PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بالاخره بعد یه عمر از زمان gt5 که thrustmaster t500 rs رو دادن، رسیدم بهش =P~
مبارکه، فرمون خیلی خوبیه.
ایشالله بعدا رو PC اگر شد Rfactor 2 هم تستش کن، اونجا تازه نعمت فرمون آدم متوجه میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MOHS4N

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
این خیلی خوبه که تقریبا هرماه دارن یک پیست واقعی اضافه میکنن. اون هم رایگان!!!
دم استودیو و تیم پلی استیشن گرم، اینها پس کی درآمدزائی میکنن؟
متاسفانه به بازی پرداخت درون برنامه ای یا همون micro transaction اضافه کردن! به این صورته که به غیر واحد پول مجازی در سری gt میتونید با پول واقعی مثلا ۳ دلار ماشین های داخل بازی رو بخرید.

اضافه کردن ماشین و پیست با آپدیت های مجانی هم بنظرم چیزی نیست که بخوایم به خاطرش قدر دانی کنیم چون محتوای بازی در هنگام عرضه خیلی کم بوده.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
متاسفانه به بازی پرداخت درون برنامه ای یا همون micro transaction اضافه کردن! به این صورته که به غیر واحد پول مجازی در سری gt میتونید با پول واقعی مثلا ۳ دلار ماشین های داخل بازی رو بخرید.

اضافه کردن ماشین و پیست با آپدیت های مجانی هم بنظرم چیزی نیست که بخوایم به خاطرش قدر دانی کنیم چون محتوای بازی در هنگام عرضه خیلی کم بوده.
من از پول واقعی تو بازی استقبال میکنم
حوصله چلنج ندارم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان

من نمیدونستم ماشین و... میفروشن برای همین برام عجیب بود پول از کجا در میاد،حالا منطقی شد:D
خرید ماشین یا حتی پیست کار رایجی هست که همه شبیه سازهای دیگه سال ها پیش اینکارو کردن.
حالا اینجا که میشه با پول داخل بازی هم خرید، اما iRacing که GT داره همون راه تو کنسول میره، برای هر ماشین 10 دلار و هر پیست 15 دلار میخواد، اونهم فقط و فقط باید بخری و پول داخل بازی در نمیاد(تقریبا).
ساخت یک پیست واقعی چیزی حدود 2 تا 3 ماه وقت استودیو میگیره در صورتی که تو همین تایم میشه 50 تا ماشین ساخت، برای همین گفتم دمشون گرم.
بماند که نگهداری سرور ها،ساخت محتوای جدید و... نیاز به پول داره.

اما در مورد کمبود محتوا باید ببینیم محتوا یعنی چی؟
اضافه کردن پفکی 500 یا 1000 تا مدل با فیزیک،صداگذاری و خصوصیات سرهم بندی شده کار سخت تری هست یا 100-150 تا ماشین که واقعا روش کار شده (در حد استانداردهای کنسول ها)؟

====================================

از اینجا به بعد حرفم کلی به همه بچه های ریسینگ باز مخصوصا طرفداران GT هست ،ربطی به پست های قبلی نداره:

من نه GTS بازی میکنم و نه Forza ، اما کاری که GT با این نسخه برای کنسول کرد فوق العاده با ارزش بود، نتیجه رو همین الان داریم میبینیم.
جماعت GT باز هاردکور که داشتن خودشون تیکه پاره میکردن که بازی کریر نداره، No Career = No Buy ، بازی با کله میخوره زمین و... الان خودشون وقتی بازی میدن بالا به چیزی جز ریس دادن با پلیرهای واقعی فکر نمیکنن .
یکسری از پلیرها تا قبل این نسخه کل کاری که میکردن این بود برن تو بازی (نسخه های قبل) با فوتومد خودشون سرگرم کنن، الان خیلی از همونها ساعت ها تو بازی ریس دادن، چند نفری خودم میشناسم.
الان کدومتون وقتی بازی میدید بالا میرید یک مسابقه با AI احمق بدید و یا ترجیه میدید خودتون به چلنج بکشید و برید تمرین کنید،پیست و ماشین یاد بگیرید، تا مسابقه بدین و لول خودتون ببرین بالا تا مسابقه های جذاب تری داشته باشین؟

چند سال قبل ریلیز بازی تو همین تاپیک گفته بودم این بازی ورق بر میگردونه حتی برای نسخه های بعدی فورزا، همین الان مشخصه فورزای بعدی چه سمت و سوئی میره.
یامائوچی/PD با این نسخه از بازی و ریسک بزرگی که انجام داد خدمت بزرگی به مبحث ریسینگ در بازی های کنسولی و شاید آینده ریسینگ در دنیای واقعی کرد.

بیشتر از این ادامه نمیدم اما میتونم چند صفحه فقط در مورد بازی تایپ کنم ولی خسته کننده میشه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من نمیدونستم ماشین و... میفروشن برای همین برام عجیب بود پول از کجا در میاد،حالا منطقی شد:D
خرید ماشین یا حتی پیست کار رایجی هست که همه شبیه سازهای دیگه سال ها پیش اینکارو کردن.
حالا اینجا که میشه با پول داخل بازی هم خرید، اما iRacing که GT داره همون راه تو کنسول میره، برای هر ماشین 10 دلار و هر پیست 15 دلار میخواد، اونهم فقط و فقط باید بخری و پول داخل بازی در نمیاد(تقریبا).
ساخت یک پیست واقعی چیزی حدود 2 تا 3 ماه وقت استودیو میگیره در صورتی که تو همین تایم میشه 50 تا ماشین ساخت، برای همین گفتم دمشون گرم.
بماند که نگهداری سرور ها،ساخت محتوای جدید و... نیاز به پول داره.

اما در مورد کمبود محتوا باید ببینیم محتوا یعنی چی؟
اضافه کردن پفکی 500 یا 1000 تا مدل با فیزیک،صداگذاری و خصوصیات سرهم بندی شده کار سخت تری هست یا 100-150 تا ماشین که واقعا روش کار شده (در حد استانداردهای کنسول ها)؟

====================================

از اینجا به بعد حرفم کلی به همه بچه های ریسینگ باز مخصوصا طرفداران GT هست ،ربطی به پست های قبلی نداره:

من نه GTS بازی میکنم و نه Forza ، اما کاری که GT با این نسخه برای کنسول کرد فوق العاده با ارزش بود، نتیجه رو همین الان داریم میبینیم.
جماعت GT باز هاردکور که داشتن خودشون تیکه پاره میکردن که بازی کریر نداره، No Career = No Buy ، بازی با کله میخوره زمین و... الان خودشون وقتی بازی میدن بالا به چیزی جز ریس دادن با پلیرهای واقعی فکر نمیکنن .
یکسری از پلیرها تا قبل این نسخه کل کاری که میکردن این بود برن تو بازی (نسخه های قبل) با فوتومد خودشون سرگرم کنن، الان خیلی از همونها ساعت ها تو بازی ریس دادن، چند نفری خودم میشناسم.
الان کدومتون وقتی بازی میدید بالا میرید یک مسابقه با AI احمق بدید و یا ترجیه میدید خودتون به چلنج بکشید و برید تمرین کنید،پیست و ماشین یاد بگیرید، تا مسابقه بدین و لول خودتون ببرین بالا تا مسابقه های جذاب تری داشته باشین؟

چند سال قبل ریلیز بازی تو همین تاپیک گفته بودم این بازی ورق بر میگردونه حتی برای نسخه های بعدی فورزا، همین الان مشخصه فورزای بعدی چه سمت و سوئی میره.
یامائوچی/PD با این نسخه از بازی و ریسک بزرگی که انجام داد خدمت بزرگی به مبحث ریسینگ در بازی های کنسولی و شاید آینده ریسینگ در دنیای واقعی کرد.

بیشتر از این ادامه نمیدم اما میتونم چند صفحه فقط در مورد بازی تایپ کنم ولی خسته کننده میشه.
Gran turismo استارت مسابقه های مالتی پلیر ریسینگ رو نسل قبل با gt5 زد و خیلی خوبم شروع کرد. اینطور نیست که برای اولین بار شاهد بخش مالتی پلیر باشیم!

نکته مهم اینه که این بار مسابقات با همکاری FIA برگزار میشه که همین الان هم در حال برگزار شدن هست.
فکر میکنم درآمد زایی استودیو از طریق مسابقات رسمی همین FIA عمدتا انجام میگیره .

کم و کاستی فقط تو بخش محتوای این نسخه بوده که حالا با آپدیت های متعدد تقریبا میتونم بگم بازی کامله.
هر چند اضافه کردن پیست های غیر واقعی و کم جزئیات زمان زیادی نمیخواد و ارزش خاصی هم نداره.
بازخورد ها همیشه به اضافه شدن پیست های بین المللی خوب بوده و در هر آپدیتی که یکی از پیست های دنیای واقعی اضافه میشه (که البته اکثرا در نسخه های قبلی وجود داشتن) استقبال میشه.

در رابطه با اضافه کردن ماشین های جدید هم یه مقداری کم کاری شده برای مثال از یه مدل ماشین dodge viper چند مدل کاستوم شده وجود داره که در آپدیت های مختلف به مرور اضافه شده و نمیشه هر کدوم رو بعنوان یه ماشین جدید به حساب آورد.
همین مورد در رابطه با ماشین های کمپانی های دیگه داخل بازی بازم وجود داره.
در رابطه با ai بازی هم خدمتتون عرض کنم که هوش مصنوعی در سری جی تی همیشه در بهترین حالت ممکن بوده و این چیزی که شما میفرمایید کی حاضره با هوش مصنوعی مسابقه بده اشتباهه چون هنوزم خیلی از جی تی باز ها به بخش کریر بازی علاقه شدید دارن و اینکه در حال حاضر کلی ریس جدید و چلنج داخل بخش gt league و Campaign بازی موجوده و با هر آپدیت بیشتر هم میشه.

در مورد iracing و کاری که میکنه هم صحبت نمیکنم چون موافق نیستم باهاش و دیگه خیلی طولانی میشه :D و خیر gt راه iracing رو نمیره!
توصیه من هم به شما اینه که gt sport رو تجربه کنید که متوجه نکات مثبت و منفیش بشید.
تعادل باید بین بخش آفلاین و آنلاین برقرار بشه امیدوارم gt7 در کنسول های نسل بعد همون طور که یامائوچی داخل یکی از مصاحبه هاش گفته بود به روال سنتی برگرده به اضافه همین بخش آنلاینش که الان گسترده تر هم شده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Romell

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
Gran turismo استارت مسابقه های مالتی پلیر ریسینگ رو نسل قبل با gt5 زد و خیلی خوبم شروع کرد. اینطور نیست که برای اولین بار شاهد بخش مالتی پلیر باشیم!
نه منظورم بخش آنلاین بازی به این شکلی که الان هست و روی کنسولها بود وگرنه سالها قبل GT5 هم ما بازی ریسینگ آنلاین داشتیم.
همینطور اینکه بازی یکجورائی بخش آنلاین اون مهمترین بخش بازی باشه ما تو ورژن های قبل همچین چیزی نداشتیم.
در رابطه با ai بازی هم خدمتتون عرض کنم که هوش مصنوعی در سری جی تی همیشه در بهترین حالت ممکن بوده و این چیزی که شما میفرمایید کی حاضره با هوش مصنوعی مسابقه بده اشتباهه چون هنوزم خیلی از جی تی باز ها به بخش کریر بازی علاقه شدید دارن و اینکه در حال حاضر کلی ریس جدید و چلنج داخل بخش gt league و Campaign بازی موجوده و با هر آپدیت بیشتر هم میشه.
من از ورژن اول بازی تا شماره ششم یک به یک این سری جویدم، این نسخه هم نزدیک به 10 ساعت تجربه کردم (به دلایل شخصی که کاملا مشخصه ادامه ندادم :D).
AI تو بازیهای ریسینگ علی الخصوص Forza/GT همیشه داغون بوده و خواهد بود، اینکه جای طرفداری نداره واقعا.
خب معلومه که همیشه یکسری به بخش آفلاین علاقه دارن، یا وقت ریس دادن ندارن یا خودشون در اون حد نمیدونن که بخوان با دیگران ریس بدن.
چند درصد پلیرها تو این عنوان از قسمت کمپین و... استفاده روزانه میکنن، چند بار اونهارو تموم میکنن؟

من دارم از پلیرهای روزانه و متعهد بازی صحبت میکنم، نه اونی که با هر آپدیت بازی میده بالا یکی 2 ساعتی چرخی میزنه و میره تا آپدیت بعد.
یک نگاه به آمار روزانه 20 تا 30.000 (بعضا تا 40.000) نفره بخش "اسپورت" بازی مشخص میکنه که اکثرا دارن از بخش آنلاین بازی استفاده میکنن.
در مورد iracing و کاری که میکنه هم صحبت نمیکنم چون موافق نیستم باهاش و دیگه خیلی طولانی میشه :D و خیر gt راه iracing رو نمیره!
GTSport کاملا کپی iracing هست، البته ساده سازی شده تر، تو این که هیچ شکی نیست.
من دارم در مورد این نسخه صحبت میکنم عناوین سالهای بعد کاری باهاش ندارم که بخش آفلاین/کریر دارن یا نه.
گرچه همونطور که خودت گفتی بخش آنلاین اونها کاملا براساس همین سیستم فعلی خواهد بود.
(اتفاقا بشخصه دوست دارم GT 7 بخش کریر داشته باشه که باز هم پلیرهای بیشتری جذب بازی بشن و از اون بین هم شاید بودن کسانی که رو بیارن به رقابت آنلاین).

مطمئنا هر بازی کامل نیست، نقاط ضعفی هم داره اما من دارم در مورد خدمتی که این نسخه فعلی به جامعه ریسینگ باز روی کنسول کرده صحبت میکنم که چه حجم عظیمی از پلیرهای هاردکور آفلاین باز قدیمی و همینطور جدید به رقابت واقعی با همدیگر کشونده ونه با یک AI داغون و از پیش تعریف شده.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
AI تو بازیهای ریسینگ علی الخصوص Forza/GT همیشه داغون بوده و خواهد بود، اینکه جای طرفداری نداره واقعا.
خب معلومه که همیشه یکسری به بخش آفلاین علاقه دارن، یا وقت ریس دادن ندارن یا خودشون در اون حد نمیدونن که بخوان با دیگران ریس بدن.
چند درصد پلیرها تو این عنوان از قسمت کمپین و... استفاده روزانه میکنن، چند بار اونهارو تموم میکنن؟

من دارم از پلیرهای روزانه و متعهد بازی صحبت میکنم، نه اونی که با هر آپدیت بازی میده بالا یکی 2 ساعتی چرخی میزنه و میره تا آپدیت بعد.
یک نگاه به آمار روزانه 20 تا 30.000 (بعضا تا 40.000) نفره بخش "اسپورت" بازی مشخص میکنه که اکثرا دارن از بخش آنلاین بازی استفاده میکنن.

GTSport کاملا کپی iracing هست، البته ساده سازی شده تر، تو این که هیچ شکی نیست.
من دارم در مورد این نسخه صحبت میکنم عناوین سالهای بعد کاری باهاش ندارم که بخش آفلاین/کریر دارن یا نه.
گرچه همونطور که خودت گفتی بخش آنلاین اونها کاملا براساس همین سیستم فعلی خواهد بود.
(اتفاقا بشخصه دوست دارم GT 7 بخش کریر داشته باشه که باز هم پلیرهای بیشتری جذب بازی بشن و از اون بین هم شاید بودن کسانی که رو بیارن به رقابت آنلاین).
من فکر میکنم یه مقدار مغرضانه در مورد هوش مصنوعی بازی اظهار نظر میکنی دوست عزیز

بخش آنلاین gt5 رو مثال زدم که حرف از کپی از فلان بازی زده نشه. مسابقات هم از همون نسخه شروع شده بوده و با gt sport به تکامل رسیده.

بعد به این شکل هم نیست که پلیر ها فقط به خاطر بخش آنلاین بازی روزانه وارد بازی بشن.

در کنار مسابقات آنلاین معمولا ریس های کمپین خصوصا endurance ها رو خیلی ها روزانه انجام میدن.

اگر از کامیونیتی و اوضاع مسابقات آنلاین روزانه هم خبر داشته باشی باید بدونی که خیلی از مواقع همین مسابقات با پلیرهایی برگزار میشه که با روش هایی مثل خارج کردن رقیب از پیست! سعی میکنن پیروز بشن و هنوزم بازی در حال برطرف کردن و برقراری توازن بین پلیرهاست.

برای مثال شاید از ۱۰ تا ریس آنلاین در طول چند ساعت یدونه ریس سالم برگزار بشه و پلیرهای خوبی داشته باشه!

البته اینا یه سری از مشکلات بخش آنلاین هستند که مثال زدم صرفا خطاب به شما نیست.

خیلی از پلیرها هم عمدتا فعالیتشون روی شخصی سازی طرح های ماشین هاست که واقعا جذاب هست. از ساخت و اعمال و به اشتراک گذاری طراح های مدل های بین المللی و طرح های متفرقه گرفته تا عکاسی داخل محیط های جدید اضافه شده.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
من فکر میکنم یه مقدار مغرضانه در مورد هوش مصنوعی بازی اظهار نظر میکنی دوست عزیز و شدیدا بی انصافی میکنید. :D
نه اتفاقا کاملا خضوع و خشوع بخرج دادم:D وگرنه چیزهای دیگه ای میگفتم=))
AI خوب ندیدی امید جان، این 2 سری با هیچ استانداردی جای طرفداری ندارن تو بخش AI.
AI هیچوقت خوب نبوده تو سری GT، از اونطرف ترن 10 کار خودشو راحت کرد و توسعه هوش مصنوعی تعطیل کرد و Drivatar آورد که کلا بارها سیستم داغون تری هست، جالبه ازش به عنوان انقلاب هم اسم میبرن.
بخش آنلاین gt5 رو مثال زدم که حرف از کپی از فلان بازی زده نشه. مسابقات هم از همون نسخه شروع شده بوده و با gt sport به تمامل رسیده.
امید عزیز منظور من بخش آنلاین به این شکلی که الان هست، یعنی SR/DR داریم، مسابقات رسمی داریم و...
ریس ها هدف دارن و فقط پول نمیده که ماشین بخری و...
وگرنه قبل اون که ما دهه 90 میلادی هم ریسینگ شبیه ساز داشتیم که بخش آنلاین داشته باشه.
بعد به این شکل هم نیست که پلیر ها فقط به خاطر بخش آنلاین بازی روزانه وارد بازی بشن.
از طرف بقیه نظر دادن هم کار درستی نیستش.
در کنار مسابقات آنلاین معمولا ریس های کمپین خصوصا endurance ها رو خیلی ها روزانه انجام میدن.
آمار 20-30 هزار نفری که دادم مال بخش Sport Mode بود نه کمپین و...
Capture.JPG

در مورد پلیرهای مریض و مازوخیست هم آره درست میگی همه جا پیدا میشن، کاری نمیشه کرد.
جریمه ها باید سنگین تر بشه، حتی اگه بشه بنظرم باید بشه نتیجه مسابقه یا فیلم سابمیت کرد و به شکایت رسیدگی کنن و یک سری که کلا کارشون اینه بن بشن.
مثل بقیه بازیها.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کلا رقابت باai و cpuخیلی boringهست و رقابت با هوش واقعی خیلی لذت بخش و freshهست خیلیا تو بی سی وقتی این بازی و کالاف بلک آپس4 مولتی شد پیش بینی کردن با کله میخوره زمین ولی ترکوندن
الان جی تی اسپورت واقعا تونسته کارجدیدی و بزرگی رو کنسول انجام بده کاری که ما از مایکروسافت توقع داشتیم چون اون خیلی به آنلاین اهمیت میده ولی یاماءوچی و سونی اینکارو انجام دادن
بازی کلی پیست فری داره و براش فری هم میاد فقط ماشینشو میشه با پول واقعی همراه با پول بازی خرید یه پیست تو آفلاین هست 100kمیده حتی پچ هم ندادن جلوشو بگیرن جلوش بازه هرکی خواست هر 10 مین100kدرمیاره

فقط من از ماکان یه سوال دارم
چرا با اینقدر پیست اضافه بازی توی آنلاین روزانه پیستهاش از اون جدیدا نمیاد براش و قدیمی هارو همش برایgr3وgr4چنج میده؟

• Like
Reactions: m.d.makan

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نه اتفاقا کاملا خضوع و خشوع بخرج دادم:D وگرنه چیزهای دیگه ای میگفتم=))
AI خوب ندیدی امید جان، این 2 سری با هیچ استانداردی جای طرفداری ندارن تو بخش AI.
AI هیچوقت خوب نبوده تو سری GT، از اونطرف ترن 10 کار خودشو راحت کرد و توسعه هوش مصنوعی تعطیل کرد و Drivatar آورد که کلا بارها سیستم داغون تری هست، جالبه ازش به عنوان انقلاب هم اسم میبرن.

امید عزیز منظور من بخش آنلاین به این شکلی که الان هست، یعنی SR/DR داریم، مسابقات رسمی داریم و...
ریس ها هدف دارن و فقط پول نمیده که ماشین بخری و...
وگرنه قبل اون که ما دهه 90 میلادی هم ریسینگ شبیه ساز داشتیم که بخش آنلاین داشته باشه.

آمار 20-30 هزار نفری که دادم مال بخش Sport Mode بود نه کمپین و...
View attachment 103200

در مورد پلیرهای مریض و مازوخیست هم آره درست میگی همه جا پیدا میشن، کاری نمیشه کرد.
جریمه ها باید سنگین تر بشه، حتی اگه بشه بنظرم باید بشه نتیجه مسابقه یا فیلم سابمیت کرد و به شکایت رسیدگی کنن و یک سری که کلا کارشون اینه بن بشن.
مثل بقیه بازیها.
ببین من قبول دارم هوش‌مصنوعی در مقابل استاندارد های جدید باید خیلی سطحش بالا باشه ولی همین جی تی اسپورت با اختلاف از بقیه ریسینگ ها ai بهتری داره.
ماکان جان میدونی که حالت استرس هم به راننده ها اضافه کردن! ai در موقعیت های مختلف ممکنه کنترل ماشین رو هم از دست بده خصوصا وقتی نزدیک به نفر اول هستی کمتر ترمز میکنه و سعی میکنه فاصلشو حفظ کنه در نتیجه سر پیچ ها ضعیف تر عمل میکنه و... یا حتی ممکنه برخورد کنه!:D تلاششون رو دارن میکنن که بیشتر شبیه به دنیای واقعی بشه ولی مشخصه هنوز خیلی جای کار داره.
فورتزا که هیچی حرفشو نمیزنم اصلا!:D

میدونم اون آمار برای بخش اسپورته مثالی که زدم برای این بود که بگم در کنارش ریس آفلاین هم میریم همه!(این بخش باید بیشتر توسعه پیدا کنه) خود من حداقل یه روز درمیون که بازی میکنم اگه چند تا ریس آنلاین برم چند تایی هم با ai انجام میدم برای پول جمع کردن لذت بردن از پیست ها و تست ماشین های جدید و خرید ماشین هایی که بعد از یه سال و جمع آوری تقریبا دو سوم ماشین های موجود هنوز نتونستم بخرم:D

مورد مهم دیگه هم اینکه تیونینگ مکانیکی حرفه ای بازی هم باید برگرده تو جی تی بعدی.
یکی از نکات بزرگ منفی جی تی اسپورت نبود همین مورده متاسفانه که از نسخه اول تا الان باهاش اخت گرفته بودیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر