Grand Theft Auto : Episodes from Liberty City | PS3

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
سلام
منم امروز بازی رو خریدم(225 درهم)، واقعا خیلی باحاله و...
اول از the lost and damned شروع کردم چون زودتر اومده.
ریجن 1 و 2 هم در قحطی به سر میبردند برا همین 3 خریدم.:biggrin1:

فعلا...

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بچه ها من شنیدم میگن ریجن 2 سانسور داره،نمیدونم یکی گفت مثل بازی Saboteur رو باکس بازی نوشته For Middle East! و امکانش هست که ریجن 2 سانسور داشته باشه ولی ریجن 1 نه!
حالا خود GTA IV ریجن 1و2ش با هم از نظر سانسور تفاوت داشتند؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بچه ها من شنیدم میگن ریجن 2 سانسور داره،نمیدونم یکی گفت مثل بازی Saboteur رو باکس بازی نوشته For Middle East! و امکانش هست که ریجن 2 سانسور داشته باشه ولی ریجن 1 نه!
حالا خود GTA IV ریجن 1و2ش با هم از نظر سانسور تفاوت داشتند؟
تا اونجاکه من میدونم هیچ رجنی از بازی سانسور نداره .......

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
واسه منم نوشته FOR MIDDLE EAST اما تست نکردم هنوز... واقعا سانسوریه مال من یعني؟
فکر نکنما...چون درجه سنیش همون ۱۸ هست اما اگه سانسور میشد حتما ۱۵ میکردنش حداقل...
به هر صورت دوستان جواب بدن اگه میدونن که موضوع حقیقت داره یا نه...مرسی...

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
من که فقط برا مولتیش میخوام :D سانسور نداره که ؟؟؟؟

سینگل رو تو 360 تموم کردم ولی چون بنم نمی تونم مولتی بزنم

کسی هنوز نگرفته ؟

الان پایتخت بودم می گفت 85 !

گفتم Dc میده 58 تومن مغزش پکید

بعد این آکش 58 هست بازش چند میشه ؟ 45 ؟

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستانی که بازی کردند به نظرشون ارزش 60 تومان داره بخرم به خاطر 2 تا dlc ؟
بعد یک سوال دیگه دارم اینه که شخصیت بازی توی dlc ها متفاوت هست ؟
گرافیک و gameplay نسبت به iv چطوره ؟
کلا نسبت به iv چه مزیت ها و چه معایبی دارد ؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بعد این آکش 58 هست بازش چند میشه ؟ 45 ؟
به این زودی فکر نکنم بتونی بازش رو گیر بیاری.
دوستانی که بازی کردند به نظرشون ارزش 60 تومان داره بخرم به خاطر 2 تا dlc ؟
بعد یک سوال دیگه دارم اینه که شخصیت بازی توی dlc ها متفاوت هست ؟
گرافیک و gameplay نسبت به iv چطوره ؟
کلا نسبت به iv چه مزیت ها و چه معایبی دارد ؟
والا قیمت اصلیش که 34$ هست و از اونجا که فروشنده ها،DLC و بازی کامل فرقی براشون نداره اینطوری قیمت میدن!
بله شخصیت ها متفاوت هستند.هر Episode شخصیت خودش رو داره.
گرافیک و گیم پلی تغییری نکرده.
معایب که نداره.ولی از مزایاش میشه به جذابیت بالای مراحل و هیجان بالایی که داره اشاره کرد.من که دارم بازی میکنم بهتون میگم واقعاً ارزش خرید داره و بعد از مدتی دوری از GTA IV واقعاً لذت بخشه حتماً بگیریدش.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
به این زودی فکر نکنم بتونی بازش رو گیر بیاری.
والا قیمت اصلیش که 34$ هست و از اونجا که فروشنده ها،DLC و بازی کامل فرقی براشون نداره اینطوری قیمت میدن!
بله شخصیت ها متفاوت هستند.هر Episode شخصیت خودش رو داره.
گرافیک و گیم پلی تغییری نکرده.
معایب که نداره.ولی از مزایاش میشه به جذابیت بالای مراحل و هیجان بالایی که داره اشاره کرد.من که دارم بازی میکنم بهتون میگم واقعاً ارزش خرید داره و بعد از مدتی دوری از GTA IV واقعاً لذت بخشه حتماً بگیریدش.
آره قیمتش 40 دلار من توی یکی از سایت های خارجی دیدم. مثل evil 5 gold که 60 میدن ولی اصلش 40 دلاره ولی الان 45 حدودا میدن. شما روی ps3 بازی کردی ؟ به نظرتون این هم مثل evil که اولش گرون میدادن بعدن ارزان شد ارزان میشه ؟ چون بازیش حداقل 1 ماه طول میکشه تا تمام بشه حدودا میخوام جوری بگیرم که زیاد ضرر نکنم.از لحاظ گرافیک هم به خاطر این پرسیدم چون iv روی کامپیوتر حجمش 4 تا dvd بود ولی این 2 تا پک ها شده 1 dvd که من تعجب کردم.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
آره قیمتش 40 دلار من توی یکی از سایت های خارجی دیدم. مثل evil 5 gold که 60 میدن ولی اصلش 40 دلاره ولی الان 45 حدودا میدن. شما روی ps3 بازی کردی ؟ به نظرتون این هم مثل evil که اولش گرون میدادن بعدن ارزان شد ارزان میشه ؟ چون بازیش حداقل 1 ماه طول میکشه تا تمام بشه حدودا میخوام جوری بگیرم که زیاد ضرر نکنم.از لحاظ گرافیک هم به خاطر این پرسیدم چون iv روی کامپیوتر حجمش 4 تا dvd بود ولی این 2 تا پک ها شده 1 dvd که من تعجب کردم.
خب بالاخره اینم مثل بقیه ی بازیها بعد از مدتی قیمتش پایین میاد.
من دارم رو PS3 بازی میکنم از PC خبر ندارم.
منم دارم آنلاین میزنم حال میکنم:biggrin1: خیلی فازه آنلاینش:biggrin1::biggrin1:
PSN ID منو add کن با هم فاز ببریم!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
منظورت 1 بلوری بود؟ بلوری که 4تا دی وی دی که سهله 5-6 دی وی دی هم میشه ریخت توش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر