PlayStation Gran Turismo Sport

• Thread starter Thread starter Red Ѵ
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:
سرورهای بازیش چه طوریه در چه حده؟
کلا سرورهای سونی خیلی خوبن.
من نسل پیش واقعا مشکل لگُ حس نمیکردم.
الان که خیلی بهتر شده نت ما.
در حالی که همون موقع سرورهای ایران COD4 میزدیم و پر لگ و...
برای ما ایرانیها GT جزو بازیهای خوب بر آنلاین هست، الان که سرور اختصاصی داره که خب خیلی بهتر.

برای ما ایرانیها GT جزو بازیهای خوب بر آنلاین هست، الان که سرور اختصاصی داره که خب خیلی بهتر.
ناراحتي از جاي dg هست و نت و سرور بهانه ست

• Like
Reactions: dr.ice
نویسنده USGamer که خودش رو یکی از فن های خفن GT میدونه، یه مطلبی راجع به آخرین بیلد بازی نوشته و مثل اینکه خیلی خوشش اومده.
به صورت مختصر و مفید گفته GTS فصل جدیدی در سری GT هست و خود یامائوچی هم این بازی رو یه شروع جدید میدونه. گیم پلی و هندلینگ ماشین ها نسبت به قبل بهتر شده و هر چند جهش نجومی نداره، ولی بهتر و دقیق تر از قبل هست. گرافیک هم با اینکه تغییر انقلابی نسبت به قبل نکرده، ولی جهش خوبی داشته و کیفیت ماشین ها عالیه و نورپردازی و انعکاس نور روی سطح جاده ها زیباست و محیط های پس زمینه هم بسیار تماشایی و واقع گرایانه طراحی شدن. در مورد صداگذاری گفته که توی اون شلوغی نمیشد راحت فهمید، ولی به نظر میرسه بهتر از قبل شده. این وسط تنها نکته منفی دمو عدم وجود آثار تصادف بوده.
در مجموع از دمو خیلی راضی بوده و با اینکه بازی ماشین ها و پیست های کمتری نسبت به GT6 داره، ولی بالاخره خودش رو از نسل قبل جدا کرده و به جای ادامه دادن میراث GTهای قبلی، یه نفس تازه ای به سری GT دمیده!

نویسنده Game Revolution هم بازی رو امتحان کرده و نظرات مثبت و منفی خودش رو نوشته. این یکی هم GTS رو شروع دوباره ای برای این سری میدونه و فکر میکنه بازی پتانسیل زیادی داره. از گرافیک بازی تعریف کرده و میگه قدرت PS4 به سازنده های بازی اجازه داده که کیفیت خوبی رو ارائه بدن و تکسچرهای خوبی در بازی به کار رفته و سطوح آسفالتی و خاکی و ... بسیار عالیه و جزییات ریزی مثل گوشه های پیست و گارد ریل ها و ... هم زیر نورپردازی زیبای بازی به شدت واقعی به نظر میرسن. طراحی داخل و خارج ماشین ها هم فوق العاده هست و طرف کلی کیف کرده. در حدی که میگه نمیدونم PSVR چطوری میتونه همچین بازی زیبایی رو پشتیبانی کنه! :دی (من که 50% فکر میکنم آخرش PD میگه آقا اصلاً PSVR رو کاری نداریم و مسئولین سونی هم میترسن چیزی به اینا بگن! lol) در آخر هم میگه بازی با در نظر گرفتن 60fps بودنش از نظر تکنیکی DriveClub رو پشت سر میذاره.
و برسیم به صداگذاری که میگه همچنان افتضاحه! :| همون صدای جاروبرقی معروف!
در مورد گیم پلی و هندلینگ هم خیلی تعریف کرده و هر ماشین فیزیک مخصوص خودش رو داره و میگه بهترین مدل هندلینگ بین بازی های کنسولی رو در GTS تجربه کرده. همچنین هوش مصنوعی بازی بهتر از قبل شده و نویدبخش مسابقه های مهیج تری هست.
در نهایت هم از عدم وجود چرخه شبانه روز و آب و هوا شاکی هست و همچنین از کاهش امکانات و تعداد ماشین ها و ... ناراحته و در مجموع هم نکات مثبتی توی بازی دیده و هم منفی.
------------------
بالاخره ویدئوی 3.3 گیگابایتی (!) که توی سایت GT گذاشتن رو دانلود کردم. :D همچین حجمی فقط برای 9 دقیقه!
ویدئو bitrate به شدت بالایی داره و در مقایسه با مثلاً تریلر God of War که bitrate نسخه 1080pـش توی Youtube حدود 4000 هست و نسخه Gamersyde که خیلی خفنه حدود 11000 هست، این ویدئوی GTS حدود 54000 هست!!!
ویدئو از یه سری صحنه های گیم پلی و replay تشکیل شده و پیست های مختلف رو نشون میده. بخش های replay که واقعاً در حد خیره کننده ای عجیب هستن و بعضی جاها نمیشه راحت تفاوتشون رو با واقعیت تشخیص داد، خود گیم پلی هم خیلی بهتر از ویدئوهای قبلی هست و دیگه تقریباً داره میرسه به چیزی که از GT انتظار داریم. مدل ماشین ها فوق العاده هست، اکثر پیست ها کیفیت خوبی دارن و کف پیست ها هم واقعاً جالب کار شده و نورپردازی هم در بهترین حد ممکن. فقط نیاز به AA بهتری احساس میشه و بعضی جاها هم گوشه و کنار درخت ها یه حالت بدی داره که الآن اسم اون ویژگی منفی رو یادم نیست، شاید Alpha Effect یا همچین چیزی بود. یه چیزی هست که توی بعضی بازی ها مثلاً توی ریش کاراکترها هم دیده میشه! :D به جز اینا به نظرم بقیه موارد بسیار خوبه برای بازی 60fps.

آخرین ویرایش:
نویسنده USGamer که خودش رو یکی از فن های خفن GT میدونه، یه مطلبی راجع به آخرین بیلد بازی نوشته و مثل اینکه خیلی خوشش اومده.
به صورت مختصر و مفید گفته GTS فصل جدیدی در سری GT هست و خود یامائوچی هم این بازی رو یه شروع جدید میدونه. گیم پلی و هندلینگ ماشین ها نسبت به قبل بهتر شده و هر چند جهش نجومی نداره، ولی بهتر و دقیق تر از قبل هست. گرافیک هم با اینکه تغییر انقلابی نسبت به قبل نکرده، ولی جهش خوبی داشته و کیفیت ماشین ها عالیه و نورپردازی و انعکاس نور روی سطح جاده ها زیباست و محیط های پس زمینه هم بسیار تماشایی و واقع گرایانه طراحی شدن. در مورد صداگذاری گفته که توی اون شلوغی نمیشد راحت فهمید، ولی به نظر میرسه بهتر از قبل شده. این وسط تنها نکته منفی دمو عدم وجود آثار تصادف بوده.
در مجموع از دمو خیلی راضی بوده و با اینکه بازی ماشین ها و پیست های کمتری نسبت به GT6 داره، ولی بالاخره خودش رو از نسل قبل جدا کرده و به جای ادامه دادن میراث GTهای قبلی، یه نفس تازه ای به سری GT دمیده!

نویسنده Game Revolution هم بازی رو امتحان کرده و نظرات مثبت و منفی خودش رو نوشته. این یکی هم GTS رو شروع دوباره ای برای این سری میدونه و فکر میکنه بازی پتانسیل زیادی داره. از گرافیک بازی تعریف کرده و میگه قدرت PS4 به سازنده های بازی اجازه داده که کیفیت خوبی رو ارائه بدن و تکسچرهای خوبی در بازی به کار رفته و سطوح آسفالتی و خاکی و ... بسیار عالیه و جزییات ریزی مثل گوشه های پیست و گارد ریل ها و ... هم زیر نورپردازی زیبای بازی به شدت واقعی به نظر میرسن. طراحی داخل و خارج ماشین ها هم فوق العاده هست و طرف کلی کیف کرده. در حدی که میگه نمیدونم PSVR چطوری میتونه همچین بازی زیبایی رو پشتیبانی کنه! :D (من که 50% فکر میکنم آخرش PD میگه آقا اصلاً PSVR رو کاری نداریم و مسئولین سونی هم میترسن چیزی به اینا بگن! lol) در آخر هم میگه بازی با در نظر گرفتن 60fps بودنش از نظر تکنیکی DriveClub رو پشت سر میذاره.
و برسیم به صداگذاری که میگه همچنان افتضاحه! :| همون صدای جاروبرقی معروف!
در مورد گیم پلی و هندلینگ هم خیلی تعریف کرده و هر ماشین فیزیک مخصوص خودش رو داره و میگه بهترین مدل هندلینگ بین بازی های کنسولی رو در GTS تجربه کرده. همچنین هوش مصنوعی بازی بهتر از قبل شده و نویدبخش مسابقه های مهیج تری هست.
در نهایت هم از عدم وجود چرخه شبانه روز و آب و هوا شاکی هست و همچنین از کاهش امکانات و تعداد ماشین ها و ... ناراحته و در مجموع هم نکات مثبتی توی بازی دیده و هم منفی.
------------------
بالاخره ویدئوی 3.3 گیگابایتی (!) که توی سایت GT گذاشتن رو دانلود کردم. :D همچین حجمی فقط برای 9 دقیقه!
ویدئو bitrate به شدت بالایی داره و در مقایسه با مثلاً تریلر God of War که bitrate نسخه 1080pـش توی Youtube حدود 4000 هست و نسخه Gamersyde که خیلی خفنه حدود 11000 هست، این ویدئوی GTS حدود 54000 هست!!!
ویدئو از یه سری صحنه های گیم پلی و replay تشکیل شده و پیست های مختلف رو نشون میده. بخش های replay که واقعاً در حد خیره کننده ای عجیب هستن و بعضی جاها نمیشه راحت تفاوتشون رو با واقعیت تشخیص داد، خود گیم پلی هم خیلی بهتر از ویدئوهای قبلی هست و دیگه تقریباً داره میرسه به چیزی که از GT انتظار داریم. مدل ماشین ها فوق العاده هست، اکثر پیست ها کیفیت خوبی دارن و کف پیست ها هم واقعاً جالب کار شده و نورپردازی هم در بهترین حد ممکن. فقط نیاز به AA بهتری احساس میشه و بعضی جاها هم گوشه و کنار درخت ها یه حالت بدی داره که الآن اسم اون ویژگی منفی رو یادم نیست، شاید Alpha Effect یا همچین چیزی بود. یه چیزی هست که توی بعضی بازی ها مثلاً توی ریش کاراکترها هم دیده میشه! :D به جز اینا به نظرم بقیه موارد بسیار خوبه برای بازی 60fps.

من هم 2 روز پیش اون تریلر 3.3 گیگی رو دانلود کردم و نظرم درباره گرافیک بازی کاملا عوض شد
خیلی خوبه گرافیک بازی :| نورپردازیش مخصوصا درحدِ واقعیته گاهی اوقات 8->:|

• Like
Reactions: ps3_360_wii
آخه u4 مثه اینکه سرور نداره یی هاست میشه فکر کنم

تنها و تنها بخشی که در تریلر جدید از لحاظ گرافیکی نظرمو جلب کرد نورپردازی بودش!!!!!!!!!!

بازی ازش یه تریلر ندیدم که جذبم کنه....یعنی تریلر زیاد دیدم ولی جذبم نکرد

باشه متوجه شديم به خدا! اصراري به خريد نيست واقعاً! و اصراري به جذب شدن شما :)

• Like
Reactions: benjohn
این دوستمون dinosaur این عکساتو از کجا پیدا میکنی؟! ولی ممنون

کریر مود آفلاین نداره یا من بد متوجه شدم!

Lebon games 6 نظرمو گفتم. ناراحت نشو بازی رو میخرم!

من هم 2 روز پیش اون تریلر 3.3 گیگی رو دانلود کردم و نظرم درباره گرافیک بازی کاملا عوض شد
خیلی خوبه گرافیک بازی :| نورپردازیش مخصوصا درحدِ واقعیته گاهی اوقات 8->:|
دوست عزیز کدوم تریلر رو میگی من خیلی از این بازی تریلر دان کردم هیچ کدوم 3 گیگ نبود.

Gamersyde یه سری ویدئو از گیم پلی و replay گذاشته که من گیم پلی Brands Hatchـش رو از Youtube دانلود کردم. توی خود سایت ـشون که کیفیت خیلی بالاتر هست، ولی دیگه حسش نبود اون همه حجم رو دانلود کنم. :D
سایت
Youtube: /channel/UCZ7DGVNgY-ZRc6LrnBQeZPg

البته هیچ کدوم direct feed نیستن و با دوربین از روی تلویزیون گرفته شدن، ولی حداقل میشه زاویه های کاکپیت و پشت ماشین (زاویه محبوب من!) رو هم دید.

این دوستمون dinosaur این عکساتو از کجا پیدا میکنی؟! ولی ممنون
کریر مود آفلاین نداره یا من بد متوجه شدم!
ویدئوی اینجا
فعلاً که طبق چیزهایی که منتشر شده، خبری از Career درست حسابی نیست و فقط 100 و خورده ای بخش مختلف وجود داره که بیشتر حالت لیسانس دارن تا مسابقه واقعی. حالا باید دید در نهایت چی میشه.

امروز تو جی تی پلنت یه مطلبی در مورد پورشه گذاشته من انگلیسیم خیلی قوی نیست ولی به ظاهرا در مورد لایسنس پورشه چیزی گفته .اگه کسی خوند متوجه شد به ما هم توضیح بد ه ممنون

امروز تو جی تی پلنت یه مطلبی در مورد پورشه گذاشته من انگلیسیم خیلی قوی نیست ولی به ظاهرا در مورد لایسنس پورشه چیزی گفته .اگه کسی خوند متوجه شد به ما هم توضیح بد ه ممنون
Assetto-Corsa-Porsche-DLC-Pack-638x359.jpg

اگه منظورت این هست دادا ربطی به GT نداره در مورد DLC بازی Assetto Corsa هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or