Grand Theft Auto IV | Xbox 360

یعنی واقعا اینم میخان مثل mass efect به سرمون بیارن :(بریم الطماس مغازه دارارو بکنیم تا برامون بیارن؟:mad:اگه بخواد اینجوری بشه 360 امو میزنم تو دیوار تا هر تیکش ی جا پرت بشه.یا از این مملکت شبانه فرار میکنم میرم ی جایی که حداقل بزارن بازی کنیم.:-"

ناراحت نباش دوست عزیز انقدر فروشگاه ها هستن که این بازی رو بیارن .چون این بازی 1000 برابر ME طرفدار داره و همه دنبالشن .تازه نهایتا خود بچه های این سایت دانلود میکنن از اونا میگیری;)

بابا ممنوع چیه دیگه
نکه خیلی جلوی GTA قبلی ها رو گرفته بودن
اصلا تو GTA قبلی ها کسی Pach نصب نمیکرد.... :-"
بابا اینجا ایرانه یعنی ممنوعیت ممنوع
ماشالله هرچی ممنوع بشه برعکس پخشش 2برابر میشه
-----------------
حالا انقدر منحرف نکنیم بحث رو کی بالاخره میاد.بابا کف کردیم بی بازی موندیم!

دوستان چرا باید جلوی بازی جی تی ای رو واسه پی اس 3 تو ایران بگیرند
چرا میگید ممنوع هست اصلا از کجا میدونید؟
کی گفته فقط جلویه PS3 رو گرفتن؟
چون ارشاد خودش از همون SAn Andreas ممنوعش کرد.
ولی دوستان شرکت ما به دوستان بازیسنتری از طریق پست و پیک یا .. میتونه بده.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=386474#post386474

اخه اینا سگاهم ندارن چه برسه به 360 الکی میگن ممنوع.:-"من فک کنم آخرین تکنلوژی که تو زندگی اینا در حال استفاده باشه رادیو هست.:biggrin1:من شیرازم اگه بخام با پست بگیرم از کجا بگیرم چند خرجم میشه چندروزه میرسه دستم؟

آخرین ویرایش:
من رفتم پیکسل پرسیدم گفته تو همین چند روزه میاد ولی گفت معلوم نیست قبل از release اونور اینجا هم بیاد شاید روزه بعدش که رو web بیاد بگیرنش .

و در مورد ممنوع بودن هیچ خبری نیست و من تحقیق کردم کلا ارشاد روی بازیهای PC و PS2 نظارت داره که باید فروشگاه ها بازی های شرکت هایی که جواز دارند رو بفروشند و به XBOX و PS3 و PSP کسی کاری نداره مگه 2 تا بازی GTA برای PSP اومد کسی کاری داشت یا اینکه بازی SanAndreas هنوز تو همه مغازه ها پیدا میشه مگه کسی کاری داره. و حتی GTA فارسی هم که خودشون ساختن.
من خودم توپ خونه زنگ زدم به فروشگاه شادی گفته که هر وقت NTSC بازی GTA برای PS3 به بازار بیاد چند روز بعدش میارنش.

بازیهای Rockstar اگر دقت کنید معمولا لینک های دانلودش تا روز release نمیاد فکر کنم به خاطر امنیت بالای Rockstar هست که تا روز release نمیزاره هیچ نسخه ای از بازی لو بره.

ولی خیال همگی راحت همه GTA بازی میکنیم.

San Andreas پی سی دوبلشم هست تو بازار ! فکر کنم مجوزشم ارشاد داده ! اینا همه حرفه نگران نباشید
چه حالی میده رو sa فارسی مد هات کافی بریزی :laughing:

من رفتم پیکسل پرسیدم گفته تو همین چند روزه میاد ولی گفت معلوم نیست قبل از release اونور اینجا هم بیاد شاید روزه بعدش که رو web بیاد بگیرنش .

و در مورد ممنوع بودن هیچ خبری نیست و من تحقیق کردم کلا ارشاد روی بازیهای PC و PS2 نظارت داره که باید فروشگاه ها بازی های شرکت هایی که جواز دارند رو بفروشند و به XBOX و PS3 و PSP کسی کاری نداره مگه 2 تا بازی GTA برای PSP اومد کسی کاری داشت یا اینکه بازی SanAndreas هنوز تو همه مغازه ها پیدا میشه مگه کسی کاری داره. و حتی GTA فارسی هم که خودشون ساختن.
من خودم توپ خونه زنگ زدم به فروشگاه شادی گفته که هر وقت NTSC بازی GTA برای PS3 به بازار بیاد چند روز بعدش میارنش.

بازیهای Rockstar اگر دقت کنید معمولا لینک های دانلودش تا روز release نمیاد فکر کنم به خاطر امنیت بالای Rockstar هست که تا روز release نمیزاره هیچ نسخه ای از بازی لو بره.

ولی خیال همگی راحت همه GTA بازی میکنیم.

دوست عزیز شما اگر تو فروشگاههای معتبر بری بازی GTA نمیبینی. مثلا شما دیگر از خود ما GTA نمی بینی چه روی PSP و یا PC و یا 360 و یا PS2 . کلا ما بعد از اینکه ارشاد گفت که GTA ممنوعه ما تمامی بازی های GTA رو جمع کردیم.
حالا ممکنه که فروشگاههای معمولی و حتی شرکت های که مجوز ندارند این بازی را داشته باشند ولی اینو مطمئن باش که این بازی از طرف ارشاد ممنوع شده. وگرنه ما که دیوانه نیستیم بیخیال سود این بازی بشیم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or