God of War III

MGS 4 هم قرار بود اخر MGS باشه !!! :laughing:
توش قرار بود اسنيك هم بميره !!! :laughing:
ولي چي شد ؟!؟
خود كونامي داشت قسم ميخورد و دست رو قران گذاشت كه اين شماره شماره ي اخرشه ولي چي شد ؟!؟ :-"
GOٌW III هم همينطور ميشه...:biggrin1:
ازموسن توي E3 گفت كه توي اين شماره ميبينيم كه چطور داستان خدايان و كريتوس پاپان پيدا ميكنه.ولي من كه چشمم اب نميخوره سوني دست از اين IPيش بر داره :smile:

آخرین ویرایش:
MGS 4 هم قرار بود اخر MGS باشه !!!
توش قرار بود اسنيك هم بميره !!!
ولي چي شد ؟!؟
خود كونامي داشت قسم ميخورد و دست رو قران گذاشت كه اين شماره شماره ي اخرشه ولي چي شد ؟!؟
GOٌW III هم همينطور ميشه...
ازموسن توي E3 گفت كه توي اين شماره ميبينيم كه چطور داستان خدايان و كريتوس پاپان پيدا ميكنه.ولي من كه چشمم اب نميخوره سوني دست از اين IPيش بر داره

اقایون جون ... داستان بازی هارو خارج از sp نزارید :mad:
زبونمون مو دراورد بس که این کلمه sp رو تکرار کردیم !

MGS 4 هم قرار بود اخر MGS باشه !!!
توش قرار بود اسنيك هم بميره !!!
ولي چي شد ؟!؟
خود كونامي داشت قسم ميخورد و دست رو قران گذاشت كه اين شماره شماره ي اخرشه ولي چي شد ؟!؟
GOٌW III هم همينطور ميشه...
ازموسن توي E3 گفت كه توي اين شماره ميبينيم كه چطور داستان خدايان و كريتوس پاپان پيدا ميكنه.ولي من كه چشمم اب نميخوره سوني دست از اين IPيش بر داره

اقایون جون ... داستان بازی هارو خارج از sp نزارید :mad:
زبونمون مو دراورد بس که این کلمه sp رو تکرار کردیم !
چرا منو ميزني ؟!؟ :biggrin1:
من خودم اولين كسي هستم كه ميگم نبايد داستان بازي لو بره.ولي ايندفه اشتب دادم.
sorry ...
مگه ميشه كسي كه PS3 داره MGS رو تموم نكرده باشه ؟!؟
چندل حالق !!! :biggrin1:

این هلیوس مظلوم ترین خدا تو سری GOW هست!:biggrin1: خدای کریتوس بلای خفنی سرش آورد! گرفت کلش رو کند:biggrin1:

آره. بنده خدا به شکل فجیعی به مقام رفیع شهادت نائل میشه.:biggrin1:
من منتظرم تو بازی همچین حرکتی رو روی زئوس انجام بدم.:boxing:

چرا منو ميزني ؟!؟ :biggrin1:
من خودم اولين كسي هستم كه ميگم نبايد داستان بازي لو بره.ولي ايندفه اشتب دادم.
sorry ...
مگه ميشه كسي كه PS3 داره MGS رو تموم نكرده باشه ؟!؟
چندل حالق !!! :biggrin1:
StaR شانس بدی داره تو هر تاپیک که میره داستان MGS یکمش بدون اسپولر لو میدن
تو تاپیک Metal gear solid guns of patriot من هم یک مقدار از آخر بازی لو دادم:biggrin1:
من منتظرم تو بازی همچین حرکتی رو روی زئوس انجام بدم.:boxing:
حاضرم شرط ببندم محاله تو GODIII زئوس کشته بشه.......

سلام من 2سوال دارم
1.یه جا خوندم گفته بود godofwar3فقط روی 1080p(یا دم نیست شایدم 1080ipبود)اجرا میشه آیا این به این معناست که در تلویزیون های معمولی اجرا نمی شه ؟
2.لطفا اطلاعاتی از گرافیک godofwar3بدهیداخه یه جا خوندم گفتن قراره گرافیکش رو به یه فیلم نزدیک کنند.

سلام من 2سوال دارم
1.یه جا خوندم گفته بود godofwar3فقط روی 1080p(یا دم نیست شایدم 1080ipبود)اجرا میشه آیا این به این معناست که در تلویزیون های معمولی اجرا نمی شه ؟
2.لطفا اطلاعاتی از گرافیک godofwar3بدهیداخه یه جا خوندم گفتن قراره گرافیکش رو به یه فیلم نزدیک کنند.

1. دقیقا نمیدونم. باید اهل فن جواب بدن.:biggrin1:
2. اسم اون فیلم beowulf هست(خیلی خفنه:biggrin1:). فک کنم این حرف بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته باشه.:-"

اینکه میگن فلان بازی قابلیت اجرا شدن روی 1080p رو داره یعنی بالاترین و حداکثر رزولِیشن که (1080p) باشه رو پشتیبانی میکنه نه اینکه روی رزولِیشنهای پایینتر اجرا نشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or