Gps برای Psp

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کارکردن باش راحته یانه؟ فقط نقشه داره؟شما چه استفادههایی ازش میکنید.باتشکر Rassool

مثل Gps میمونه دیگه .

به ماهواره وصل میشه و محل دقیق شما رو درون زمین نشون میده .

و شما میتونین نقشه هر جای دنیا رو بخواین داشته باشین .

fashgi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
59
دوستان عزيز به عنوان يك پاسخ سريع عذض كنم GPS يك سيستم موقعيت ياب جهاني و مجاني است كه نتها كاري كه ميكنه نشان دادن مختصات جغرافيائي شما در سطح كره زمين است ( البته به صورت عددي ) . حالا با كمك نرم افزارها و سخت افزارهاي مختلف اين اعداد را به صورتهاي مختلف گرافيكي پس از تبديل به سيستمهاي جغرافيائي مختلف روي نقشه مياندازند تا افراد عادي بهتر از آن بهره گيري كنند . دستگاههاي ساده تا پيشرفته اي دارد كه ميتوانيد يك دستگاه دستي را به بهاي 120 تا 140 تومان خريد كنيد . psp هم ميتواند اين سيستم را با كمك يه وسيله كوچولو ( آنتن) كه در اول اين تاپيك عكسش را ديده ايد و دانلود نقشه هاي هر جاي دنيا با نرم افزار مربوطه اش از سايتهاي مختلف نقشه مثل گوگل و يا MVM ، كار يك GPS را انجام دهد .

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
اساس کار Gps

اساس کار GPS:
اساس کار رهیاب (GPS) بر دریافت سیگنال های ماهواره ای استوار است.هم اکنون 24 ماهواره GPS در حال گردش به دور زمین است که در هر لحضه حداقل 8 و حداکثر 12 ماهواره قابل استفاده هستند.
ولی تنها 4 ماهواره کفایت میکند.
آیا استفاد آنلاین gps تو ایران کار میکند؟
بستر مخابراتی موجود در ایران اجازه آنلاين كردن سيستم را نميدهد.
به همین دلین فقط میتوان رفتار های حرکتی را دریافت کرد(جغرافیایی).
برای اماکنات بیشتر مستلزم به صرف هزینه های اضافی خواهد داشت.

!As@d

کاربر سایت
Jun 7, 2007
34
مطمئنی؟ آخه GPS های معمولی دقتی بین 2 تا 5 متر دارن! اگه انجوری که شما میگید باشه خیلی عالیه.:cheesygri
اگه میشه لینکش رو هم بده. ممنون
فکر کنم من باید می گفتم برای مصارف نظامی (اشتباه شد)
تا نقشه سازگار (برای ایران) نباشه که حال نمی ده.....

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
gps اگر میتونید نقشه ای رو از روی مدار بخونید به درد میخوره ! چون تماما مختصات جغرافیایی رو نشون میده و فکر نکنم کسی چیزی سر در بیاره !

HATORI HANZO

کاربر سایت
Jan 21, 2008
6
نام
Hattori Hanzo
ایا امکان دریافت سیگنالهای ماهوراه ای دیگه رو (به غیر سیگنالهای Gps) رو داره یعنی ما در زمان استفاده از Gps می تونیم فرکانسی رو تغییر بدیم و مثلا سیگنالهای یه شبکه تلویزیونی رو دریافت کنیم!
می خوام یه جورایی با gps به Access Point جهانی یا موجود در ایران دسترسی داشته باشم....

در ضمن اگر امکان داره به صورت کامل و دقیق تمام جزئیات فنی و کاربری Gps رو بفرمایید و تمام کاربری های اون رو هم (به غیر از موقعیت یابی جغرافیایی) ذکر کنید ...چون در پستهای قبلی جواب کاملی ندیدم

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان کسی این رو تو ایران امتحان کرده یا نه؟
قیمتش الان چنده؟
و اینکه به فرض اگه نقشه هم نداشتم و من مثلا خواستم یه قطعه زمینی رو مساحتش رو اندازه گیری کنم میشه همچین چیزی و میتونه نقشه زمین مورد نظر رو ترسیم کنه ؟(کلا دستگا های جی پی اس دیگه میتونن همچین کاری کنن)
لطفا دوستانی که امتحان کردن جواب بدن
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر