Glen Schofield اکتیویژن را ترک کرد

Timeless One

Gemina Martia Victrix
مدیر انجمن
Apr 18, 2007
4,809
نام
امیرعلی
Sledgehammer Games در سال 2009 توسط Glen Schofield و Michael Condrey تاسیس شد و عناوینی مانند Call of Duty Advanced Warfare و Call of Duty WW2 را در کارنامه دارد. اما پیش از این، هردو نفر در Visceral Games مشغول کار بودند و بر عنوان بسیار موفق Dead Space کردند. امروز آقای Glen Schofield در تویتر خود اعلام کرد که استودیو Sledgehammer Games و اکتیویژن را ترک کرده است:

"من زمان خوبی را در اکتیویژن و بر روی MW3، AW و WW2 سپری کردم و به آنها افتخار میکنم. اما الآن زمانیست که میخوام تجربه جدیدی را دنبال کنم. در پایان دسامبر اکتیویژن را ترک خواهم کرد و مدتی را به استراحت خواهم گذراند. سپس کارم را برروی چیزه جدید آغاز میکنم. از اکتیویژن برای همه چیز تشکر میکنم"

sledgehammer-2.jpg

دراوایل سال 2018 کوتاکو در خبری اعلام کرد که هردوی Glen Schofield و Michael Condrey استودیو خود را ترک کرده اند و در داخل کمپانی اکتیویژن مسئولیت های دیگری را بر عهده گرفته اند. در این بین نیز Aaron Halon جانشین آنها شده بود. هرچند که نقش آنها و درستی این خبر مخفی مانده بود اما اکتیویژن نیز در بیانیه این گفت:

"سابقه Glen در صنعت بازی فوق العاده است. او تاثیر بسزایی در اکتیویژن داشت که آثارش باقی خواهند ماند. ما از او برای مدیریت و آینده نگریش تشکر میکنیم و امیدواریم در بقیه مراحل شغلیش موفق باشد"

Source
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر