PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
بعد 2 ساعت خورده ای بازی فقط میشه تعریف کرد ازش فوق العاده زیبا و خشن البته و انتظار من رو حتی بیشتر برآورده کرده تو همه چی جز داستان که بریم ببینیم چی میشه
محیط بازی بشدت رنگ و روح جدید داره مثل خود کریتوس و تبر بازی تا اینجا فوق العاده بوده ولی امید وارم تنها سلاح بازی نباشه دلم شمشیر هرج و مرج رو میخواد با اون چرخش های طوفانیش گرد و خاک کنه :x
اتریوس کمک خوبی هست برای پلیر و کمی ادم رو یاد الی میندازه
سیستم اتک بازی برام عجیبه تا اینجا شانسی رد کردم بازی رو و اتریوس رو سرویس کردم بس که مربع زدم ( عادت لعنتی ) :D
دوستی اشاره کرده بود راجب باس ها که درسته فاصله بیس باس ها شاید زیاد باشه ولی همین ادم معمولی ها هم رو درجه نرمال نمیمیرن خودشون باس هستن چی میخوایی :D:D
راستی کسی به موزیک بازی اشاره نکرده به تن سیخ میکنه من تو صحنه اول بغض کردم نمیدونم چرا :|:D
من یه هفته است دارم در موزد موسیقی متن بازی پست میدم ! اولین پستمم بعد از ورود به بازی در مورد موسیقی پشم ریزون و سختی بازی روی درجه چلنج بود ! یادم نمیاد تو هیچ بازی ای انقدر مرده باشم !
.......
من هورایزن رو یه ماه پیش بازی کردم ! با خودم گفتم این نسل گرافیکی میاد که با این برابری کنه ! فکر نمیکردم کمتر از یک ماه چیزی ببینم که هورایزن رو قورت میده ! البته خوب مسئله اپن ورلد بودن و غیره هم هست ! ولی گرافیک بصری و جزئیات بافت ها و تکسچر ها دیوانه واره

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این دوستانی که زیر ۳۰ ساعت رفتن به نظرم فرعی ها رو کامل نکردن یا ایتم ها رو چون من هر جا دیدم کمتر از ۳۰ ساعت نشده تو نقدها گفتن کامل بالای ۳۰ ساعت میشه

• Like
Reactions: vaan 2

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان اگه فیزیکی بخریم بازیو نمیشه محتوای deluxe به صورت دیجیتالی رو جدا خرید؟ مثلا 15 دلار بدی بخری یا هر قیمتی که فقط اون محتوا داره
من یه جا خونده بودم که اگر نسخه ی عادی رو بخری ، میشه بعدا دیلاکس رو با پرداخت مابه التفاوت خرید (مثلا ۱۰ دلار) ضمن اینکه مثلا بازی هیتمن نسخه ی فیزیکی (کامپلت فرست سیزن) رو میشد فکر کنم با پرداخت چند دلار محتوای دیجیتالی نسخه ی سال رو بهش اضافه کرد. اما خودم تا به حال رو بازی امتحان نکردم هرچند جدای تمام مسائل باید دقت داشت که ریجن یکسان می خواد، که گاهی حتی برخی ریجن های یکسان نادانسته به خاطر کشور متفاوت با هم مچ نمیشن. نسخه ی فیزیکی لیمیتد ادیشن گاد او وار تقریبا محتواش مشابه نسخه ی دیلاکسه، اون کامیک بوک رو نداه فقط که اونم مطمئنا توی تورنت گیر میاد چن وقت دیگه.

• Like
Reactions: N!ma

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
من یه هفته است دارم در موزد موسیقی متن بازی پست میدم ! اولین پستمم بعد از ورود به بازی در مورد موسیقی پشم ریزون و سختی بازی روی درجه چلنج بود ! یادم نمیاد تو هیچ بازی ای انقدر مرده باشم !
.......
من هورایزن رو یه ماه پیش بازی کردم ! با خودم گفتم این نسل گرافیکی میاد که با این برابری کنه ! فکر نمیکردم کمتر از یک ماه چیزی ببینم که هورایزن رو قورت میده ! البته خوب مسئله اپن ورلد بودن و غیره هم هست ! ولی گرافیک بصری و جزئیات بافت ها و تکسچر ها دیوانه واره
من از روز فروش بازی داخل تاپیک نیومدم و دیشب چک کردم و امروز بعد از خرید واردش شدم این قدر هم پست زیاده پست شما رو ندیدم عزیز ولی موسیقی فک براندازه من جای گرافیک چشمام رو بستم موزیک رو گوش دادم
نمیدونم سیستم بدن من چطور با موزیک امیخته شده موزیک خوب میشنوم اوتومات اشکم در میاد :D تو 20 دقیقه اول بغض داشتم سر موزیکش البته این حس بعد از تموم شدن یه عنوان حالا سریال یا فیلم و بازی خوب همرام هست حسی بعدش چی میتونه جاش رو بگیره
بعد لست 1 واقعا فک نمیکردم عنوان بعدی که این قدر منو تحت تاثیر قرار بده گاد باشه چون اصلا بش نمیاد با سابقه خشنی که داره ولی این نسخه عجیبه همه چیزش :x
هیچی دیگه من هورایزن رو تازه سفارش دادم قرار بعد این برم خدا کمک کنه که بتونم تموم کنم :D

• Like
Reactions: vaan 2

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان، کسانی که بازی رو تهیه کردن می‌تونن بگن نسخه فیزیکی مناسبه یا دیجیتالی؟ نرخ قیمت توی سایت‌ها متفاوته...! و اینکه کسی هست این رو تو نسخه PS4 و PS4 Pro مقایسه کرده باشه که چقدر متفاوت هستن یا خیر؟!
از لحاظ قیمت نسخه ی فیزیکی داره به دیجیتالی نزدیک میشه تقریبا، دیگه انتخاب با خودتونه الان فکر کنم حتی فیزیکی تو بعضی فرشگاهها ده پونزده تومن ارزونتره نسبت به خرید دیجیتالی. تفاوت نسخه های معمولی و پرو هم واقعا اونقدری نیست که ذهن کسی درگیرش بشه،
تصویری که می فرستم شاید یکم کمک کنه به درک قضیه

Screen Shot 2018-04-20 at 22.42.32.png

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این دوستانی که زیر ۳۰ ساعت رفتن به نظرم فرعی ها رو کامل نکردن یا ایتم ها رو چون من هر جا دیدم کمتر از ۳۰ ساعت نشده تو نقدها گفتن کامل بالای ۳۰ ساعت میشه
صد در صد همین طوره بازی را که تموم میکنی کلی ساید کوئست و جمع اوری ایتم و کلی چیزای دیگه هست که باید انجام بدی مخصوصا اگه بخوای بازی را پلات کنی باید کل نقشه را بجویی

• Like
Reactions: ps3_360_wii

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کنترل آتریوس و ریکال کردن تبر به شدت سخت میشه !

من نمیدونم چرا اینقدر سخت میگیرین، بار اوله با R1 R2 اتک میدین ؟ :|

چرا باید کنترل آتریوس و ریکال کردن سختر شه اونوقت؟ :D کلا فرقی نداره روی هر کدوم بازی کنی بهش عادت میکنی ولی اتک با مربع و مثلث بهتره

• Like
Reactions: Nameless King

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
دوستان خواهش میکنم نظراتتون رو بندازین تو صندوق پیشنهادات ، باید پنج صفحه بیای جلو ، پنجاه تا پست بخونی هرکی نظرش رو گفته ، بکشید بیرون جون مادرتون، تو god بودن بازی شکی نیست چهار کلمه حرف بزنید که ادم یک چیزی یاد بگیره بتونه حرفه ای تر بازی کنه،
یک عده که فقط دنبال اینن بگن من زودتر از همه تموم کردم یک عده ی کثیری هم فقط دنبال اینن نقش منتقد رو بازی کنن
بابت لحن تندم از همه معذرت میخوام

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
صد در صد همین طوره بازی را که تموم میکنی کلی ساید کوئست و جمع اوری ایتم و کلی چیزای دیگه هست که باید انجام بدی مخصوصا اگه بخوای بازی را پلات کنی باید کل نقشه را بجویی
فعلا کسی پلات نکرده مگه انثدر اسونه پلات کردنش ؟ تروفی درجه سختی اخرم داره ؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان خواهش میکنم نظراتتون رو بندازین تو صندوق پیشنهادات ، باید پنج صفحه بیای جلو ، پنجاه تا پست بخونی هرکی نظرش رو گفته ، بکشید بیرون جون مادرتون، تو god بودن بازی شکی نیست چهار کلمه حرف بزنید که ادم یک چیزی یاد بگیره بتونه حرفه ای تر بازی کنه،
یک عده که فقط دنبال اینن بگن من زودتر از همه تموم کردم یک عده ی کثیری هم فقط دنبال اینن نقش منتقد رو بازی کنن
بابت لحن تندم از همه معذرت میخوام
درسته که باید در مورد اینایی که شما گفتی هم بحث بشه ولی زمانی که یک نفر تموم کنه بازی رو بعد بیاد راهنمایی کنه :D
الان همه در به در دنبال اینن که با این وضع قیمت ها بازی رو بگیرن یا نه حتی تو شریکی گرفتن هم برای یه عده مشکل خوب با خوندن همین کامت ها باعث میشه نظرش رو قطعی کنه
درسته که سایت های معتبر انگلسی بشدت هست ولی اگه پارسی زبان باشه مجبوره تو 2 سایت بگرده که یکشیش همین جاست بنابر این کاملا طبیعیه دوستان بیان نقد های خودشون رو از بازی بگن
البته نظر شما هم قابل احرامه ولی به این موارد هم فکر کنید :D
دوستان فرق دو مودل رندر بازی که قسمت ویدیو زده چیه ؟ من تیوی 4کی نیست کدوم رو بزنم ؟
اخه یه مطلبی شنیدم که گاد از یه مدلی استفاده میکنه که اگه تیوی 4کی نباشه رو 1080 شبیه ساز میکنه اون کیفیت رو یا یه همچین چیزی ؟ :D:D

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر