God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

qwe333

کاربر سایت
Dec 22, 2009
53
من توی gow 2 اون جایی که شیپور میزنه پرنده ازاد میشه وبعد از اون میره توی تاریکی سرباز خودش رو میکشه وبعد از اون او غوله ظاهر میشه این قوله چطوری میمیره..؟؟؟؟؟؟؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
من توی gow 2 اون جایی که شیپور میزنه پرنده ازاد میشه وبعد از اون میره توی تاریکی سرباز خودش رو میکشه وبعد از اون او غوله ظاهر میشه این قوله چطوری میمیره..؟؟؟؟؟؟؟
آدرس دادنت منو کشته:laughing:
باید انقدر بزنیش تا بمیره.یه ذره سخته قبول دارم ولی خب باید قلقش رو پیدا کنی.;)
ویرایش:من به کل اشتباه فهمیده بودم که کدوم غول رو میگه.معذرت میخوام

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یکی از دستاش که روی اون سکو هست رو بزن بعد جنازه رو از وسط میدان ببر بنداز روش بعدش اون یکی دستش رو بزن بعدش رو دیگه خودت متوجه میشی

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
آدرس دادنت منو کشته:laughing:
باید انقدر بزنیش تا بمیره.یه ذره سخته قبول دارم ولی خب باید قلقش رو پیدا کنی.;)
ویرایش:من به کل اشتباه فهمیده بودم که کدوم غول رو میگه.معذرت میخوام
مازيار چرا بچّه مردم رو گمراه ميکنی ؟!! :biggrin1:

بايد بری به بازوی سمت چپش ضربه بزنی ، اينقدر ضربه بزن تا بازوش رو از روی اهرم برداره ، بعدش برو سرباز خودت رو که کشتی بلند کن و روی اهرم بزار تا اون دايره که ازش هوای گرم خارج ميشه باز بشه ، بعدش بالهاتو اونجا بازی کن تا با باد گرم بری بالا ، بعدش همون بالا به پيشونی اون حيوان ضربه بزن ......
باقی ماجرا آسونه و خودت متوجّه ميشی .

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
شما دوتا همین بازی رو انجام دادید؟:confused:
والا ما که زدیمش این طوری بود که همون اول باید انقدر میزدیمش که دستش رو بخواد به ما بزنه.جاخالی میدادیم تا دستش تو زمین گیر کنه.بعدش دستشو میزدیم.این کار وقتی 2بار تکرار بشه خود اون جونوره(راستی اسمش چی بود؟:biggrin1:)جنازه رو میخوره:eek:شما بعد با جنازه چکار داشتید من نمیدونم.بعد از این که خورد باید دوتا پا(یا دست:laughing:)که به ستون ها گره زده رو بزنیم تا شل بشه پایین.بعد اهرم رو مکشیم که با دیوار گوجه بشه
سینا با همه آره با ما هم آره:biggrin1:با همه جوون ها رو به سمت نور هدایت میکشیم.من و گمراه کردن؟:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
والا ما که زدیمش این طوری بود که همون اول باید انقدر میزدیمش که دستش رو بخواد به ما بزنه.جاخالی میدادیم تا دستش تو زمین گیر کنه.بعدش دستشو میزدیم.این کار وقتی 2بار تکرار بشه خود اون جونوره(راستی اسمش چی بود؟:biggrin1:)جنازه رو میخوره:eek:شما بعد با جنازه چکار داشتید من نمیدونم.بعد از این که خورد باید دوتا پا(یا دست:laughing:)که به ستون ها گره زده رو بزنیم تا شل بشه پایین.بعد اهرم رو مکشیم که با دیوار گوجه بشه
سینا با همه آره با ما هم آره:biggrin1:با همه جوون ها رو به سمت نور هدایت میکشیم.من و گمراه کردن؟:biggrin1:
خو اینی که میگی مرحله دوومه کشته غوله! اول باید کارایی که سینا گفت انجام داد!
خلایق رو گمراه نکن :D

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا

مازيار پير شدی ديگه حافظه ات ياری نميکنه !! :D
آخه مرد مومن خودت داری ميگی بازوش اونجا گير ميکنه ، خب وقتی که اون دايره بسته باشه بازوش کجا گير ميکنه !؟!
اوّل بايد اون جسد رو انداخت روی اهرم تا دايره باز بشه بعد که هوای گرم از اونجا خارج ميشه بالهارو باز ميکنيم و به پيشونيش ضربه ميزنيم ، باد از اينکه به اندازه کافی ضربه زديم ، بازوش رو محکم ميکوبه به دايره و بازوش اونجا گير ميکنه و بعدش از بازوش بالا ميريم و بازوش رو قطع ميکنيم .....
Do you Understand ??
Completely ?? :biggrin1:

مازيار کمتر جوونا رو به سمت نور هدايت بکش !! :D

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
اصلا به من چه؟:biggrin1:بازی انقدر چرت بود که همه چیزشو یادم رفته:eek::biggrin1:درکل اگر باز هم راهنمایی خواستید تعارف نکنید:cheesygri

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
اصلا به من چه؟:biggrin1:بازی انقدر چرت بود که همه چیزشو یادم رفته:eek::biggrin1:درکل اگر باز هم راهنمایی خواستید تعارف نکنید:cheesygri
چرت!!!!!!!!!!!!:eek::confused:. واقعا که.:biggrin1: این بازی یکی از شاهکار هاست و هنوز هم با این که قدیمی شده ولی بازم دیگران خوششون میاد الان بازی میکنند . خود من هم یکیش.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
چرت!!!!!!!!!!!!:eek::confused:. واقعا که.:biggrin1: این بازی یکی از شاهکار هاست و هنوز هم با این که قدیمی شده ولی بازم دیگران خوششون میاد الان بازی میکنند . خود من هم یکیش.
عزیزم این دوتا رو(:eek::biggrin1:)که واسه خوشگلی نذاشتم:biggrin1:حتما منظوری در کار بود:biggrin1:

qwe333

کاربر سایت
Dec 22, 2009
53
من توی بازی gow 2 رسیدم اخرای بازی انجایی که کریتوس بعد از جنگ با زئوس شمشیر رو میزنه زمین تا زئوس اون پیره مرده بیاد سرش رو بزنه اونجا تا میخواد زئوس شمشیر رو بزنه یه تعدا دکمه میده منتها هر چقدر سریع دکمه ها رو میزنم کریتوس میمیره .....روش خاصی داره این دکه زدنها..؟؟؟؟؟؟؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من توی بازی gow 2 رسیدم اخرای بازی انجایی که کریتوس بعد از جنگ با زئوس شمشیر رو میزنه زمین تا زئوس اون پیره مرده بیاد سرش رو بزنه اونجا تا میخواد زئوس شمشیر رو بزنه یه تعدا دکمه میده منتها هر چقدر سریع دکمه ها رو میزنم کریتوس میمیره .....روش خاصی داره این دکه زدنها..؟؟؟؟؟؟؟؟
باید به موقع بزنی !
همین !

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام دوستان من توی شماره ی یکش gow1یجا هستش که باید یدونه گوی رو از دست یه نفر ازاد کنم تو در روبرویش رو بازی کنه ولی نمیتونه و میرم طبقه بالاش یه دستگیره هست که اونرو میکشم عقب یه چیز چوبی یه لحظه میاد بیرون و دوباره برمیگرده تو ؟
من اینجا باید چه کنم؟:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر