PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
اتفاقا من هم میخواستم بگم ، نسخه دوم یه چیز دیگه بود و داستانشم پیچ در پیچتر و طولانی تر بود.
تو نسخه یکش هم اونجاهایی که تو بیابون صدا اون زنها میاد که زمزمه میکنن خیلی خوف بود و صحنه ای که بوق رو دمید و کرونوس رو صدا زد خیلی عظیم بود.
واای پسر واای پسر یادش بخیر خاطرات کودکیم زنده شد :d من از بچگیم عاشق کیرتوس بودم اون مرحله بیابون ام یادمه با باس فایت اخرش لذتی که اون موقع با این بازی رو ps2 میبردم تو هیچ بازی دیگه ای نبردم اخرین باری که بازی کردم god of war 2 رو ps2 بود دقیقا یادم نمیاد کی بود فک کنم 7-8 سال پیش بود یا بیشتر :d تا اینکه ps3 اومد و قسمت نشد بازیش کنم حالا بعد از این همه مدت قراره بالاخره ماه بعد یه ps4 بگیرم ادامه این بازی فوق العاده رو تجربه کنم واقعا از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجم هر چقدرم از بازسازی این بازی بد بگن بازم حاضرم 100 دلارم
واقعا دمه سونی گرم که این بازی رو رو ps4 ام آورد انگار واسه من ساخته شده تا بالاخره به ارزوم برسم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واای پسر واای پسر یادش بخیر خاطرات کودکیم زنده شد :d من از بچگیم عاشق کیرتوس بودم اون مرحله بیابون ام یادمه با باس فایت اخرش لذتی که اون موقع با این بازی رو ps2 میبردم تو هیچ بازی دیگه ای نبردم اخرین باری که بازی کردم god of war 2 رو ps2 بود دقیقا یادم نمیاد کی بود فک کنم 7-8 سال پیش بود یا بیشتر :d تا اینکه ps3 اومد و قسمت نشد بازیش کنم حالا بعد از این همه مدت قراره بالاخره ماه بعد یه ps4 بگیرم ادامه این بازی فوق العاده رو تجربه کنم واقعا از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجم هر چقدرم از بازسازی این بازی بد بگن بازم حاضرم 100 دلارم
واقعا دمه سونی گرم که این بازی رو رو ps4 ام آورد انگار واسه من ساخته شده تا بالاخره به ارزوم برسم :d
منم رو Ps2 رفته بود. بعد دوباره رو 3 رفتم. حالا حوس کردم دانلود کنم یه دور دیگه رو ویتا برم @_@ واقعا قدیمی نمیشه GOW 1-2 برام . خیلی عالین D: .
تو دو اون قسمتی که سواره pegasus میشدی یا همون قسمت صحرا تو 1 عالی بود.

خ
GOW I شروع فرانچایز بوده و از خلق اثر خاص و انقلابی تو HnS بوده داستان بازی هم روایتگری بینظری داشته،خب اینکه بین 1 و 2 یکی رو بهتر انخاب کنیم اشتباه به عنوان فن، مکمل هم 1 و 2 و تکمیل کننده این سری هم 3 بوده که هر کدوم به نوبه خودشون جذابیتی جدید به مخاطب القا میکنه.
به هر حال بسته به نظره شخصی میشه یه بازی رو از بین یه سری انتخاب کرد. خیلی سریا بودن که بعدیاشون افت کرده یا همینطوری بهتر شدن . طبیعتا بهترن به نسبت اولیه D: یا مثلا یه سری هستن که اولیاشون از همین الاناشونم هنوز بهتره D:
به نظره من به ترتیب 2-1-3 و نسخه هایه Psp و بعدش ascension !
کاشکی Ascension هم میزاشتن تو این نسخه :(

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
منم رو Ps2 رفته بود. بعد دوباره رو 3 رفتم. حالا حوس کردم دانلود کنم یه دور دیگه رو ویتا برم @_@ واقعا قدیمی نمیشه GOW 1-2 برام . خیلی عالین D: .
تو دو اون قسمتی که سواره pegasus میشدی یا همون قسمت صحرا تو 1 عالی بود.

به هر حال بسته به نظره شخصی میشه یه بازی رو از بین یه سری انتخاب کرد. خیلی سریا بودن که بعدیاشون افت کرده یا همینطوری بهتر شدن . طبیعتا بهترن به نسبت اولیه D: یا مثلا یه سری هستن که اولیاشون از همین الاناشونم هنوز بهتره D:
راستی این پورت pc به درد میخوره دانلودش کنم ؟ :d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
به عنوان یه فن کامل از سری و استودیو...نسخه سوم حماسی ترین و خشن ترین نسخه بود نسخه دوم داستانی درگیرکننده فوق العاده حماسی با گیم پلی عالی داشت
عملا بازی تو نسخه یک تموم شد اما Cory Barlog با اون نویسندگی عالیش یه داستان تموم شده رو دوباره زنده کرد که علاوه بر نسخه اصلی چندتا نسخه فرعی هم ساخته شد این بشر
خیلی کارش درسته همین کاراش باعث میشه شوق و صبرکردن برای معرفی و اطلاعات گاو بعدی خیلی سخت باشه

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325

درستِ کلی به سری ها نگاه کنیم همینه یا افت یا پیشرفت،اینکه درسته GOW II نسبت به I از محیط بزرگتر ، سلاح ها و مجیک ها بیشتر حتی باس فایت ها 2 - 3 تایی بیشترن ولی همین این پیشرفت ها دلیل بر این نمیشه که از GOW I بهتره،بنظرم بهترین و اپیک ترین باس فایت بتل همین کریتوس و اریس و...
البته بسط داستانی که CB به GOW II و پایانش که به GOW III ختم میشد داد خیلی استادانه بود.بنظر من GOW I=GOW II
3 و باقی به ترتیب...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
نسخه 3 به جز لول دیزاین از هر نظر بهتر شده بود. علتش هم این بود که سخت افزار قوی تر بهشون اجازه میداد کارای بیشتری با بازی انجام بدن.
ولی اگه نسبت به زمان انتشارشون در نظر بگیریم، GOWII بهترین نسخه بود.

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
بالاخره یـ توییت از CB دیدیم بعد مدت ها ، تبریک به رکوردار Speedrun جدید God Of War Trilogy.رکورد خودشو شکوند با 4 ثانیه کمتر!

jrecg.jpg

sqkqn.jpg

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,018
نام
امیر حسین
من speedrun رو دقیق 4 ساعت و 14 دقیقه رفتم.شیطونه میگه کلشونو بخوابونم :D

بالاخره پلت شد.دوستانی که میخوان پلت کنن حتما سری اول رو easy برن که همه تروفی ها از جمله سالم بیرون اومدن از labyrinth رو بگیرن. برا کالکتیبل ها در هر کجای بازی یه چیزیو جا انداخته باشید میتونید لود کنید و همونو پیدا کنید و سیستم اونو به حساب میاره حتی اگه بازیو تموم کرده باشید و یه ایتم در اول بازی از دست داده باشید.

واسه تروفی نمردن در labyrinth دقت کنید که اگه به احتمال زیاد مردید, اصلا روی restart to checkpoint نزنید.بلکه از بازی برید به منوی اصلی و اخرین auto save رو لود کنید.

تروفی چلنج سخت ترین تروفی هست.

واسه تروفی تموم کردن بازی رو titan هم یه glitch فوق اساسی وجود داره توی بازی که موجب میشه که health و magic اتون نامحدود باشه و هم میتونید در حالت عادی , فقط با فرار کردن و یه کم دقت رو باس ها تموم کنید راحت.فقط فرار کنید!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,627
2 PCSX ها ؟ من 1-2 سال پیش امتحان کردم فریم نمیداد . نمیدونم الان بهتر شده یا نه D:
راستی این پورت pc به درد میخوره دانلودش کنم ؟ :d
اون موقع ورژنهای آزمایشی 0.8.9 و 0.9.0 بودن ولی الان نسخه 1.0.2 هستش که خود PS2 هستش و اگر سخت افزارتون به روز باشه میتونه کاملا بازیها PS2 و بعضا بهتر از خود PS2 اجرا بکنه.
الان نگاه کردم نسخه 1.2.1 هم اومده که دیگه با اطمینان کامل بازی کنیدش.
یه خوبی هم که داره هر بازی هرجا بخوای میتونی سیو بکنی با شبیه ساز و باز لود بکنی.
لینک شبیه ساز.
لینک Bios پیدا نکردم خودتون زحمتشو بکشید ولی مواظب تروجان و ویروسها باشید.
ظاهرا این پروژه کامل شده و بسته شده و تیم داره روی شبیه ساز rpcs3 کار میکنه که شبیه ساز PS3 هستش.
اگر ویتا هم داری رو ویتا هم میتونی بازی کنیش که نسخه بازسازی شده هستش و گرافیکش بهتر شده نسبت به PS2 ولی فریم رو 30 قفل هستش.که البته بعضی صحنه ها اکشن سریع فریم 30 خوب هم هستش
.;)

-----------------------------------

بالاخره پلت شد.دوستانی که میخوان پلت کنن حتما سری اول رو easy برن که همه تروفی ها از جمله سالم بیرون اومدن از labyrinth رو بگیرن. برا کالکتیبل ها در هر کجای بازی یه چیزیو جا انداخته باشید میتونید لود کنید و همونو پیدا کنید و سیستم اونو به حساب میاره حتی اگه بازیو تموم کرده باشید و یه ایتم در اول بازی از دست داده باشید.

واسه تروفی نمردن در labyrinth دقت کنید که اگه به احتمال زیاد مردید, اصلا روی restart to checkpoint نزنید.بلکه از بازی برید به منوی اصلی و اخرین auto save رو لود کنید.

واسه تروفی تموم کردن بازی رو titan هم یه glitch فوق اساسی وجود داره توی بازی که موجب میشه که health و magic اتون نامحدود باشه و هم میتونید در حالت عادی , فقط با فرار کردن و یه کم دقت رو باس ها تموم کنید راحت.فقط فرار کنید!
چه جوری میشه Helth و Magic رو نامحدود کرد؟!!

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,018
نام
امیر حسین
اون موقع ورژنهای آزمایشی 0.8.9 و 0.9.0 بودن ولی الان نسخه 1.0.2 هستش که خود PS2 هستش و اگر سخت افزارتون به روز باشه میتونه کاملا بازیها PS2 و بعضا بهتر از خود PS2 اجرا بکنه.
الان نگاه کردم نسخه 1.2.1 هم اومده که دیگه با اطمینان کامل بازی کنیدش.
یه خوبی هم که داره هر بازی هرجا بخوای میتونی سیو بکنی با شبیه ساز و باز لود بکنی.
لینک شبیه ساز.
لینک Bios پیدا نکردم خودتون زحمتشو بکشید ولی مواظب تروجان و ویروسها باشید.
ظاهرا این پروژه کامل شده و بسته شده و تیم داره روی شبیه ساز rpcs3 کار میکنه که شبیه ساز PS3 هستش.
اگر ویتا هم داری رو ویتا هم میتونی بازی کنیش که نسخه بازسازی شده هستش و گرافیکش بهتر شده نسبت به PS2 ولی فریم رو 30 قفل هستش.که البته بعضی صحنه ها اکشن سریع فریم 30 خوب هم هستش
.;)

-----------------------------------

چه جوری میشه Helth و Magic رو نامحدود کرد؟!!

یه بار بازیو کامل تموم کنبعد چلنج رو تموم کنبعد برو توی کمبت آرنا.بعد همه چیو نامحدود کن.بعد از اون دشمنا انتخاب کن که سنگت
میکنن.
بعد برو یه دور با همون دشمنا توی همون کمبت آرنا در حالی که همه چی نامحدود هست (4 یا 5دور) مبارزه کن بذار سنگت کنن و بمیر.بعد 4-5 بار سیستم میگه میخوای بازیو easy بکنی؟
بگو نه.برو توی منوی اصلی.در حالی که دست به تنظیمات combat arena نزدی برو new game رو روی تایتان شروع کن.
به همین سادگی...

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325

این دوتا تروفی برام آسونتر از این فرعی ها بیخوده مثل 50 kicks to Hounds .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر