PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Ascension چرا نیست؟! :( من واسه GOW III رفتم PS3 کرایه کردم و تمومش کردم ولی Ascension بازی نکردم هنوز :(

اگه بخان 4 رو از ادامه 3 بسازن خیلی داستانه خوبی به نظر نمیرسه از آب دربیاد 8-|

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
من اصلا با ریمستر کردن بازیا اصلا موافق نیستم:wink::wink:
ولی برای یه عده میتونه خوشحال کننده باشه، احتمال خیلی زیاد دارن نسخه چهارم آماده میکنن برای e3 2015

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
احتمالا E3 امسال از GOWIV رونمایی بشه.با عرضه شدن ریمستر نسخه 3 احتمال اینکار به حداکثر خودش میرسه

فقط امیدوارم تغییرات گرافیکی هم تو نسخه ریمستر داده باشن.فقط 1080 کردن نباشه !

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
لذتی بردم عجیب با این خبر....

رزولوشن 1080 موقع مبارزه با پوسایدون چه شود...
100 درصد خریداری میشه...

Sent From Sony Xperia Z2 Using Tapatalk

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
یادش به خیر روز اولی که اومد 120 چوق واسم اب خورد یادمه خیلی پشیمون شده بودم از خریدش ولی وقتی بازی کردم اصن یادم رفت چند خریدمش

• Like
Reactions: Sony+

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
40 دلار یکمی زیاد نیستش؟
نسخه ps3 رو راحت میشه زیر 30 تومن پیدا کرد!
حداقل کالکشن میکردن.....
یا حداقل کد دانلود نسخه 1 و 2 رو تو پکیج میزاشتن!
مطمئنم يه كدي نوشته اي چيزي توشه يا كد واسه دموي ٤ در اينده يا خبري از نسخه بعدي ( مثل همين بازي روي نسل قبل كه با پلات كردنش خبر از ساخت GoWـي براي PSP ميداد )

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
من 1000 بار تمومش کردم اصلا ارزش خرید نداره ..

چه خشن! :|
--------------------
در کل هر چی باشه از GTA V که برای نسل 8 هم پورت کردن بهتره.اول که GTA V اومد گفتن نه برای پی سی میاد و نه برای نسل 8 در نتیجه ملتی رفتن کنسول نسل 7 ای خریدن اونم کی 6 ماه مونده به زمان لانچ نسل 8!حالا باز ملت تو خماری بودن اینم هی تایید نمیکرد و ملتی60$ ,60$ رفتن بازی رو خریدن.بعد که معرفی شد برای نسل 8 با اضافه کردن یه مود اول شخص با Heist مود(که میشد روی نسل 7 هم تا حدودی پیاده کرد) دوباره 60$ کردت تو پاچه ملت!از اون ور هم پی سی بازا هنوز تو خماریشن!اصلا خود راکستار سوژه ای ه.
حالا این بازی مال 5 سال پیشه و هیلو 2 مال 10 سال پیش ولی من موندم این وسط GTA V , Sleeping Dogs , Saint Rowو ... چی میگن؟!
(این قدر که از دست راکستار و GTA V شاکیم از دست 343 بابت سرور های مستر چیف کالکشن شاکی نیستم!فورزا هورایزن 2 رو ول کردم رفتم از روی جو بازی ای رو خریدم که دیگه رغلتی به بازی کردنش رو 360 نداشتم.بسوزه پدر حوگیری).

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کاش گاد اف وار اسنشن رو هم داخلش میذاشتن نسخه 3وسط نسل اومد اما اسنشن اواخر نسل ملت این اخریو بیشتر بازی نکردن

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
من نمیدونم چرا اصلا سر این که نسخه بعدی GOW IV هست یا یه آف مثل اسنشن بحث هست ؟!!!!!
حتی اگه ریمستر GOW 3 هم تایید نمیشد کاملا معلومه بعد از یه آف اونم بعد از گذشت 6 7 سال از آخرین نسخه اصلی بازی، ادامه نسخه اصلی منتشر میشه نه دوباره یه داستان پرت دیگه ..

اونم از طرز تموم کردن نسخه 3 که کاملا مشخصه خودشونم لحظه شماری میکنن برا ادامه دادن بازی .. :d

S O R E N

کاربر سایت
Feb 15, 2015
7
نام
محمدرضا
با عرض سلام
ببخشید میخواستم بدونم تا حالا بوده بازی ای که برای ps4 بیاد و 40 دلار قیمت داشته باشه
سوال اصلیم اینجاست اگه این بازی تیر ماه بیاد و طبق گفته خودشون 40 دلار باشه روزای اول تو ایران چند به فروش میره
وقتی 60 دلار رو میدن 220 تومن فکر کنم این باید حوالی 160 تا 180 باشه
اینطوریه آیا ؟!؟!؟!؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
چه خشن! :|
--------------------
در کل هر چی باشه از GTA V که برای نسل 8 هم پورت کردن بهتره.اول که GTA V اومد گفتن نه برای پی سی میاد و نه برای نسل 8 در نتیجه ملتی رفتن کنسول نسل 7 ای خریدن اونم کی 6 ماه مونده به زمان لانچ نسل 8!حالا باز ملت تو خماری بودن اینم هی تایید نمیکرد و ملتی60$ ,60$ رفتن بازی رو خریدن.بعد که معرفی شد برای نسل 8 با اضافه کردن یه مود اول شخص با Heist مود(که میشد روی نسل 7 هم تا حدودی پیاده کرد) دوباره 60$ کردت تو پاچه ملت!از اون ور هم پی سی بازا هنوز تو خماریشن!اصلا خود راکستار سوژه ای ه.
حالا این بازی مال 5 سال پیشه و هیلو 2 مال 10 سال پیش ولی من موندم این وسط GTA V , Sleeping Dogs , Saint Rowو ... چی میگن؟!
(این قدر که از دست راکستار و GTA V شاکیم از دست 343 بابت سرور های مستر چیف کالکشن شاکی نیستم!فورزا هورایزن 2 رو ول کردم رفتم از روی جو بازی ای رو خریدم که دیگه رغلتی به بازی کردنش رو 360 نداشتم.بسوزه پدر حوگیری).
شما حال نکردی دلیل نمیشه بقیه هم حال نکرده باشن !
60 $ کرد تو پاچه ملت ؟ :)) شما نخر ...
از همین تیکه مشخص میشه اصلا در مورد بازی اطلاعات نداری و فقط خواستی یه چیزی گفته باشی ، سوژه شمایی که میگی FPS mode رو میشه رونسل 7 پیاده کرد.
================
فقط دلم می خواد ببینم GOW 3 با 60 فریم چطوری میشه :D ای کاش 30 $ بود :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر