God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
خوب به سلامتی GOW II رو ساعاتی پیش پلات کردم! :d
حالا در مورد GOW I چندتا سؤال دارم!
تو بیابون اول مستقیم برو.اولیش جلوی دره.دومی سمت راست یا پایین هست.تقریبا نزدیک ورودیه فکر کنم.سومی هم چپه.البته اینا جاشونو عوض میکنن ولی محدوده شون همینه.مینیاتورها رو هم کار نداشته باش.وقتتو طلف میکنن.

معمای سنگم عکسش اینه:
gow_04_14_13.jpg

پیشنهاد میکنم اینجاها رو اگر زیادی طول دادی ریست کن تا تو بهترین زمان رد کنی.

کوهستانم دو راه داره.اول قبل از اینه که به جای اون گردنبندا برسی!من خودمم اینجا رو گم شدم بار اول.

gow_04_14_03.jpg
000_spacer.jpg

تو عکس مشخصه.اینجا جای اینکه از نردبوم بری بالا برو اینور تا میرسی به اونجا که سیخا در میاد و گردنبند اولو میگیری!بعد که راهتو از نردبوم بری میای اینجا:
gow_04_14_10.jpg

بعدیم که قبل جای گردنبندا باید بپری پایین و میری جای اون معمایی که عکسشو گذاشتم!

دو تا کلیدم من 3 تاشو میدونم.اولیش پشت اطلسه.همون که سنگرو قل میده.جاش خیلی سر راسته.یکی دیگه هم زیر آبه.بعد از بوسیدن اون یارو:D به یک دو راهی میرسی.بری چپ یک کلیده.

سر کشتن اریسم وقت طلف نکن.اول یکدور برو و همه چیرو آپگرید کن و تروفیو بگیر.بعد ریست کن و سریع بکشش:D

با تشکر از ign برای عکسها
smilie_ugly_248.gif

دو تا سؤال:

1-تو gow1 کجا ميشه 200 تا hi گرفت؟

2-تو GOW2 از کجا ميشه 500 تا hit گرفت؟
تو 1 که جاشو گفتن.دو هم من خودم جایی که قدرت برقیرو میده گرفتم.حالا نمیدونم بقیه کجا گرفتن.اینجا چون اول بازیه راحته.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
خوب الان پس از کمی تحقیق یک راه برای زیاد کردن RED ORB یافت شد! اول چلنج ها رو میرم! 5 تا لباس یافت میشه یکیش این هست که هرچی بگیری فکر کنم 4 برابر میشه (تو IGN زده بود 400% :d ) خوب این چیز خوبیه!پس اول چانج ها!
خوب من چلنج شماره 5 گیر کردم!چجوری اینا رو با تیرکمون بزنم؟؟؟

برای GOW II شما اول چلنج ها رو تموم کنید بعدش برید بازی رو حالتی که همه ی سلاح ها و ... هست استارت رو بزنی قسمت آخر چندتا چیز میزه همش رو ON کنید! یکیش اینه که وقتی آتیشی میشید بی نهایته! تو این حالت اگر 2 ساعت هم دسته روبزارید یک گوشته HIT هاتون کم نمیشه! وقتی آتیشی هستید به راه خودتون ادامه بدید و بگیرید 500 تا رو! مثلا من امروز از اونجایی که با خواهران سرنوشت جنگیدم (از همون اولیش) تا اونجایی که باید زیر 10 دقیقه همه رو میکشتم با اجازتون 1300 و خورده ای گرفتم! :d

نوید درجه سختی بازی باید رو هارد یا Very Hard باشه تا این پیشنهاد رو بهت بده
نه رو NORMAL هم که باشه اگر زیاد ببازی این پیشنهاد رو بهت میده!!

خوب چلنج ها تموم شد! آقا این لباساش چرا انقدر مزخرفه؟ :d الان اون لباس مورد نظر (به خاطر red orb) کت و شلوار پوشیده!!! و به جای Blades of Chaos دو عدد کیف دستی دستشه که به 2 تا زنجیر وصله! :d فقط لباس آرس خوب بود که اونم زیاد red orb نمیده برای همین اون رو انتخاب نکردم!

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
اتفاقا خواستم برم اين تروفي رو بگيرم 10 بار بيشتر مُردم اما اون گزينه رو نداد . شايد قسمت نبوده تحقير بشم :biggrin1: كلا بايد عظمت ـه خودت و كريتوس رو زير پا بزاري برا گرفتن يه تروفي Bronze ! :biggrin1:
اون زير 5 ساعت هم بايد چيز جالبي باشه حالا يه تستي ميزنيم :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد

گرفتمش :biggrin1:

امروز چه صحنه اي ديديم تو GOW II ! اصلا يادم نبود اينجارو ! تا 1075 تا Hit داديم :biggrin1: من براي گرفتن تروفي 500 تا داشتم غصه ميخورم رسيدم به اينجا تا 1075 رفتم :biggrin1:

يك عدد صندوق جا موند ! اونجا كه اون يارو گنده هه فوت ميكنه تيركمون رو هم ميگيري ! يه صندوق پشت ميله ها هستش كه نشد بگيرم ! همون جاها بودش ! اينو وقتي رو ps2 هم بازي كردم نتونستم بگيرم :biggrin1:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ا
مروز چه صحنه اي ديديم تو GOW II ! اصلا يادم نبود اينجارو ! تا 1075 تا Hit داديم :biggrin1: من براي گرفتن تروفي 500 تا داشتم غصه ميخورم رسيدم به اينجا تا 1075 رفتم :biggrin1:

کجای بازی بگو مام بگیریم ! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
ا

کجای بازی بگو مام بگیریم ! :D

دقيقا همون جايي كه اولين بار اون قدرت برقي رو ميگيري ! اونجايي كه بايد اون اسب هارو باز كني يا يه همچين كاري تا حركت كنن :biggrin1: فقط تُند تُند L2 رو بزن ! خودش برق ميزنه و تا 1075 تا hit ميتوني بري بالا .

انقد افتادم مردم تا پرسید میخوای easy بازی کنی؟

اينو از من نپرسيد اما تروفي رو داد . :D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
گرفتمش :biggrin1:

امروز چه صحنه اي ديديم تو GOW II ! اصلا يادم نبود اينجارو ! تا 1075 تا Hit داديم :biggrin1: من براي گرفتن تروفي 500 تا داشتم غصه ميخورم رسيدم به اينجا تا 1075 رفتم :biggrin1:

يك عدد صندوق جا موند ! اونجا كه اون يارو گنده هه فوت ميكنه تيركمون رو هم ميگيري ! يه صندوق پشت ميله ها هستش كه نشد بگيرم ! همون جاها بودش ! اينو وقتي رو ps2 هم بازي كردم نتونستم بگيرم :biggrin1:
ببین نوید موقعی که میخوای برگردی فکر کنم باز هست. اگه هم نبود این کار رو کن:
یه قسمت تو همون قلمروی تایتان هستش که آتیش روشن شده. برو اونجا یه سری دشمن میان، با دکمه ی O پرتشون کن تو آتیش، چند بار که این کار رو کردی جلوی همون قسمت حدود 7و8 تا صندوق ظاهر میشه. فکر کنم میله هم باز بشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
ببین نوید موقعی که میخوای برگردی فکر کنم باز هست. اگه هم نبود این کار رو کن:
یه قسمت تو همون قلمروی تایتان هستش که آتیش روشن شده. برو اونجا یه سری دشمن میان، با دکمه ی O پرتشون کن تو آتیش، چند بار که این کار رو کردی جلوی همون قسمت حدود 7و8 تا صندوق ظاهر میشه. فکر کنم میله هم باز بشه.

كيا منظورت همونجاس كه يارو رو انداختيم تو آتيش ؟ پسر زودتر ميگفتي :biggrin1:
پس بيخيال ! من الان تقريبا آخراي بازي هستم ! تروفيه گرفتنه تمام پَر ها پريد تا ببينم بعدا چي پيش مياد :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب به شدت با اين بازي اوج گرفتيم و از مدار زمين خارج شديم تا شماره 3 بياد :biggrin1:
تروفي پَرهارو هم گرفتم نميدونم چرا :biggrin1: الان كه بازي ميكنم به اين موضوع پي ميبرم كه من چقدر از صندوق هارو از دست دادم وقتي با ps2 اين بازي رو انجام دادم !

:biggrin1:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
نوید چند تروفی مونده تا پلاتشون کنی؟ :d
من که هر 2 رو پلات کردم!!!این 3 کی میاد؟؟؟ البته میزنه تو پوزمون این 3 !!!

یعنی چی رو TITAN MODE بازی رو باید تموم کرد؟مگه اعصاب از سرراه اوردیم؟ :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید چند تروفی مونده تا پلاتشون کنی؟ :biggrin1:

GOW 1 فكر كنم 3 يا 4 تا تروفي مونده . 2 هم هنوز تموم نكردم !
تو GOW 1 من يادمه تموم كردن Challenge of the god اعصاب فولادي ميخواست ! برا همين موندم برم يا نرم . :biggrin1:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
نوید پیشنهاد میکنم اگر اونی که باید همه ی آپگریدها رو بگیری رو نگرفتی(فکر کنم گرفتی البته! ) اول چلنج ها رو برو آخه این لباس ها یک خاصیت هایی داره که بسیار کار آمدند مثلا من خودم تونستم تو این 5 ساعت همه سلاح ها و جادوها رو آپگرید کند یک عالمه هم زیاد اوردم :d بقیه لباس ها هم مثلا قدرتت رو زیاد میکنند یا جادو و جون و ... (پایینشون نوشته! )
این چلنج ها هم غیر از 2-3 تاش زیاد بقیش زیاد رو اعصاب نبود :-"

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
بابا انقدر گول این پسر کویتی رو نخورین.:biggrin1:
این بیکاره میشینه تروفی میگیره شما رو هم میخواد گمراه کنه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟