Grand Theft Auto V | PC

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
339
110
نام
نیکیار
این تفاوت هائی که شما فرمودید کاملا طبیعیه! اصلا مگه می شه یک چیزِ نُو و جدید از نسخه قبلی خودش بهینه تر نباشه؟ مسلما مواردی که اشاره کردید طراحی شدنش انتظار می رفت! بالاخره SA که در سال 2003 اومده با V که یک دهه بعد عرضه شده، باید تغییرات چمشگیری داشته باشه.
در مورد شخصت ها تا حدودی حق با شماست و صحیح می فرمائید. اما مشکل اینجاست این سه شخصیت کاملا با هم آمیخته شده بودن! من شخصا در حین بازی هر سه رو در یک داستانِ نزدیک تصور می کردم. شاید در اوائل بازی از هم دور بودن، اما در اواخر خیلی به هم مربوط شدن.
تعجـــــــــــــــب شدید من از اینه که، چــــــــرا GTA V با چنین طراحی زیبا، با چنین امکانات بی نظیر، باید چنین داستان و پایانِ آبکی داشته باشه!!!!! شروع داستان عــــــــالی، اما پایان چنان آبکی که پیکره یخ زند! :D
من هرگز ضد حالی که از GTA V نوش جان کردم رو فراموش نخواهم کرد!!!! :D:D:D
این GTA SA انتظارات ما رو از خط داستانی بالا بُرده! :D لامصبا یه چیزی ساختن که خودشون دیگه نمی تونن باهاش رقابت کنن! :D:D:D

YESGAA رو فراموش نکن! :D
yecgaa نبود ؟

sina_unl

عضو تحریریه
Oct 27, 2005
3,475
5,314
نام
سینا
یعنی فکر کنم بجز شما هرکی پست منو دید فهمید که 6 برابر منظور من زیاد بودنش بود نه واقعا 6 برابر

در SA هم شما با عمود پرواز ( رمزش jumpjet ) فکر کنم آشنا نبودی ، تاکسی V رو میذاره توی جیبش:D
آخه 6 برابر خیلی مبالغه‌ست وقتی در واقع 1.5 برابره.
استفاده از جت پک بازم زمانبر بود، تازه بدون استفاده از چیت اگه بازیش کنی حدودای یک سوم پایانی بدستت میرسه که اون موقع میشد برای رفتن از این شهر به اون شهر از فرودگاه استفاده کرد:D ولی هیچ کدوم اینها کارآمدی فست تراول رو نداره.
این تفاوت هائی که شما فرمودید کاملا طبیعیه! اصلا مگه می شه یک چیزِ نُو و جدید از نسخه قبلی خودش بهینه تر نباشه؟ مسلما مواردی که اشاره کردید طراحی شدنش انتظار می رفت! بالاخره SA که در سال 2003 اومده با V که یک دهه بعد عرضه شده، باید تغییرات چمشگیری داشته باشه.
این GTA SA انتظارات ما رو از خط داستانی بالا بُرده! :D لامصبا یه چیزی ساختن که خودشون دیگه نمی تونن باهاش رقابت کنن! :D:D:D
ببین حرف من با یکی از دوستان بود که گفته بود بدترین طراحی مراحل و بدترین داستان رو توی کل سری داشت که فوق‌العاده غیرمنصفانه‌‎ست این حرف.
در مسئلۀ گسترۀ طراحی مراحل که واقعاً از همه بهتره و یه دلیلش هم صد در صد گذشت زمان هست اما مقایسه کنیم با GTA IV که نسبت به نسخۀ قبل خودش تو این زمینه پسرفت داشت در حالیکه GTA V پیشرفت خیلی واضحی نسبت به نسخۀ قبلش داشته
در مورد داستان هم واقعاً فقط جلوی SA کم میاره. اما نکته ابنجاست که سعی کرده بودن یه چیزی از خودشون ارائه بدن، همون IV هم الان که بیشتر فکر می‌کنم اونقدرا اریجینال نبود و خیلی از سوپرانوز و گود فلاز وام گرفته بود.
Red Dead Redemption و Bully :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
1,700
837
دوستان، در مورد Grand Theft Auto Online توضیح می دید؟ حالت داستانی داره و به صورت آنلاین انجام می شه؟ یا نه، فقط درگیری های مولتی پلیری داره؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,294
3,364
آپدیت جدید بازی عرضه شد ، تغییرات دقیقا هنوز ذکر نشده است :

اما شامل سری جدید مسابقات و ماشین های مختلف میشه :

Update: The San Andreas Super Sports Series update includes 12 new vehicles and focuses on races, with additional modes like Target Assault and a bunch of racing outfits included.Only five of the new sports cars will be available today, with more to come over the coming weeks. There are the Taipan, Declasse Hotring Sabre, Entity XXR, Vapid GB200 and the Vulcar Fagaloa.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,530
252
دوستان میخوام سیو بازی رو بردارم و رو یه سیستم دیگه استفاده کنم، میشه؟ اگر میشه چطوری؟

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
1,005
1,027
سلام
به نظرتون بازی دانگرید نشده نسبت به Gta iv?
به نظر gta v یه بازی ناقص که خیلی تو گیمپلی،ماموریت ها جا داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
8,896
1,875
نام
Majid
سلام
به نظرتون بازی دانگرید نشده نسبت به Gta iv?
به نظر gta v یه بازی ناقص که خیلی تو گیمپلی،ماموریت ها جا داره
بنظر من که اگه بهتر نباشه به هیچ عنوان بدتر نیست، اتفاقا من به شخصه تنها نسخه از GTA که مراحلش واسم زیاد جذابیتی نداشت IV بود ( حتی با DLC ـه Liberty City ـش مشکلی نداشتم ولی خود بازی اصلی بنظرم جا داشت مراحلش بهتر باشه )
و GTA V اصلش آنلاینشه، کسی که اهل آنلاینش باشه میدونه چقد این بازی کامل و معرکس، وقتی آنلاین این نسخه رو میبینم تصور میکنم دیگه GTA بعدی چی میشه مخم هنگ میکنه :D

اینکه نسخه جدید بازیا کمتر حال بده دلایل مختلفی ممکنه داشته باشه، یکیش ممکنه بالارفتن سن باشه، GTA خیلی دیر به دیر عرضه میشه و مثل خیلی از بازیا دیگه نیست که سالی یکی بیاد بگی مثلا با نسخه پارسال خیلی حال کردم این خوب نبود، وقتی یادت میوفته 6 سال پیش داشتی نسخه قبلی GTA رو میزدی تازه میفهمی چقد پیر شدی و دیگه توی اون حال و هوا نیستی :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,397
3,185
بهترین بازی نسل قبله اصلا تا حالا ندیدم کسی بیاد ترولش کنه 1 روزی که سر حالید بازی کنید به نظرم

اصلا ماموریت هاش با تنوعش حرف نداره 4 جلوش پشمم نیست.

• Like
Reactions: kimsungbabak

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
339
110
نام
نیکیار
یک سایت معتبر که لایسنس بازی رو داشته باشه معرفی کنین

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
196
253
سلام دوستان
میشه لینک دانلود ماد تبر کراتوس رو بزارید ؟
فقط یه تبر معمولی نباشه
یه طوری باشه که قابلیت برگشتن تو دست هم داشته باشه .

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
94
6
دوستان اخرین نسخه کامل رو از کجا دانلود کنم؟
مرسی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟