Gran Turismo Anywhere در ماه آتی میهمان PC خواهد بود!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
gt5lemans1.jpg

Kazunori Yamauchi (خالق سری بازی GT) در توییتر خود اعلام کرد که این بخش برای GT5 که Gran Turismo Anywhere نام دارد تا ماه آینده در سایت رسمی بازی قابل استفاده خواهد بود.

این بخش مودی به نام B-Spec را به سایت بازی اضافه خواهد کرد؛ شما میتوانید یک راننده را کنترل کنید، بعنوان مثال به او بگویید که با چه شدتی عصبانیتی رانندگی کند، چه موقع بپیچد، سرعتش در چه حدی باشد و ...

B-spec در اصل یک بخش RPG مانند است که بازیباز را بجای قرار دادن در مسابقه به یک پشتیبان تبدیل میکند. این بخش امتیازات مخصوص به خود را خواهد داشت.

در اصل بازیباز ها این اجازه را خواهند گرفت که که از طریق وبسایت اصلی بازی و PC (gran-turismo.com) یک مسابقه را شروع کرده و بازیباز میتواند بر میزان پیشرفت و نتایج مسابقات نظارت داشته باشند؛ بجای اینکه از طریق PS3 اینکار را انجام دهند.

زمان عرضه دقیقی در دست نیست، اما تاریخ کلی انتشار ماه فبریه مشخص شده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ببین باو آیه نازل نشده که سونی فقط باید رو PS3 و PSP بازی بسازه. اگر یه شرکت بیاد رو PC بازی بسازه دلیلی نمیشه که واسه مایکرو کار کرده باشه. عزیزم این دوره زمونه واسه پول دست به همه کار میزنن.

درسته این حدس احتمالش 1 به 100 هست ولی برخی موارد همین 1 درصد کار خودشو می کنه.
همین Shenmue هم یه نسخه واسش تحت مرورگر میاد. پس بگن واسه پشتیبانی از مایکرو اومدن یه نسخه تحت مرور گر از Shenmue ساختن؟

بی منطق حرف نمی زنم و طرفداری از PC نمی کنم. ولی اینو بدونید:
همیشه نکته های ناچیز مقدمه ای برای کارهای بزرگ هستن.
ما که رفتیم بخوابیم ما بقی جواب باشه واسه فردا.:d

ببین اینایی که میگی برای شرکت هایی هست که پلتفرم ندارن ! شرکتی که خودش پلتفرم داره هیچ وقت نماید روی چیز دیگه ای بازی بسازه و سعی میکنه انحصاری پلتفرم خودش رو زیاد کنه !

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
ببین باو آیه نازل نشده که سونی فقط باید رو PS3 و PSP بازی بسازه. اگر یه شرکت بیاد رو PC بازی بسازه دلیلی نمیشه که واسه مایکرو کار کرده باشه. عزیزم این دوره زمونه واسه پول دست به همه کار میزنن.

همین Shenmue هم یه نسخه واسش تحت مرورگر میاد. پس بگن واسه پشتیبانی از مایکرو اومدن یه نسخه تحت مرور گر از Shenmue ساختن؟

اتفاقا درین مورد خاص آیه شریفه نازل شده وحید ... !
احتمالش 1 نیست ، صفره ... صفر برادر ... :D
پ.ن : اسم Shenmue هم نیار ! :D

• Like
Reactions: .:Soheil:.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

ببین عزیز من به سفسطه اعتقاد داری؟:d خب قبول کن یه حرفی زدی در حد المپیک که تو مخیله هیچکی نمیگنجه بعد حالا با حرفای قشنگتر از پست اولت داری ماست مالیش میکنی:d

• Like
Reactions: Bayonetta

Galaxy-Member

کاربر سایت
Sep 18, 2010
66
شهرام می فرماید : هرکس دشمن PS3 باشد دوست من است و هرکس دوست PS3 باشد دشمن من است
منظورم اینه که به دوست ما VahiD_ST توهین نکنیدها . وقتی میگه واسه PC میاد حتما خو میاد دیگه :d

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
ما که بخیل نیستیم اومد و نیومدش فرق برام نمیکنه ولی خدا رو چه دیدی یهو زد دله pc بازارو شاد کرد! :d
مخصوصا که سونی این دم اخری بد قاطی کرده (هک به این ور) .....

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
ببین اینایی که میگی برای شرکت هایی هست که پلتفرم ندارن ! شرکتی که خودش پلتفرم داره هیچ وقت نماید روی چیز دیگه ای بازی بسازه و سعی میکنه انحصاری پلتفرم خودش رو زیاد کنه !
ببین عزیز من به سفسطه اعتقاد داری؟:d خب قبول کن یه حرفی زدی در حد المپیک که تو مخیله هیچکی نمیگنجه بعد حالا با حرفای قشنگتر از پست اولت داری ماست مالیش میکنی:d
DC universe Online
PS3-PC
:-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
DC universe Online
PS3-PC
:-"
اون یه بازی MMO هست که کسی هم روش حسابی باز نمیکنه ! :D از اول هم برای PC , PS3 با هم تآیید شد چون سازنده ـش هم بیشتر PC ساز هست (SOE) ولی اومدن GT روی PC مثل این میمونه که نینتندو یه نسخه رسمی از Super Mario برای PS3 , 360 بسازه ! :D حتی مایکروسافت هم که یه زمانی بازیهاش رو بعد از یه مدت برای PC منتشر میکرد از این کار دست کشیده چه برسه به سونی که هیچ وقت این کاره نبوده و حالا بیاد معروف ترین بازیش رو ... :D
اگه بحث پول هم باشه , سونی تا این لحظه از GT5 و GT5: Prologue روی هم حدود 10.5 میلیون نسخه فروخته (اون هم با وجود این میانگین امتیازهای ضعیف) و فکر نمیکنم مشکلی از این بابت داشته باشه :D

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
اون یه بازی MMO هست که کسی هم روش حسابی باز نمیکنه ! :biggrin1: از اول هم برای PC , PS3 با هم تآیید شد چون سازنده ـش هم بیشتر PC ساز هست (SOE) ولی اومدن GT روی PC مثل این میمونه که نینتندو یه نسخه رسمی از Super Mario برای PS3 , 360 بسازه ! :biggrin1: حتی مایکروسافت هم که یه زمانی بازیهاش رو بعد از یه مدت برای PC منتشر میکرد از این کار دست کشیده چه برسه به سونی که هیچ وقت این کاره نبوده و حالا بیاد معروف ترین بازیش رو ...
حرف شما درسته ولی من کاری به خوب یا بد بودنش نداشتم ... دوستان میگفتن سونی واسه pc عمرا بازی نمیده منم یه نمونه مثال زدم .. همین :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ما که بخیل نیستیم اومد و نیومدش فرق برام نمیکنه ولی خدا رو چه دیدی یهو زد دله pc بازارو شاد کرد! :d
مخصوصا که سونی این دم اخری بد قاطی کرده (هک به این ور) .....
از این حرفها دیگه تو بازیسنتر نزنیا. چون اگه اسم GT واسه PC بیاد از همه ظرف میریزن سرت. (مثل همون بلایی که سر من آوردن).:(

اتفاقا درین مورد خاص آیه شریفه نازل شده وحید ... !
احتمالش 1 نیست ، صفره ... صفر برادر ... :D
پ.ن : اسم Shenmue هم نیار ! :D
تو هم که مارو با این Shenmue در پیتت خفه کردی.:d

ببین داری تو روز روشن و شب مهتابی به من و پستهام توهین میکنی.:d
اگه یه Xbox 360 در دست چپم و یه PS3 در دست راستم قرار بدن من حرفمو پس نمیگیرم.:d همه چیز احتمال داره. ممکنه زمانی برسه که سونی هم رو بیاره به PC.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
قضیه اومدن GT رو PC مث این میمونه که ، بارسا در بازی آخر لیگ به عمدی یه گل به خودی بزنه و از حریف شکست بخوره و اونور رئال قهرمان شه.

خدا رو چه دیدی ، دیدی یه دفعه بارسا به عمدی گل به خودی زد ... .همه چیز امکان داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر