Grand Theft Auto V Modding | PC

33935365511495743060.jpg

Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
Genre: Action, Adventure
Platform: PC / Windows
Size : 60 GB
Release date: World: April 14, 2015
در این تاپیک به اموزش نصب پیرامون Mods عرضه شده برای عنوان Grand Theft Auto V خواهیم پرداخت

بواسطه Mods میشود تغییرات زیادی در بازیهای تحت پلتفروم محبوب PC ایجاد کرد به ویژه در رابطه با ایجاد محتوای جدید و یا تغییر و به اشتراک گذاری و عوامل مختلفی که تا سالیان سال گیمر با اعمال این تغییرات سرگرم شود و بازیها هرگز معنی تکراری پیدا نخواهد کرد
از موارد MOODING میتوان به انواع تغییرات در Maps .Mods ENB. Source Code .Mods License. Skinning . Ambient sounds . Total Convertion . Mods quest. و.... صدها مود گرافیکی که کیفیت بازیهای پلتفروم PC حتی تا دونسل جلوتر افزایش خواهند داد اشاره کرد.

38255230073570702325.jpg

اول از همه چیز هایی که برا شروع مادینگ حتما لازمه:

1- Script Hook V همراه با Native Trainer که تقریبا 99% ـه ماد ها بدون این اجرا نمیشه:
Script Hook V + Native Trainer
(برای آپدیت ورژن 4 یا 5) برای دانلود آپدیت به تاپیک مشکلات بازی مراجعه کنید.

2- LUA Plugin که بعضی از ماد ها بهش نیاز دارن:

LUA Plugin for Script Hook V
اگه هنوز مادی نریختین که بهش نیاز داشته باشه پس نریزین چون ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه.

3- Open IV نرم افزاری برای تغییر تو فایلای داخلی بازی هست که اکثر ماد ها بهش نیاز دارن و ریختنش اجباریه.

OpenIV

4- Script Hook V .net هم یک چیزیه مثل همون Script Hook V عادی که این هم خیلی از ماد ها نیازمندش هستن.

Community Script Hook V .NET

این هم یک برنامه واسه کنترل داشتن روی ماد ها:
GTAV Mod Manager

----
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مهم ترین ماد های عرضه شده که ریختنش پیشنهاد میشه:
Grand Theft Auto Z
Deadeye
JobsV [.NET]
Story Mode Heists [.NET]

ماد های مربوط به اسلحه:

ماد های مربوط به وسایل نقلیه:

ماد های گرافیکی:

ماد های غیره:
Crime and Police Rebalance & Enhancement
دیگه پلیسا وسط جنگل با صدای کم تفنگ پیداشون نمیشه و صدای تفنگ صدا خفه کن دار رو به راحتی نمیشنوند و مثل واچ داگز فقط آدما زنگ میزن به پلیس

-----------------------------------------------------------------------------[/SPOILER]

آخرین ویرایش:

hossein9898

کاربر سایت
ای کاش یکی پیدا میشد بازی رو زیرنویس فارسی میداد براش!!آی میترکوند!!!
من خودم بازیو کامل کردم،بحثِ داستانی هم 75 درصدش رو اوکیم و زبانم هم درحد دانشجویی بد نیست ولی بصورت کامل دیالوگ ها رو متوجه بشی چیزِ دیگس...
البته با دوبله به هیچ عنوان موافق نیستم... چون مثلا بازی منشوریِ (خخخ)و توسط یه استودیو درپیت وطنی دوبله میشه تهش!و حالا دوبله یه استودیو درِ پیت وطنی کجا و این صداگذاری اصلی کارکترها کجا!
حالا جدا از این حرفها کسی میدونه فایل های زیرنویس کجاست؟!
من اگه بفهمم چطوری میشه زیرنویس کرد همین امروز زیرنویسش میکردم

====
دوستان مود باز سلام :)
کسی میتونه مود منو را برای انلاین واسم گیر بیاره؟
یه مودی هست که یه منو اضافه میکنه با کلی امکانات
مثلا ریختن پول و این چیزا
میخام یکی شرایطش و مودش برام توضیح بده
مرسی دوستان

آخرین ویرایش:

hossein9898

کاربر سایت
این ENB Beta رو که ریختم اصلا اثر نکرد نمیدونم مشکل از کجاس :|
قبلا ماد گرافیکی Reshade ریخته بودم که بعد پاک کردم ولی هنوز تکست reshade اون بالا میاد ولی میزنه No effect found ولی هر کار میکنم نمیره ممکنه از همون باشه ؟ :|

کسی این سوال منو جواب نداد؟
http://forum.bazicenter.com/thread96077/page20/#post3784700
نقل قول کردم شما جواب بدید :)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
من اگه بفهمم چطوری میشه زیرنویس کرد همین امروز زیرنویسش میکردم

====
دوستان مود باز سلام :)
کسی میتونه مود منو را برای انلاین واسم گیر بیاره؟
یه مودی هست که یه منو اضافه میکنه با کلی امکانات
مثلا ریختن پول و این چیزا
میخام یکی شرایطش و مودش برام توضیح بده
مرسی دوستان
ماد منو برای آنلاین؟ :D
منظورت چیه!
یعنی ماد منویی که توی آنلاین به کار بیاد؟ یا ماد منویی که توی آنلاین هست روی بیاره روی سینگل؟

hossein9898

کاربر سایت
ماد منو برای آنلاین؟ :D
منظورت چیه!
یعنی ماد منویی که توی آنلاین به کار بیاد؟ یا ماد منویی که توی آنلاین هست روی بیاره روی سینگل؟

احتمالا فیلم های یوتیوب ندیدی :)
این تاپیک نگاه کن
PC - GTA: Online Online Bypass 1.27 | Mod Menu Mega Thread | Info Thread | Se7enSins Gaming Community
همه مود های یه منویی به بازی اضافه میکنه که میشه باهاش پول اضافه کرد و ... برای انلاین هست
اطلاعاتی ازش ندارم
مثلا احتمال بن شدن چند درصد داده؟
جواب کاربرا چیه؟
زبانم خیلی ضعیفه هیچی نفهمیدم:ا

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
احتمالا فیلم های یوتیوب ندیدی :)
این تاپیک نگاه کن
PC - GTA: Online Online Bypass 1.27 | Mod Menu Mega Thread | Info Thread | Se7enSins Gaming Community
همه مود های یه منویی به بازی اضافه میکنه که میشه باهاش پول اضافه کرد و ... برای انلاین هست
اطلاعاتی ازش ندارم
مثلا احتمال بن شدن چند درصد داده؟
جواب کاربرا چیه؟
زبانم خیلی ضعیفه هیچی نفهمیدم:ا
والا من ندیدم نمیدونم :D

ولی کلا استفاده از ماد توی آنلاین بن شدن رو در پی داره.
اوایل هر گونه مادی میریختی حتی اگه توی آنلاین هیچ گونه تاثیری هم نمیداشت بازم راکستار متوجه میشد و بن میکرد بعدش قانون گذاشت فقط مادایی تو آنلاین مجازه که تاثیر نداشته باشه و شخصی باشه مثل ماد گرافیکی و FoV و ... بقیه ماد ها رو ببینه سریع بن میکنه.

hossein9898

کاربر سایت
والا من ندیدم نمیدونم :D

ولی کلا استفاده از ماد توی آنلاین بن شدن رو در پی داره.
اوایل هر گونه مادی میریختی حتی اگه توی آنلاین هیچ گونه تاثیری هم نمیداشت بازم راکستار متوجه میشد و بن میکرد بعدش قانون گذاشت فقط مادایی تو آنلاین مجازه که تاثیر نداشته باشه و شخصی باشه مثل ماد گرافیکی و FoV و ... بقیه ماد ها رو ببینه سریع بن میکنه.

این همه چیتر تو بازی :)
مرسی از پاسخ گویی داداش

-Poormaz-

کاربر سایت
Online Random Events for Single Player

do.php

https://www.gta5-mods.com/scripts/online-random-events-for-single-player
دیگه از اسمش معلومه. یه سری اتفاقهای تصادفی که داخل بحش آنلاین بازی برات نیفته رو آوردن توی بخش سینگ. اضافه شدن ماشین های حمل پول، ترور، دزدین ماشین های خاص، درگیری با ماشین های قاچاقچیان و ...

ehsancjdk

کاربر سایت
این ENB Beta رو که ریختم اصلا اثر نکرد نمیدونم مشکل از کجاس :|
قبلا ماد گرافیکی Reshade ریخته بودم که بعد پاک کردم ولی هنوز تکست reshade اون بالا میاد ولی میزنه No effect found ولی هر کار میکنم نمیره ممکنه از همون باشه ؟ :|
عزیزم فایل D3d11 یا D3d9 یا DXGI رو پاک کن از فولدر بازی اون تکس هم میره

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Online Random Events for Single Player

do.php

دیگه از اسمش معلومه. یه سری اتفاقهای تصادفی که داخل بحش آنلاین بازی برات نیفته رو آوردن توی بخش سینگ. اضافه شدن ماشین های حمل پول، ترور، دزدین ماشین های خاص، درگیری با ماشین های قاچاقچیان و ...
این مادو ریختم عالی بود!
بدون هیچ مشکلی کار کرد.
این باید از اول روی سینگل هم میزاشتن واقعا نیاز بود شهر از اون حالت خالی بودن در میاد.
همون اولی که بازی رو اجرا کردم یک ماشین حمل پول تو اتوبان بود ترکوندمش پولاشو کش رفتم :D هنوز ولی با قاچاقچیا و ... روبرو نشدم.

pes17

کاربر سایت
این مادو ریختم عالی بود!
بدون هیچ مشکلی کار کرد.
این باید از اول روی سینگل هم میزاشتن واقعا نیاز بود شهر از اون حالت خالی بودن در میاد.
همون اولی که بازی رو اجرا کردم یک ماشین حمل پول تو اتوبان بود ترکوندمش پولاشو کش رفتم :D هنوز ولی با قاچاقچیا و ... روبرو نشدم.

سلام دادا

به نظر خودت بهترین ماد های بازی کدوماست

میخوام ماد هایی که تو پیشنهاد میکنی نصب کنم

اینارو تا الان ریختم

14354189958621.jpg

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
سلام دادا

به نظر خودت بهترین ماد های بازی کدوماست

میخوام ماد هایی که تو پیشنهاد میکنی نصب کنم
اتفاقا برا همین موضوع توی پست اول بهترین ماد ها رو لیست کردم که دیگه دوستان دنبال ماد خوب نگردن.
همه مادای پست اول تاپ و عالی هست دیگه خودت به موضوعشون نگاه کن هر کدوم رو دوس داشتی بریز :)

-Poormaz-

کاربر سایت
این مادو ریختم عالی بود!
بدون هیچ مشکلی کار کرد.

آره عالیه. مخصوصا الان که بازی رو تموم کردم و چیزی نیست انجام بدم. اتفاقا امروز هم آپدیت شده.امیدوارم یه مود دزدی از بانک با قابلیت انتخاب گروه بیاد.

pes17

کاربر سایت
یه ماد میخوام که فقط سرعت ماشینارو زیادتر کنه دوستان

دریفت مریفتو این چیزا باشه واسه اندر گراند

پ ن : خودم یه ماد ریختم گند زد به همه ماشینا حالا باید چکار کنم

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
یه ماد میخوام که فقط سرعت ماشینارو زیادتر کنه دوستان

دریفت مریفتو این چیزا باشه واسه اندر گراند

پ ن : خودم یه ماد ریختم گند زد به همه ماشینا حالا باید چکار کنم
مادی ندیدم که کلا سرعت کلی ماشینو زیاد کنه ولی این دستی میشه:
https://www.gta5-mods.com/scripts/car-super-speed
اینو که بریزی وقتی سوار ماشین بشی با زدن + سرعت زیاد میشه و بخوای سرعت کم بشه - میزنی :)
به LUA و Scripthook نیاز داره که توی پست اول گذاشتم.
فایل carspeed.lua رو بریز توی پوشه \scripts\addins (اگه نداشتی بساز)
-----

اضافه شدن اسلحه های دستی متفرقه به بازی:

47e07e-000.jpg

عکساش:

https://www.gta5-mods.com/weapons/alternative-weapons-guitars-steel-mace-rambo-knife-defiler-z-gor

-Poormaz-

کاربر سایت
Random Hitman Mission 0.1

اینم از اسمش معلومه. ترور آدمها. دکمه ی B رو بزنید و مراحل شروع میشن. با زدن دکمه B هم مراحل متوقف میشن. ممکن هر شخصی باشه. پلیس، مواد فروش، یه شخص عادی، پیاده، سوار ماشین، سوار موتور. بعضی مواقع اون شخص با پلیس یا FIB کار میکنن و با کشتنش 3 ستاره میشین. بعضی مواقع طرف منتظر شماست و چند نفر از دوستاش براتون کمین کردن. توی نقشه هم به شکل زیر نشون داده میشن.

do.php

do.php

https://www.gta5-mods.com/scripts/random-hitman-mission

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند