Gran Turismo 5 : Prologue

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
از خودم اسم در نیاوردم!!!!!!، میشه مقدمه هم اونو معنی کرد اما در این موارد "پیش درآمد" معنی بهتری میده.

پیش درآمد= درآمدن محصول اولیه و ناقص قبل از درآمدن محصول نهایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بهتر نبود بجای کلمه ی ضایع از کلمه ی بهتری استفاده میکردی؟؟؟؟
آخه بهم بر خورد

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام
emad_chris عزیز درست میگه معنیش همین میشه.
شما هم زیاد ناراحت نشو این دوستمون Mehdi یه کم آتیشش تنده:biggrin1:

بعد بچه ها میدونید که یک Gran Turismo 5 Prologue ـه جدید ریلیز شده

nws12234601806768635.jpg

GT5 Prologue Spec III که توی این چند هفته اخیر در صدر پرفروش ترین بازی ها در ژاپن بوده و هنوز هم جزو Top 10 پرفروش ترین بازیهاست در ژاپن و حتی از LBP هم بیشتر داره میفروشه !
در Spec III همونطوری که روی کاور بازی هم مشخصه ماشین جدید کارخانه Citroen و چند ماشین دیگه و یه سری امکانات جدید بهش اضافه شده . سیستم Damage هم در Spec های بعدی به صورتی آزمایشی احتمالا قرار میگیره که در Gran Turismo 5 کاملا بهینه میشه .
تا قبل از این GT5 Prologue Spec I و GT5 Prologue Spec II عرضه شده بودند و فروش فوق العاده ای در اروپا و آمریکا و البته ژاپن داشتند (منم Spec II رو دارم:biggrin1:)

3 تا GT5 Prologue عرضه کردند که هر کدوم به اندازه 1 بازی کامل (که انصافا هم همین "پیش درآمد"5 Gran Turismo از صد تا بازیهای کامل دیگه کاملتره ) فروش خیلی زیادی در سراسر دنیا داشتند . کلا Gran Turismo مساویست با پول :biggrin1:
حتی اگر پیش درآمد باشه و در هر کدومش فقط یه سری امکانات جدید باشه .
البته اینم بگم که سری Gran Turismo پرفروش ترین بازی Racing هست و محبوبیت بسیار زیادی در سراسر دنیا داره
در واقع محبوبترین و پرفروش ترین و بهترین بازی Racing ـه
به امید ریلیز هر چه زودترِ Gran Turismo 5 ...

آخرین ویرایش:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
بابا دم این سازندگان جیتی گرم تا زمان ریلیز جیتی5 میخوان 10 برابر فروش یک جی تی رابا این نسخه های متعدد پرولوگ بدست بیارند:laughing:

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
بابا دم این سازندگان جیتی گرم تا زمان ریلیز جیتی5 میخوان 10 برابر فروش یک جی تی رابا این نسخه های متعدد پرولوگ بدست بیارند:laughing:

حقیقتا این یه کار این کمپانی خیلی زشت هست، آخه چرا ملت بیچاره باید واسه یه بازی چند بار پول بدن؟؟؟؟ اینطور که این پیش درآمدها داره فروش میره حالا حالاها نسخه ی نهایی نخواهد آمد( البته به نظر من).
خودتونو بزارین جای کمپانی!!!!! اگه اینجور مردم پیش درآمد محصولتونو میخریدن حالاحالا نسخه ی نهایی رو لو میدادین؟؟؟؟
فکر نکنم تا عصاره مردم رو نکشه نسخه ی نهایی رو بده بیرون!!!!!!!!!!!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
حقیقتا این یه کار این کمپانی خیلی زشت هست، آخه چرا ملت بیچاره باید واسه یه بازی چند بار پول بدن؟؟؟؟ اینطور که این پیش درآمدها داره فروش میره حالا حالاها نسخه ی نهایی نخواهد آمد( البته به نظر من).
خودتونو بزارین جای کمپانی!!!!! اگه اینجور مردم پیش درآمد محصولتونو میخریدن حالاحالا نسخه ی نهایی رو لو میدادین؟؟؟؟
سلام
منم باهات اقا عماد کاملا موافقم من ps3 به عشق همین گرن توریسمو خریدم اما هیچ خبری ازش نیست نمیخواد بازی اصلیش بیاد
تمام سریهای قبلی بازی کردم خیلی باهاشون حال کردم اولین چیزی که من به خودش بازی جلب کرد گرافیک فوق العادش بود هنوزم میتونید برید امتحان کنید شماره 1و2 برای ps بزارید خودتون قضاوت کنید نسبت به اون زمان چه گرافیکی داره ویا شماره3و4 که ماله ps2 همین شماره 4 برابری میکنه با تمام بازیهای ریسینگ این نسل هنوزم من فقط گرن توریسمو4 بازی میکنم و بی صبرانه منتظر شماره 5 خدا کنه تاخیری تو کارش نباشه اصلا تاریخ دقیق اعلام شده؟ یا گفتن فقط باسه 2009 ؟
اما دو قسمت دوست داشتم به بازی اضافه کنند یکی دمیج ماشینا که وقتی شنیدم قراره تو بازی اصلی قرارش بدم خیلی خوشحال شدم قسمت دیگه شرایط اب و هوایی که اگه بشه چه شود:eek:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کلا سریهای گرن توریسمو ساختش خیلی طول میکشه!
شما فکرشو کنید بازیایه دیگه با حداکثر 120 تا ماشین 1 سال کارشون طول میکشه GT که حدود 950 تا ماشین داره و باید صدای موتور تک تکشون رو بزران طراخیشون کنن و...!
مسلما خود این کار خیلی زمان بره چه برسه بهطراحیاس دیگه ی بازی!
یکم صبر کنید بلاخره ریلیز میشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید

نه عزیز یه طرفه قضاوت نکن . شما فقط از دید خودت داری نتیجه گیری میکنی .
میدونی طراحی تقریبا 1000 ماشین چه قدر هزینه بر و وقت گیره؟ طراحی مسیرها و Track های مسابقه (از مسیرهای خاکی و برفی بگیر تا مسیرهای معمولی و...) و امکانات بسیار زیاد این بازی و داشتن همه مضامین نسخه های قبلی و آوردنش به نسل جدید به اضافه اینکه در GT5 قراره سیستم Damage و تغییرات آب و هوایی و طراحی محیط ها به درستی انجام بشه
این موارد تازه گوشه ای از این بازی بودند هر چی باشه این نسخه جدید قراره خیلی از کم و کاستی های نسخه های قبلی رو جبران کنه و خیلی کاملتر باشه
Polyphony با عرضه این Prologue ها هزینه های زیادش رو داره تامین میکنه و هم طرفداران این بازی رو که بسیار زیادند رو تا زمان ریلیز بازی اصلی راضی نگه میداره .

احتمالا Gran Turismo 5 اواسط 2009 ریلیز میشه
پس بهتره صبر کنیم تا یه بازی کامل و بی نقص رو بازی کنیم .

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
نه عزیز یه طرفه قضاوت نکن . شما فقط از دید خودت داری نتیجه گیری میکنی .
میدونی طراحی تقریبا 1000 ماشین چه قدر هزینه بر و وقت گیره؟ طراحی مسیرها و Track های مسابقه (از مسیرهای خاکی و برفی بگیر تا مسیرهای معمولی و...) و امکانات بسیار زیاد این بازی و داشتن همه مضامین نسخه های قبلی و آوردنش به نسل جدید به اضافه اینکه در GT5 قراره سیستم Damage و تغییرات آب و هوایی و طراحی محیط ها به درستی انجام بشه
این موارد تازه گوشه ای از این بازی بودند هر چی باشه این نسخه جدید قراره خیلی از کم و کاستی های نسخه های قبلی رو جبران کنه و خیلی کاملتر باشه
Polyphony با عرضه این Prologue ها هزینه های زیادش رو داره تامین میکنه و هم طرفداران این بازی رو که بسیار زیادند رو تا زمان ریلیز بازی اصلی راضی نگه میداره .

احتمالا Gran Turismo 5 اواسط 2009 ریلیز میشه
پس بهتره صبر کنیم تا یه بازی کامل و بی نقص رو بازی کنیم .

ببین دوست من من نمیگم که نباید پیش درآمد بده بیرون اما فقط یکی اونم به نصف قیمت بازیهای دیگه و اعلام کنه این پیش درآمد آخرین پیش درآمد هست و نسخه ی نهایی در تاریخ فلان عرضه خواهد شد، اون موقع همون تنها پیش درآمدش میتونه در ادامه ی ساخت کمکش کنه و وقتی نسخه ی نهایی اومد بیرون از بازی های دیگه 10 دلار گرون تر بده، اینجوری مصرف کننده خیلی راحت تر بود، اما این شرکت بخاطر سود جویی داره با احساسات ما بازی می کنه!!!!!!!!!:mad:
درضمن همونطور که در پست قبلی گفتم این نظره من و در ابراز عقاید هم هر انسان در هر کجای دنیا آزاده!!! ( آره جون خودم)
و من حدس میزنم نسخه ی نهایی این بازی الان آمادست، اما امان از جیب های بزرگی که هیچوقت پر نمیشه!!
رابین هود عزیز تو هم دلت واسه اونا نسوزه مثلا اسم اکانتتو گذاشتی رابین هود باید از ماها که فقیریم دفاع کنی!!!!!:love:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ببین دوست من من نمیگم که نباید پیش درآمد بده بیرون اما فقط یکی اونم به نصف قیمت بازیهای دیگه و اعلام کنه این پیش درآمد آخرین پیش درآمد هست و نسخه ی نهایی در تاریخ فلان عرضه خواهد شد، اون موقع همون تنها پیش درآمدش میتونه در ادامه ی ساخت کمکش کنه و وقتی نسخه ی نهایی اومد بیرون از بازی های دیگه 10 دلار گرون تر بده، اینجوری مصرف کننده خیلی راحت تر بود، اما این شرکت بخاطر سود جویی داره با احساسات ما بازی می کنه!!!!!!!!!:mad:
درضمن همونطور که در پست قبلی گفتم این نظره من و در ابراز عقاید هم هر انسان در هر کجای دنیا آزاده!!! ( آره جون خودم)
و من حدس میزنم نسخه ی نهایی این بازی الان آمادست، اما امان از جیب های بزرگی که هیچوقت پر نمیشه!!
رابین هود عزیز تو هم دلت واسه اونا نسوزه مثلا اسم اکانتتو گذاشتی رابین هود باید از ماها که فقیریم دفاع کنی!!!!!:love:
بازم :

چطور کل مردم دنیا دارن از همین Prologue ها هم به شدت استقبال میکنند و فروشش سر به فلک میکشه اونوقت شما فکر میکنی با احساساتت بازی شده! :biggrin1:
در مورد کامل بودن بازی نه عزیزم فکر نمیکنم بازی کامل باشه یعنی عمرا اگه کامل باشه :biggrin1:
خب اگه نمیخوای Prologue بخری نخر عزیز من:biggrin1: تا حالا که صبر کردی یه چند ماه دیگه هم صبر کن و بعد بازی کامل رو در دستانت بگیر و حالشو ببر :biggrin1:

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
من اصلا حتی پلی 3 هم هنوز نگرفتم و منتظرم با اومدن نسخه ی نهایی گرن توریسم پلی 3 هم بگیرم!!!!

خب آقای عزیز خیلی ها پول ندارن 2 ماه یه بار پول یه پیش درآمد بازی رو بدن، طرف میبینی 3 ماه برنامه ریزی میکنه واسه خرید یه بازی 80 تومنی حالا چطور میتونه 2 ماه یه بار 50 60 تومن پولی پای فقط یه بازی بده؟؟؟؟

من منظورم این دسته از افراد بود که داره با احساساتشون بازی میشه.

حالا تو خارج از کشور به دلار و یورو و اینجور چیزا میخرن اما اونجا هم قشر آسیب پذیر داره.

درضمن این شرکت از خامی مردم دنیا داره سواستفاده میکنه، واالا کسی که بدونه داره چیکار میکنه، پول مفت تو جیب این جور کمپانیا نمیریزه، یکی مثل چون قدرت صبر کردن رو داره صبر میکنه که پای یه چیز یه بار پول بده نه چندین بار!!!
به قول معروف گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بیخیال آقا این بحثه قدیمیه قیمت این بازی رو نکشید وسط!
حالا سونی بدبخت یه غلطی کرد این بازیو 59 دلار داد بیرون همه ریختن میزننش چرا گرون دادی!!!
جالبم هست از همه ریسینگای دیگه پرفروش تره همین بازیه گرون قیمت:laughing:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خب آقای عزیز خیلی ها پول ندارن 2 ماه یه بار پول یه پیش درآمد بازی رو بدن، طرف میبینی 3 ماه برنامه ریزی میکنه واسه خرید یه بازی 80 تومنی حالا چطور میتونه 2 ماه یه بار 50 60 تومن پولی پای فقط یه بازی بده؟؟؟؟
تو پست قبل هم بهت گفتم مجبور نیستی بخری خب نخر (ما که خریدیم داریم حال میکنیم :cheesygri) شما که تا حالا یدونه Prologue هم نخریدی! پس مشکلت چیه؟
بعد از اون این مرز و بوم جزو دستور کار هیچ کدوم از کمپانیهای سازنده بازی و کنسول و .... نیست. سعی کن درک کنی :biggrin1:
جالبه که همه مردم از همین Prologue هم به شدت استقبال میکنند و فروش خیلی خیلی بالایی داره و به راحتی رقباش رو کنار میزنه
بازیهای ویدئویی کلا سرگرمی گرونیه در همه جای دنیا غیر از اینجا که همه فکر میکنند برای یه بازی نباید بیشتر از 5 یا 6 تومان پول داد و باید مفت باشه براشون:-" (هلو بیا برو تو گلو:biggrin1:)
درضمن این شرکت از خامی مردم دنیا داره سواستفاده میکنه، واالا کسی که بدونه داره چیکار میکنه، پول مفت تو جیب این جور کمپانیا نمیریزه، یکی مثل چون قدرت صبر کردن رو داره صبر میکنه که پای یه چیز یه بار پول بده نه چندین بار!!!
اینو که قرمز کردم جایی نگی بهت میخندن :biggrin1:
خب فدات شم صبر کن کاملشو بخر تا با احساسات لطیفت بازی نشه :biggrin1:
این بحثم تموم کن بسه دیگه ...

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
خب ببین رابی جون!! خودت حرف منو داری تایید میکنی، اما متاسفانه چون نمیتونی جمع بندی کنی درکش نمیکنی، اول اینکه من نگفتم 5 یا 6 تومن خوبه واسه خرید گفتم یه بار پول میدم اورجینال میگیرم حالا هر چقدر که میخواد باشه، درضمن خودت داری میگی همین پیش درآمد بازی فروش بالایی داره هر دافعه که میاد بیرون، خب کدوم آدمی که واسه پولش ارزش قائل باشه میاد 180 دلار واسه پیش درآمد( تا حالا) و در آخر هم حدود 80 یا 90 دلار پول پای نسخه ی نهایی بده، جمعا میشه 260 دلار خب این پول کمی نیست رابی جون!! سعی کن درک کنی. خب کسی که میاد این همه پول میده پای یه بازی ( اینم بگم واقعا گرن توریسم بازی عالی هست) در صورتی که میتونه با همین پول ( 180 دلار) حداقل 2 تا بازی توپ کامل بگیره بازی کنه تا وقتی گرن توریسم نهایی اومد، خب یا خیلی پول داره و معلوم نیست این پولا رو از کجا میاره، یا انقدر اثیر احساسات هست که با دیدن یه عکس از محیط بازی سریع با هزار بدبختی میره یه دونه پیش درآمد میخره و 7 یا 8 روز بازی میکنه و میندازه کنار!!

پس این کمپانی داره از علاقه ی مردم نسبت به این بازی و احساساته نپختشون سو استفاده میکنه...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خب ببین رابی جون!! خودت حرف منو داری تایید میکنی، اما متاسفانه چون نمیتونی جمع بندی کنی درکش نمیکنی، اول اینکه من نگفتم 5 یا 6 تومن خوبه واسه خرید گفتم یه بار پول میدم اورجینال میگیرم حالا هر چقدر که میخواد باشه، درضمن خودت داری میگی همین پیش درآمد بازی فروش بالایی داره هر دافعه که میاد بیرون، خب کدوم آدمی که واسه پولش ارزش قائل باشه میاد 180 دلار واسه پیش درآمد( تا حالا) و در آخر هم حدود 80 یا 90 دلار پول پای نسخه ی نهایی بده، جمعا میشه 260 دلار خب این پول کمی نیست رابی جون!! سعی کن درک کنی. خب کسی که میاد این همه پول میده پای یه بازی ( اینم بگم واقعا گرن توریسم بازی عالی هست) در صورتی که میتونه با همین پول ( 180 دلار) حداقل 2 تا بازی توپ کامل بگیره بازی کنه تا وقتی گرن توریسم نهایی اومد، خب یا خیلی پول داره و معلوم نیست این پولا رو از کجا میاره، یا انقدر اثیر احساسات هست که با دیدن یه عکس از محیط بازی سریع با هزار بدبختی میره یه دونه پیش درآمد میخره و 7 یا 8 روز بازی میکنه و میندازه کنار!!

پس این کمپانی داره از علاقه ی مردم نسبت به این بازی و احساساته نپختشون سو استفاده میکنه...
اول بگم تا قبل از اینکه من بگم 3 تا Prologue اومده شما اصلا میدونستی اینارو؟:biggrin1: حالا اومدی شدی صاحب نظر! که با احساساتتم به شدت بازی شده !!
ببین خیلی سادست هر کسی که میتونه بخره میخره مخصوصا در خارج که 60 دلار نسبت به درآمدشون چیزی نیست و به راحتی خرید میکنند
شما که حتی قیمت اینا رو نمیدونی 60 دلار کجا بود (قیمت جهانی GT5 Prologue هر کدوم از Spec ها در همون موقع ریلیزش 39 دلاره و الان به 29 دلار هم رسیده )
بعد اینکه طرف میخواد با پولاش چی کار بکنه به منو شما ربطی نداره :biggrin1:
شما حرص بقیه رو نخور ! (مثلا من خودم یه Prologue بیشتر نخریدم و همین بسمه)
از روی PSN هم میشه این Prologue ها رو آپدیت کرد و هم اینکه میشه جدا روی BD خرید .

مشکل شما اینه که نمیتونی یا نمیخوای بخری و خودتو داری با مردم خارج از ایران مقایسه میکنی که درآمدش چند برابر ماست . درک کن اینارو عزیز من :biggrin1:
بعد اینکه خیلی خنده داره که شما فکر میکنی بازی آمادست و فکر میکنی با عرضه Prologue ها Polyphonyمیخواد مردمو بچاپه! :laughing:
Gran Turismo های قبلی هم هر کدوم قبل از ریلیز بازی اصلی چند تا Prologue داشتن ;)
خلاصه اینکه فروش این بازی خیلی زیاده و شما هم که تا حالا یه دونه از این Prologue ها رو نخریدی و یه ریال هم خرج نکردی پس حرف از پول نزن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر