Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
ولي من فكر كنم دقيقا كريسمس مياد چون اونموقع فروش بازيا خيلي بهتره
اتفاقا اکثر ناشر ها بازیا رو 20 روز تا 1 ماه قبل از کریسمس روانه بازار میکنن....
جی تی 5 هم به خاطر اینکه اماده نبود اخرای دسامبر اومد ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,129
نام
آریا
یه بخش جدید توی دمو باز شده که ماشین GT-R NISMO GT3 N24 Schulze Motorsport (چه اسم طولانی ای ! :D) رو داره. ماشینی که یامائوچی هم باهاش توی Nurburgring مسابقه داده بود.

gtr_gt3_02-638x358.jpg

البته این بخش از اول هم توی دمو بود و ملت از راه های جالبی بهش رسیده بودن ! :D تاریخ کنسول رو میبردن روی آخر جولای و این بخش باز میشد. ولی بعدش PD فهمید و کلاً حذفش کرد و الآن دوباره باز شده.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
یه بخش جدید توی دمو باز شده که ماشین GT-R NISMO GT3 N24 Schulze Motorsport (چه اسم طولانی ای ! :D) رو داره. ماشینی که یامائوچی هم باهاش توی Nurburgring مسابقه داده بود.

gtr_gt3_02-638x358.jpg

البته این بخش از اول هم توی دمو بود و ملت از راه های جالبی بهش رسیده بودن ! :D تاریخ کنسول رو میبردن روی آخر جولای و این بخش باز میشد. ولی بعدش PD فهمید و کلاً حذفش کرد و الآن دوباره باز شده.

بابا شما ها که رکورد میزنین خب بیاین رکورداتونو تو تاپیک GT ACADEMY 2013 بزارین دیگه!!!!!! واقعا من در عجبم چرا هیچ کی رکورداشو نمیزاره. #:-s

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
داداش ملت حال رکورد زدن ندارن که! این ما بودیم که سره دیپ فارست1 یه هفته خودمونو چلوندیم, اخرشم با تفاوته یه ثانیه ای با برادر مهدی پلات دوم شدیم.:d.ناراحت نباش بزار کاملشو که گ فتم اونقدر رکورد میزارم خسته شی. راستی تو تاپیکه رکوردای GT5 یه رکورد با f1 تو پیست ایندیا زدم چند وقت پیش هیچکی نیومد بگه چطوریه, میخوای محض رفع تنوع ببین اون رکورد چطوره!

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
داداش ملت حال رکورد زدن ندارن که! این ما بودیم که سره دیپ فارست1 یه هفته خودمونو چلوندیم, اخرشم با تفاوته یه ثانیه ای با برادر مهدی پلات دوم شدیم.:d.ناراحت نباش بزار کاملشو که گ فتم اونقدر رکورد میزارم خسته شی. راستی تو تاپیکه رکوردای GT5 یه رکورد با f1 تو پیست ایندیا زدم چند وقت پیش هیچکی نیومد بگه چطوریه, میخوای محض رفع تنوع ببین اون رکورد چطوره!

پسر تمام بحث ما سر این بود که تو زمانش رکورد بزنیم. الان دیگه غیر از اون bonus ها اون qualifiying اصلی وقتش تموم شد و دیگه رکوردتو نمیتونی آپلود کنی. الان من یه سری جدید رکورد زدم حلا عکس میگیرم میزارم. جالبه وقتی دوستان رکورد هم دیگرو ببینن ترغیب میشن که خودشونم بهتر برن. من خودم رکورد زده بودم، بعد دوستم فیروز هم رکورد زده بود ولی برا من بهتر بود(نمیدونم فیروز رو میشناسین یا نه ولی ایشون در حد 30 40 تا دریفت رو رکورد اول داره تو جهان). بعد یه روز به اتمام ACADEMY دیدم رکوردای من رو زده خیلیم کاهش داده. خداوکیلی 3 ساعت مونده بود آکادمی تموم بشه باز رکوردشو زدم. حالا باز عکس میزارم تو تاپیک GT ACADEMY 2013 ببینین. حالا میتونیم تو همین Time Trial هایی هم که تو GT5 میده این کار رو بکنیم.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
خیلی جالبه که سازنده بازی gt6 رو واسه ps3 میده ولی برای ps4 نمیده این بازیو واقا من خیلی متعجب شدم ...
خیلی دلم میخواد نزدیک 3000 تا ماشین تو این شماره ببینیم که دیگه تا 2-3 سال اینده نیازی به ریسینگ دیگه ای نباشه ...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,216
نام
مهدی
خیلی جالبه که سازنده بازی gt6 رو واسه ps3 میده ولی برای ps4 نمیده این بازیو واقا من خیلی متعجب شدم ...
خیلی دلم میخواد نزدیک 3000 تا ماشین تو این شماره ببینیم که دیگه تا 2-3 سال اینده نیازی به ریسینگ دیگه ای نباشه ...

والا ما GT5 رو سه ساله بازیش میکنیم هنوزم ازش سیر نشدیم !! GT6 که دیگه جای خود دارد !! :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
خودتون نخواستید ادامه بدید دیگه محسن جان وگرنه منکه داشتم ادامه میدادم تایپکو !!
http://forum.bazicenter.com/thread73297/

بابا من یه تاپیک مختص ACADEMY 2013 زدم فکر کنم هنوز هم تو صفحه اول باشه . فقط مالک رکوردشو گذاشته بود. :| من تو پروفایلتم بهت گفته بودم که!!!!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
آخه كدوم كمپاني مياد بزرگترين فرنچايزشو ميكنه لانچ تايتل كه سوني دوميش باشه؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ

gtr_gt3_02-638x358.jpg

من تاریخ کنسولم کلاً اشتباه بود! آخر جولای هم باز نشد! بعد دیدم تاریخ اشتباهه درست کردم باز شد.
از این ماشین (خود همین فقط :D) راضی شدم :D

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
درود......

اساتید ب نظرتون چقدر احتمال داره که برای ps4 هم عرضه بشه؟.....

ریسینگ ویلز T500RS تو ایران یافت میشه؟

سئوال اخر اینکه ایا G27 ارزش خرید داره(1.350!!) اگه ریسینگ ویلز جدیدی میخواد بیاد G27نخرم چون الان 3-4سالی هست تو بازار هست ظاهرش هم چنگی ب دل نمیزنه در مقایسه با T500RS........

یادمه جی 27ک 3سال پیش رفتم توپ خونه 380تومن بود!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
درود......

اساتید ب نظرتون چقدر احتمال داره که برای ps4 هم عرضه بشه؟.....

ریسینگ ویلز T500RS تو ایران یافت میشه؟

سئوال اخر اینکه ایا G27 ارزش خرید داره(1.350!!) اگه ریسینگ ویلز جدیدی میخواد بیاد G27نخرم چون الان 3-4سالی هست تو بازار هست ظاهرش هم چنگی ب دل نمیزنه در مقایسه با T500RS........

یادمه جی 27ک 3سال پیش رفتم توپ خونه 380تومن بود!
والا اگه مایه داری برو T500 رو بگیر که تو ایران نیست.ولی میشه آورد. لار که قیمتش 1200 بود قیمتش 3 میلیون بود. الان دیگه بشین حساب کن!!!! تازه گیربکس دستیش هم جداس که 200 دلار هم مایه ی اونه.
ولی G27هم عالیه. چون کلاچ داره.قیمتش هم همونیه که گفتی. ولی واقعا اگه مساله پولی و مالی نداری T500 بخر . شک نکن.

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya

خیلی ممنون ..ترجیح میدم بی سی هم نیام چون پول نت هم ندارم :D..........

G27 قیمت حول و حوش 300 تاست و T500 هم 600تا... پَس الان T500 6تومنه :D.......

کی گفته مساله مالی ندارم :D..ماشین که نمیشه خرید گفتم حداقل تو جی تی ب لطف فرمون رانندگی یاد بگیرم و ماشین های آمریکایی هم سوار بشم دیدم اینم شدنی نی :( گریه حضار

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
خیلی ممنون ..ترجیح میدم بی سی هم نیام چون پول نت هم ندارم :D..........

G27 قیمت حول و حوش 300 تاست و T500 هم 600تا... پَس الان T500 6تومنه :D.......

کی گفته مساله مالی ندارم :D..ماشین که نمیشه خرید گفتم حداقل تو جی تی ب لطف فرمون رانندگی یاد بگیرم و ماشین های آمریکایی هم سوار بشم دیدم اینم شدنی نی :( گریه حضار

:| آره. خودمم خیلی وقته تو کف T500 هستم ولی متاسفانه پولش نیست :( یعمی رسما یه تجربه فراموش نشدنی میشه اگه بشه خریدش که بعید میدونم. همین Dualshock3 رو باید دو دستی نگه داریم. :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر