slim

کاربر سایت
Dec 3, 2007
33
با سلام دوباره.من تو مرحله ای که با موتور دونبال قایق میکنی گیر کردم از سکو که پرتاب میشم هلکوپتر میگیرم و علامت دگمه Aمیزنه ولی هر چی میزنم بازم پرت میشه تو اب و دوباره شروع میکنم.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
با سلام دوباره.من تو مرحله ای که با موتور دونبال قایق میکنی گیر کردم از سکو که پرتاب میشم هلکوپتر میگیرم و علامت دگمه Aمیزنه ولی هر چی میزنم بازم پرت میشه تو اب و دوباره شروع میکنم.
دورد !

بهترین راه اینه که دسته رو بذارید روی زمین و با تمام سرعت و قدرت (!) دکمه ی A رو بزنید !:biggrin1:

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
من یه سوال برام توی داستان بازی پیش اومده
اونجا که بهتون حق انتخاب میده که دیمیتری بکشید یا برید سر قرار با روسها اگه بریم سر قرار بازم دوست دختر نیکو(کیت) کشته میشه یا باهم ازدواج میکنن؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من یه سوال برام توی داستان بازی پیش اومده
اونجا که بهتون حق انتخاب میده که دیمیتری بکشید یا برید سر قرار با روسها اگه بریم سر قرار بازم دوست دختر نیکو(کیت) کشته میشه یا باهم ازدواج میکنن؟
اگه بری سر قرار فکر کنم اخر سر رومن کشته میشه

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
من وقتی بازیه gta iv رو بازی میکنم ساختمونا میرن دوبار میان همه چی غیب میشه دوباره میاد.کسی نمیدونه مشکل از کجاست خواهشا اگر این کار رو تجربه کردین بگین نه اینکه حدس بزنین چون یه بار یه دوستی راهنماییم کرد کلی خرج کردم اما به نتیجه نرسیدم بعد که بهش گفتم گفت من فقط حدس زدم.منم بهش گفتم مرسی ی ی ی ی ی ی.:biggrin1: خصوصی بدین

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من وقتی بازیه gta iv رو بازی میکنم ساختمونا میرن دوبار میان همه چی غیب میشه دوباره میاد.کسی نمیدونه مشکل از کجاست خواهشا اگر این کار رو تجربه کردین بگین نه اینکه حدس بزنین چون یه بار یه دوستی راهنماییم کرد کلی خرج کردم اما به نتیجه نرسیدم بعد که بهش گفتم گفت من فقط حدس زدم.منم بهش گفتم مرسی ی ی ی ی ی ی.:biggrin1: خصوصی بدین
بازی رو کپی کن روی هاردت.

Ari2x

کاربر سایت
Feb 26, 2010
1
IV

دوستان یه سوال

توی IV نمیشه ماشین اسپرت کرد درسته؟

ولی یکی از بچه ها این کارو کرد

میگفت یکی از ادم هایی رو که بهت اجازه میده بکشی یا نکشی رو نکشته که بعد بهش این امکان رو داده :(:(:(:confused::confused::confused::cool:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ببخشید دو بازی از gta یعنی LOST &DAMNEDوBALLAD OF GAY TONYرو همین جا بپرسم یا تاپیک جدا داره؟ چجوری رو هارد کپی کنم اخه من امروز 360 خریدم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درود
ببخشید دو بازی از gta یعنی LOST &DAMNEDوBALLAD OF GAY TONYرو همین جا بپرسم یا تاپیک جدا داره؟ چجوری رو هارد کپی کنم اخه من امروز 360 خریدم
اونها تاپیک جدا دارند:
Grand Theft Auto: Lost And Damned
Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony
واسه کپی کردن تو هارد هم تو داشبورد قسمت My Xbox وقتی دیسک بازی رو گذاشتی بازی اتوماتیک اجرا میشه.شما دوباره برگرد تو داشبورد و روی عکس اولی Y رو بزن.تو صفحه ی جدید نوشته ی Install Game to Hard Drive (یه چیزی تو همین مایه ها!) رو پیدا کن و بزن.بعد صبر کن تا بازی نصب بشه!بعد اجراش کن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درود

اونها تاپیک جدا دارند:
Grand Theft Auto: Lost And Damned
Grand Theft Auto: The Ballad of G4y Tony
واسه کپی کردن تو هارد هم تو داشبورد قسمت My Xbox وقتی دیسک بازی رو گذاشتی بازی اتوماتیک اجرا میشه.شما دوباره برگرد تو داشبورد و روی عکس اولی Y رو بزن.تو صفحه ی جدید نوشته ی Install Game to Hard Drive (یه چیزی تو همین مایه ها!) رو پیدا کن و بزن.بعد صبر کن تا بازی نصب بشه!بعد اجراش کن.
ممنون با این کار همه بازیا نصب میشن؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سلام دوستان!

من دارم از شدت زیادی سوالات میترکم! به ترتیب می پرسم خواهشا به ترتیب و مفصل جواب بدید!!!

1- من تقریبا 20% از بازی رو رفتم . مغازه هایی که تو سطح شهر اکتیو هستن بسیار کم هستن و فقط محدود میشن به غذا فروشی ها و اینطور چیزا!!!!

از مغازه های لباس، کلوپ ها ، استریپ کلوپ ها ، آرایشگاه ها، جاهایی که خالکوبی می کنن و .... نیست؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
این نسخه که انقدر از گستردگیش تعریف می کردن هیچ کدوم اینارو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی از مغازه هاییم که تابلو و این حرفا داره نمیشه واردش شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2- تا آخر بازی دوست د.ختر فقط همین میشل می مونه؟؟؟؟ یا بازم خود به خود پیدا میشه؟؟

3- چرا مغازه ی اسلحه فروشی فقط دو نوع سلاح داره؟؟؟ جلیقه ضد گلوله از کجا بیارم؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر