God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام دوستان

سلام دوستان من تو ی قسمت از gow 2 گیر کردم خواستم راهنماییم کنید:
اون قسمت که ی دری هست که با 2تا پدال باز میشه که رو یکیش جنازه ای که اونجا هست رو میزاری ور روی اونیکی پدال هم (که پشت پدال هم ی دیوار هست که باید خرابش کنی) که پشت چندتا میله اس که از زمین بالا اومده باید خودت وایسی تا در کامل باز بشه اما وقتی از رو پدال میدویی که سریع رد بشی در بسته میشه
اومیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم که فهمیده باشین کجارو میگم

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
سلام دوستان من تو ی قسمت از gow 2 گیر کردم خواستم راهنماییم کنید:
اون قسمت که ی دری هست که با 2تا پدال باز میشه که رو یکیش جنازه ای که اونجا هست رو میزاری ور روی اونیکی پدال هم (که پشت پدال هم ی دیوار هست که باید خرابش کنی) که پشت چندتا میله اس که از زمین بالا اومده باید خودت وایسی تا در کامل باز بشه اما وقتی از رو پدال میدویی که سریع رد بشی در بسته میشه
اومیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم که فهمیده باشین کجارو میگم

شما باید جنازه رو روی پدالی بزاری که نمیتونی یعنی همون پدالی که پشت میله هاییه که تا نصفه بالا اومده و خودت روی پدال وسط اطاق وایسی به این صورت که جنازه رو توی ابی (اون دیواری که خراب میکنی یه ابی هست که جریان داره ) جنازه رو میزاری تو اب و اب با خودش میبرش حالامیری پیش همون پدالی که پشت میله هاست که تا نصفه بیرون اومدن اونجا توی ابش بایست تا جنازه بیاد بعد برش دار بزارش روی پدال خودتم برو روی پدال وسط اتاق در کامل باز میشه تو هم سریع برو سمت در . همین . موفق باشی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,284
نام
امیر حسین
آره اگر نوشته کد دمو هست باید بزنی و دانلود کنی!
خوبه شما کد دمو رو دارید ما که یکدونه کد بود اونم تخفیف برای خرید کتابچه راهنمای بازی! :d

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام

سلام رفقا
فرمول کامل این گرفتن چیزی که به طرفت پرتاب میشه و برگردوندن به طرف کسی که اونو بهت پرتاب کرده تو gow 2 چیه.
منظورم اونجایی که اون boss که شبیه ماره و دور ستون میپیچه و ی چیزای قرمزی به طرفت پرتاب میکنه هست.با l1 نیرو.تیر یا هر چیزی که شماها میگینو میگیرم اما دقیقا نمیدونم با چه دکمه ای به طرف خودش پرتاب کنم.
اگر محبت کنید راهنماییم کنید ممنونتون میشم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام رفقا
فرمول کامل این گرفتن چیزی که به طرفت پرتاب میشه و برگردوندن به طرف کسی که اونو بهت پرتاب کرده تو gow 2 چیه.
منظورم اونجایی که اون boss که شبیه ماره و دور ستون میپیچه و ی چیزای قرمزی به طرفت پرتاب میکنه هست.با l1 نیرو.تیر یا هر چیزی که شماها میگینو میگیرم اما دقیقا نمیدونم با چه دکمه ای به طرف خودش پرتاب کنم.
اگر محبت کنید راهنماییم کنید ممنونتون میشم
فقط کافیه بموقع دفاع کنی و یه دکمه مثل مربع رو بزنی (البته تا اونجاییی که یادم میاد)

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام
من تو GOW2 تو یکی از boss ها گیر کردم
همونی که horse key دستشه ... خیلی سخته کشتنش.... hint ای برای رد کردن ندارین؟

یه مسئله دیگه ... من بازی رو لوله نرمال دارم بازی میکنم وقتی که زیاد میمیرم پیغام میده که میخوای easy mode بشه یا نه... اگه easy mode کنم فقط همون combat آسون میشه یا تا آخره بازی آسونه ؟

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام
من تو GOW2 تو یکی از boss ها گیر کردم
همونی که horse key دستشه ... خیلی سخته کشتنش.... hint ای برای رد کردن ندارین؟

یه مسئله دیگه ... من بازی رو لوله نرمال دارم بازی میکنم وقتی که زیاد میمیرم پیغام میده که میخوای easy mode بشه یا نه... اگه easy mode کنم فقط همون combat آسون میشه یا تا آخره بازی آسونه ؟
درود بر تو !!!
بعد از اینکه یه مقداری Boss رو زدی ، اون میپره بالای در و بهت Magic میزنه.بعد چند تا گاو میاد :biggrin1:
بعد از اینکه گاو ها رو زدی دوباره بهت اتک میده.تو باید هی جاخالی بدی و با تیر و کمان بزنیش.
بعد از چند بار که زدی بالای سرش دایره ی مینی گیم میاد و همه چی حله...

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
ما هم بلاخره این بازی رو خریدیم :biggrin1: گرافیک توی هر دو تا نسخه پیشرفت داشته قطعا و با اینکه زیاد نیست این پیشرفت ولی بازم به چشم میاد . بقیه چیز ها هم که همونایی هست که قبلا بود :biggrin1: و در کل من راضی هستم از این کالکشن . اگه کسی هنوز نخریده و دو دل هست که بخره . مطمئن باشه که از خریدش ضرر نمی کنه . هر چند فکر کنم خودم اخرین نفری باشم که خریدم :biggrin1: البته قبلا این دو بازی بر روی ps2 جوییده شده بودن و احتیاجی به عجله هم نبود :biggrin1:

آخرین ویرایش:

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
دوستان در god of war 1 وقتی بازیرو روی درجه god تموم میکنی . تو قسمت treasure یه ویدیو به نام secret messsege 1 واز میشه و یک کدو نشون میده میخواستم ببینم این کد به چه درد میخوره .

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
سلام من در GOW2 در چک پوینت inside the mighty titan بعد از کشتن minatour یکم جلوتر جایی که باید با ضربه زدن یه سنگ رو آزاد کنیم ( چه آدرسی دادم :biggrin1:) نمیتونم هیچ ضربه ای بزنم و عملا مربع و مثلث کار نمیکنه و فقط میتونم بپرم !!! دسته هم کاملا سالمه . مشکل چیه ؟ دیسک خرابه ؟ راهنمایی کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر