Grand Theft Auto: The Ballad of G*y Tony معرفی شد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
gtaivtbogt.jpg

شرکت Rockstar امروز اعلام قسمت دوم قابل دانلود بازی GTA IV را تایید کرد. این شماره بازی که Grand Theft Auto: The Ballad of G*y Tony نام دارد در پاییز امسال به صورت انحصاری برای XBL عرضه خواهد شد.

شما در این بازی در نقش Luis Lopez یک اوباش و همکار تمام وقت مدیر افسانه ای مجالاس و کلاب های شبانه یعنی Tony Prince ملقب به G*y Tony حاضر خواهید شد. این قسمت هم در Liberty City می گذرد. برای دانلود بازی شما نیازمند 1600 پوینت هستید.

اما خبر خوشحال کننده این است که Rockstar قصد دارد بازی را به صورت یک DVD با قیمت 40 دلار به صورت انحصاری برای X360 عرضه کند. این DVD که Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City نام دارد هر دو قسمت The Lost and Damned و The Ballad of G*y Tony را در خود جای داده است. این DVD نیازی به GTA IV اصلی ندارد. این DVD همراه با قسمت دوم در پاییز عرضه خواهد شد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
ایول ! تازگیا به ما فقیر فقرا بدجوری حال میدن اینا ! :biggrin1:
اول مپ های GearS بعدم این !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اما خبر خوشحال کننده این است که Rockstar قصد دارد بازی را به صورت یک DVD با قیمت 40 دلار به صورت انحصاری برای X360 عرضه کند. این DVD که Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City نام دارد هر دو قسمت The Lost and Damned و The Ballad of G*y Tony را در خود جای داده است. این DVD نیازی به GTA IV اصلی ندارد. این DVD همراه با قسمت دوم در پاییز عرضه خواهد شد.
:love:هی میگفتم اینم روی دیسک میزنن شما میگفتید نه:-":love:

تقریبا تابلو بود MS و R*از پول این بازی برای افلاین گیمر هایی که به نوعی سترسی به اینترنت ندارند نمگذرند

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
Rockstar قصد دارد بازی را به صورت یک DVD با قیمت 40 دلار به صورت انحصاری برای X360 عرضه کند.
يعني براي pc نميدن ؟ عمرا ،‌ تا اون موقع مطمئنا نظرشون عوض ميشه :biggrin1:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ایول من این لوگو رو که دیدم فکر کردم یه عنوان Fun معرفی کردن بعد این G*Y رو که دیدیم افتاد قضیه چی شد :biggrin1:خر شده بودم هفته دیگه LOST & DEMMAND رو بخرم خوب که نگرفتم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
يعني براي pc نميدن ؟ عمرا ،‌ تا اون موقع مطمئنا نظرشون عوض ميشه :biggrin1:
مگه دست MS هست!!!ms پول رو داده تا برای 360 عرضه کنند!!و *Rهم فقط همین رو میدونه اگه
بازی روی PCّیاد نیاز مند قرار دادی جدیده:biggrin1:

ولی فکر نمیکنم دیگ همچین کاری بکنه هم*RهمM$
:cheesygriرضا حالا اینجوری نکن ! پس فردا میفهمن میخوایم pirat خورش کنیم ! اصلا پشیمون میشند ! :cheesygri
حالا تو صداش رو درنیار:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چند میلیون The Lost and Damned فروخته شده معلوم نیست یا نمیدونم، اونهای هم که این عنوان رو خریدن چیز خور نشدن که دوباره برن دیسک محتوی The Lost and Damned و The Ballad of G4y Tony بخرین و مجدد پول The Lost and Damned رو بدن :smile:.
پس دسته اول از بروبچ میرن تو کار خرید قانونی و دانلود قسمت جدید.
دوستان Pirate خور که وضعشون مشخصه و نیاز به توضیح خاصی نیست :D.

پ.ن. "دوستان Pirate خور" در 90% موارد شامل حال بنده میشود :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر