PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
حال Margenau به انتقاد از وضعیت بازی پرداخت و با کنایه این سوال را مطرح کرد که آنلاین دائمی بودن بازی ایده چه کسی بوده است.

سرورهای GT Sprot هنوز آنلاین نشده‌اند. مگر عرضه ویژگی امکان ذخیره آفلاین چه لطمه‌ای به بازی می‌زد. چنین کاری ایده چه کسی بود؟

در ادامه او به انتقاد از وضعیت گیم‌پلی بازی پرداخت و آن را یک شبیه‌ساز واقعی نخواند.

بازی شبیه‌ساز واقعی رانندگی نیست. بیشتر شبیه بازی موزیک‌های قشنگ تعطیلات و شبیه‌ساز تصاویر زیبا برای عکسبرداری است.

در پایان نیز او با کنایه به این نکته اشاره کرد که بزرگ‌ترین مشکل او برای به‌کار انداختن فرمون ایکس‌باکس‌اش وصل شدن به سرورهای بازی است.

بزرگ‌ترین مشکل فنی که مانع این می‌شود تا بتوانم با فرمان لاینس شده ایکس‌باکسم به تجربه GT Sprot بپردازم، وصل نشدن بازی به سرورهای Polyphony است!

البته اخیرا بالاخره پس از قطعی طولانی سرورهای بازی، آن‌ها آنلاین شده‌اند.
باید یه دکتر گیم هم بسازن تا تو این موارد برا افرادی که مدام میگن بده،خوشت نمیاد،شبیه ساز نیست و ....نسخه تجویز کنه که خب مگه مجبورت کردن،بازی نکن
این سیو آنلاین رو هم خودشون قبلا گفتن که واسه مساعل چیت و این چیزا گذاشتنش

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خ
باید یه دکتر گیم هم بسازن تا تو این موارد برا افرادی که مدام میگن بده،خوشت نمیاد،شبیه ساز نیست و ....نسخه تجویز کنه که خب مگه مجبورت کردن،بازی نکن
این سیو آنلاین رو هم خودشون قبلا گفتن که واسه مساعل چیت و این چیزا گذاشتنش
داییش سیو انلاین راست میگه دیگه رو مخ همه رفته

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این چیزی که از متن بالا من متوجه میشم بیشتر انگار داره ترول میکنه و به هیتر جماعت تیکه میندازه.
در اینکه بازی شبیه ساز نیست درسته ولی خب Forza هم شبیه ساز نیست، این حرفش معنی خاصی نمیده.
در مورد فرمون هم که اصلا اونی که برای Xbox لایسنس شده باشه اصلا PS4 نمیتونه شناسائیش کنه و همینطور بالعکس، باز هم این حرفش معنی نمیده.
کلا چه حرفهاش نظر شخصیش باشه و چه ترول، در هر 2 حالت اراجیف گفته.
چه اراجیفی گفته شما کنسول نداری نمیدونی چه خبره اتفاقا وضعیت سرورهای بازی اصلا خوب نیست و دقیق درست گفته این که دیگه سیو هم بزارن باید انلاین باشی اعصاب خردکنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,533
نام
مــاکــان
چه اراجیفی گفته شما کنسول نداری نمیدونی چه خبره اتفاقا وضعیت سرورهای بازی اصلا خوب نیست و دقیق درست گفته این که دیگه سیو هم بزارن باید انلاین باشی اعصاب خردکنه
من کنسول ندارم،این بازیو هم بازی نمکینم(اگه Ps4 داشتم هم بازی نمیکردم)، اما وضعیت سروهای بازی عالیه، الان به علت کریسمس همونطور که گفتم رفته زیر بار، اگه بازی آنلاین بازی کرده باشی میدونی که مشکلات سرور برای این بازیها طبیعی هست.
یک بازی آنلاین نام ببر که همچین مشکلی نداشته باشه، مخصوصا اوایل کار.
باقی حرفهاش در مورد شبیه ساز نبودن بازی، گیم پلی بد و... مخصوصا مشکل وصل نشدن فرمان Xbox به Ps4 که دیگه مصداق کامل اراجیفه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
یکی از دوستان لطف کنه بگه دقیقا بازی در بخش آفلاین چند تا ماشین،چند تا پیست و چه مدهایی داره.
بی نهایت سپاس
والا بازم بخش افلاينش خيلي كوتاهه نظر منو ميخواي project cars2 يا asseto corsa بخر

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
والا بازم بخش افلاينش خيلي كوتاهه نظر منو ميخواي project cars2 يا asseto corsa بخر
تو چمپیون بخای همشو طلا بگیری قشنگ وقتت رو میگیره(حالا بخای رکورد جهانی اون مسیر رو هم بزنی که تا قیامت باهات کار دار).البته هم لذت داره و هم هیجان.کلا تو یه بازی هر وقت اعصابت خورد شد بدون که بازیش خوبه :)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو چمپیون بخای همشو طلا بگیری قشنگ وقتت رو میگیره(حالا بخای رکورد جهانی اون مسیر رو هم بزنی که تا قیامت باهات کار دار).البته هم لذت داره و هم هیجان.کلا تو یه بازی هر وقت اعصابت خورد شد بدون که بازیش خوبه
من اون بنده خدا رو ميشناسم اهل اين كارا نيست

• Like
Reactions: mehran2190

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,018

تو چمپیون بخای همشو طلا بگیری قشنگ وقتت رو میگیره(حالا بخای رکورد جهانی اون مسیر رو هم بزنی که تا قیامت باهات کار دار).البته هم لذت داره و هم هیجان.کلا تو یه بازی هر وقت اعصابت خورد شد بدون که بازیش خوبه :)

من اون بنده خدا رو ميشناسم اهل اين كارا نيست
ex
ممنون از دوستان
ولی
آخرش نگفتید چند تا ماشین و چند تا پیست و چه مدهایی داره!!!
اگه بگید ممنون میشم:)

• Like
Reactions: TheGodfather

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
85
نام
MiLaD
ex
ممنون از دوستان
ولی
آخرش نگفتید چند تا ماشین و چند تا پیست و چه مدهایی داره!!!
اگه بگید ممنون میشم:)
دوست عزیز نظر شخصی من این هستش که بازی کمبود شدیدی برخلاف چیزی که نشون داده میشه در زمینه‌ی ماشین و پیست نداره. درسته نسبت به جی تی قبلی کمتره ولی باید قبول کنیم که تمامشون از ابتدا طراحی شدن و اگر نظرات رو دیده باشید تقریبا هیچ کسی پیدا نمیشه که بگه این بازی از نظر گرافیکی چشم نواز نیستش. در طول ۲ ماه گذشته هم ۱۴-۱۵ تا ماشین جدید اضافه شده با ۱-۲ پیست که قول پشتیبانی و رسوندن ماشین ها به ۴۰۰ تا رو قبلا دادن و قراره پیست های بیشتری هم اضافه بشه.
من که نوب بودم ۱۵ ساعت طول کشید تا طلای ۳ بخش کمپین اولیه رو بگیرم. الان که بخش جی تی لیگ هم اضافه شده احتمالا یه ۶-۷ ساعت گیم پلی هم بیشتر میشه. هرچند به نظرم بهترین بخش بازی اسپورت هستش که توش هیجان و رقابت واقعی رو حس می کنید. خود این بخش هم بهبودهای زیرپوستی داشته برای مثال تغییرات پیست ها در مسابقات روزانه بیشتر شده و ...
در کل اگر نظرتون به بازی صرفا کمپین باشه و بخواید تمام چلنچ ها رو طلا بگیرید می تونید روی گیمپلی ۲۰ تا ۲۵ ساعته حساب کنید. اما تمام وظیفه بخش کمپین اماده کردن شما برای پخش اسپورت هستش. خیلی از دوستان مخالف این بخش اسپورت هستن چون از رقابت شدیدی که توش وجود خوششون نمیاد و صرفا یک بازی برای سرگرمی محض مثل نیدفوراسپید می خوان.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یه چیزم بگم ،گرافیک و لذت بازی رو ps4 pro با یه تلویزیون 4k درست حسابی یه نسل با ps4 معمولی فرق میکنه.
بازی رو روی PS4 معمولی مگه دیدی شما؟
بازم میگم HDR بازی مشکل واش اوت شدن رنگها رو داره اما جزئیات توی سایه و ها بخش تاریک تصویر بالاتر میره

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
یه چیزم بگم ،گرافیک و لذت بازی رو ps4 pro با یه تلویزیون 4k درست حسابی یه نسل با ps4 معمولی فرق میکنه.
اصلا اینجوری نیست . من هم PS4 پرو دارم هم معمولی . تفاوت چندانی بینشون نیست . اون HDR هم من تست کردم تفاوت خاصی ندیدم . تو پرو فقط یکم نورپردازی و رنگ ها بهتره نسبت به پلی 4 معمولی . اینجوری نیست بگی اندازه یک نسل تفاوت ایجاد کنه . VR بازی هم که واقعا عالی روش کار شده احساس میکنی واقعا تو خود پیست هستی و یکی از بهترین تجربه هاست منتها 2 ساعت که VR میری مغزت منفجر میشه:Dتنها مشکلی هم که VR بازی داره اینه یه مقدار تصویرش نمیدونم چرا شطرنجیه
VR این بازی بشدت توصیه میشه

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
اصلا اینجوری نیست . من هم PS4 پرو دارم هم معمولی . تفاوت چندانی بینشون نیست . اون HDR هم من تست کردم تفاوت خاصی ندیدم . تو پرو فقط یکم نورپردازی و رنگ ها بهتره نسبت به پلی 4 معمولی . اینجوری نیست بگی اندازه یک نسل تفاوت ایجاد کنه . VR بازی هم که واقعا عالی روش کار شده احساس میکنی واقعا تو خود پیست هستی و یکی از بهترین تجربه هاست منتها 2 ساعت که VR میری مغزت منفجر میشه:Dتنها مشکلی هم که VR بازی داره اینه یه مقدار تصویرش نمیدونم چرا شطرنجیه
VR این بازی بشدت توصیه میشه
گفتم هم TV و هم کنسول.hdr روی تلویزیون ها متفاوته کیفیتش.ولی قسمت vr بازی انصافا خیلی خوبه.من رو درایو کلوب خیلی سرگیجه میگرفتم ولی رو GT لااقل یه ساعتی میتونم بازی کنم.این شطرنجی هم به خاطر رزولوشن پایین لنز vr و هم قدرت پایین کنسول هستش

• Like
Reactions: mehran2190

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر