Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City | PC

1270933910.jpg

این بازی همونطور که احتمالا میدونید شامل دو اپیزود The Lost and Damned و The Ballad of G*y Tony از بازی GTA IV در یک پکیج بعنوان Episodes From Liberty بدون نیاز به بازی اصلی است که قبلا بصورت انحصاری برای کنسول Xbox360 ریلیز شده بود و حالا برای PC بعد از یک تاخیر دو هفته ای در تاریخ 13 آپریل (3روز دیگه) عرضه میشود.

Minimum System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
1.8GHz Intel Core2Duo or 2.4GHz AMD Athlon X2 64
1 GB of RAM (Windows XP) or 1.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
16 GB free hard drive space
256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
2.4Ghz Intel Core 2 Quad or 2.1GHz AMD Phenom X3
2.5 GB of RAM (Windows XP) or 2.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
18 GB Free Hard Drive Space
512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

• Publisher: Rockstar Games
  • Developer: Rockstar North
  • Genre: Modern Action Adventure
  • Release Date: Apr13, 2010
  • ESRB Rating: Mature

آخرین ویرایش:

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
GTA

اون قسمتی که لویس و رفیقاش داخل هلی کوپتر هستن و پس از چند دقیقه لویس یارو رو میگیره و بهش حرفهای بد میزنه :biggrin1: بعد از تو هلی کوپتر پرتش میکنه بیرون خودش هم میپره باید چیکار کرد سریع باید اون یارو رو نجات داد ؟ اگه میشه چطوری ؟

abi_joon

کاربر سایت
Sep 30, 2008
47
نام
Abbas
اون قسمتی که لویس و رفیقاش داخل هلی کوپتر هستن و پس از چند دقیقه لویس یارو رو میگیره و بهش حرفهای بد میزنه :biggrin1: بعد از تو هلی کوپتر پرتش میکنه بیرون خودش هم میپره باید چیکار کرد سریع باید اون یارو رو نجات داد ؟ اگه میشه چطوری ؟

شما وقتی که از هلی کوپر پریدی بیرون باید W رو نگه دارین تا سرعت Luis توی هوا بیشتر بشه و بتونه یارو بگیره ، وقتی که گرفتش باید چتر نجات رو باز کنین و اون یارو توی خشکی بزارین !

موفـــق باشین ;)

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان ببخشید اگه میشه بگید آیا پچی واسه بازی هست که گرافیک و کلا.. مثل IV خوبش کنه.ممنون میشم لینک بدید یه پچ کامل که ایراد هاشو بر طرف کنه

بازم ممنون

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
شما وقتی که از هلی کوپر پریدی بیرون باید W رو نگه دارین تا سرعت Luis توی هوا بیشتر بشه و بتونه یارو بگیره ، وقتی که گرفتش باید چتر نجات رو باز کنین و اون یارو توی خشکی بزارین !

موفـــق باشین ;)

من هم همین کارو میکردم ولی از یارو رد می شد :biggrin1: و میمرد ولی ردش کردم ممنون از شما :smile:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وقتی گوشه صفه مینویسه فلان دکمه رو بزنی حالت دایو میگیره (مث ریکو تو جاست کاوز)اون دکمه رو بزن با سرعت بره طرف یارو میگیرتش چتر نجات رو باز کن برو تو جزیره خوشحالی

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
من بازی رو نصب کردم خیلی عایه خیلی پرش کمی داره خیلی کم همه چیزو تا آخر بردم تقریبا
مثل فیلم خیلی قشنگه به نظر من حرف نداره گرافیکش

هنوز پچ نصب نکردم

saied

کاربر سایت
May 24, 2006
48
دوست عزیز به احتمال 99% شما می خاید یک اکانت انلاین بسازید.
نباید این کار رو بکنید اگه تازه LIVE رو نصب کردید و تا حالا باحاش کار نکردید ( احتمالا) به جای ساخت یک اکانت انلاین باید یک اکانت افلاین بسازید تا بتونید بازی کنید

شما وقتی که از بازی های کپی و غیر قانونی استفاده می کنید نمی تونید به سرورهای اصلی وصل شید

metzelder

کاربر سایت
Jun 7, 2009
14
دوست عزیز به احتمال 99% شما می خاید یک اکانت انلاین بسازید.
نباید این کار رو بکنید اگه تازه LIVE رو نصب کردید و تا حالا باحاش کار نکردید ( احتمالا) به جای ساخت یک اکانت انلاین باید یک اکانت افلاین بسازید تا بتونید بازی کنید

شما وقتی که از بازی های کپی و غیر قانونی استفاده می کنید نمی تونید به سرورهای اصلی وصل شید

ممنون دوست عزيز
چه جوري بايد آفلاين بسازم ؟؟؟؟
و موقع اجراي بازي اينترنت رو بايد قطع كنم ؟؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون دوست عزيز
چه جوري بايد آفلاين بسازم ؟؟؟؟
و موقع اجراي بازي اينترنت رو بايد قطع كنم ؟؟؟
ببین پایین صفحه یا بالا یه چیزی مینوسی شما میزنینش بعد creat ofline porofileرو میزنید اسم و عکس درست میکنین درست عین ایکس باکس تموم شد به اینترنت هم وصل نباشی بهتره

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقا يكي كمكم كنه كه ديگه دارم ديوونه ميشم دو ساعته نشستم ژاي كامژيوتر تا اين مرحلله هلي كوپتر رو برم دارم ديوونه ميشم يكي كمك كنه

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
بنده هم در این مرحله هلی کوپتر گیر کردم هر کاری میکنم نمیتونم این مرحله رو رد کنم
حتی با برادرم هم اینکارو کردم ولی نشد؛سرعت هلی کوپتر زیاده اصلا معلوم نیست چیکار میکنه
حداقل یه سیو بعد از این مرحله بدید

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
سلام دوست من

من همین الان این تراینر رو دانلود کردم و امتحانش هم کردم ، و بدون هیچ مشکلی داشت کار میکرد !

شما باید همه اون چیزایی که توی rar هست به غیر از ReadMe رو تو مسیر بازی کپی کنی یعنی این مسیر :

Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City

موفـــق باشی ;)

سلام
داداش فایل ترینر رو دوباره دانلود کردم با اینترنت پرسرعت؛الان درست شده
بسیار عالی هم کار میکند
ممنون

only batista

کاربر سایت
Jul 6, 2008
57
من بلاخره مرحله هلکوپتر و رد کردم باید زیاد این طرف اون طرف نشید که سقوط کنید فقط تا جایی که می تونید به سطح اب نزدیک شید و موشک بزنید.من که اینجوری ردش کردم مرحله سختیه ولی یه ذره تمرکز کنید می تونید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر