PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
کارگردان God Of War اعلام کرد ، این بازی همچنان به عنوان بازی با خشونت بالا شناخته خواهد شد ، اما خبری از اغراق بیش از حد و بی معنی مانند قسمت های قبل نخواهد بود
همچنین طبق اخبار منتشر شده بازی God Of War ، با نرخ فریم 30 برروی پلتفرم PlayStation 4 اجرا خواهد شد ، این بازی در تاریخی نامعلوم بطور انحصاری برای پلتفرم PlayStation 4 عرضه میشود .

منبع1

منبع2
خب پس اینطور که معلومه خالی بندی توو بازی به کمترین حد ممکن میرسه :D یعنی دیگه خبری از بلند کردن صخره های غول پیکر از روی زمین و امثالهم نخواهیم بود و به جاش بازی به واقعیت نزدیک تر شده :D استقبال میشه!

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
یه موردی که هست اینه که یه سری از دوستان فک میکنن این بازی شماره 4 هستش که خوب اشتباهه.چون تو اخره تریلر فقط god of war زده هیچ شماره ای نیست.این یعنی تازه شروع یه ماجرا دیگست.که به احتمال زیاد اینم سه گانه خواهد بود.درسته گفته شده یه ارتباطی با شماره های قبلی داره ولی بطور غیره مستقیم.اونم فقط در حدی که معلوم بشه چه جوری از اونجا رسیده اینجا.لامصب هر چی تریلر رو میبینم سیر نمیشم.بازی عالی زیاد داریما بر فرض اخریش انچارتد 4.ولی وقتی اینو ادم میبینه بازیهای دیگه جلوی این بازی انگار طنز هستن.این جوی که تو بازی هست موسیقی که داره صداپشه هایی که داره غولایی که داره.اینقدر حماسی هست سنگین هست عظمت داره که هیچ بازی به گرده پاشم نمیرسه.از روی تعصب نمیگما چون همه بازی هارو هم بازی کردم پس میتونم مقایسه کنم.اصلا همین قیافه کریتوس به 100 تا بازی دیگه میارزه.
بازی ادامه ای بر پایان نسخه ی قبلی هستش و اینکه چرا چگونه و چطور کریتوس سر از نورث در اورده اعلام شده به طور کامل توضیح داده میشه
بازی هم GOW 4 هستش و این 4 تو پروفایل همه اعضای تیم سانتا مونیکا نوشته شده.اینکه بازی تایتل هم نداره قبلا اعلام شده دلیلش.این دمویی هم که پخش شده در نسخه نهایی بازی فرق خواهد داشت.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
816
نام
پویا
با این روند تغییرات و مصاحباتی که سازندگان دارن انجام میدن میترسم چند وقت دیگه بگن اصلا قراره اسم بازی رو هم عوض کنیم |:
نه که بگم به سانتا مونیکا شک دارم و یا از تریلری که نشون دادم خوشم نیودمده... اتفاقا برعکس کف خون قاطی کردم ولی واقعا کم کم هیچ اثری از اون GOW های قبلی دیده نمیشه و از این فرنچایز فقط اسم و لوگوی اونو داره یدک میکشه.
از همون اول دیدم که چهره ی کریتوس با نسخه های قبلی فرق کرده... حتی طبق گفته ی بعضی ها توی جایگذاری زخم ها هم گاف دادن... اینا به کنار کلا سبک بازی از H&S تغییر کرده و به سوی ماجراجویی با چاشنی نقش آفرینی رفته... نمیدونم شایدم من اشتباه کردم و بازی قراره همون H&S باشه.
ولی یه سری تغییرات تایید شده توسط استودیو منو حسابی متعجب کرده... اولیش نرخ فریم بازیه که من از زمان نسخه ی اول بازی روی کنسول افسانه ای PS2 این بازی رو با نرخ 60 فریم انجام میدادم ولی الان تبدیل شده به 30 فریم. بعد هم که در تازه ترین خبر گفتن که دیگه از اون مبارزات اغراق آمیز خبری نیست... ولی انگار یادشون رفته مبارزاتی که خلق کردن اغراق آمیز نبود بلکه نبردی حماسی در فضای یونان باستان بود و همین بود که خیلی ها را کشته مرده ی بازی کرد.
البته چیزی که خیلی برای من عجیب تره بهبه و چهچه زدن برخی کاربران سایت و بد گفتن از ویژگی های نسخه های قبلیه... جوری حرف میزنند که آدم شک میکنه شاید اونا اصلا GOW رو با بازی دیگری اشتباه گرفتن یا نه.
من نمیگم که بازی باید مثل نسخه های قبلی و بدون تغییر باشه... اتفاقا ما وارد نسل 8 شدیم و باید با تغییرات رو به رو بشیم ولی تغییراتی که تا الان دیدم صرفا مثل تغییر هویت بازی بودن.
درکل نمایش بازی بسیار فوق العاده بود ولی واقعا خبری از آخرین GOW ی که بازی کردم نبود و بیشتر شبیه بازی جدیدی بود که داشت با اسامی و دنیای GOW شوخی میکرد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
کوری بارلوگ کارگردان بازی اعلام کرد
یکی از متن های شوی تلویزیونی کنسل شده Star Wars الهام بخش نوشتن داستان جدیدترین نسخه از این سری بوده است نام این شوی تلویزیونی Star Wars Underworld بود که در سال 2005 معرفی شد ، وقایع آن پس از پایان قسمت سوم و قبل از آغاز قسمت چهارم روایت میشد و داستان تاریک تری داشت

منبع

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
با این روند تغییرات و مصاحباتی که سازندگان دارن انجام میدن میترسم چند وقت دیگه بگن اصلا قراره اسم بازی رو هم عوض کنیم |:
نه که بگم به سانتا مونیکا شک دارم و یا از تریلری که نشون دادم خوشم نیودمده... اتفاقا برعکس کف خون قاطی کردم ولی واقعا کم کم هیچ اثری از اون GOW های قبلی دیده نمیشه و از این فرنچایز فقط اسم و لوگوی اونو داره یدک میکشه.
از همون اول دیدم که چهره ی کریتوس با نسخه های قبلی فرق کرده... حتی طبق گفته ی بعضی ها توی جایگذاری زخم ها هم گاف دادن... اینا به کنار کلا سبک بازی از H&S تغییر کرده و به سوی ماجراجویی با چاشنی نقش آفرینی رفته... نمیدونم شایدم من اشتباه کردم و بازی قراره همون H&S باشه.
ولی یه سری تغییرات تایید شده توسط استودیو منو حسابی متعجب کرده... اولیش نرخ فریم بازیه که من از زمان نسخه ی اول بازی روی کنسول افسانه ای PS2 این بازی رو با نرخ 60 فریم انجام میدادم ولی الان تبدیل شده به 30 فریم. بعد هم که در تازه ترین خبر گفتن که دیگه از اون مبارزات اغراق آمیز خبری نیست... ولی انگار یادشون رفته مبارزاتی که خلق کردن اغراق آمیز نبود بلکه نبردی حماسی در فضای یونان باستان بود و همین بود که خیلی ها را کشته مرده ی بازی کرد.
البته چیزی که خیلی برای من عجیب تره بهبه و چهچه زدن برخی کاربران سایت و بد گفتن از ویژگی های نسخه های قبلیه... جوری حرف میزنند که آدم شک میکنه شاید اونا اصلا GOW رو با بازی دیگری اشتباه گرفتن یا نه.
من نمیگم که بازی باید مثل نسخه های قبلی و بدون تغییر باشه... اتفاقا ما وارد نسل 8 شدیم و باید با تغییرات رو به رو بشیم ولی تغییراتی که تا الان دیدم صرفا مثل تغییر هویت بازی بودن.
درکل نمایش بازی بسیار فوق العاده بود ولی واقعا خبری از آخرین GOW ی که بازی کردم نبود و بیشتر شبیه بازی جدیدی بود که داشت با اسامی و دنیای GOW شوخی میکرد.

اتفاقا به نظرم خوبه که سبک بازی به طور کلی احتمالا تغییر میکنه . نه این که سبک قبلی بازی بد بوده باشه بلکه واس این که دیگه چندین و چند نسخه از این سری با همون گیم پلی اومده , به نظرم وقت ـش هست که Era جدیدی شروع بشه واس این IP .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نمیدونم کسی خبرش رو گذاشته یا نه ولی اعلام کردن که این نسخه آخرین حضور Kratos در GoW نخواهد بود. از اونجایی که کریتوس اسکاندیناویی توی نمایش E3 شخصیت جالبی داشت، از این خبر شدیدا حمایت میشه :D

اینم هست که نمیدنم تکراریه یا نه:
  • A New Beginning - His vengeance against the gods of Olympus far behind him, Kratos now lives as a man in the lands of Norse Gods and monsters. It is in this harsh, unforgiving world that he must fight to survive... and teach his son to do the same
  • Second Chances - As mentor and protector to a son determined to earn his respect, Kratos is faced with an unexpected opportunity to master the rage that has long defined him. Questioning the dark lineage he's passed on to his son, he hopes to make amends for the shortcomings of his past
  • Midgard and Beyond - Set within the untamed forests, mountains, and realms of Norse lore, God of War features a distinctly new setting with its own pantheon of creatures, monsters, and gods
  • Vicious, Physical Combat - With an intimate, over-the-shoulder free camera that brings the action closer than ever, combat in God of War is up close, frenetic, and unflinching. Kratos' axe - powerful, magic and multi-faceted - is a brutal weapon as well as a versatile tool for exploration

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
البته گفته خشونت اغراق اميز داخلش نيست،
ولي اگه بخوان سرو سوزني از مبارزه هاي حماسي بازي كم كنند ( كه البته از كورلي بعيده) كه ميخوام نياد اصلا ، منم مثل شما تريلر خيلي به دلم نشست ولي بازي فانتزيه بايد تا حد ممكن بازي تخيلي باشه، ( هنوز مبارزه با كرونوس ذاخل gow 3 يادم نميره :(

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
816
نام
پویا
اتفاقا به نظرم خوبه که سبک بازی به طور کلی احتمالا تغییر میکنه . نه این که سبک قبلی بازی بد بوده باشه بلکه واس این که دیگه چندین و چند نسخه از این سری با همون گیم پلی اومده , به نظرم وقت ـش هست که Era جدیدی شروع بشه واس این IP .
تغییرات خوبه ولی واقعا تغییرات هم حدی داره... اگه قرار باشه سبک بازی به کل عوض بشه که بازی کاملا هویت خودش رو از دست میده.
نمونه ی بارزش هم RE که یکه تاز سبک وحشت و بقا بود و تو شماره ی ۴ با تغییرات عمده بازی رو دوست داشتنی تر کرد ولی از شماره ی پنج به بعد با تبدیل شدن به یک شوتر سوم شخص کلا زد فرنچایز رو له کرد... چون حتی شماره ی پنجم با اینکه بازی خیلی خوبی بود ولی اثری از عنوان قبلی نداشت و همه رو ناامید کرد.
گیم پلی بازی هنوز جای کامل تر شدن داره ولی سانتا به جای گسترده تر و پیشرفته تر کردن گیم پلی کلا صورت مسئله رو پاک کرد و زد تو یه سبک دیگه.
تازه این تغییر سبک از جایی دردناک تر میشه که واقعا جای عناوین فاخر H&S حس میشه و رخت بستن GOW از این دسته صرفا داغ دل H&S باز ها را تازه تر میکنه.

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
مثل این که شما اخبار رو دنبال نمیکنین حرف شما از چند لحاظ اشتباهه...
اول اعلام کردن بازی همون H&S هست اما با تغیراتی در گیم پلی...
دوم اعلام کردن بازی به اندازه نسخه هایه قبلیه گاد دارایه همون میزان خشونت و اکشن هست و دارای باس هایی درخور این عنوان هست(او تروله دشمن معمولی بود اگه بخوایی بدونی)...
سوم گاد 3 در ps3 نرخ فریم 30 رو داشت شما چجوری 60 فریم بازی کردی رو من نمیدونم...
چهارم این گاد همون گاد هست و در این نسخه داره عظمت شخصیت بازی رو نشون میده و لازم نیست چیزی از نسخه هایه قبلی رو بدوش بکشه...
پنجم گیم پلی در این نسخه خیلی عظیم تر از نسخه هایه پیش شده بهتره بری مصاحبه کوری درمورد گیم پلی رو مطالعه کنی دوستان چند صفحه قبل گذاشتن متن فارسی رو پس بهتره با ایراد از گیم پلی که یکی از ارکان اصلی این شرکت هست خودتون رو زیر سوال نبرین...
موفق باشی دوست عزیز...

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
816
نام
پویا
مثل این که شما اخبار رو دنبال نمیکنین حرف شما از چند لحاظ اشتباهه...
اول اعلام کردن بازی همون H&S هست اما با تغیراتی در گیم پلی...
دوم اعلام کردن بازی به اندازه نسخه هایه قبلیه گاد دارایه همون میزان خشونت و اکشن هست و دارای باس هایی درخور این عنوان هست(او تروله دشمن معمولی بود اگه بخوایی بدونی)...
سوم گاد 3 در ps3 نرخ فریم 30 رو داشت شما چجوری 60 فریم بازی کردی رو من نمیدونم...
چهارم این گاد همون گاد هست و در این نسخه داره عظمت شخصیت بازی رو نشون میده و لازم نیست چیزی از نسخه هایه قبلی رو بدوش بکشه...
پنجم گیم پلی در این نسخه خیلی عظیم تر از نسخه هایه پیش شده بهتره بری مصاحبه کوری درمورد گیم پلی رو مطالعه کنی دوستان چند صفحه قبل گذاشتن متن فارسی رو پس بهتره با ایراد از گیم پلی که یکی از ارکان اصلی این شرکت هست خودتون رو زیر سوال نبرین...
موفق باشی دوست عزیز...
دوست عزیز لطفا آرام بتاز... اولا که دعوا نداریم... دوما داریم مثل انسان بحث میکنیم پس نیاز به تیکه انداختن نیست... سوما اینجا انجمن بازیه پس هرکس میتونه با احترام نظرش رو بگه که قطعا شامل من هم میشه%%-;)
اول اینکه با توجه به چیزی که در E3 دیدیم بازی H&S به حساب نمیومد... ولی اگه همونطور که تو صحبت قبلیم گفتم بازی H&S هم باشه و من اشتباه کرده باشم با تغییراتی که تو بازی دادن بعیده مبارزات مثل قبل باشه.
بعدش هم که GOW I&II اگه درست یادم مونده نرخ 60 فریم ثابت بودن... GOW III هم شاید اشتباه کنم ولی در بسیاری از صحنه ها 60 فریم بود و حداقل نسخه ی ریمسترش رو که مطمئنم کامل 60 فریم بوده... پس فقط راجب نسخه ی اصلی 3 یکم شک دارم که اونم باز مطمئنم خیلی از جاها همون 60 فریم رو ارائه میکرده. حالا اینکه شما میخوای فکر کنی من اصلا بازی رو رفتم یا نه به خودتون بستگی داره.
دوست عزیز مگه من منکر عظمت بازی شدم؟ من دارم میگم بازی حتی تو چهره ی کریتوس هم تفاوت ایجاد کرده... و این تفاوت صرفا مربوط به ریش نیست... عکس کریتوس جوان و مسن تر رو کنار هم گذاشتن و کلی تغییر داشتیم. در ضمن هر عنوان که ادامه ی نسخه ی قبلی ش هست باید عظمت و شکوه قبلی رو به دوش بکشه و در کنار نوآوری با ایجاد حس نوستالژیک طرفداران قدیمی خودش رو هم دریابه.
صبحت پیرامون گیم پلی هم شد دقیقا مثل صحبت قبلی... من گفتم و میگم که بازی از هر نظر عالیه ولی با توجه به گفته های سازندگان و نمایشی که داشتیم ظاهرا قرار نیست با همون GOW همیشگی رو به رو بشیم... حالا اینکه شما براتون این نکته مثبته یا منفی به خودتون مربوطه ولی نمیتونی منکر این تغییر باشی.
=============
در آخر هم اگر حرف و مخالفتی دارید خوشحال میشم بشنوم ولی لطفا دیگه از تیکه انداختن و تاخت و تاز پرهیز کنید.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
دوست عزیز لطفا آرام بتاز... اولا که دعوا نداریم... دوما داریم مثل انسان بحث میکنیم پس نیاز به تیکه انداختن نیست... سوما اینجا انجمن بازیه پس هرکس میتونه با احترام نظرش رو بگه که قطعا شامل من هم میشه%%-;)
اول اینکه با توجه به چیزی که در E3 دیدیم بازی H&S به حساب نمیومد... ولی اگه همونطور که تو صحبت قبلیم گفتم بازی H&S هم باشه و من اشتباه کرده باشم با تغییراتی که تو بازی دادن بعیده مبارزات مثل قبل باشه.
بعدش هم که GOW I&II اگه درست یادم مونده نرخ 60 فریم ثابت بودن... GOW III هم شاید اشتباه کنم ولی در بسیاری از صحنه ها 60 فریم بود و حداقل نسخه ی ریمسترش رو که مطمئنم کامل 60 فریم بوده... پس فقط راجب نسخه ی اصلی 3 یکم شک دارم که اونم باز مطمئنم خیلی از جاها همون 60 فریم رو ارائه میکرده. حالا اینکه شما میخوای فکر کنی من اصلا بازی رو رفتم یا نه به خودتون بستگی داره.
دوست عزیز مگه من منکر عظمت بازی شدم؟ من دارم میگم بازی حتی تو چهره ی کریتوس هم تفاوت ایجاد کرده... و این تفاوت صرفا مربوط به ریش نیست... عکس کریتوس جوان و مسن تر رو کنار هم گذاشتن و کلی تغییر داشتیم. در ضمن هر عنوان که ادامه ی نسخه ی قبلی ش هست باید عظمت و شکوه قبلی رو به دوش بکشه و در کنار نوآوری با ایجاد حس نوستالژیک طرفداران قدیمی خودش رو هم دریابه.
صبحت پیرامون گیم پلی هم شد دقیقا مثل صحبت قبلی... من گفتم و میگم که بازی از هر نظر عالیه ولی با توجه به گفته های سازندگان و نمایشی که داشتیم ظاهرا قرار نیست با همون GOW همیشگی رو به رو بشیم... حالا اینکه شما براتون این نکته مثبته یا منفی به خودتون مربوطه ولی نمیتونی منکر این تغییر باشی.
=============
در آخر هم اگر حرف و مخالفتی دارید خوشحال میشم بشنوم ولی لطفا دیگه از تیکه انداختن و تاخت و تاز پرهیز کنید.
مثله این که شما حرف هایه من رو به عنوان دعوا و جنگ درنظر گرفتین من فقط در کامنتی که دادین چند اشتباه وجود داشت که من اون چند اشتباه رو بهتون گفتم که نظرتون در مورد بازی عوض شه و همچینی سازنده بازی گفت که این دمو فقط برایه نشون دادن شخصیت هایه بازی بود نه اکشنی که قراره در بازی ببینیم پس لطفا فکت صادر کردن رو بزارین کنار و در دمویی که خود سازنده هدفش رو در مورد این دمو گفته و هنوز حتی ما از 50 درصد بازی خبر نداریم سخنان منتقدانه صادر نکنین...
موفق باشی...

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
816
نام
پویا
مثله این که شما حرف هایه من رو به عنوان دعوا و جنگ درنظر گرفتین من فقط در کامنتی که دادین چند اشتباه وجود داشت که من اون چند اشتباه رو بهتون گفتم که نظرتون در مورد بازی عوض شه و همچینی سازنده بازی گفت که این دمو فقط برایه نشون دادان شخصیت هایه بازی بود نه اکشنی که قراره در بازی ببینیم پس لطفا فکت صادر کردن رو بزارین کنار و در دمویی که خود سازنده هدفش رو در مورد این دمو گفته و هنوز حتی ما از 50 درصد بازی خبر نداریم سخنان منتقدانه صادر نکنین...
موفق باشی...
درکل حرفتون بوی طعنه میداد:D
این اشباهات رو هم که میگین نظر منه و بیشترشون با توجه به حرف سازندگان بازی گفته شده...تغییر چهره و گیم پلی رو هم فکر نکنم قرار باشه تا زمان انتشار عوض کنند.
درکل تا اومدن بازی باید صبر کرد و دید چی میشه...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
درکل حرفتون بوی طعنه میداد:D
این اشباهات رو هم که میگین نظر منه و بیشترشون با توجه به حرف سازندگان بازی گفته شده...تغییر چهره و گیم پلی رو هم فکر نکنم قرار باشه تا زمان انتشار عوض کنند.
درکل تا اومدن بازی باید صبر کرد و دید چی میشه...
دوست عزیز خراب کردن گیم پلی در بازی هایه این شرکت مثله اینه که بگی لست چرت ترین بازیه سال هست...حتی 10 درصد از گیم پلی رو در این دمو نشون ندادن نحوه کامبت هایی که کریتوس تو گاد جدید به همین تروله یا چند دشمن قبلی زد دقیقا مثله گاد های قبلی بود فقط جریان اینه که شما چون دوتا زنچیر تو دستایه کریتوس نمیبینید فکر میکنید که دیگه این گاد اون گاد قبلی نیست...من دارم این حرف رو میزنم چون تمام مردم به این یقین رسیدن که دیگه امکان نداره شرکت هایی مثله سانتا مونیکا ناتی داگ و راکستار بازی بد بسازن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر