Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
دوستان تریلر in game ای از بازی اومده؟اگه اومده ممکنه لینکش رو بدید؟

Agressive Race (Off Screen)
icon_video_hd.gif

Single-Player Gameplay
Download now

با سلام دوستان من هرکاری کردم نتونستم فیلم ها رو آپلود کنم زنگ زدم به شرکتی که خدمات وایرلس رو گرفتم گفتم واسه آپلود حجم بالا مشکل دارم. اونا هم گفتن باید سرعت وایرلس بالا باشه تا قطع نشی وسط آپلود .سرویسی هم که گرفتم 256 K هستش.

امشب فیلم ها رو میدم به یکی از دوستام که تو شرکت خدمات اینترنتی کار میکنه. راحتر می تونه آپلود کنه.

بزودی لینکش رو خواهم گذاشت

دوستان تو این تریلر آخری که در رابطه با Damage بازی بود گرافیک بازی یکم بد نبود؟ آخه تکسچر درخت ها و جزئیات محیط اصلا در حد GT5 نیست.
اون تریلر محسوب نمیشه!با یه دوربین دستی گرفته شده پس اصلا نباید بهش توجهی کرد.

:eek::eek::eek:یه تریلر HD دیدم خیلی خفن بود شدیدا حال کردم
خیلی باحال و طبیعی ماشین می پیچید واقعا حال کردم.
فقط خبر مرگشون زودتر :biggrin1:بدن بیرون دق کردیم از بی بازی ایی

یه نکته ای در این تریلر اخریه دیدم که امیدوار بودم در این شماره حل بشه که متاسفانه انگار این قضیه برای این بازی یه اپیدمی شده و اونهم مطابق نبودن سرعت بازی با هیجان بازی هست.یعنی انگار نه انگار شما داری مثلا با سرعت 200کیلومتر در بازی رانندگی میکنی و اگر کسی کیلومترشمارو نبینه فکر میکنه حداکثر 60یا70 کیلومتر رانندگی میکنی.
خوشبختانه این نکته برای nfs همیشه نقطه قوت بوده و برای shift هم بهتر از همیشه شده و اگه 100 کیلومتر هم بری کاملا حس میکنی.

یه نکته ای در این تریلر اخریه دیدم که امیدوار بودم در این شماره حل بشه که متاسفانه انگار این قضیه برای این بازی یه اپیدمی شده و اونهم مطابق نبودن سرعت بازی با هیجان بازی هست.یعنی انگار نه انگار شما داری مثلا با سرعت 200کیلومتر در بازی رانندگی میکنی و اگر کسی کیلومترشمارو نبینه فکر میکنه حداکثر 60یا70 کیلومتر رانندگی میکنی.
خوشبختانه این نکته برای nfs همیشه نقطه قوت بوده و برای shift هم بهتر از همیشه شده و اگه 100 کیلومتر هم بری کاملا حس میکنی.
منم با شما موافقم.
تو gt4 هم به همین شکل بود.:evil:
البته این تو پیست ها به این شکله. تو جاده های پر پیچ و خم زیاد فرقی نمیکنه.

من كه تريلرش رو ديدم خيلي خيلي مشتاق بازي شدم....واقعا عاليه....
فقط خدا كنه كه وقتي وارد ايران ميشه تعدادش زياد باشه چون موقعي كه ريليز ميشه و تو بازار كمه اين فرصت طلب ها بازي رو با قيمت فضايي ميدن! اون روز كه رزيدنت اويل 5 ريليز شده بود يه يكي دو تا مغازه فقط تو توپخونه داشتن ميدادن 120 تومن!!!!!.......

ماشیناش داغون هم میشه...؟!
gtplanet حدوداٌ 6 روز پیش یک سری اطلاعاتی رو از وب سایت ژاپنی Polyphony Digital ترجمه کرده بود و نوشته بود بازی مشتمل بر 1000 اتوموبیل هست که 170 تای اونها کاملاٌ جدیدند با مدلینگ داخلی و قابلیت تخریب پذیری کامل.830 تای دیگه مدل های استانداردند که اکثراٌ از GT4 منتقل شدن به GT5 و احتمالاٌ نباید منتظر مدل سازی آسیب وارده برای این اتوموبیل ها بود.

-------------
منبع:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or