Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بحث سر گرفتنشون نیس! همه رو میزارم جا اما باز چون سرعتش از اونا کمتره میگیرنم
ساده ترین راهش اینه که انجین رو آپگرید کنی یا فکر میکنم توربو هم میشد برای vitz u گذاشت . آخه آنچنان تنظیمات پیچیده ای هم این ماشین نیاز نداره!

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بحث سر گرفتنشون نیس! همه رو میزارم جا اما باز چون سرعتش از اونا کمتره میگیرنم
فعلا بیخیال این مسابقه شو.
منم راحت ازشون سبقت میگرفتم تو پیچ ها، اما تو جاده کفی لوله میشدم :d
صبر کن بعدا اگر حال داشتی یه ماشین toyota دیگه در سطح بقیه میگیری.

حدس میزنم چون به پول نیاز داری، میخوای حتما این مسابقه رو بری.
فعلا برو چندتا special انجام بده یا لایسنست رو آپگرید کن. این challenge ارزش وقت تلف کردن هم نداره. :d

• Like
Reactions: Meysam

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بهترین راه برای پول دراوردن اینه که یک ماشین خوب بگیری ، بعد Seasonal Event ـی که زمان خوبی داشته باشه رو انتخاب کنی و صفا !

dariush77

کاربر سایت
Feb 11, 2007
24
آقایون نزدیک به هفته هست هر شب بازی میکنم 8 میلیون هم پول دارم تو این صد باری که به بازار دسته دوم مراجعه کردم خبری از GT FORMULA برای لول 23 اکسپرت نیست آفلاینم باید بی خیالش شم

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
یک خبر خوب .
اینطور که بوش میاد در آپدیت بعدی ، قابلیت In Race Game Save اضافه خواهد شد !
مثل این که مسابقات Endurance رو میتونم برم :D

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
آقایون نزدیک به هفته هست هر شب بازی میکنم 8 میلیون هم پول دارم تو این صد باری که به بازار دسته دوم مراجعه کردم خبری از GT FORMULA برای لول 23 اکسپرت نیست آفلاینم باید بی خیالش شم
انلاين بودي كه رو هوا جور بود ... فعلا كه نيستي ، راهي نيست جز صبر
من بعضي وقتا كه يه ماشين خاص رو ميخاستم كل Used Card Dealership رو ميخرديم تا ماشيناشو عوض كنه ( البته شما از اين 8 ميليونت محافظت كن ، به هيچي نده اصلا )
GT5 قرار نيس تو يه هفته تموم شه ... اگه بكوب بازي كني 2 ماهي وقت ميخاد ، مشغول پول دراوردن و ... باش پيداش شه
...
من انلاينم ، 7،8 ماه هم هست بازي ميكنم ، اين Chaparral 2J رو نديدم ، الا يه بار كه خريت كردم نخريدم .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
اقا یک سوال این تعداد لامبورگینی ها تو بازی چرا اینقدر کم هست فقط 4 تا !!!!!
حسین مگه چندتا باید باشه؟:dالبته یه contach - diablo هم هست که متاسفانه استاندارد هست.ولی از همه اینا بدتر نبود reventon هست که عشق منه:(

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین

حسین مگه چندتا باید باشه؟:dالبته یه contach - diablo هم هست که متاسفانه استاندارد هست.ولی از همه اینا بدتر نبود reventon هست که عشق منه:(
نسبت به فوروزا گفتم !
راستی یک سوال موقع خریدن ماشین ها سرعت ماشین و مشخصات صفر تا 100 را کجا می نویسه !!

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد

3تا Standard داره ، دونه آخر هم كه جا موند : COUTACH 25TH ANNIVERSARY '88 ، اينم عكس ( سمت چپ Gallardo )
اگه بخاي براي استاندارد بودن تاسف بخوري ، بايد تو %80 موارد تاسف بخوري + همچين ميگي " متاسفانه استاندارد " انگار بايد بگيم GT5 كلا 200 تا ماشين داره و بي عرضه ها 800 تا ماشين استاندارد هم نتونستن نزارن تو بازي
نسبت به فوروزا گفتم !
راستی یک سوال موقع خریدن ماشین ها سرعت ماشین و مشخصات صفر تا 100 را کجا می نویسه !!
كلا 7تا لامبورگيني داره كه فكر كنم 4تا از فوروزا كمتره ... ( كلا هم دليلي نداره كه با فوروزا مقايسه بشه )
در مورد ماشينا 0-100 ننوشته ، ولي اون چيزي رو كه در مورد هر ماشيني اهميت داشته تو Description آورده .كه مثلا واسه بوگاتي ويرون كه جز ماشيناي S هست ، گفته كه 0 تا 100Kph ميشه 2.5s و 0 تا 300 فكر كنم 16.7 ثانيه .
اينم يه عكس ديگه از ماشيناي لامبورگيني با هم

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
اگه اصلا آنلاين نميشي كه هيچ راهي نداره ، جز اين كه خودتو سرگرم بخش B و Lisence .و مسابقه تكراري و Special بكني تا يه موقعي بياد و بخري ، اگه آنلاين هم بازي ميكني كه هيچ مشكلي نداره ... كافي On شي و رو ماشيني كه دوس داري ( از تو ليست ماشيناي دوستت يه X بزني و Borrow )

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
اگه اصلا آنلاين نميشي كه هيچ راهي نداره ، جز اين كه خودتو سرگرم بخش B و Lisence .و مسابقه تكراري و Special بكني تا يه موقعي بياد و بخري ، اگه آنلاين هم بازي ميكني كه هيچ مشكلي نداره ... كافي On شي و رو ماشيني كه دوس داري ( از تو ليست ماشيناي دوستت يه X بزني و Borrow )
توي online used cars هم بودش 2,500,000 cr .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر