Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

دوستان
من هنوز بازی رو نگرفتم ولی هیچ مشکلی با بازی و با صحنه های -------- ندارم. این بازی زندگی طبیعی رو تو یه شهر شلوغ و پر ازدحام نشون می ده که همه مردم مشغول انجام کار خودشون هستند و طبیعتا اون برنامه ها هم در آن سوی دنیا اجتناب ناپذیره و نمی شه جلوشو گرفت.... طبیعتا دوستانی که نمی تونن یا نمی خوان این صحنه ها رو ببینن بهتره اصلا بازی نکنن، چون به نظر من این که همش به این فکر کنی که اینجا صحنه داره و باید فلان دکمه رو بزنم تا ردش کنم یا دکمه وسط رو بزنم یا غیره کلی از اون هیجان بازی رو می گیره.

همه چیز بازی عالیه اما مشکل فریم با پاره شدن تصویر خیلی خیلی عذاب اور هست از طرفی قسمت شوتر بازی همچنان کنترل جالبی نداره یعن کاراکتر بازی عین نسخه ی قبل کنترل کاملی روش ندارید من نمی دونم چطور بعضی از دوستان با مکس پین مقایسش کردن نه تنها هیچ شباهتی نداره بلکه خیلیم کند تره مشکل دیگش اسیب دیدن ماشین ها هست که دیگه خبری از جمع شدن ماشین مثل: نسخه ی 4 نیست یعنی رسما افت پیدا کرده جای پیشرفت جز این موارد از بقیه ی لحاظ عالی هست و من همچنان معتقدم بهترین در سبک خودشه امیدوارم برای کنسول های نسل همچنین pc هم عرضه بشه تا این مشکلات بالا هم درشون حل بشه

این مواردی که امیدواری در نسخه pc جل بشه هرگز چنین اتفاقی نمی افته..راکستار که نمیاد توی گیم پلی تغییر ایجاد کنه و مطمین باش یک پورت افتضاح تحویل pc داران میدن..حالا ببین کی گفتم..

بالاخره بازی دستم رسید در باره داستان صحبتی نمیکنم :
ازی رو به صورت برنر مکس خریدم و هر 2 دیسک رو هم نصب کردم رانندگی بازی بسیار فرق کرده سیستم بهتری شده بخصوص با فرانکلین که اصلا حرف نداره متاسفانه چون 9 شب بازی دستم رسید دیگه بیشتر از 2 ساعت نتونستن بازی کنم گرافیک برای این کنسول 7 ساله شاهکاریه البته من چون تونستن با یه تلویزیون full hd , led بازی کنم خیلی گرافیک زنده ترو پویا تر بود تو شب بازی یه دنیای دیگست واقا محیط شهر خیلی وسیع و بزرگه گوشی موبایل دیگه یه جورایی پرکاربرد ترین وسیله بازیه دوربینش خیلی جالبه که دوربین جلو هم داره برای عکاسی تنوع ایستگاه های رادیویی عالیه و انواع برنامه ها رو پخش میکنن بخصوص talk show حرف نداره و اگه تو محله یا دورو ورتون خبری باشه گذارش میدن پلیس ها به شدت گیر شدن و واقا دمار از روزگار ادم درمیارن محیط شهر واقا یه محیط زنده و پویا شده و واکنش مردم به کارهای شما حرف نداره مثلا اگر با کسی درگیر بشید ممکنه مردم هم با شما دست به یقه بشن من اول بازی زیاد پول نداشتم بخاطر همین یه ماشین حمل پول گرفتم و 6000 اومد دستم سریع رفتم برای سلاحم کاستومایز کنم اصلا اعداد و ارقام نجومی بود متاسفانه نشد خارج بشم از محیط شهری دیگه لازم نیست توصیه کنم که دوستان بازی رو تهیه کنن چون همه تهیه میکننش واقا حرف IGN درست بود که گفت نسل بعدی زمانی شروع میشه که R* بگه ... b-)

و همچنان در خماری رسیدن بازی هایی که سفارش دادم هستم که توشون GTA هم هست. بدترین حالت ممکن پیش میاد اینجور موقع ها. هر چه قدر هم زود میخوای بهش برسی بازی کنی همه جور اتفاقی میفته که دیرتر به دستت برسه و نتونی بازی کنی.

به چه زبونی بگیم اسپویل کنید؟؟؟ چرا وقتی میخواید سوال راجب مراحل یا راه حلش رو بگید اسپویلر نمیزارید؟ واقعا اینقدر درکش براتون سخته؟ یکم قبل زدن پست از مغزتون هم استفاده کنید بد نمیشه

تو کوه یه گله شیر کوهی حمله کردن به هامر ( ماشین ) ما !
زدن شیشه ها رو شکستن و منو کشتن :|
انقدر مبهوت شده بودم که نتونستم فیلم بگیرم !

اقا به شدت توصیه میشه از شهر بزنید بیرون ! طبیعت شمال نقشه محشششره :|
دریاچه ، کوه ، برف و بارون و ...

واقعا برای بازی کردن این بازی ، یک مانیتور تو اتاق حتما احتیاج دارید.
من خودم چند وقتیه مجبورم تو تلویزییون جلوی مادربرزگ بازی کنم . :| :((
اونم میشه نگاه میکنه و خیلی هم دقت میکنه ! :-s
اما ببین راکستار چی ساخته مامان بزرگ میگه : " این شهره رو چجوری ساختن ، خیلی بزرگه ! " :دی
یک تیکه هم مجبور شدم برم اطراف دریا و دیگه اصلا خودمم خجالت کشیدم ، کنسول رو خاموش کردم . :دی
بازم میگم اصلا جلوی خانواده بازی نکنید ، توی این شماره بیشتر از قبلیها مشکل اخلاقی داره ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or