Grand Theft Auto V Modding | PC

33935365511495743060.jpg

Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
Genre: Action, Adventure
Platform: PC / Windows
Size : 60 GB
Release date: World: April 14, 2015
در این تاپیک به اموزش نصب پیرامون Mods عرضه شده برای عنوان Grand Theft Auto V خواهیم پرداخت

بواسطه Mods میشود تغییرات زیادی در بازیهای تحت پلتفروم محبوب PC ایجاد کرد به ویژه در رابطه با ایجاد محتوای جدید و یا تغییر و به اشتراک گذاری و عوامل مختلفی که تا سالیان سال گیمر با اعمال این تغییرات سرگرم شود و بازیها هرگز معنی تکراری پیدا نخواهد کرد
از موارد MOODING میتوان به انواع تغییرات در Maps .Mods ENB. Source Code .Mods License. Skinning . Ambient sounds . Total Convertion . Mods quest. و.... صدها مود گرافیکی که کیفیت بازیهای پلتفروم PC حتی تا دونسل جلوتر افزایش خواهند داد اشاره کرد.

38255230073570702325.jpg

اول از همه چیز هایی که برا شروع مادینگ حتما لازمه:

1- Script Hook V همراه با Native Trainer که تقریبا 99% ـه ماد ها بدون این اجرا نمیشه:
Script Hook V + Native Trainer
(برای آپدیت ورژن 4 یا 5) برای دانلود آپدیت به تاپیک مشکلات بازی مراجعه کنید.

2- LUA Plugin که بعضی از ماد ها بهش نیاز دارن:

LUA Plugin for Script Hook V
اگه هنوز مادی نریختین که بهش نیاز داشته باشه پس نریزین چون ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه.

3- Open IV نرم افزاری برای تغییر تو فایلای داخلی بازی هست که اکثر ماد ها بهش نیاز دارن و ریختنش اجباریه.

OpenIV

4- Script Hook V .net هم یک چیزیه مثل همون Script Hook V عادی که این هم خیلی از ماد ها نیازمندش هستن.

Community Script Hook V .NET

این هم یک برنامه واسه کنترل داشتن روی ماد ها:
GTAV Mod Manager

----
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مهم ترین ماد های عرضه شده که ریختنش پیشنهاد میشه:
Grand Theft Auto Z
Deadeye
JobsV [.NET]
Story Mode Heists [.NET]

ماد های مربوط به اسلحه:

ماد های مربوط به وسایل نقلیه:

ماد های گرافیکی:

ماد های غیره:
Crime and Police Rebalance & Enhancement
دیگه پلیسا وسط جنگل با صدای کم تفنگ پیداشون نمیشه و صدای تفنگ صدا خفه کن دار رو به راحتی نمیشنوند و مثل واچ داگز فقط آدما زنگ میزن به پلیس

-----------------------------------------------------------------------------[/SPOILER]

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این مود هایی که به بازی لباس اضافه میکنه چقدر دنگ و فنگ داره.میشه یه نفر نحوه ی نصبشونو بگه؟

در ضمن این مود چی کار میکنه؟؟
https://www.gta5-mods.com/scripts/menyoo-pc-sp

یه نفر لطفا راهنمایی کنه.در ضمن اون مودی که باهاش میتونی ماموریت های کامیون رو انجام بدی چه طور باید اجراش کرد؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
یه نفر لطفا راهنمایی کنه.در ضمن اون مودی که باهاش میتونی ماموریت های کامیون رو انجام بدی چه طور باید اجراش کرد؟
اصلا توضیح نداده طرف! فک کنم یک سری قابلیت های آنلاینو میاره توی سینگل :)
ماد کامیون رو نریختم، تو آموزشش نگفته؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
اصلا توضیح نداده طرف! فک کنم یک سری قابلیت های آنلاینو میاره توی سینگل :)
ماد کامیون رو نریختم، تو آموزشش نگفته؟

گفته واسه کامیون چی کار کنیم ولی زیاد سر در نیاوردم.راستی اون کاراکتر هایی که به بازی اصافه میکنن مثل نیکو بلیک یا لامار که باهاش مرحله هم میتونی بری حالا چرا نمیشه اون کاراکتر هایی که خودت درست کردی به بازی اضافه کنی که مرحله هم بری؟؟منظورم همون مود کاراکتر منو هست.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
دااداش نگفتی این ماد بانک چجوری باید کار کنیم ؟؟؟؟؟ اصلا بانک کجاس
والا من تو کار این مادایی که جاب میده نیستم کلا نریختم :D
اگه درست ریخته باشی میگن زیر طاق بانکا بایستی شروع میشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
کسی ماد Replace Default Car رو نصب کرده ؟ برای من مشکل شدید Stability درست کرده و هر 15 20 ثانیه یکبار حدود 35 40 فریم واسم افت فریم درست میکنه !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
کسی ماد Replace Default Car رو نصب کرده ؟ برای من مشکل شدید Stability درست کرده و هر 15 20 ثانیه یکبار حدود 35 40 فریم واسم افت فریم درست میکنه !
افت فریمی که با ماد ایجاد میشه معمولا مال کرک های ریلودد هست و من ندیدم کسی 3DM داشته باشه با ماد ها مشکل پیدا کرده باشه، مال من بر عکس دیگرانه، کسایی که افت فریم میگیرن من مشکل لود تکسچر و مدل میگیرم :| کرک ریلودد که ریختم قشنگ نمیشد بازی کرد از بس مشکل لود تکسچر داشت که گویا مال ماد ها بوده بعد برگشتم به 3DM!
شما کرکت چیه؟

- - -ویرایش - - -

از ماد های LUA هست و نیاز داره بهش که توی پست اول گذاشتم.
تو آموزشش که نوشته اسکریپت هوک و LUA رو که نصب کردید پوشه موردنظر رو توی فایل رار AnimatedActions میکنید و میریزید توی پوشه Addons که این پوشه داخل LUA هست.

-----
264def-2015-06-12_00001.jpg

https://www.gta5-mods.com/scripts/premium-deluxe-motorsports-car-shop

این عالیه! راحت میری میخری ماشینو :x

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
سلام
نسخه Reloaded هیچ مشکلی با ماد نداره بنده یک بار پلاگین هارو کامل پاک کردم و دوباره با خود Openiv نصب کردم الان بدون مشکل کار میکنه خاستم که اطلاع بدم

mehraboonii

کاربر سایت
Apr 19, 2015
130
دوتا ماد ریختم به شدت پشیمون شدم
لطفا راهنمایی کنید چطوری باید پاک کنم
یکی واسه تفنگها بود (بازی شبیه هرچی هست جز gta)
یه ماد دیگه هم ریختم هندلینگ ماشینا افتضاح شده (فقط 4x4 خوب شده که زیاد استفاده نمیکنم)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
دوتا ماد ریختم به شدت پشیمون شدم
لطفا راهنمایی کنید چطوری باید پاک کنم
یکی واسه تفنگها بود (بازی شبیه هرچی هست جز gta)
یه ماد دیگه هم ریختم هندلینگ ماشینا افتضاح شده (فقط 4x4 خوب شده که زیاد استفاده نمیکنم)
اکثر ماد ها توشون فولدر Original هست که فایلای عادی بازی رو دارن تا اگه کسی پشیمون شد بر گردونه به حالت عادی و اگه هم نداشتن تو آموزششون نوشته حتما از فایل مورد نظر بکاپ بگیرین.
اگه فولدر اورجینال داره فایلاشو جایگزین کنید بر میگرده با حالت اول اگه نداره چند تا راه داری:
ماد جدید اسلحه یا هندلینگ بریزی تا درست بشه و اگه خوشت نیومد بازم ممکنه تو این ماد جدیده حداقل فایلای اورجینال باشه.
اگه آپدیتای بازی رو جداگونه داری (مثلا آپدیت 1.4 ـو جداگونه جای دیگه داری) اونو باز کنی فایلای ماد که جایگیزین شده رو از توش در بیاری و جایگیزین فایل اصلی بازی کنی.
مسیر فایل مورد نظرو بگو من فایلشو میدم بهت بریز ( که البته من هم ماد هندلینگ و اسلحه دارم و حالت عادی بازی نیست و راضی هم هستم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر