God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
دقیقا واسه منم همچین مشکلی پیش اومد.اونم 2بار:((
خون ares به آخرش میرسید یهو میرفت تو خلصه:biggrin1:
دقیقا . وقتی سلامتی اریس به اخراش می رسید و داشت می مرد . این اتفاق می افتاد . البته برای من توی 3 بار بازی کردن فقط یه بار اتفاق افتاد . ولی همون یه بار هم بدترین باگی بود که تو عمرم دیده بودم !!

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
مطمئنی؟چرا؟

به خاطر همون صحنه هایی که داره!! :d برای همین این بازی به اندازه ی بقیه بازی ها شده قیمتش دیگه! باید حدود 40 تومن باشه ولی 60 تومن میفروختن :d (چون باید از آمریکا میوردن و ... )
دقیقا
GTA هم اینجا ممنوعه. اگه اشتباه نکنم اونم به همین دلیل.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,826
نام
کیارش
کسی یه راهکار برای اون قسمت که باید از زن و بچه Kratos محافظت کرد نداره؟ دارم رو درجه God میرم. نمیشه اصلا. جادوی برقم هم تا آخر Upgrade هست کفاف نمیده:biggrin1:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
کسی یه راهکار برای اون قسمت که باید از زن و بچه Kratos محافظت کرد نداره؟ دارم رو درجه God میرم. نمیشه اصلا. جادوی برقم هم تا آخر Upgrade هست کفاف نمیده:biggrin1:
:arrowd:

داداش اونجا خیلی سخته خودم 2 هفته اونجا گیر کرده بودم . باید در ابتدا از فن مربع را یک بار میزنی دفعه ی دوم مربع رو نگه میداری همون فنی که شمشیرارو تغریبا به طور افقی 180 درجه میچرخونه . با این فن وقتی دیوار خونه خراب شد دشمنارو به بیرون پرت میکنه تا جایی که میتونی باید نذاری خونه زنه کم شه . وقتی دیدی خیلی شاوغ شد L3 و R3 که خشمه بزن همراش از برق استفاده کن . بعد که تموم شد فن قبلی رو دوباره اجرا کن . باید حواست باشه اگه خون زنه کم شد از همون خشمی که یه سری اژدها میاد استفاده کنی بعد بری پیش زنه دایره رو نگه داری تا دوباره خشمت پر شه . در کل سخته ولی اگه تمرین کنی میتونی انجام بدی . اگه توضیحاتم بد بود دیگه شرمنده هرچی میدونستم گفتم

یکمی که زن و بچش ضربه خوردن برو پیششون یک دکمه ای رو میگه بزن(یا دایره بود یا مثلث)اون رو که بزنی جونشون پر میشه!البته از جون تو کم میشه!ولی خوب اینجوری اونا زنده میمونند!

زنه وقتی جونش کم شد بری پیشش یه دکمه بزنی بقلش میکنه :biggrin1: بعد جون زنه زیاد میشه و جون تو کم...
از Magic Hades استفاده کن.
Rage بزن...
اونقدر بکش تا تموم بشن :d
==============
البته این برای درجه ی نرمال و اینجور چیزاست!!
ایشون دارند روی GOD میرند !!!
منم مثل میثم اونجا پدرم در اومد دیگه چه برسه به هارد :biggrin1:
GOD اش هم همونه، فقط باید دکمه ها رو محکم تر بزنی که اثرش بیشتر بشه! :d
گاگول نیستم که:biggrin1: اونو خودم میدونم O رو بزنی از جون تو به اونا میره. فقط اونجا که با Blade of Artemis میان دیگه کم میارم. به هر حال ممنون. از راه جناب Saeed89 میریم ببینیم چی میشه:biggrin1:
پ.ن: امان از دست Trophy:biggrin1:. تو PS2 رو Hard رفتیم تموم شد رفت حالا باید جون بکنیم.:biggrin1:
حالا یه کمکی هم من بهت بکنم:
سعی کن اعصابت خورد نشه. اگه یه جایی که خیلی سخته اعصابت خورد بشه، نمیتونی ردش کنی، مگه اینکه شانس بیاری. اگه واقعا کنترل اعصابت از دستت در رفته،(:d) خودت رو مشغول به یه کار دیگه بکن 10 دقیقه بعد برگرد مطمئن باش به سادگی هر چه تمام تر ردش می کنی. البته این روش وقتی جواب میده که از راه درست استفاده کنی ولی شرایط بر علیه ات باشه. (تجربه شخصی)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
البته این برای درجه ی نرمال و اینجور چیزاست!!
ایشون دارند روی GOD میرند !!!
منم مثل میثم اونجا پدرم در اومد دیگه چه برسه به هارد :d

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,826
نام
کیارش
گاگول نیستم که:biggrin1: اونو خودم میدونم O رو بزنی از جون تو به اونا میره. فقط اونجا که با Blade of Artemis میان دیگه کم میارم. به هر حال ممنون. از راه جناب Saeed89 میریم ببینیم چی میشه:biggrin1:
پ.ن: امان از دست Trophy:biggrin1:. تو PS2 رو Hard رفتیم تموم شد رفت حالا باید جون بکنیم.:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
گاگول نیستم که اونو خودم میدونم O رو بزنی از حون تو به اونا میره. فقط اونجا که با Blade of Artemis میان دیگه کم میارم. به هر حال ممنون. از راه جناب Saeed89 میریم ببینیم چی میشه
منم با اون درجه سختی رفتم و میدونم هم کجا می بازی
همون جا کمون دارهای میان و تو باید این وسط اونا رو هم بزنی
منم جونم دراومد تا اونجا رو برم.تا اون کمون دار ها اومدن اونا رو بزن که دیگه برات مشکلی درست نکن.من با اینکار تونستم رد کنم.البته اعصابه خودت رو خورد نکن
منم خیلی اوایل گیر به درجه آخر سختی میدادم الا دیگه اکثرا سعی می کنم لذت ببرم .البته بازی های امزوزی درجه سختی آخرشون یه جورایی نسبت به بازی های قدیمی نرمال محسوب میشه

آخرین ویرایش:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,826
نام
کیارش
دوست عزیز تو گاد 1 رو درجه ی god بازیرو تموم کنی هیچ تروفی نداره . این تروفی god of the chalenge اگه درست نوشته باشم تو قسمت treasure باید بگیری
فکر میکردم طبق معمول باید همچین تروفی باشه. ای کاش زودتر میگفتی:biggrin1: مرسی:biggrin1:
منم رد کردم اون قسمت رو.
اینطوری: پشت زن و بچه کریتوس یه لبه ای مثل حوض وجود داره. بین اون حوض و زن کریتوس برید که اونجا کریتوس گیر کنه. و بعد از فن ساده ی : مربع،مربع،مثلث استفاده کنید تا نذارید کسی نزدیکش بشه(اینطوری که شما بین زنش و اون قسمت گیر کردید همونجا فن رو میزنید و کریتوس جابجا نمیشه و از زنش دور نمیشه). دیدید اوضاع خرابه جادوی برق هم کمک میکنه.

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
بزار يه گيری به داش سعيد بديم تا حالش گرفته بشه ! :D
Chalenege of the GODS

بزار من هم به شما گیر بدم تا حالت گرفته بشه! :d
Challenge Of the GODS

فکر میکردم طبق معمول باید همچین تروفی باشه. ای کاش زودتر میگفتی:biggrin1: مرسی:biggrin1:
چه گیر بازاری شد:) . گفتم اگه اشتباه نکنم . یادم نبود . خواهش میکنم موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر