" God of War: Ascension " تاریخ انتشار و نسخه های ویژه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
God-of-War-Ascension1.jpg

" Sony " امروز اطلاعاتی را راجع به تاریخ انتشار و همینطور نسخه های ویژه این بازی ، منتشر کرد . وبلاگ " PS EU " طبق خبری که منتشر کرده تاریخ انتشار بازی " God of War: Ascension " را 15 مارچ دربریتانیا و ایرلند ( جمعه 25 اسفند 1391 ) ، 14 مارچ در استرالیا ونیوزلند ( پنجشنبه 24 اسفند 1391 ) و 13 مارچ در اروپا ( چهارشنبه 23 اسفند 1391 ) اعلام کرد . همچنین در این پست خبری امده است که این بازی دارای 2 نسخه ویژه خواهد بود که به زودی زمان انتشار انها هم اعلام خواهد شد .

نسخه اول این پک " Collector’s Edition " همراه با یک مجسمه 8" اینچی از کریتوس خواهد بود ، همراه با قاب فلزی ، موسیقی متن کامل و رسمی بازی و یک تم مخصوص PS3 به بازار خواهد امد . همچنین گفته شده که خریداران این پک ویژه XP دوبرابر و همینطور DLC های رایگان برای بازی دریافت خواهند کرد . متناوبا این پک ویژه به صورت پریمویم برای اعضا میاید که ویژگیهایی دیگر از جمله دانلود موسیقیهای دیجیتالی بازی ، اواتارها ، تم های متحرک و همچنین ازاد شدن XP 2 برابر در بخش MULTI PLAYER بازی است .

منبع

آخرین ویرایش:

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من موندم اینSonyرودعاکنم یا یه دوتا...بش بگم بابا این چراهمیشه تاریخ بازی مهمش روشب عیدمعلوم میکنه.
من باید ازهمین الآن شروع کنم به پول جمع کردن آخه زدم به کار ارجینال خدابرسه به دادمون که این دلار لعنتی اون موقع چقدرشده؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
این بلاگ اروپا چرا انقدر از دنیا عقبه ؟ :d
همون روز E3 بلاگ آمریکا تاریخ انتشار و محتویات نسخه ی ویژه رو اعلام کرد. (منم از همونجا گذاشتم :-" )

البته خبر یک مشکل کوچیک داره! اون 15 مارچی که اعلام شده تاریخ عرضه توی ایرلند و بریطانیاست. ( UK )
توی آمریکا 12م منتشر میشه!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
این بلاگ اروپا چرا انقدر از دنیا عقبه ؟ :d
همون روز E3 بلاگ آمریکا تاریخ انتشار و محتویات نسخه ی ویژه رو اعلام کرد. (منم از همونجا گذاشتم :-" )

البته خبر یک مشکل کوچیک داره! اون 15 مارچی که اعلام شده تاریخ عرضه توی ایرلند و بریطانیاست. ( UK )
توی آمریکا 12م منتشر میشه!

خوب دلیل نمیشه ! خبر رمسی نبودهو به صورت شایعه بوده . این خبر قطعی و به همراه تاریخ دقیق هست . تاریخ هم مشکلی نداره . چیزیه که منبع معتبری مثل VG اون رونوشته . باید ا اونا ایراد بگیری :d

azaz

کاربر سایت
Aug 25, 2011
34
نام
شهاب
God of war گفتی و کردی کبابم.
از اونجایی که قرار آنلاین هم داشته باشه باید بی خیال دسته دومش بشیم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يادش بخير گاد 3 رو توي عيد كرايه كردم الان ديگه جايي واسه كرايه دادن نيست اگرم بدن با قيمت خون پدرشون ميدن:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
خوب دلیل نمیشه ! خبر رمسی نبودهو به صورت شایعه بوده . این خبر قطعی و به همراه تاریخ دقیق هست . تاریخ هم مشکلی نداره . چیزیه که منبع معتبری مثل VG اون رونوشته . باید ا اونا ایراد بگیری :d
اون خبری که من گزاشتم رسمی بوده دیگه! از بلاگ آمریکای PS گزاشتم :d فقط اون تاریخ انتشار توی آمریکا بود و اینی که شما زحمت اطلاع رسانیش رو کشیدید اروپا (من به خبر شما گیر ندادم! به خود سونی گیر دادم که چرا انقدر دیرتر نسبت به بلاگ آمریکا این اطلاعات رو منتشر کرده :d )
فقط ایراد من به متن شما این بود که شما نوشتید :
وبلاگ " PS EU " طبق خبری که منتشر کرده تاریخ انتشار بازی " God of War: Ascension " را 15 مارچ در امریکای شمالی ( جمعه 25 اسفند 1391 ) و ایرلند
توی خبری که شما ازش ترجمه کردید نوشته شده :
PS Blog EU can reveal that God of War: Ascension will launch 15th March in the UK and Ireland
فقط گفتم اگر پست اول رو درست کنید بهتره :d چون آمریکا = US ! :d که اونم تاریخ انتشارش 12ـمه :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اون خبری که من گزاشتم رسمی بوده دیگه! از بلاگ آمریکای PS گزاشتم :d فقط اون تاریخ انتشار توی آمریکا بود و اینی که شما زحمت اطلاع رسانیش رو کشیدید اروپا (من به خبر شما گیر ندادم! به خود سونی گیر دادم که چرا انقدر دیرتر نسبت به بلاگ آمریکا این اطلاعات رو منتشر کرده :d )
فقط ایراد من به متن شما این بود که شما نوشتید :

توی خبری که شما ازش ترجمه کردید نوشته شده :

فقط گفتم اگر پست اول رو درست کنید بهتره :d چون آمریکا = US ! :d که اونم تاریخ انتشارش 12ـمه :d

UNITED KINGDOM ! میشه تاریخ انتشار بریتانیا ؟! درسته ؟!

---------- نوشته در 05:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:23 PM ارسال شده بود ----------

اصلاح شد . ممنون ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر