Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

arashiv

کاربر سایت
Jun 27, 2013
6
یعنی حتی نمیشه جلو خونواده تو شهر چرخید؟:d

نه نمیشه :dمن در حال گشت زنی یه مورد پیدا کردم بردمش برای ارشاد::
[
URL=http://8pic.ir/]
82523212680446316626.jpg
[/URL]

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
سلام. نمی دونم چرا پست های من الکی پاک میشن امیدوارم این یکی پاک نشه چون یه سواله: من شنیدم بازی رو باید حتما نصب کنی تا بشه بازی کرد. راستش من تا حالا هیچ کدوم از بازی هام رو نصب نمی کردم چون دستگام آرکیده و هارد نداره. یعنی چاره ای نیست که نشه بدون نصب بازی کرد؟ اگه نیست فلش 8 گیگی جواب میده یا باید 16 بگیرم. لطفا یکی این سوال ما رو جواب بده(ترجیحا کسی که خودش بازی رو روی فلش نصب کرده باشه) ممنون

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
یعنی حتی نمیشه جلو خونواده تو شهر چرخید؟:d
من با توجه به عکس و فیلم هایی که دیدم توصیه میکنم این کارونکنید چون هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته ...
رفتم موهامو کوتاه کنم ... تا وارد مغازه شدم یکی اسلحه اورد رو سرم !
هر چی پول بود از مغازه بر داشتن و رفتن ! تا دیدم رفتن سریع سوار ماشین رفتم دنبالشون ... دیگه اینقدر رفتیم دنبال هم که بالاخره یارو خورد به ترافیک و اصن ماشین داغون شد !
همه رو کشتم و پول ها رو بر داشتم فکر کنم 2000 تا گیرم اومد .
دوباره رفتیم تو سلمونی () ! بعد دیدم مایکل داره پولا را به یارو میده !
کلا خدایی هست این بازی برا خودش ! از مایکلم داره خوشم میاد .
نباید برمیگشتی به همون سلمونی چون از این تیپ اتفاقات تو بازی زیاد پیش میاد و شما هم اگر برگردی پیش طرفی که ازش دزدی شده یعنی قبول کردی که پولشو پس بدی بهش ...
بعدش هم دزدی داریم تا دزدی شما باید میرفتی بانک بزنی یا جواهر فروش بزنی پول تو اونا خوابیده ...

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
دوستان تروخدا یکی سمت غرب یه سی دی فروشی بهم معرفی کنه.
(سمت بلوار فردوس و اونطرفا:d)
تروخدا اگه کسی سمت غرب میشناسه بهم خصوصی کنه.
دارم نابود میشم از بی gta ای:d

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
دستگام جی تگه.اقا من هر بازی که تهیه (dvd) تو محیط فریی استایل با برنامه dvd extraxt رو هارد اکستر نالم میزنم و بعد بازی میره تو پوشه مای گیم . حالا gta v رو چه طور میتونم بزنم رو هارد که دو dvd تو یه پوشه نصب شه. لطفا جواب بدید .

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
دوستان بد از ۱۰ ۱۱ ساعت بازی کردن گفتم چندتا چیز باحالی‌ که دیدمو براتون شرح بدم ، اول اینکه تو دریا داشتم شنا می‌کردم کوسه بهم حمل کردو‌ خوردم ، دوم تل کابینو حتما سوار بشید یه ویویی داره اون بالای کوه که خیلی‌ باحاله ، سوم اینکه برید تو فرودگاه میتونید ۲ نو هواپیما بدزدید ، تو شهرای وسط جاده با مردم درگیر نشید گروهی میریزن سرتون ، با ماشین که از ارتفاع می‌پرید رو کاپوت نیاید پایین که ماشین درجا منفجر می‌شه ، اگه پول یکیو تو خیابون زدن رفتید دزدو گرفتید پولو به صاحبش پس ندید چون ۴ ۵ بار امتحان کردم یارو بیشتر از ۱۰% به شما انعام نمیده ، ماشینهای حمل پولو بدزدید داره عقبشم با تفنگ باید بزنید تا باز بشه ، تنیس و مسابقهٔ شنا واقعاً جالبه ، سهام برگر شوت رو بخرید گرون می‌شه ، پلیس دنبالتون کرد یا به فرودگاه پناه ببریدو با هواپیما در برید یا برید تو تونل مترو پلیس ۵ ستاره هم با این روش کلک می‌خوره ، ایشالا که مفید واقع بشه تجاربم :)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
گاراژ:
بعد ازینکه به طور کامل کنترل هرسه کاراکتر رو به دست آوردید، براتون خریدن ملک باز می شه. هر شخصیت ملک های مخصوص خودش رو داره و نمی تونین شریک شین. گاراژ هرسه 30 هزار دلاره. ماشین هایی که می خرین مستقیم می ره توش، و ماشین هایی هم که توی خیابون هایجک کردین، بزارین اونتو. فقط یادتون باشه مثل مافیا و ... همیشگی نیست. گمش کنین می ره گاراژ و باید پول بدین واسه برداشتنش.
هرکی هم که تونست اینترنتی ماشین بخره به من خبر بده چون من هرکار کردم دلم نیومد :D

خرید و فروش سهم:

برین اینترنت، بخش پول و سرویس ها، اولین وبسایت مال خرید سهم هست. برین بخش دید سهم ها. توجه کنین که خیلی شبیه وال استریت واقعی ـه و فکر نکنین همینی که امروز سود کرده رو بخرم پولدار می شم. باید برین بخونین هیستوری رو. آیا ارزش داره، ریکامند شده و .... من همین کار رو کردم و اون پولی که واسه سهم دادم تا الان 10 درصد اومده بالا. هنوز منتظرم بیشتر بیاد بالا تا بیشتر سود کنم.

موفق باشید.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
برای خرید سهام برید داخل اونی رو بخرید که نزول صعود ـش خیلی خیلی کم باشه :D
در اصل تو دنیای واقعی هم همین طور خرید میکنن :D

- - -ویرایش - - -

آقا چرا بازی اینقدر +18 هست ؟:|
بعضی اوقات یکی میاد تو اتاق داستان داریم :D

hellboy117

کاربر سایت
Jul 30, 2012
13
میدونید چی خیلی خوبه؟ یکم فکر کنید ... !

این که بعد از چند روز بری Gta رو بگیری بیاری دیسک اول جز یه حلقه دی وی دی خام بیخود چیزی نباشه

حسم رو میفهمید؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازیش عالیه من 25 درصدو رفتم تا حالا:d
یه سوال من هرچی گشتم حیوون وحشی پیدا نکردم!ولی راکستار گفته بود حیوونا تنوع بالایی دارن.فقط گرگه تو جاده هیچ حیوون وحشی دیگه ای نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر