God Of War Chains Of Olympus Guides

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
من برای هفتمین بار بازی رو تموم کردم و بازم به غیر از کوتاهی بازی هیچ ایراد دیگه ای پیدا نکردم ......;) انصافا شاهکاری که خلق کردند فوق العاده است .......

پ.ن : امتیاز سایت خوشحال گیم اسپات به این بازی هم همچنان سوال های زیادی توی ذهنم ایجاد کرده که براش جواب پیدا نمی کنم .....:biggrin1:

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
دوستان غول آخر چطور میشه زد ؟ :blushing:
توی چند مرحله باید باهاش مبارزه کنی و بعد از بین می ره ........ ;) اول که باید مقداری از سلامتیش رو از بین ببری که مثل مبارزه معمولی با بقیه NPC هاست ...... یعنی با شمشیر بهش ضربه بزنی و این وسط هم مواظب اون سنگ هایی که به طرفت پرتاب می کنه و....... باشی .بعد از اون دیگه می ره روی هوا و می ره روی اون تخته سنگ ها که باید موقعی که به سمتت تیر پرتاب کرد با استفاده از سپرت .....اون تیر ها رو بگیری و به طرف خودش بر گردونی ........ این کار رو چند بار انجام می دی و بعدم کشته می شه .....

موفق باشی

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
دوستان غول آخر چطور میشه زد ؟ :blushing:
راحت ترين كار اينه :
اول كمي ازش فاصله بگير, بعد وقتي ميخواد سريع بياد سمتد تو هم تقريبا در آخرين لحطه ها به سمتش شريجه بزن .اينجوري از زيرش در ميري . تا به خودش بياد ميتوني با مشت يا 3تا مثلث ضربه سنگين بهش وارد كني . فقط هواست باشه زود يا دير شيرجه نري . چند بار كه اين كارو بكنب قلقش دستت مياد .
يه نكته ديگه اينه كه اگه غول آخر ( اسمشو نمي دونم ) يه پرش كوچيك داشت , مطمئن باش مي خواد سنگ پرت كنه . در اين حالت بايد دور محيط بچرخي .(من با حالت god رفتم فقط يه بار بهم سنگ خورد, اگه اين كارا رو بكني ) بقيش ديگه راحته همونطور كه nobunage oda گفتن .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
من چند روز پیش بازی رو تموم کردم. خیلی خوب بود. فقط 3 تا ایراد داشت.
اول اینکه کوتاه بود.
دوم اینکه تنوع دشمن هاش کم بود.
سوم هم اینکه غول های عظیم الجثه که من خیلی دوست دارم بکشم فقط یه دونه داشت ! :(

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
دوم اینکه تنوع دشمن هاش کم بود.
تنوع دشمن ها که مشکلی نداشت و مثل سری های گذشته بود ........
سوم هم اینکه غول های عظیم الجثه که من خیلی دوست دارم بکشم فقط یه دونه داشت ! :(
اینم که اشکال به حساب نمی یاد ....... ;)

تنها مشکل بازی کوتاه بودنش بود و اتفاق تمام سایت ها هم فقط به همین مشکل اشاره کردن و دیگه هیچ ایراد عمده ای نداره بازی و جز تعریف و تمجید از طرف سایت ها چیز دیگه ای ازش ندیدیم و همه هم گفتن بهترین عنوان کنسول دستی psp تا به حال همینه .........

موفق باشید

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
2zic02u.jpg

اینجارو چجوری میشه رد کرد؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
2zic02u.jpg

اینجارو چجوری میشه رد کرد؟
من دقیقا ترکیب و عمل کرد دکمه ها یادم نیست اما وقتی که اونا آتیش رو به سمت تو پرت میکنن تو سپرتو بگیر و دوباره به سمت خودشون پرت کن.باید دقیقا همون موقع که آتیش به سمتت میاد ازش استفاده کنی.;)

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
مرس ردش کردم ولی حالا هر کاری میکنم نمی تونم از این دیواره بالا برم خودم فکر می کنم بازیم خرابه نظر شما هم همینه یا نه
1jm6pv.jpg

Ali agha

کاربر سایت
Jan 7, 2008
27
نام
علیرضا
اگر درست یادم باشه تو نباید اونقدر بری بالا باید بری سمت چپ که بین 2دیوار شکاف است و باید آنالوگو سمت چپ بگیری بعد xرو بزن تا بپری اونور شکاف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر