God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
يک اتفاق خيلی جالب من از يه جا که بازی ميگيرم امروز رفتم بهش گفتم GOW collection ميآری؟ گفت آره داريم:eek: مام که دهنمون باز مونده بود گفتيم ميخوام زنگ زد براش بيارن يارو گفت تموم کرده دوباره من فکم با شدت بيشتر افتاد زمين بعد يه جا ديگه زنگ زد جواب نميداد و گفت برو فردا بيا :eek:

دوستان به نظر شما داستان چيه؟؟؟؟؟:confused:

خوب فکر کنم فردا معلوم میشه دیگه ...

KZ2 رو یادمه 13 روز زودتر امد ... اینم حتما حالا چندروز اینور انور... :biggrin1:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خوب فکر کنم فردا معلوم میشه دیگه ...

KZ2 رو یادمه 13 روز زودتر امد ... اینم حتما حالا چندروز اینور انور... :biggrin1:
shalom تورج جون صفا دادی:smile:

من الان خوابم نميبره:biggrin1:
وای اگه درست باشه که من دو هفته آنفولانزا خری خوکی و ..... ميگيرم دانشگاه تعطيل بازی ميکنم:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
shalom تورج جون صفا دادی:smile:

من الان خوابم نميبره:biggrin1:
وای اگه درست باشه که من دو هفته آنفولانزا خری خوکی و ..... ميگيرم دانشگاه تعطيل بازی ميکنم:biggrin1:

:biggrin1: فدات صدرا جون ..

با اون درد آنفلوانزا ... طب و ..... میخوای بشینی GOW بازی کنی صدرا جان ؟ ی پا کریتوسی :biggrin1: ... lol

حالا تو خیابون راه نیوفتی هرکی رو پیدا میکنی ی بوس کنی تا مریض شی :biggrin1: :biggrin1:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
:biggrin1: فدات صدرا جون ..

با اون درد آنفلوانزا ... طب و ..... میخوای بشینی GOW بازی کنی صدرا جان ؟ ی پا کریتوسی :biggrin1: ... lol

حالا تو خیابون راه نیوفتی هرکی رو پیدا میکنی ی بوس کنی تا مریض شی :biggrin1: :biggrin1:

پس چی فکر کردی اصلاً اونام شخصيت کريتوس رو از رو من برداشتن کجای کاری؟:biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
سلام!

godofwarcollectionboxart.jpg

این بازی که مجموعه ای از دو بازی God Of War 1,2 می باشد و 17 نوامبر عرضه خواهد شد، اولین امتیازش را گرفت. IGN به بازی امتیاز فوق العاده 9.4 از 10 داده است.
Review

image-8175_4AFD75B1.jpg

به به اوّلين امتياز اين بسته:love:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
مگه به اینم امتیاز میدن؟؟؟؟پس مبارکه!!!!چه امتیاز خوفی گرفته :d
(در حق U2 ظلم شده بدبختا بازیه کامل دادن بیرون 9.5 گرفته این فقط بخاطر گرافیک بیشتر 9.4 گرفته! :d )

شنیدم منتقدی که GOW I & GOW II رو نقد کرده خیلی فن GOD OF WAR بوده :d احتمالا این رو هم اون نقد کرده! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دمش گرم 4/9 اگه اینا یه دستی هم به سر و روی گرافیک بازی می کشیدن امتیازش چی می شد!دیگه فکر کنم gow3 امتیازش رو ابرها سیر می کنه.:biggrin1:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
دمش گرم 4/9 اگه اینا یه دستی هم به سر و روی گرافیک بازی می کشیدن امتیازش چی می شد!دیگه فکر کنم gow3 امتیازش رو ابرها سیر می کنه.:biggrin1:

شايد حرفم از رو علاقه زياد باشه ولی فکر ميکنم gow3 هم از نظر امتياز رکورد بشکونه هم فروش

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شايد حرفم از رو علاقه زياد باشه ولی فکر ميکنم gow3 هم از نظر امتياز رکورد بشکونه هم فروش
زدی به هدف داداش چون منم مثل خودتم و منتظر یه نتیجه ایم که همه خشکشون بزنه و دیگه خرده ریز بازیای دیگه انقدر کل کل نکنن.:laughing: که خودشون رو که رو نسل جدید اومدن با gow که مال نسل قبل بود مقایسه می کنن.ولی اگه دست بعضی از این سایت های بی انصاف باشه اون حرکت ناجوانمردانه ای رو که با unch 2 کردن با این هم می کنن که انشا ا... مورد غضب گیمرها قرار بگیرن:laughing:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
از يه بازي انحصاري نبايد انظار فروش يه بازي مولتي رو داشت.ولي GOW III يه بازي انحصاري معمولي نيست.:biggrin1:
فك نكنم كسي وجود داشته باشه كه PS3 داشته باشه ولي GOW رو نشناسه... :-"

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
از يه بازي انحصاري نبايد انظار فروش يه بازي مولتي رو داشت.ولي GOW III يه بازي انحصاري معمولي نيست.:biggrin1:
فك نكنم كسي وجود داشته باشه كه PS3 داشته باشه ولي GOW رو نشناسه... :-"
اتفاقا X360فن ها هم GOW رو میشناسن ولی خودشونو زدن به نشناختن:laughing:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
بمیره این GS ! :d
من نمیخواستم تروفی های این بازی رو ببینم چه شکلیه نامرد زده بود GOD OF WAR COLLECTION CLIP رفتم ببینم چیه نامرد یکی از تروفی ها رو که گرفت دیدم حالم گرفته شد! (مزش از بین رفت :d ) امیدوارم تروفی هاش مثل هم نباشند و فرق داشته باشند!اون تروفی هم که دیدم احتمالا نقره بود :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
آره لیستش رو که دیدم فهمیدم مثل آب خوردنه ولی از اون مهمتر به نظر من طراحی تروفی هاست!!!
خدا کنه طراحیشون با ابهت باشه و مثل هم نباشن! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر