Gran Turismo 5 : Prologue

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
ببین رابی جون!!!!:) مردم خارج از کشور ایران!!!! همشون میلیونر نیستن اینو درک کن!!!!!!!!!! اونجا هم بدبخت بیچاره داره

من هم همونطور که گفتم چون " قدرت صبر کردن رو دارم" و سردی و گرمی روزگار رو چشیدم ، پس برای پولی که دارم ارزش قائلم و اونو نمیریزم تو جیب دیگران. هر وقت نسخه ی نهایی اومد میرم به هر قیمتی که بود میگیرم و یه G25 هم چاشنیش میکنم و حالشو میبرم. اما فعلا زوده و باید قدرت درک اینو داشت.

به دلیل اینکه تاپیک داره از مسیر خودش خارج میشه دیگه بحث تمام شده اعلام میشه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ببین رابی جون!!!!:) مردم خارج از کشور ایران!!!! همشون میلیونر نیستن اینو درک کن!!!!!!!!!! اونجا هم بدبخت بیچاره داره

من هم همونطور که گفتم چون " قدرت صبر کردن رو دارم" و سردی و گرمی روزگار رو چشیدم ، پس برای پولی که دارم ارزش قائلم و اونو نمیریزم تو جیب دیگران
. هر وقت نسخه ی نهایی اومد میرم به هر قیمتی که بود میگیرم و یه G25 هم چاشنیش میکنم و حالشو میبرم. اما فعلا زوده و باید قدرت درک اینو داشت.
به دلیل اینکه تاپیک داره از مسیر خودش خارج میشه دیگه بحث تمام شده اعلام میشه.

از همون اولم نباید این بحثو راه مینداختی
شما که نه قیمتشو میدونی نه یه نسخه ازشو خریدی! من که نفهمیدم حرص چیو و کیو میخوری!
پس هر کسی که نسخه Prologue رو خریده سردی گرمی روزگار رو نچشیده :) مثلا برای پولش ارزش قائل نبوده!:)
ضمنا همه جای دنیا آدم پولدار داره بی پولشم داره شما نگران بقیه نباش!
هر کسی هم اختیار پول خودشو داره شما دوست نداری بخری نخر کسی زورت نکرده ولی آسمون ریسمون به هم نباف

آخرین ویرایش:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
ببینید عزیزان، اینجا مثل ایران نیست :ه بازی ها قاچاقی بیاد یکی بده 100 تومن یکی بده 75 تومن. همه بازی قیمت مشخص دارن مثلا 75 تومن.

من که دانشجو هستم، هفته ای 300 $ در آمد دارم و به راحتی میتونم برم 70-80 دلار بدم واسه GT5. هر نسخه ای هم بیاد میگیرم.

کسی که اینجا پول داشته ps3 بخره پس حتما داره بازیاشم بخره. فرقی هم نداره میلینور باشه یا ...

اما ایران بحثش فرق داره.

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
جوايز GT در نمايشگاه SEMA
nws12268988023068355.jpg
nws12268988023657205.jpg
nws12268988024763716.jpg
nws12268972385209842.jpg
nws12268972385706225.jpg
nws12268972384048158.jpg
nws12268972384623006.jpg
d2785.html

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
درود

gt5_2009.gif

خب بالاخره تاریخ ریلیز این بازی پر فروش و پر طرفدار معلوم شد .
مدیر اجرایی اروپای جنوبی سونی "james Armstrong" در یکی از روزنامه های اسپانیایی(El Financiero ) اظهار کرد که GT5 درChristmas 2009 در اروپا ریلیز خواهد شد.

و این بازی برای ریلیز در اواخر تابستان 2009 در ژاپن در حال آماده سازی است و در آمریکا نیز احتمالا در زمستان سال بعد عرضه میشود .

خب تقریبا یک سال دیگه میتونید از بهترین بازی Racing لذت ببرید.

همچنین ایشون در صحبتهاشون به یک بازی هیجان انگیز جدید نیز اشاره کردند که خود گیمر میتونه در اون سرنوشت و داستان خودش رو رقم بزنه و تعیین کنه !

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام

238616_1_hs.jpg

خب مثل اینکه Polyphony موافقت کرده که آپدیت های جدید برای GT5 Prologue رو قبل از ریلیز Gran Turismo 5 ریلیز کنه .
این آپدیت ها شامل سیستم Damage و حتی تغییرات آب و هوایی میتونه باشه .

همونطور که فکر میکردم این سیستم damage و چیزهای دیگه رو Polyphony اول میخواد روی GT5 Prologue آزمایش کنه تا موقع ریلیز بازی اصلی خیلی کاملتر و بهتر اونا رو پیاده کنه .
در پست قبلیم هم گفتم Gran Turismo 5 برای ژاپن انتظار میره که اواخر تابستان 2009 منتشر بشه و برای اروپا تاریخ ریلیزش Christmas 2009 هست و برای آمریکا بعد از کریسمس یعنی Q1 2010 .

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
عزیزان همگی دارین اشتباه میکنین.

gt5 ـابستان سال دیگه یعنی دقیقا 1سال دیگه ریلیز میشه.

ـابستان سال أیگه در ژاپن < کریسمس سال دیگه در آروپا.

damage و ... در طول 2009 به صورت patch واسه prologue میاد.

حالا حالا ها باید صبر کنید!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
gt5 ـابستان سال دیگه یعنی دقیقا 1سال دیگه ریلیز میشه.

فكر كنم الان تو ماه اذريم پس نميشه تابستان.

ـابستان سال أیگه در ژاپن < کریسمس سال دیگه در آروپا.

damage و ... در طول 2009 به صورت patch واسه prologue میاد.

پست بالا رو ميخونديد بعد ميگفتيد همه در اشتباه هستند

در پست قبلیم هم گفتم Gran Turismo 5 برای ژاپن انتظار میره که اواخر تابستان 2009 منتشر بشه و برای اروپا تاریخ ریلیزش Christmas 2009 هست و برای آمریکا بعد از کریسمس یعنی Q1 2010 .

اينم متن اصلي
SCEE’s James Armstrong has told Spanish publication El Financiero that the company expects Gran Turismo 5 to be released in time for Christmas next year.

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
عزیزم شما باید کمی در خوندن دقت کنی،

»ن با تابستون ایران کاری ندارم، بازی جهانیه، و ایران هم در بازی جزو جهان نیست.

But a Sony executive has revealed that we can expect the game to arrive before the next Christmas.

یکی از مسئولان سونی مشخص کرد که میتوانیم انتظار آمدن این گیم رو قبل از کریسمس بعدی داشته باشیم.

Usually Gran Turismo comes out earlier in Japan, so it could see a summer 2009 release there
معمولا gt زودتر در ژاپن ریلیز میشود و ممکن است تابستان 2009 در انجا ریلیز شود.

If Gran Turismo 5 is set for a late 2009 release, Prologue should get damage modelling much earlier in the year

gt5 در اواسط 2009 یک patch برای damage و ... میگیرد.

GT5 کریسمس سال دیگه ریلیط میشه!

خواهشا دقت کنید عزیزان!

دوست عزیز شما هم بلد نیستی بخونی بیخودی نظر نده مطلبو بفهم بعد پست بده.

خوبه خودتم میگی quartere 1 2010! میشه دقیقا 1سال دیگه!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
»ن با تابستون ایران کاری ندارم، بازی جهانیه، و ایران هم در بازی جزو جهان نیست.
خوب شد یکی از کشور های جهان شما رو راه داد و گرنه نمیدونم چی میشد:laughing:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
خیلی از کشور های جهان مارو راه میدن عزیز، خواهشا حد خودتو بدون.

اگرم نمیدونی بدون ایران در gaming جزو جهان حساب نمیشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خیلی از کشور های جهان مارو راه میدن عزیز، خواهشا حد خودتو بدون.

اگرم نمیدونی بدون ایران در gaming جزو جهان حساب نمیشه.
واقعا لذت برديم يعني الان توي كشور هاي ديگه فصل تابستون هست :) واقعا مرحبا. شما هم به جاي اينكه 3 تا پست پشت سر هم بدي اول ياد بگير پست بخون تو ي همون پست اول نوشته بازي احتمالا توي ژاپن تابستان 2009 مياد. نميدونستم فصل هاي ايران با ديگر جا ها متفاوته كه اونم هم فهميدم. كريسمس 2009 ميشه 25 دسامبر 2009 اينو همه ميدونند. شما اومدي بگي حرف من درسته در صورتي كه پست بالاترتو نخوندي. به هر حال سخته ادم اشتباهشو متوجه بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر