PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
البته امید میدونی همه بخاطر هیتر بودن و نفهمیدن بازی هم نبوده. الان تو همین تاپیک نگاه کنی صفحه های اولش پر پستای منه منتها یهویی غیب شدم. منی که از بچگی با GT بزرگ شدم نتونستم با این GTS کنار بیام. خیلی بد خورد تو ذوقم. ضربه ای که GTS به من زد مغول به نیشابور نزد :D در هر صورت امیدوارم تو شماره بعدی هم یه کمپین تپل داشته باشیم هم آنلاین خیلی عالی که همه راضی باشن
آقا الان کمپین GTS یکی از تپل و کپل مپل ترین بازی‌های ریسینگ این نسله :D استارت بزن پشیمون نمیشی :D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
خوده جی تی هیچ کامیونیتی ش هم یک چیز عجیب غریبیه . خفن ترین چیز ممکن هم مسابقات رسمی ش ک حتی دیدن ش از یوتیوب هم لذت بخشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اصولا هر بازیسازی غلط می کنه زمانی که بازی ناقص هست عرضش می کنه اونم بازی ای که این همه سال زمان برده ساختش
بعدشم معلومه که تا زمانی که اسطوره ای به اسم فرزا هست که البته من نمی دونم چطوری فن ها این بازی سیم می دونن اون بازی رو نه برام جالبه مشخصا این بازی متاش کم می شه.
فیزیک و گرافیکی که فرزا داره 1 2 نسل بالاتر و بهتر از GT هست حتی صداگذاریشم کلیومترها بهتره دقت به جزئیاتش هم خیلی بیشتره
خوب معلومه همه اینا در کنار انلاین کامل و خوب و 1 کمپین 70 ساعته کامل عرضه شده بعد GT اومده 1 بازی ناقص بی کیفیت عرضه کرده همین متا هم از سرشم زیاده دوباره هم نقد شه بازم متاش همینه
حالا 1 عده اینجا اتیشی هستن بهشون بر می خوره بخوره و دیگه حیقیت نمی شه نادیده گرفت متای خوب می خوان بازی خوب بسازن منقدا هم می دونن انلاین چیه هم افلاین چیه هم شبیه ساز چیه خیالتون راحت

• Love
Reactions: Bloodborne11

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اصولا هر بازیسازی غلط می کنه زمانی که بازی ناقص هست عرضش می کنه اونم بازی ای که این همه سال زمان برده ساختش
بعدشم معلومه که تا زمانی که اسطوره ای به اسم فرزا هست که البته من نمی دونم چطوری فن ها این بازی سیم می دونن اون بازی رو نه برام جالبه مشخصا این بازی متاش کم می شه.
فیزیک و گرافیکی که فرزا داره 1 2 نسل بالاتر و بهتر از GT هست حتی صداگذاریشم کلیومترها بهتره دقت به جزئیاتش هم خیلی بیشتره
خوب معلومه همه اینا در کنار انلاین کامل و خوب و 1 کمپین 70 ساعته کامل عرضه شده بعد GT اومده 1 بازی ناقص بی کیفیت عرضه کرده همین متا هم از سرشم زیاده دوباره هم نقد شه بازم متاش همینه
حالا 1 عده اینجا اتیشی هستن بهشون بر می خوره بخوره و دیگه حیقیت نمی شه نادیده گرفت متای خوب می خوان بازی خوب بسازن منقدا هم می دونن انلاین چیه هم افلاین چیه هم شبیه ساز چیه خیالتون راحت
دکتر از شما بعیده اینجور حرف زدن

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اقا اولا برگشتت رو تبریک میگم :D

دوما در خصوص این مورد شما باید بازی رو روز اول عرضه بعنوان یه پکیج 60 دلاری ببینی، GTS واقعا در روز عرضه و نسخه‌ای که به منتقدا داده شده بود واقعا کمبود محتوا داشت و خود PD هم به این موضوع واقف بود و بخاطر همین عرضه آپدیت‌های رایگان و متداوم رو پیش گرفت، اتفاقا همه GTS رو بعنوان یه شاهکار ریسینگ آنلاین میدونن حتی منی که فن قدیمی این سری هستم ولی با این وجود الان وضع آفلاین رو نگاه کن :D از مجموع دو شماره 5 و 6 هم پرمحتوا تر و جذاب تر شده و مطمئنا قیمت 60 دلاری زمان عرضه‌اش رو تازه الان منطقی میکنه.
R6S که مثال زدی و خودم الان فکر کنم بالای 1000 ساعت تایم گذاشتم براش :D اوایل عرضه علاوه بر کمبود محتوا مشکلات زیادی داشت، این تازه حرف منم نیست خود سازنده‌های بازی و تیم پشت سرش این حرفو تو یه مستند کوتاه مانند زدن و گفتن هرچی اون زمان بهمون گفتن حق بوده و اصلا سر همین راه درست رو پیش گرفتیم :D Driveclub هم که جزو بهترین بازی‌های این نسل منه دقیقا همین مشکلات رو داشت سر عرضه ولی خب ایندفعه اینا تقصیر کار نبودن و سیاست‌های اشتباه سونی برای گیم لانچ بودن بازی این بلا رو سرشون آورد.

خلاصه اینکه وظیفه منتقد اینه که وضعیت بازی رو دقیقا در همون زمان بسنجه، GTS، R6S و DC واقعا لانچ‌های جالبی نداشتن ولی تیم سازنده به هسته بازی وفادار بود و کاری که باید زودتر انجام میدادن رو تو یه بازه زمانی بعد عرضه انجام دادن. منتقد دیگه پیشگو نیست که بدونه آیا PD پروژه بهبود رو ادامه میده یا برای ساخت نسخه بعد ول میکنه این روند رو.

ممنون وحید :D
ببین خودم از هفته اول عرضه بازی رو تهیه کردم تمام انتقاد ها در رابطه با کم محتوا بودنش رو قبول دارم و بنظرست خیلی هاش بجا بوده اما این وسط بعضی از منتقد ها به خاطر بخش کمپین در GT های قبلی و نبودش در GT sport ـی که بعنوان یک بازی Multiplayer Online مارکتینگ تبلیغاتی شده بود قضیه رو بیش از حد درام کرده بودن! خیلی از سایت ها نمره زیر 75 دادن که واقعیتش بنظرم نا عادلانه بوده در جریان لانچ نسبتا ضعیف رینبو سیج هم بودم کاملا درست میگی در این مورد اما Drive Club مشکل اساسی داشت غیر از اون گیم پلیی که معلوم نبود میخواد شبیه ساز باشه یا ارکید، با اینکه دو بار تاخیر خورد (فکر کنم حدود یک سال) لانچ افتضاحی داشت مشکلات سرور کانکشن شدید به تجربه بازی لطمه میزد و Evolution Studios با هزار ضرب و زور تا چند ماه بعد در حال پچ کردن بازی بوده. از همه مهم تر محتوای کمپین آنچنانی هم نداشت.
حالا وضعیت لانچ Drive Club رو وقتی در مقابل Gran Turismo Sport قرار میدیدم به وضوح می بینیم که GTS هیچ کدوم از مشکلات DC رو نداشته و فقط به خاطر کمبود Race های آفلاین (Campaign Mode) مورد کم لطفی قرار گرفته که بازم تاکید میکنم در صورتی که یامائوچی قبل از عرضه بازی چندین بار داخل مصاحبه هاش به راهی که قرار بود با GTS برن اشاره کرده بوده در واقع همه قبل از عرضه میدونستن با چی طرفن ولی متاسفانه باهاش احساسی برخورد کردن.
نکته مهم گرافیک بازی هم نسبت به رقیب که چه عرض کنم بازی انحصاری رقیب :D برتری داشت مقایسه اش رو تو چنل یوتیوب دیجیتال فاندری احتمالا دیدی.
راجع به درایو کلاب تو یکی از تاپیک های خبر فروم گفتم فکر کنم بین پست های بقیه گم شد و زیاد کسی نخوندش البته انگار چند نفر خوندنو شاکی شدن! یه سری جوابیه جسته گریخته و ابراز علاقه یهویی تو ترد های بی ربط به درایو کلاب دیدم امروز! :D

"Evolution Studios با عرضه Drive Club به خاطر مشکلات عدیده زمان لانچش به تعطیلی کشیده شد و بیشتر اعضاش توسط Codemasters تحت نام تیم Codemasters Evo استخدام شدن.
ایده شاهکارشون "Onrush" با اون همه ادعای کارگردان بازی جناب Paul Rustchynsky در رابطه با ساخت یک بازی تریپل A جدید هم دیدیم که باعث برکناری خودش از team evo و عده ای از کارمندانش شد! Onrush کلا 1000 نسخه فیزیکی در روز لانچ در بریتانیا فروخت و بعد از هفته اول دیگه داخل چارت فروش نبود!
نمونه صحبت های ایشون :
"We wanted to reinvent the genre a bit, bring in our influences from past arcade greats but also modern games like Rocket League and Overwatch - games that do multiplayer in a very different way to racing games"
نتیجش یک شکست تجاری به معنای واقعی بود هم در فروش و هم کریتیکال. در حال حاضر راشینسکی در Slightly Mad Studios سازنده Project Cars که پارسال توسط خود Codemasters خریداری شده، در سمت کارگردان روی یک پروژه معرفی نشده کار میکنه."

نمیخوام خیلی در مورد این بابا صحبت کنم ولی صحبت های راشینسکی به معنای واقعی کلمه وعده ها و ایده های تو خالی هستن. مصاحبه هاش هم هنوز هست اگه بخوای لینک میدم بخونی یه دل سیر بخندی! کلا من بنا به اتفاقاتی که افتاده و دلایلی که گفتم با خلُ دیوونه های Evo مشکل دارم :D بنظرم سونی بهترین تصمیم رو در زمینه تعطیلی اینا گرفت.

در مورد جمله آخرت برای اینکه کسی برداشت اشتباه نکنه میگم منظورم این نبود که منتقد ها پیشگویی کنن! حرفم اینه که نقد ها نباید مغرضانه و احساسی باشه حرفه ای گری باید رعایت بشه. ریویو کردن دوباره بازی های مولتی پلیر آنلاین محور (بخون گرفتن نمرات بالاتر:D) هم کار خوبیه فارق ازینکه تصورات منفی رو در مورد عنوان مورد نظر از بین میبره، از ضایع شدن حق دولوپر ها به خاطر ساپورت طولانی مدتشون جلوگیری میکنه.

البته امید میدونی همه بخاطر هیتر بودن و نفهمیدن بازی هم نبوده. الان تو همین تاپیک نگاه کنی صفحه های اولش پر پستای منه منتها یهویی غیب شدم. منی که از بچگی با GT بزرگ شدم نتونستم با این GTS کنار بیام. خیلی بد خورد تو ذوقم. ضربه ای که GTS به من زد مغول به نیشابور نزد :D در هر صورت امیدوارم تو شماره بعدی هم یه کمپین تپل داشته باشیم هم آنلاین خیلی عالی که همه راضی باشن
میدونم چی میگی احسان جان فرمایشات شما درست ولی دیگه این تصورات رو به فراموشی بسپار :D یدونه GTS تهیه کن آخر نسلی دیگه قیمتی هم نداره چند ماهی سرگرمت میکنه. دوست داشتی تو بخش آنلاینشم Room میسازیم با هم رقابت کنیم. :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
زنگ خونه بالایی رو بزن

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,575
نام
Mehrdad
فکر کنم همه موافق باشیم که GT Sport در عین خفن بودن اما عمق محتوای سینگل پلیر GT5 و GT6 رو نداره. با این حال دوستان درست میگن بازی 6 ماه بعد از عرضه با روز اول کلی فرق میکرد الان که این تفاوت بسیار بیشتر هم شده. بازی به طور مرتب تو این سال ها اپدیت جدید گرفته.. به نظرم به هیچ عنوان نباید این شاهکار رو از دست داد. این جو منفی انلاین دور بازی هم ایگنور کنید. البته تا برید تو بازی خودش ایگنور میشه :D

با این حال GT ها همیشه شخصیت و لیگ خاص خودشون رو داشتند. GT Sport هم راه نسخه های قبلی رو رفته و فرای گیم پلی بمبِ بازی مثلا GT Sport جز اون دسته از بازی هاست که حتی خارج از گیم پلی هم میتونه به شدت سرگرم کننده باشه. از منو و اینترفیس شیک و خفن با ساندترک های چیل و امبینت هاش گرفته تا اسلاید های تاریخی و اینفورمیشن هایی که فقط میتونه نمایانگر ذهن به شدت خلاق یامائوچی و عشق دیوانه وارش به تکنولوژی علم ورزش و ماشین و رانندگی باشه.. اینا فقط چند تا از اوناست که خوشم اومد اسکرین شات گرفتم.

20200510055116.png

20200510055314.png 20200510055334.png 20200510055129 (1).png 20200510055347.png 20200510055402.png 20200510055226.png 20200510055733.png 20200510060011.png 20200510060252.png 20200510055719.png 20200510060331.png

من از ثانیه ثانیه GT Sport مثل GT های قبلی لذت بردم. پیشرفت تکنولوژی تو این بازی به معنای واقعی حس میشه. به امید یک GT7 خفن :D

140939

20200510055645.png 20200510055556.png 20200510060158.png 20200510055843.png 20200510055745.png 20200510054908.png 20200510055440.png

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ممنون وحید :D
ببین خودم از هفته اول عرضه بازی رو تهیه کردم تمام انتقاد ها در رابطه با کم محتوا بودنش رو قبول دارم و بنظرست خیلی هاش بجا بوده اما این وسط بعضی از منتقد ها به خاطر بخش کمپین در GT های قبلی و نبودش در GT sport ـی که بعنوان یک بازی Multiplayer Online مارکتینگ تبلیغاتی شده بود قضیه رو بیش از حد درام کرده بودن! خیلی از سایت ها نمره زیر 75 دادن که واقعیتش بنظرم نا عادلانه بوده در جریان لانچ نسبتا ضعیف رینبو سیج هم بودم کاملا درست میگی در این مورد اما Drive Club مشکل اساسی داشت غیر از اون گیم پلیی که معلوم نبود میخواد شبیه ساز باشه یا ارکید، با اینکه دو بار تاخیر خورد (فکر کنم حدود یک سال) لانچ افتضاحی داشت مشکلات سرور کانکشن شدید به تجربه بازی لطمه میزد و Evolution Studios با هزار ضرب و زور تا چند ماه بعد در حال پچ کردن بازی بوده. از همه مهم تر محتوای کمپین آنچنانی هم نداشت.
حالا وضعیت لانچ Drive Club رو وقتی در مقابل Gran Turismo Sport قرار میدیدم به وضوح می بینیم که GTS هیچ کدوم از مشکلات DC رو نداشته و فقط به خاطر کمبود Race های آفلاین (Campaign Mode) مورد کم لطفی قرار گرفته که بازم تاکید میکنم در صورتی که یامائوچی قبل از عرضه بازی چندین بار داخل مصاحبه هاش به راهی که قرار بود با GTS برن اشاره کرده بوده در واقع همه قبل از عرضه میدونستن با چی طرفن ولی متاسفانه باهاش احساسی برخورد کردن.
نکته مهم گرافیک بازی هم نسبت به رقیب که چه عرض کنم بازی انحصاری رقیب :D برتری داشت مقایسه اش رو تو چنل یوتیوب دیجیتال فاندری احتمالا دیدی.
راجع به درایو کلاب تو یکی از تاپیک های خبر فروم گفتم فکر کنم بین پست های بقیه گم شد و زیاد کسی نخوندش البته انگار چند نفر خوندنو شاکی شدن! یه سری جوابیه جسته گریخته و ابراز علاقه یهویی تو ترد های بی ربط به درایو کلاب دیدم امروز! :D

"Evolution Studios با عرضه Drive Club به خاطر مشکلات عدیده زمان لانچش به تعطیلی کشیده شد و بیشتر اعضاش توسط Codemasters تحت نام تیم Codemasters Evo استخدام شدن.
ایده شاهکارشون "Onrush" با اون همه ادعای کارگردان بازی جناب Paul Rustchynsky در رابطه با ساخت یک بازی تریپل A جدید هم دیدیم که باعث برکناری خودش از team evo و عده ای از کارمندانش شد! Onrush کلا 1000 نسخه فیزیکی در روز لانچ در بریتانیا فروخت و بعد از هفته اول دیگه داخل چارت فروش نبود!
نمونه صحبت های ایشون :
"We wanted to reinvent the genre a bit, bring in our influences from past arcade greats but also modern games like Rocket League and Overwatch - games that do multiplayer in a very different way to racing games"
نتیجش یک شکست تجاری به معنای واقعی بود هم در فروش و هم کریتیکال. در حال حاضر راشینسکی در Slightly Mad Studios سازنده Project Cars که پارسال توسط خود Codemasters خریداری شده، در سمت کارگردان روی یک پروژه معرفی نشده کار میکنه."

نمیخوام خیلی در مورد این بابا صحبت کنم ولی صحبت های راشینسکی به معنای واقعی کلمه وعده ها و ایده های تو خالی هستن. مصاحبه هاش هم هنوز هست اگه بخوای لینک میدم بخونی یه دل سیر بخندی! کلا من بنا به اتفاقاتی که افتاده و دلایلی که گفتم با خلُ دیوونه های Evo مشکل دارم :D بنظرم سونی بهترین تصمیم رو در زمینه تعطیلی اینا گرفت.

در مورد جمله آخرت برای اینکه کسی برداشت اشتباه نکنه میگم منظورم این نبود که منتقد ها پیشگویی کنن! حرفم اینه که نقد ها نباید مغرضانه و احساسی باشه حرفه ای گری باید رعایت بشه. ریویو کردن دوباره بازی های مولتی پلیر آنلاین محور (بخون گرفتن نمرات بالاتر:D) هم کار خوبیه فارق ازینکه تصورات منفی رو در مورد عنوان مورد نظر از بین میبره، از ضایع شدن حق دولوپر ها به خاطر ساپورت طولانی مدتشون جلوگیری میکنه.

میدونم چی میگی احسان جان فرمایشات شما درست ولی دیگه این تصورات رو به فراموشی بسپار :D یدونه GTS تهیه کن آخر نسلی دیگه قیمتی هم نداره چند ماهی سرگرمت میکنه. دوست داشتی تو بخش آنلاینشم Room میسازیم با هم رقابت کنیم. :D
به مسائل مهمی اشاره کردی که نیاز به وقت کافی داشت :D

چیزی که درباره سری GT هست برمیگرده به بزرگی سری و توقعات، GTS اولین بازی سری برای این نسل بود و همه توقع داشتن یه چیز کامل و خفن باشه ولی خب بنظرم اگه واقعا قرار بود تمرکز کامل رو بخش آنلاین باشه این مسئله از همون اوایل صریح باید گفته میشد ولی متاسفانه PD و شخص یامائوچی یا به این موضوع اصلا اشاره نمیکردن یا اتفاقا می‌گفتن بازی مثل یه نسخه کامل سری، همه بخش‌هاش کامله! اینو دیگه از همین تاپیک و صحبت‌های خودم و آریا و بقیه بچه‌ها میتونی ببینی. یعنی ما تا روز عرضه نمیدونستیم که تکلیف بخش کمپین این بازی چیه! چه اتفاقی قراره براش بیوفته و انقدر اطلاعات کمی دادن که اصلا فکر میکردن این نسخه قراره حکم Horizon رو برای فورزا بازی کنه! یعنی آرکید بشه.
کلا یه سری از توقعات و انتظارات نقدها که منجر به این نمرات شد متاسفانه تقصیر خود استدیو و بخش مارکتینگ بوده، شاید هم واقعا نمیدونستن هنوز که راه این نسخه قراره به کجا ختم بشه در حالی که الان هم یه بخش آفلاین خیلی خوب داره و هم یه بخش بی نظیر آنلاین.

امید من کاری ندارم کارگردان استدیو کی بود ولی Driveclub واقعا بازی خوبی بود :D کم هم بازی‌های ریسینگ Sim/Arcade نداشتیم تو این ژانر و اتفاقا برای من جزو ساب ژانرهای خوب هستند که اگه درست ساخته بشن عالی میشد، از شماره‌های قدیمی Dirt گرفته تا حتی دو نسخه Shift و... . Driveclub هم اتفاقا یه بخش آنلاین خیلی جذاب و عالی داشت و نمیدونم پیگیر بودی یا نه ولی آپدیت‌های بازی یکی از یکی بهتر بود و حتی تو آپدیت آخر، شاهد اضافه شدن آپشن‌های گیم پلی و تبدیل شدن به یه اثر کاملا شبیه ساز بودیم، آپدیت آخر DC یکی از بهترین پچ‌ها و آپدیت‌هایی هست که تو یه بازی دیدم :D
من کاری ندارم کارگردانش سایکو بوده و شاید سونی باید فقط از شر این آدم خلاص میشده ولی استعدادهای دیگه استدیو عالی بودن بخصوص تو قسمت‌های ویژوال :D

آره بنظرم باید یه تصمیمی اتخاذ بشه برای بازی‌های آنلاین محور که ماهانه یا فصلی نقد بشن و وضعیتشون آپدیت و بررسی بشه بصورت متداوم چون این نوع سیستم سنتی جوابگوی این نوع بازیا نیست و حق مطلب رو براشون ادا نمیکنه :D ولی خب واقعا اینکه 60 دلار بدی و سازنده یهو بازی رو ول کنه واقعا زور داره :D این مدت داشتم فکر میکردم کسایی که اون زمان بازی اصلی Fortnite رو خریدن عاقبتشون چی شد؟ :D پولشون رو پس گرفتن، نگرفتن، اصلا یه وضعیه :D چیزی که مشخصه هر بازی آنلاین محور و سیستماتیک هم مثل GTS و R6S و DC و یا For Honor نمیشن :D خیلیا میشن Overwatch و Battleborn و ... :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
آپدیت 1.59 ماه may

Mazda RX-Vision GT3 Concept در کلاس GR.3 اضافه شد.

i1l6jsOwX0JQREc-800x450.jpg
Mazda-RX-Vision-GT3-Concept-Gran-Turismo_16-800x450.jpg

کمپانی مزدا بر اساس مدل مفهومی از RX-Vision که در Tokyo Motor Show 2015 نمایش داده شده بود برای طراحی یک GT3 Race Car اختصاصی برای GT Sport اقتباس گرفته. Mazda RX-Vision GT3 از تکنولوژی موتور چرخشی معروف این کمپانی "rotary engine" که در حال حاضر تحت نام SkyActiv R شناخته میشه، بهره می بره.

Race های جدید در بخش GT League شامل Beginner League Sunday Cup, Amateur Clubman, Professional 1979 Nostalgic, Gr.3 Endurance Series میشه.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بخش آنلاین بازی وصل میشه راحت؟ بازیکن داره؟
پلیر که زیاد داره هیچ ریسینگ کنسولی اینقدر پلیر نداره، با همراه اول که مشکل نداشت بقیه گهگاهی مینداخت بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر