God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
جاده خاکی چیه عموجان؟؟
با این لینکهایی که دادی متوجه موضوع شدم و گرنه با اون عکسهای صفحه اول چیزی قابل تشخیص نبود

از اول باید سایز اصلی ش رو میدیدی بعدش با اعتماد بنفس نظر میدادی .
جاده خاکی هم کلا گفتم ، درجه پست های بی منطق شما خیلی بالاست .

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
ا
جاده خاکی هم کلا گفتم ، درجه پست های بی منطق شما خیلی بالاست .
خواهشا جمع نبندید.هر کسی از دیدگاه خودش بهترین و قشنگترین حرفو میزنه.من هرچی میگم نظر شخصیمه.همونطور که بقیه نظر شخصیشونه.من یه عکس دیدم نظرمو گفتم نمیدونستم قبلش باید به شماها حساب پس بدم.خیلی راحت میتونستین با ادبیات قشتگ بگید برو عکسهای بزرگ رو ببین نه اینکه برام شاخو شونه بکشین.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پس روز اول نمیشه :d این برهانم اگر هست که بی خیال نیازی به مسابقه نیست!البته برای مقام های بعدی میشه تلاش کرد :d
این برهان روز اول بازی رو میجوه :d

اگه کسی نبود من و تو هستيم برهانم که اصولاً الافه اين کاراس:biggrin1:

واقعا ممنون هستم از نظرات شما نسبت به الاف بودن من:biggrin1: ولی جدا از این قضیه اصلا ملاک گرفتن تروفی ها رو این نزارید که همه باهم شروع کنیم. مثلا من می تونم بازی رو فردا بگیرم و 1 ماه طول بکشه تا همه تروفی ها رو بگیرم و یکی دیگه ممکنه 7 روز همش رو بگیره:biggrin1: مثلا من خودم Shift و Batman رو تو کمتر از 7 روز و U2 رو تو حدود 6 روز گرفتم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
خواهشا جمع نبندید.هر کسی از دیدگاه خودش بهترین و قشنگترین حرفو میزنه.من هرچی میگم نظر شخصیمه.همونطور که بقیه نظر شخصیشونه.من یه عکس دیدم نظرمو گفتم نمیدونستم قبلش باید به شماها حساب پس بدم.خیلی راحت میتونستین با ادبیات قشتگ بگید برو عکسهای بزرگ رو ببین نه اینکه برام شاخو شونه بکشین.

جمع ؟ چیو جمع بستم ؟! شما زیاد اسپم بازی میکنی و حرفهای غیر منطقی میزنی ، منم گفتم رعایت کن که مشکلی پیش نیاد !
اینم یکیش بود ، نظر شخصی که نمیشه هر چی باشه ، یه سری چیزها نظر شخصی نداره ، مثل همین اختلاف واضح و مشخص این دو تا نسخه .
منم نظر شخصیم اینه که الان 16 نوامبر 3003 میلادی ه ....

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
جمع ؟ چیو جمع بستم ؟! شما زیاد اسپم بازی میکنی و حرفهای غیر منطقی میزنی ، منم گفتم رعایت کن که مشکلی پیش نیاد !
اینم یکیش بود ، نظر شخصی که نمیشه هر چی باشه ، یه سری چیزها نظر شخصی نداره ، مثل همین اختلاف واضح و مشخص این دو تا نسخه .
منم نظر شخصیم اینه که الان 16 نوامبر 3003 میلادی ه ....

کلا آدم تو این بخش PS3 نیاد خیلی بهتره.
چون واقعا آدمهای این بخش یه چیزشون میشه.
در ضمن این شما هستی که با حرفاتون مشکل درست میکنید.
حالا اگر وقت کردی یه کلاس فلسفه و منطق بزار ما فیض ببریم.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,828
نام
کیارش
کلا تو این سایت دو تا پست مفید کسی ازت ندیده.یا مقایسه کردی یا ایراد الکی و به ظاهر کارشناسانه گرفتی.
همش پستای جنجالی و هدف دار...
این شمایی که یه چیزیت هست و همه باهات مشکل دارن. این از عنوان کاربریت معلومه..سعی کن رو رفتار خودت تجدید نظر کنی تا اینکه یه عده رو زیر سوال ببری.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
ولی جدا از این قضیه اصلا ملاک گرفتن تروفی ها رو این نزارید که همه باهم شروع کنیم.
خوب پس همون که من گفتم دیگه تاریخ اولین و آخرین تروفی گرفته شده رو میگیم و اختلافش رو به دست میاریم! (برای دقت در کار اینو میگم چون شاید مثلا 3-4 نفر تو 5 روز کل تروفی ها رو گرفته باشند!دیگه باید بریم تو کار ساعت و دقیقه و ثانیه :d )

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

آدم های این بخش چیزیشون نیست مشکل از غدد خالی بندی و توهم پردازی یک سری افراد هست... نمونش رو خودم به شخص از شما دیدم ... كه مثلا NGS2 رو ۳ بار تموم کردی و نظریه خوشحال میدادی ... توی ۲ تا PSN ID كه دادی به بنده تو PM دادی ... هیچ کدوم اصلا Trophy هاش رو نگرفته بودی حتی یک دونه ..... اول هم كه میگفتی اینترنتت زغالی داری نمیتونی trophy هاش رو نشون بدی ... ... هفته بعدش توی تاپیک fifa برای انلاین بازی کردن PSN میدی به بچه ها كه بنده مچ شما رو گرفتم ...:smile:

کلا شما مورد داری ... کلا ارزش بحث کردن هم نداری نمیدونم اینجا چرا بچه ها جواب شما رو میدن !:smile:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آدم های این بخش چیزیشون نیست مشکل از غدد خالی بندی و توهم پردازی یک سری افراد هست... نمونش رو خودم به شخص از شما دیدم ... كه مثلا NGS2 رو ۳ بار تموم کردی و نظریه خوشحال میدادی ... توی ۲ تا PSN ID كه دادی به بنده تو PM دادی ... هیچ کدوم اصلا Trophy هاش رو نگرفته بودی حتی یک دونه ..... اول هم كه میگفتی اینترنتت زغالی داری نمیتونی trophy هاش رو نشون بدی ... ... هفته بعدش توی تاپیک fifa برای انلاین بازی کردن PSN میدی به بچه ها كه بنده مچ شما رو گرفتم ...:smile:

کلا شما مورد داری ... کلا ارزش بحث کردن هم نداری نمیدونم اینجا چرا بچه ها جواب شما رو میدن !:smile:
بچه ها بچه ها take it easy در کنید از خودتون:biggrin1:
شرمنده ها ولی اولا اینکه اینجا تاپیک GOW collectionه.دوما این بنده خدا هم یه چیزی ول کرد دیگه.صلوات بفرستید خواهشا:biggrin1:
البته تورج جان با شما نبودما.شما استاد مایی;)

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد

خالی بندی بهتره از عقده ایی بودن هست.
اولش اومدم بهت گفتم کلی از تغییرات بازی رو نسبت به نسخه 360 گفتم بعدش اومدی گفتی حتما review بازی رو خوندی!!!!!!!!!!
آخه آدم کم فهم کدوم review میاد میگه تو فلان مرحله این تغییر جزئی پیش اومده من حتی کوچکترین تغییرات این بازی رو به تو آدم بی ارزش گفتم.اصلا تو کی هستی که من بخوام برای تو خالی بندی کنم.
تو انقدر بی سوادی که من به تو آدم بی ارزش گفتم اون روزی که تو اومدی من تو یک پروفایل دیگه بودم.تو انقدر مشکل داری که فرق پروفایل و PSN ID نمیفهمی!!!!!!!!!!!!!
من تو ps3 دوتا پروفایل دارم.ولی تو psn همون یک id رو دارم.فرق این دوتا رو میتونی بفهمی!!!!!!!
از این به بعد هم یاد بگیر اگه یه صحبتی با کسی تو پیام خصوصی داشتی نری اونرو همه جا جار بزنی چون اونوقت مردم در مورد یه سری فکرای زشت میکنن.
واقعا برات متاسفم.خیلی خودت رو دست بالا گرفتی.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اگر من جوابت رو بدم كه میشم مثل خودت پس با تو فرقی ندارم و چون مثل تو نیستم به مدیریت Report دادم تاپیک رو ببینه، در صورتی كه چیزی خلاف قوانین سایت هست رسیدگی کنه. :smile:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
مرسی از سیاوش، مدیریت سایت بابت رسیدگی ... از اینکه یک سری نکات رو بهم تو تذکر گفت سپاسگزارم ...:biggrin1:

فکر کنم امروز بازی منتشر شده نه ؟

اخبارش رو این صدرا جان داره كه تو دوبی هست ... من امروز زنگ زدم ۲ تا شرکت برای MW2/AC2 اما خبری از این بازی GOW:C نبود كه بگن حتی چه تاریخی میارن

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اخبارش رو این صدرا جان داره كه تو دوبی هست ... من امروز زنگ زدم ۲ تا شرکت برای MW2/AC2 اما خبری از این بازی GOW:C نبود كه بگن حتی چه تاریخی میارن

חדשות טובות בשבילך
يه خبر بدم به دوستان بازی پنجشنبه ميرسه دوبی و شنبه هم حتماً ايرانه

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر