God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان من توی شماره ی یکش gow1یجا هستش که باید یدونه گوی رو از دست یه نفر ازاد کنم تو در روبرویش رو بازی کنه ولی نمیتونه و میرم طبقه بالاش یه دستگیره هست که اونرو میکشم عقب یه چیز چوبی یه لحظه میاد بیرون و دوباره برمیگرده تو ؟
من اینجا باید چه کنم؟:cheesygri
باید برگردی بری یه چوب دستی رو پیدا کنی بزاری جلوی مجسمه و کله ی اون مجسمه رو بیاری پایین با اون چوبه بخوره تو گویی که دستشه و ...

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
سلام دوستان، ببخشید تو GOW 1 قسمتی که کریتوس داره از جاده ای به سوی آتن رد میشه، تو اونجایی که از یه دهکده ای رد میشه که مردم دارن فرار میکنن و آریس (همون غول تو عکسه زیر) واسه خودش مشغوله و داره مردمو لت و پار میکنه! :d به یه گودال بزرگ رسیدم که نمی تونم ازش رد بشم!
اینجا باید چه کنم؟ :cheesygri

eg3coveb2xpxwbbtsk6c.jpg

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
اصلا نباید جلو بری که :cheesygri , دو تا راه سمت چپ و راست هست که یه راه میرسه به گرفتن Health و Magic و یه راهم که راه اصلی هست و فک کنم سمت چپت بود.

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
اصلا نباید جلو بری که :cheesygri , دو تا راه سمت چپ و راست هست که یه راه میرسه به گرفتن Health و Magic و یه راهم که راه اصلی هست و فک کنم سمت چپت بود.

خوب منم از راه اصلی سمت چپ رفتم دیگه :cheesygri ، بذارین بیشتر توضیح بدم، راه سمت راست که یکم جلو بری میرسه به یک gate بسیار بزرگ که نمی تونی بازش کنی، از راه سمت چپ میری تا میرسی به یه جایی که از تو زمین از اون موجودات گنده !! (عجب توصیفی !! نمی دونم اسمش چیه :d) در میاد و یه دری هست که باید بری روی یه اهرمی تا در باز بشه و تا از روی اهرم میای پایین در بسته میشه، خوب اینجا با استفاده از magic وقتی یکی از اون موجودات میرن روی اهرم سریع همونجا سنگشون میکنم، تا در باز بمونه و واردش بشم، حالا از اینجا به یه جای دهکده مانندی میرسم، که یک راه مستقیمه و فقط دو طرفش خونه هست که تو خونه ها هم کلی صندوقچه هست، حالا اگه کمی جلو برم، جلوم یه مانعیه که با شمشیر نابودش میکنم و به یه گودال بزرگ میرسم که فکر میکنم، بالای سرم هم یه چیزی مثل طناب آویزونه، شایدم، چیزه دیگه ایه !!
اینجا چطوری باید از گودال رد شد ؟ وقتی داخلش میرم، و میخوام از اونطرف بالا بیام، با دو بار ضربدر زدن نمیشه و همچنین طناب رو هم، اگه طناب باشه و اشتباه نکرده باشم n بار سعی کردم بگیرم و نشد !:(
لطفاً راهنمایی کنین ؟

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
یه عکس بزار تا کمکت کنیم.

چشم علی جان >:d<، اگه این دوست پایینی نتونستن کمک کنن، حتماً عکس میذارم.

اینجایی که میگی ساده بود.بلاک رو خراب میکردی و میپریدی و طناب وسط رو میگرفتی.نمیدونم چرا به طناب نمیرسی؟

آها ایول، این طنابه دقیقاً کجاست ؟ :d
وسط گوداله ؟ یا بالای سرم یعنی جایی که بلاک رو خراب کردم هستش ؟
چشمام باباغوری میبینه ! :cheesygri

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
علم پیشرفت کرده.فکر کنم اینجا رو بگی.طنابه یکم تو عکس دیده میشه.وسط وسطه.

gow_04_03_09.jpg
000_spacer.jpg

مثکه بالاش هم چیزیه برو بگیر.

gow_04_03_10.jpg

با تشکر از ign.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,136
نام
حسین
دوستان تو gow 1 اونجایی که کلی کریتوس به زن و بچش حمله میکنن و باید باهاشون بجنگیم چی کار باید بکنم؟:dهرچی میکشمشون بازم میان.لطفا راهنمائی کنید.

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
دوستان تو gow 1 اونجایی که کلی کریتوس به زن و بچش حمله میکنن و باید باهاشون بجنگیم چی کار باید بکنم؟:dهرچی میکشمشون بازم میان.لطفا راهنمائی کنید.
تا جای که یادم اینقدر میاد تا تموم بشه ولی باید از زن و بچش محافظت
کنی تا جونشون پر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر