Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ببخشید بچه ها یه سوال:
این کلوب سوم دیگه باز نمیشه؟:confused: انصافیش خیلی باحال بود.:biggrin1:
چرا باحال بود؟ چون رفتن توش از اون کارا؟:biggrin1:
منم زیاد توی شهر گشتم و چند روز رو سپری کردم ولی باز نمیشه، ولی کاش باز میشد!:biggrin1:

سلام درایو دستگاه لایت on هست و iXtreme 1.6 ‏است
من وقتی بازی grand theft auto episodes from liberty city میزارم داخل کنسول قبل اینکه شهر و بازیکن اصلی رو انتخاب کنی از درایو دستگاه یه صدای مثل خش خش میاد و دستگاه هنگ میکنه بازی تبدیل شده به wawe 3
هست و دستگاه من ارکید جاسبر است و فقط توی این بازی دستگاهم اینجوری میشه
لطفا کمک کنید

سلام به همگی

بازی باحالی بود من با شخصیت لویس خیلی بیشتر از جانی و نیکو حال کردم با اینکه نسبت به شخصیت نیکو خیلی کمتر روی این شخصیت کار شده بود . کلا تمام مکالمات لویس با شخصیت های مختلف بخصوص با تونی همراه با شوخی و متلک هست همین موضوع باعث شده که از لویس یک شخصیت منحصر به فرد به وجود بیاد . شاید بگید نیکو هم شخصیتی خاص داشت اما باید قبول کنید این اپیزود کلا شخصیت های باحالتری مثل موری و تونی و از همه باحالتر یوسف داشت واقعا هیچکدام از این شخصیت ها رو تو هیچ یک از سری های قبلی ندیده بودید . نکته بارز اینه که تکه داستان های جالب دو اپزود قبلی با داستان این بازی ترکیب شده بودند . من خودم هنوز بازی رو تمام نکردم اما تا اینجا که GTA بازی کردم (نیکو و اپیزود جانی رو تمام کردم) به چند تا شخصیت جالب (اصلی) برخوردم که هر کدومشون یه حسی رو در من برانگیختن :
نیکو : با توجه به داستانش حس انتقام و حفاظت از دوستانش و فامیلش رومن را خیلی خوب به بازیکن انتقال می دهد به علاوه به زیبایی هر چه تمام تر حس یک آدم غریبه که در یک شهر بزرگ تلاش می کنه کاری برای خودش دست پا کنه و گلیم خودش رو از میان این همه خلافکار با توجه به استعدادی که دارد بیرون بکشه انتقال می دهد . نیکو کلا سعی می کرد نظر کله گنده های شهر رو جلب کنه و خودش رو بالا بکشونه تا با زیرکی تمام به هدف اصلی خودش برسد . کلا شخصیت جالبی بود .

جانی : این شخصیت هم حس برادری نسبت به دوستانش رو انتقال می داد با توجه به ظاهر خشنش خیلی به گروه و دوستان خودش پایبنده . دوست داره گروه LOST حفظ بشه و آدم های بی خود و خیانت کار از گروهش حذف کنه . دنبال ریاست گروه و قدرت طلبی نیست بلکه خیلی هم از این کار بدش میاد . نمی خواد زیاد وارد هیاهو و کار های خلاف بشه البته اگه ببینه به نفع گروهشه و باعث بشه پایه های گروهش پیش از پیش تقویت بشه با کمال میل انجام میده .خلاصه تمام فکر ذکرش گروه لاست هستش .
لویس : شخصیتی شوخ طبع که زیاد حوصله ی ور رفتن به چیز های بیهوده نداره دوست داره به بیزینس که دست پا کرده به همراه رئیسش تونی برسه البته اگر کسی بخواد این بزینس رو بهم بزنه بدجوری حالشو میگیره آدمی نیست که بره توی کار های پر درد سر اما خود به خود با توجه به روند بازی مجبور کارای خیلی خیلی پر دردسری انجام بده !!! (مخصوصا با یوسف ) . طرز برخوردش با وقایع مختلف هم خیلی جالبه ( مثلا در قسمتی که تونی حالش به خاطر دزدیده شدن Gracy بد بود و می خواست خود کشی کنه ) .

هیچکدام از این شخصیت ها هم ترسو نیستند بلکه هم خیلی شجاع و قاتع هستند حرف که می زنن انجام میدن . اهل خیانت به دوستاشون هم نیستند . شخصیت قهرمانانه ای هم دارند (البته یکی بگه کدام بازی این فاکتور را نداره به غیر از بازی های RPG) . این کار که Rockstar کرد هم خیلی جالبه که بازی رو با اپیزود گسترش داده عین سریال 24 شده که با هر سیزنش نقاط کور داستانی را پر می کرد در اینجا راک ستار هم داره سریالی کار میکنه .

همین افکارها و این طراحیه شخصیت هاست که باعث می شود ما بازی باز ها عاشق کمپانی راکستار بشویم برای همینه که سعی می کنیم تمام بازی هاشو امتحان کنیم . (مثل خودم بعد چندین سال تونستم بازی manhunt 2 رو برای PC گیر بیارم و حالا هم دارم بازی می کنم با اینکه گرافیکش وحشتناک پایینه اما داستانش همان اول منو جذب کرد) . خلاصه دوستان سعی کنید وقتی بازی های Rockstar رو انجام می دهید خیلی رو داستان تمرکز کنید جاهایی رو هم که متوجه نمی شید با سوال یا مطالعه فروم ها و سایت ها متوجه بشید چون واقعا ارزشش رو داره . داستان جلوه ی خاصی به این بازی های Rockstar می دهد . چون مطمئنم ارزش این جور تمام کردن بازی خیلی بیشتر از اونیه که رمز بزنید و بازی رو سریع تمام کنید و فقط از gameplay لذت ببرید . متاسفانه خیلی از بازی باز های ایرانی این جوری هستند . سعی کنید از تمام قسمت های بازی لذت ببرید و یاد بگیرید این جوری خیلی بهتره تا زمانی که فقط ادا کنیم بازی رو تمام کرده ایم .

موفق باشید

سلام به همه.من هرکاری میکنم نمیتونم اون قسمت رقص رو رد کنم هی hold میزنه نمیدونم چیکار کنم.lt و rt هم که پشت هم میزنم یکم پر میشه دوباره میزنه hold دوباره خالی میشه یکی کمک کنههههههههههههههه

سلام به همه.من هرکاری میکنم نمیتونم اون قسمت رقص رو رد کنم هی hold میزنه نمیدونم چیکار کنم.lt و rt هم که پشت هم میزنم یکم پر میشه دوباره میزنه hold دوباره خالی میشه یکی کمک کنههههههههههههههه
سلام.
من خوره ی جواب دادن این سوالم چون از همه بهتر میرقصم تو این بازی.:biggrin1:
رقصیدن بـــســـیـــار راحته، شما کافیه که آنالوگ سمت راست رو دائما 360 درجه بچرخونین، بعد یه رنگ بنفشی شروع به زیاد شدن میکنه، وقتی پیغام Hold اومد باید آنالوگ راست رو یه طرف گرفته و چند ثانیه نگه دارید (بالا، پایین، چپ، راست، و یا بین این جهت ها) که عمل Hold رو انجام داده باشین.
خیلی راحته، اگه نتونستین باز توضیح میدم.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or