playMORGH

کاربر سایت
Apr 10, 2008
41
نام
شایان
اه خیلی driving سختی داره ماشین اصلا نمی پیچه 2 نوع ترمزم داره که هر کدومو بزنی می ری درو دیوار من که نمی دونم کسی می تونه کمکم کنه

راستی یکی از دوستام source یو سی بازی رو می خواد تا 20-30 تومنم حاضره پول بده

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
اه خیلی driving سختی داره ماشین اصلا نمی پیچه 2 نوع ترمزم داره که هر کدومو بزنی می ری درو دیوار من که نمی دونم کسی می تونه کمکم کنه

راستی یکی از دوستام source یو سی بازی رو می خواد تا 20-30 تومنم حاضره پول بده
Driving ـش سخت نيست بلكه واقعي طراحي شده ، يه جوري مثل بازي هاي Simulation Racing ميمونه!(به نظر من!).
در ضمن دو تا ترمز نداره ، يكيش ترمز دستيه !:biggrin1:

playMORGH

کاربر سایت
Apr 10, 2008
41
نام
شایان
اقا اولش بازی تو شب شروع میشه نیکو از کشتی پیاده میشه یه خورده منتظر میمونه بعد پسر عموش میاد ولی چون خیلی مسته شما باید رانندگی کنین ماشینم کادیلاکه میرین خونش بعدم نیکو با اون دعوا می کنه که چرا خالی بستی و اینا
بعدش (اسم پسر عمو یادم نی اولش R داره) R میره سره کار شمام از خونه میزنین بیرون اینجا طلوع افتاب واقعا افکتاش جالبه نور پردازی که حرف نداره
بعد شما می رین پیش R و اولین میشنتون شروع میشه (R می برین یه جا بعدم طلبکاراش میان باید از دستشون در رین) میشن بعدی هم دو باره سره کار ه R باید بگیرین می رین دوست دختر R رو با دوستش می برین خونشون تو راه هم نیکو با اون یکی دختره دوست میشه و دختره شمارشو میده .
بعد می رین لباس فروشی لباس می خرین (خیلی باحاه باید بچرخین و هر چیزی یه جاست مثل لباس خریدن واقعی )
بعد R بهتون زنگ می زنه که داره کتک می خوره شمام باید برین اونجا و دسته یکیشونو بشکنین (cut scene) بعد می رین GF تونو می برین بولینگ که باید باهاش مسابقه بدین (خیلی باحاله)
بعد از اون R بهتون زنگ می زنه که دارن تو پارک کتکش میزنن شمام می رین اونجا و ترتیب 2نفر و می دین البته این دفعه خودتون (با B مشت می زنه با x لگد با a جا خالی میده) بعد یکی از اونا فرار میکنه با ماشین باید برین دنبالش بعد می رین تو یه ساختمون نیمه کاره و تو دعوا اونو از پنجره پرت میکنین تو اب
دیگه حوصلم سر رفت می رم بازی کنم

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقا اولش بازی تو شب شروع میشه نیکو از کشتی پیاده میشه یه خورده منتظر میمونه بعد پسر عموش میاد ولی چون خیلی مسته شما باید رانندگی کنین ماشینم کادیلاکه میرین خونش بعدم نیکو با اون دعوا می کنه که چرا خالی بستی و اینا
بعدش (اسم پسر عمو یادم نی اولش R داره) R میره سره کار شمام از خونه میزنین بیرون اینجا طلوع افتاب واقعا افکتاش جالبه نور پردازی که حرف نداره

ممنون ولی بهتره از جزئیات نگید بیشتر از کلیات بگید که مزه بازی از بین نره
ممنون

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
جون اون بچه تون داستان بازی رو درون Spoiler بذارید!:biggrin1: , از این بازی ها هر 3-4 سال یکبار میاد.
...........................
فقط یک سوال :اون چیزهایی که شبیه عابر بانک هست و کنار خیابونه چیه؟! :confused:

playMORGH

کاربر سایت
Apr 10, 2008
41
نام
شایان
یه زره gameplay بازی کنده یعنی بد نیستا ولی یه جوریه مثه قبلیاش نیست اشکال از بازی نیستا از gameplay اه
بعدم یه سری bug ها از قبیل رفتن کله ی نیکو تو یخچالو اینا داره
نه افت فریمم نداره
راستی یه چیزه جالب اگه راننده بخواد ماشینشو پس بگیره اگه زمانی که دستگیره رو میگیره شما حرکت کنین دستگیره رو ول نمیکنه و رو هوا پیچ و تاب می خوره

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
شانس بسیار خوب ما هم تو این چند روز این امتحانات نمیزارن که بازی کنیم .

بازی افت فریم که نداره ؟!

نه نداره اریا .

پ.ن : اینم بگم که بازی بسیار بسیار زیبا هست . خود من قبلا از GTA خوشم نمیومد اما به محض دیدن یک گیم پلی از این بازی که دیروز پخش شد سریعا نشستم نسخه J این بازی رو دانلود کردم . با اینکه کنسول خودم UC هست سریع رفتم خونه ی دوستم این بازی رو روی کنسول اون که J هست اجرا کردم و ... . با اینکه در حدود 15 دقیقه تونستم بازی کنم باز هم میگم واقعا زیباست . کلا نظرم در مورد این بازی 360 درجه برگشت :D .
امروز هم که پدرام نسخه UC رو واسه دانلود گذاشت و من هم دانلود کردم اما هنوز رایت نکردم روی DVD که بازی کنم . یعنی این درسا نمیرازه . اما خب فردا حتما این کار رو میکنم و اگه وقت شد حتما یه سری توضیحات در رابطه با این بازی خدمت شما عرض خواهم کرد .

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
خوب بلاخره همين الان بازي رو گرفتم . (بعد از دوساعت توي صف واستادن :) ) بازي واقعا عاليه . گرافيكش هم همونيه كه همه توي تريلرها ديدن و خوب هم هستش (فقط نماي شهر به صورت تار نمايش داده ميشه كه يكم توي ذوق مي زنه ) كنترل وسايل هم يكم واقعي تر شده و ديگه نمي تونيد با سرعت 200 تا راحت توي اين خيابون اون خيابون بپيچيد كه يكم تعقيب و گريز هارو مشكل تر و هيجان انگيز تر ميكنه . يخورده هم دوربين Niko اينور اونور كردنش اذيت مي كنه كه البته عادت مي كنيد . چيز زيادي بازي نكردم و فقط 10 دقيقه بازي كردم اينايي كه نوشتم حاصل اين 10 دقيقه انجام بازي بودن . :)

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
دوستانی که بازی رو دانلود کردن و بازی کردند مثل اینکه زیاد راضی نیستند از بازی !؟!؟
پس چرا نمیاین توضیحاتی از بازی بدید ! معمولا وقتی بازی توپ باشه گیمرها جو گیر میشن و کلی تعریف
میکنن ازش اما مثل اینکه خبری نیست . یکی که بازی رو بازی کرده بیاد یه سری توضیحات کلی به همه بده
و ما رو از نگرانی بیاره بیرون ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر