God of War III

بچه ها راستی یه سوال فنی :confused:
کریتوس واقعا جز خدایان یونان شناخته شدست؟؟:confused: مثل زئوس آتنا اولمپیوس و... ویا نه
همینطوری از روش یه بازی تخیلی ساختن و شخصیت ساختگی داره؟؟

کریتوس واقعا جز خدایان یونان شناخته شدست؟؟ مثل زئوس آتنا اولمپیوس و... ویا نه

نه! کریتوس که خدا نیست ، جز اسطوره های یونان هم نیست ، ساختگی ـه ، ولی این طور که معلومه شخصیتش از شخصیت هراکلس (هرکول) الهام گرفته شده که یکی از بزرگترین اسطوره های یونان ـه.

دوستان به نظر شما اگه من بخوام 360 ام رو بفروشم و یک ps3 بخرم و کیس pc ام رو تا 1 میلیون تومان upgrade کنم کار خوبی می کنم ؟

فکر نکنم xbox360 رو به این قیمتا بخرن....(شوخی)....

میله خودته .... اگه میتونی ستاش رو با هم داشته باشی بهتره.
احنمالا ps3 رو برای gow3 میخوای که اینجا پرسیدی دیگه؟؟؟؟

درود
فن های کریتوس تو یک حرکت ژانگولری تونشتن Happy Cloud Strife رو شکست بدن و خدای جنگ به دور بعدی راه پیدا کرد :دی. با نتیجه 51.8% بر 28.2%.
بازم مثل همیشه... کریتوس برنده میشه.

درود
فن های کریتوس تو یک حرکت ژانگولری تونشتن Happy Cloud Strife رو شکست بدن و خدای جنگ به دور بعدی راه پیدا کرد :دی. با نتیجه 51.8% بر 28.2%.
بازم مثل همیشه... کریتوس برنده میشه.

البته با 51.8 به 48.2 :biggrin1:
ولی چه فایده ؟
با نتیجه مفتضحانه ی 63.2 به 36.8 از ماریو شکست خورد :biggrin1: ولی چه Cloud میرفت چه Kratos هیچ کدوم حریف ماریو نبودن :biggrin1: فینال هم که شد Mario Vs Link !

تو يكي از فروم هاي خارجي خوندم شايد شايعه است ! منم برام تعجب برانگيز بود جالبه هيچكدام عكس العمل به به پستش نشون نداده بودن :cheesygriمنم فكر كردم درجه سنيش اينه ديگه خلاصه مارو ببخشيد اگه شايعه بود

Postal 2 هم Ao نشد این که چیزی نداره، بیچاره
14k8gag.gif
.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or