Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان.

بهتر نیست عنوان تاپیک رو بزارین "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City"که برای Lost and Damned هم باشه؟؟
Lost and Damned تاپیک جدا گانه در همین بخش داره. ما هم اینجا در مورد اون دیسک حاوی دو DLC حرف نمیزنیم بلکه موضوع فقط و فقط The Ballad of G4y Tony هست.
حالا کسی رعایت نمیکنه اون بحثش جداس.

آقا من اونوقت داغ بودم جو گیر شدم نفهمیدم چی شد:biggrin1::biggrin1:
ولی الان فهمیدم.
بسیار خبر مسرت بخشی بود متشکرم.
من تازه مطلع شدم که L&D هم همراه این میاد:biggrin1::biggrin1:(از نتایج جو گیریه دیگه:biggrin1:)
واقعا خوشحال شدم.
شاید این دو بازی بتونن خلا Mafia II,Alan Wake رو پر کنن.:love:
بازم ممنون.

سلام و درود.
دوستان عزیز شاید بلند پروازانه به نظر بیاد ولی یکی از مسئولین این بازی تخمین زده که این DLC انحصاری 360 ، بتواند حدوداًَ 3 میلیون نسخه بفروشد!
و همچنین گفته شده که این بازی در پاییز 2009 عرضه میشه.
gtaivtbogt.jpg

آخرین ویرایش:
مبلغش 50 میلیون دلار هستش.

میشه لطف بفرمایید بگید این مبلغ رو از کجا آوردید؟
با این مبلغ میشه 10 تا بازی مثل اساسین کرید ساخت.
یه کم به چیزی که می نویسید توجه کنید.
این مبلغ یعنی یک بازی باید بیشتر از 6 میلیون و 500 هزار بار فروخته شه که پولش برگرده. بعد تازه از 6 میلیون و 500 هزار و یکیمین بازی فروخته شده سود به ماکروسافت می رسه.
جلل خالق. ماکروسافت مغز خر خورده؟

میشه لطف بفرمایید بگید این مبلغ رو از کجا آوردید؟
با این مبلغ میشه 10 تا بازی مثل اساسین کرید ساخت.
یه کم به چیزی که می نویسید توجه کنید.
این مبلغ یعنی یک بازی باید بیشتر از 6 میلیون و 500 هزار بار فروخته شه که پولش برگرده. بعد تازه از 6 میلیون و 500 هزار و یکیمین بازی فروخته شده سود به ماکروسافت می رسه.
جلل خالق. ماکروسافت مغز خر خورده؟

بیا دوست من, اینم لینکش:
http://seekingalpha.com/article/38017

فقط این Rockstar چقدر با مایکروسافت رفیق شده.. اینطوری که پیش میره GTA بعدی رو انحصاری برای 360 میزنه
زیاد خوشحال نشو چون مجله ی playstation world شایعه کرده که lost and damned قراره رو psn عرضه بشه این همون مجله ای بود که شایعه ی عرضه ی bioshock رو گفت و اخر هم به حقیقت پیوست.
البته مقامات rockstar خبر رو تکذیب کردن اما امکان عرضه ی این DLC روی psn خیلی زیاده

داستان بازی از چه قراره؟؟؟ اطلاعاتی ار داستان اومده؟؟؟؟
بله : :biggrin1:

شما در این بازی در نقش Luis Lopez یک اوباش و همکار تمام وقت مدیر افسانه ای مجالاس و کلاب های شبانه یعنی Tony Prince ملقب به G*y Tony :-" حاضر خواهید شد.
این قسمت هم در Liberty City می گذرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or