیفا) عالی میشه...فکر کن شاهکارای هانس زیمر تو سه گانه بتمن رو بزاری رو ضبط هامر یا جت و بری به مسابقه.یا واسه مسابقات آهنگ ورزشی بزاری >:D.
من خودم واسه فیفا که این قابلیت رو داره.تو ورزشگاه یووه آهنگ اصلی یووه رو گذاشتم.قبل بازی ها هم آهنگ چمپیونز لیگ و گزارش ورزشی میزاره.:))
...
اگه اینجور چیزی باشه که عالیه...خداکنه هر چی زودتر بیاد.یه مغازه دار تو شهر ما همممممیششششه کارش درسته و زمان ها رو درست میگه.گفت: احتمالا تا جمعه این هفته یا شنبش میاد.!یعنی 7 یا 8 روز دیگه حداکثر. :X
اگه بشه من فقط حصین♥صادق گوش میدم

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
در نظر دارم موقعی که میرم بازیو بخرم ایکس باکس هم با خودم ببرم بشینم همونجا بازی کنم چون میترسم از شدت هایپ و هیجان موقع برگشت تو فاصله بین مغازه و خونه یه تصادفی,چیزی بکنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر