شایعه God of War: Ascension تاخیر خورد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
ascension.jpg

به نظر می رسد به احتمال زیاد بازی God of War: Ascension با کمی تاخیر عرضه شود. European PS Store لیستی از عنوانی که در ماه April عرضه می شوند را، منتشر کرده است که در آن بازی God of War: Ascension در تاریخ 19 ماه April اعلام شده است. این می تواند برای طرفداران God Of War خبر بسیار خوبی باشد. عناوین خیلی بزرگی از اواخر ماه February تا March 2013 نظیر Tomb Raider، Dead Space 3 و... وجود دارند.

April بهترین زمان برای انجام این بازی در حصور بازی های بزرگ دیگری که قرار است منتشر شوند، می باشد. منتظر اعلام رسمی این خبر توسط SONY هستیم ولی به نظر می رسد اکثریت طرفداران این بازی ترجیح می دهند تا این عنوان را با یک ماه تاخیر بازی کنند.

godofwar-450x227.jpg

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
طرفدارای PS3 الان حتما حال خوبی ندارن که بازی محبوبشون شاید تاخیر بخوره، البته شایدم سیاستی پشت این تاخیر باشه، خداکنه Gear of War تاخیر نخوره:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
وای نه ... چررا پس .. من تا همون موقع هم نمیتونستم صبر کنم /// چه برسه به تاخیر

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فک نکنم تاخیر بخوره, به فروش تلو هم لطمه میزنه! سونی احتمالا تدابیری داره

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
اون که نوشته 12 اپریل 2012 !! بازی 1 سالی هست منتشر شده :d احتمالا یه اشتباه بوده ، فعلا منتقل میشه به بخش شایعات ...

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
این می تواند برای طرفداران God Of War خبر بسیار خوبی باشد.

بابا چی چی خبر خوبی؟ اتفاقا بر عکسه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بسی خوشحال نمودند مارا
به دلیل اینکه میتونم براش پول جمع کنم

امسال که مکان آذوقه قرار گرفتن مارا آژانس نموده اند

فقط تا ماه مارچ اینا رو باید بخرم

Ni no Kuni

Metal Gear Rising

God Of War

Naruto

Tales Of Xillia

The Last Of Us

خدایا مارا رهنمایی کن

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
چرا باید خبر خوبی باشه واسه طرفداران ؟ پسر یه لحظه فکر کردم سونی رسما تایید کرده خیلی ناراحت شدم .

ین می تواند برای طرفداران God Of War خبر بسیار خوبی باشد. عناوین خیلی بزرگی از اواخر ماه February تا March 2013 نظیر Tomb Raider، Dead Space 3 و... وجود دارند.

ینی gow باید بره بمیره اگه طرفداراش خوشحال باشن به خاطر اینکه گاو با ds3 , TR همزمان نمیاد /:)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
ای بابا ! :| امیدوارم یه اشتباهی در کار باشه و همون تاریخ قبلی عرضه بشه.
اگه تأخیر خورده باشه هم احتمالاً ربطی به فروش بیشتر و ... نداره. GoW کلاً فروشش خیلی خوبه (فکر میکنم توی سبک خودش با فاصله زیاد بهترین فروش رو داره) و همین GoW III حتی از دو نسخه قبلی PS2 هم بیشتر فروخت !

اون که نوشته 12 اپریل 2012 !! بازی 1 سالی هست منتشر شده :d احتمالا یه اشتباه بوده ، فعلا منتقل میشه به بخش شایعات ...
عجب ! :D ایشاالله خبر از پایه سر کاری بوده باشه !

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
عنوان تاپیکو دیدم ضربان قلبم به طرز عجیبی بالا رفت :| با خودم گفتم همه برنامه هام تحت عنوان " نوروز با GOW " بر باد رفت ! #:-s:d
خدا رو شکر همش فیک ـه !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
انشاالله خبر دروغ باشه سر تاریخ عرضه بشه :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
از یه هفته پیش تو این فکر بودم که نکنه تاخیر بخوره الان با یه حس خوب و شادی اومدم پای نت که یهو اینو دیدم اصلا افتضاح حالم گرفته شد ایشالا همون سرکاری هست و به موقع بیاد
ناسلامتی ما براش روز شمار زدیم:d

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
19 اوریل 2012 روزی بود که GoW:A رونمایی شد.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر