Grand Theft Auto V Modding | PC

33935365511495743060.jpg

Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
Genre: Action, Adventure
Platform: PC / Windows
Size : 60 GB
Release date: World: April 14, 2015
در این تاپیک به اموزش نصب پیرامون Mods عرضه شده برای عنوان Grand Theft Auto V خواهیم پرداخت

بواسطه Mods میشود تغییرات زیادی در بازیهای تحت پلتفروم محبوب PC ایجاد کرد به ویژه در رابطه با ایجاد محتوای جدید و یا تغییر و به اشتراک گذاری و عوامل مختلفی که تا سالیان سال گیمر با اعمال این تغییرات سرگرم شود و بازیها هرگز معنی تکراری پیدا نخواهد کرد
از موارد MOODING میتوان به انواع تغییرات در Maps .Mods ENB. Source Code .Mods License. Skinning . Ambient sounds . Total Convertion . Mods quest. و.... صدها مود گرافیکی که کیفیت بازیهای پلتفروم PC حتی تا دونسل جلوتر افزایش خواهند داد اشاره کرد.

38255230073570702325.jpg

اول از همه چیز هایی که برا شروع مادینگ حتما لازمه:

1- Script Hook V همراه با Native Trainer که تقریبا 99% ـه ماد ها بدون این اجرا نمیشه:
Script Hook V + Native Trainer
(برای آپدیت ورژن 4 یا 5) برای دانلود آپدیت به تاپیک مشکلات بازی مراجعه کنید.

2- LUA Plugin که بعضی از ماد ها بهش نیاز دارن:

LUA Plugin for Script Hook V
اگه هنوز مادی نریختین که بهش نیاز داشته باشه پس نریزین چون ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه.

3- Open IV نرم افزاری برای تغییر تو فایلای داخلی بازی هست که اکثر ماد ها بهش نیاز دارن و ریختنش اجباریه.

OpenIV

4- Script Hook V .net هم یک چیزیه مثل همون Script Hook V عادی که این هم خیلی از ماد ها نیازمندش هستن.

Community Script Hook V .NET

این هم یک برنامه واسه کنترل داشتن روی ماد ها:
GTAV Mod Manager

----
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مهم ترین ماد های عرضه شده که ریختنش پیشنهاد میشه:
Grand Theft Auto Z
Deadeye
JobsV [.NET]
Story Mode Heists [.NET]

ماد های مربوط به اسلحه:

ماد های مربوط به وسایل نقلیه:

ماد های گرافیکی:

ماد های غیره:
Crime and Police Rebalance & Enhancement
دیگه پلیسا وسط جنگل با صدای کم تفنگ پیداشون نمیشه و صدای تفنگ صدا خفه کن دار رو به راحتی نمیشنوند و مثل واچ داگز فقط آدما زنگ میزن به پلیس

-----------------------------------------------------------------------------[/SPOILER]

آخرین ویرایش:

pes17

کاربر سایت
Jun 25, 2015
41
دوست عزیز خیلی ناراحتم که نتونستم مشکلتو حل کنم ولی واست گشتم تا به نتیجه برسم امیدوارم مشکلت حل بشه با این فایل همیشه هر وقت خاصی چیزی بریزی از قبلیش بکاپ بگیر
این فایلو بریز جای قبلی درست میشه بهم خبر بده
GTA 5 Backup Handling (Original / Default ) Mod - GTAinside.com

بعضیا درست شد دادا

بعضی ها هنوز خرابن

فکرکنم چون یه سری فایل هندلینگ داخل mp heist کپی کردم اینطوری شده داداش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
چند تا ماد جالب و خوب اومده که پیشنهاد میشه:

دستگیر کردن مردم و فرستادنشون به زندان:
99fb45-demo_1.jpg

کافیه تفنگو رو طرف نشونه بگیرین بعد F3 رو بزنین تا دستشو ببره پشت سرش و بعد میتونین سوارش کنین و بعد بهتون مسیر میده تا برین تحویلش بدین:D
https://www.gta5-mods.com/scripts/arrest-ped-v

--
b15652-img3.jpg

همیشه تمام GTA ـا از نداشتن Speedometer رنج میبرن.
Speedometer ـه NFS واسه GTA :x

https://www.gta5-mods.com/scripts/nfsgauge-rpm-gear-speedometer
کافیه فایلا رو بریزین تو پوشه بازی بعد تو بازی با * میاد :)

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
حالا جدا از اینکه منتظریم یه مادی بیاد تا گرافیکو متحول کنه متاسفانه هنوز مادی نیومده تا این محدودیت سرعت رو برداره ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
حالا جدا از اینکه منتظریم یه مادی بیاد تا گرافیکو متحول کنه متاسفانه هنوز مادی نیومده تا این محدودیت سرعت رو برداره ؟
آخرین ENB که اومده رو گرافیک خیلی تاثیر میزاره فقط برا من نمیدونم چرا کار نکرد :|
محدودیت سرعت چی؟

aidinju

کاربر سایت
Apr 15, 2015
41
محدودیت سرعت اینجا فکر نکنم وجود داشته باشه.من خودم فایل هندلینگ رو دستکاری کردم و با adder و مایکل 406 تا رفتم یا با entity فرانکلین 400 تا.حداقل تا این سرعت ها رو که میدونم مشکلی نیست بر عکس iv که نمیشد بیشتر از 288 تا رفت توش.

found

کاربر سایت
Dec 9, 2014
46
دوستان من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی فایل OpenInteriors میریزم که درهای خونه ها رو باز میکنه اگه ماد دیگه مثلا BlackMarketMod که مغازه های قابل دزدی نشون میده رو میریزم دیگه علامتای بازی نشون نمیده هر کاری هم کردم نشد حتما باید اینارو پاک کنم تا بیاد نمیتونم باهم رو نقشه داشته باشمشون خیلیم باحالن

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
آخرین ENB که اومده رو گرافیک خیلی تاثیر میزاره فقط برا من نمیدونم چرا کار نکرد :|
محدودیت سرعت چی؟

والا همه سوپر کارا یه سرعت دارن :d آخرین enb رو از کجا دانلود کنم؟ تو این تایپیک قرا داده شده ؟اخه فقط از همینجا ماد هارو دنبال میکنم در مورد هندلینگ هم

خودت یه ماد معرفی کردی که بنده استفاده کردم وبه غیر از اینکه 5 تا ماشینو به شدت دریفتی میکنه تغیری حس نکردم واسه همین پاکش کردم :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
والا همه سوپر کارا یه سرعت دارن :d آخرین enb رو از کجا دانلود کنم؟ تو این تایپیک قرا داده شده ؟اخه فقط از همینجا ماد هارو دنبال میکنم در مورد هندلینگ هم

خودت یه ماد معرفی کردی که بنده استفاده کردم وبه غیر از اینکه 5 تا ماشینو به شدت دریفتی میکنه تغیری حس نکردم واسه همین پاکش کردم :d
ENB home page
قسمت دانلود گذاشته.

در مورد ماد هندلینگ من خودم دو تا ریختم یکی همونی که توی پست اول پیشنهاد کردم اون من خوشم اومد همین که آرکید تر میشد و دریفتی تر میشدن ماشینا و دست فرمونشون خوب میشد خوب بود اما بعضی از ماشینا رو خراب میکرد زدم عوضش کردم یک ماد RealHandling ریختم افتضاح بود همه ماشینا به لیز خوردن افتادن الان نمیشه روند:D
باید امتحان کنی دیگه تک تک :D

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,110
نام
پوریا
Internet Radio

do.php

خوب اینم یه مود باحاله دیگه. با این مود میتونید به رادیو هایی که فقط برای بخش آنلاین بازی هستن گوش بدین. اول Tab رو نگه دارین و بعد X رو بزنین و رادیو رو انتخاب کنید.

https://www.gta5-mods.com/scripts/internet-radio

آخرین ویرایش:

sina2003

کاربر سایت
Jul 20, 2015
10
سلام
من الان بازی رو گرفتم از بیرون و نصب کردم و اجرا کردم. هیچ مشکلی نداشت
الان دوست دارم از ماد های بازی استفاده کنم .
اول اینکه برای اینکه بیش ترین و بهترین ماد ها رو داشته باشم کدوم اپدیت رو برای بازی نصب کنم .
بعد اینکه داخل yo..utu..be کلمه ماد را سرچ کردم
یک عالمه نتیجه اورد
از بین اونا از یکی خیلی خوشم اومد
ماد flash بود
بنظرم خیلی جالب بود با سرعت خیلی خیلی زیاد می تونی حرکت کنی
یک فایل بود که دانلود کردم الان نمیدونم چیکارش کنم ؟؟
راهنمایی کنید
ممنون

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
سلام
من الان بازی رو گرفتم از بیرون و نصب کردم و اجرا کردم. هیچ مشکلی نداشت
الان دوست دارم از ماد های بازی استفاده کنم .
اول اینکه برای اینکه بیش ترین و بهترین ماد ها رو داشته باشم کدوم اپدیت رو برای بازی نصب کنم .
بعد اینکه داخل yo..utu..be کلمه ماد را سرچ کردم
یک عالمه نتیجه اورد
از بین اونا از یکی خیلی خوشم اومد
ماد flash بود
بنظرم خیلی جالب بود با سرعت خیلی خیلی زیاد می تونی حرکت کنی
یک فایل بود که دانلود کردم الان نمیدونم چیکارش کنم ؟؟
راهنمایی کنید
ممنون

دوست عزيز پست اول تاپيك رو مشاهده كنيد ، همه توضيحات موجوده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر