Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City | PC

1270933910.jpg

این بازی همونطور که احتمالا میدونید شامل دو اپیزود The Lost and Damned و The Ballad of G*y Tony از بازی GTA IV در یک پکیج بعنوان Episodes From Liberty بدون نیاز به بازی اصلی است که قبلا بصورت انحصاری برای کنسول Xbox360 ریلیز شده بود و حالا برای PC بعد از یک تاخیر دو هفته ای در تاریخ 13 آپریل (3روز دیگه) عرضه میشود.

Minimum System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
1.8GHz Intel Core2Duo or 2.4GHz AMD Athlon X2 64
1 GB of RAM (Windows XP) or 1.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
16 GB free hard drive space
256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements
Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
2.4Ghz Intel Core 2 Quad or 2.1GHz AMD Phenom X3
2.5 GB of RAM (Windows XP) or 2.5 GB of RAM (Windows Vista/7)
18 GB Free Hard Drive Space
512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

• Publisher: Rockstar Games
  • Developer: Rockstar North
  • Genre: Modern Action Adventure
  • Release Date: Apr13, 2010
  • ESRB Rating: Mature

آخرین ویرایش:
حاجی ما این بازیرو نصبیدیم . منو بالا اومد بعدش که میزنم رو start توی لود شدن گیر میکنه و یه همچین اروری میده EFLC stop worrking و ...
ویندوزم 7
کسی میدونه مشکل چیه؟
ممنون از همه

من هم همین مشکل رو داشتم .انقدر اعصابم رو خورد کرد که رفتم ستاپ اصلییش رو گرفتم.والان دیگه مشکل ندارم و بازی میکنم.

نه جناب IV رو سیستمم نیست .
نمیدونم چرا اینطوری میشه من IV رو با همین سیستم تموم کردم.
جالبه بازی بالا میاد اما موقع لود شدن ارور میده
شما با چه کرکی بازی میکنید؟
کار خاصی انجام ندادید؟
از razor 1911
چرا تو ریجیستری یه کارایی طبق راهنمای داخل بازی کردم

آخرین ویرایش:
سلام .
من اپیزود Lost and Damned رو تموم کردم ...
بازی بسیار بهبود یافته ، اما به نظر من اپیزود TBoGT بهتره ... TBoGT رو تا 50 % رفتم و فقط 18% مونده تا اونم ترتیبش رو بدم ...
دوستان یه باگ که در TBoGT هست و شما هم حتما فهمیدید اینه که بعضی از ماشین هایی که تازه اضافه شدند مثل Bullet GT یا همون Ford GT و ماشین Tony و .... چراغ هاش دیگه مثل بقیه ماشین ها نیست و مثل San Andreas نوری مثل حاله ای دور ـشه ، و همچنین نور چراغ دنده عقب نداره ....

همچنین یه باک دیگه ای در این بازی اینه که (برای من و تعدادی دوستان ــم) تکسچر ها دیر لود میشن ، اگه کسی میدونه راه حلی برای زود لود شدن تکسچر ها چه در TBoGT و چه در lost and damned ، ممنون میشم .

آره دوست عزیز من تو 7 میرم شما اگر IV رو سیستمت هست پاکش کن شاید درست شه .
دوست عزیز ربطی نداره ... من هم IV رو سیستم ـم نصبه ، هر از گاهی اونو بازی میکنم ، و همچنین EFLC رو سیستم هم نصب هست و بازی میکنم ... (ویندوز ام هم Seven هست .)

بازی نسبت به نسخه قبل خیلی جذابتر شده ودارای گیم پلی بهتری نسبت به نسخه فبل شده در کل مثل همیشه همه انتظارهای که ا ز این بازی داشتیم را براورده کرده وگرافیک هم نسبت به نسخه قبلی بهتر شده

از گی تونی لذت ببرید .

بدون شک یکی از بهترین و خوش ساخت ترین سری از سری جی تی ای رو بازی خواهید کرد که کیفیتی HQ داره و فریم های بسیار بهتری نسبت به ورژن قبلی به شما خواهد داد اگر چه به نظر بعضی از دوستان کاغذ مقوایی بیش نیست اما در نگاه بعدی و بعد از چندین ساعت بازی متوجه بهبود یافتگی این نسخه نسبت به قبل خواهید شد .

اگر چه دیر لود شدن تکسچرها هنگامی که موس رو سریعا می چرخونید و مثلا به پشت سرتون نگاه می کنید اتفاق می افته اما در کل به نظر می رسه که راک استار در طراحی این بازی از نو و بدون در نظر گرفتن خیلی از پارامترهای گرافیکی دست و پا گیر و بدون علت سنگین کننده دست زده و تغییراتی در موتور گرافیکی اون ایجاد کرده در کل تفاوت فریم بین این دو نسخه رو به وضوح میشه لمس کرد.

دوست عزیز ربطی نداره ... من هم IV رو سیستم ـم نصبه ، هر از گاهی اونو بازی میکنم ، و همچنین EFLC رو سیستم هم نصب هست و بازی میکنم ... (ویندوز ام هم Seven هست .)

پس چرا باسه من وسط لود کردن اونجایی که پایین مینویسه load failed.starting new game
یدفعه میپره بیرون و ارور EFLC has stop worrking میده؟
تو هر دو اپیزود
دیگه به هم ریختم ;)

سلام.من نسخه ی steam رو خریدم که اتوماتیک کرک همراه بازی توش نصب میشه.ولی وقتی رو luncher میزنم ارم razor میاد بعد مینویسه seculuncher:faild to start application. خواهش میکنم کمک کنید!!

سلام.من نسخه ی steam رو خریدم که اتوماتیک کرک همراه بازی توش نصب میشه.ولی وقتی رو luncher میزنم ارم razor میاد بعد مینویسه seculuncher:faild to start application. خواهش میکنم کمک کنید!!

دوست عزیز توجه کن که به هیچ وجه بازی رو از روی لانچر داخل دایرکتوری بازی اجرا نکنی چون ERROR های عجیب غریبی بهت میده
شما کافیه که روی آیکون بازی روی دسکتاپ کلیک کنی و بعد از چند لحظه لوگوی RAZZOR بالا میاد و بعدش 30 ثانیه یا کمتر هیچ اتفاقی نمی افته البته این به این معنی نیست که بازی خرابه بعد یکدفعه صفحه سیاه می شه و وارد بازی میشید .

قبل از رفتن داخل بازی حواستون جمع باشه که به اینترنت وصل نباشید چون بازی دنبال آپدیت های SOCIAL CLUB و غیره می گرده و وقت گیره .
البته اتفاق خاصی هم نمی افته

سلام.
خواهشا اون بچه هایی که پچها رو امتحان کردن بیان یک نظر کامل بدن که آیا ارزش دانلود کردن و نصب کردن داره یا نه ؟ خواهشا بگید برای کرک مشکل ایجاد میکنه یا نه ؟
(راستی بچه ها از کجا میفهمید بازی چقدر بهتون فریم میده ؟)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or