Gran Turismo 6 | Photo Mode

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بالاخره با یه سری جدید اومدم مجبور شدم با این rx-7 بسازم شاید باورتون نشه یه مسابقه رو تقریبا 28 دفعه رفتم باهاش تا بالاخره دستم اومد چی کار کنم که سر پیچ ها کنترلش از دستم در نره تونستن همه رو طلا بگیرم باهاش واقا کار سختی بود ... #:-s

برای گرفتن این تصاویر خیلی وقت گذاشتم امیدورام لذت ببرید تصاویر جدید در راه اند :d :

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
:-o حیرت آوره :-o

GT6-Ascari-vs.-Real-Life-banner-638x425.jpg

GT6-Ascari-vs.-Real-Life-3-638x212.jpg
GT6-Ascari-vs.-Real-Life-2-638x212.jpg
GT6-Ascari-vs.-Real-Life-4-638x212.jpg
GT6-Ascari-vs.-Real-Life-6-638x212.jpg

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بالاخره با یه سری دیگه اومدم توی این مدت اپدیت 1.01 رو انجام دادم و Mercedes Benz VGT رو گرفتم و برخلاف اون چیزی که فکر میکردم واقا یه ماشین فوق العاده هستش بعد از اون DLC رو هم گرفتم که کلکسیون فوق العاده از 25 ماشین و همینطور لباس مخصوص جشن 25 سالگی گرن توریسمو رو داده که واقا عالین ماشینها خیلی طیف گسترده ای دارن و از همه سبک و مدلی توشون پیدا میشه از ماشین های کلاسیک و قدیمی تا ماشین های مدرن و شهری تا ماشینهای نسکار و ... ولی مهم ترین نکتشون اینه که این ماشین ها همه تا حد بالایی تقویت شدن البته کمکی که به من کردن توی بخش NATIONAL B بود ولی توی NATIONAL A دیگه اون قدر ها هم کارایی نداشتن ولی بالاخره تونستن چندتایی ماشین هم بخرم و تقویتشون هم بکنم که خب توی تصاویر پیداست : :d

3005irqzdnumyhu6b1am_thumb.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر